انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 9:02pm

پاسخ به موضوع  [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 ساخت مکمل بدون هزینه بالا ( نتیجه عالی ) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهران
دوستان سلام. فکر میکنم جمله ایشون سوالی و کسب اطلاعات نیست، بلکه جمله سوالی استفهامیه، یعنی ایشون با این سوالات میخوان ما برگردیم به علت استفاده هممون از حذف کننده، اینکه چرا دنبالشیم،کارش چیه و ........
ایشون میخوان با بررسی مجدد و پرسیدن این سوالات در واقع مبحث نیاز به حذف کننده رو از ابتدا باهم شروع کنیم و به نتیجه ای که ایشون رسیدند برسیم، لطفا کمی صبور باشید و زود از کوره در نرید
[-X

شنبه 22 اسفند1394 - 4:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
mohamadreza نوشته است:
دوستان سلام. فکر میکنم جمله ایشون سوالی و کسب اطلاعات نیست، بلکه جمله سوالی استفهامیه، یعنی ایشون با این سوالات میخوان ما برگردیم به علت استفاده هممون از حذف کننده، اینکه چرا دنبالشیم،کارش چیه و ........
ایشون میخوان با بررسی مجدد و پرسیدن این سوالات در واقع مبحث نیاز به حذف کننده رو از ابتدا باهم شروع کنیم و به نتیجه ای که ایشون رسیدند برسیم، لطفا کمی صبور باشید و زود از کوره در نرید
[-X

احسنت :-BD

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

شنبه 22 اسفند1394 - 8:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mohamadreza نوشته است:
[-X

حرف شما کاملا درسته ولی به شرطی که دوستان بدون هیچ تبلیغی ردیابی که باهاش جواب گرفتن معرفی کنن که این
مکمل در کنار یک ردیاب خوب بهترین نتیجه برای ما داشته باشه...ولی هنوز خیلی ها مثل من توی انتخاب ردیابش موندیم
دوستانی که این تاپیک می خونن و منتظر جواب دوستمون برای معرفی مکمل ردیاب هستند لطفا اسم ردیابشون بنویسن @};-

شنبه 22 اسفند1394 - 10:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

edris نوشته است:
mohamadreza نوشته است:
[-X

حرف شما کاملا درسته ولی به شرطی که دوستان بدون هیچ تبلیغی ردیابی که باهاش جواب گرفتن معرفی کنن که این
مکمل در کنار یک ردیاب خوب بهترین نتیجه برای ما داشته باشه...ولی هنوز خیلی ها مثل من توی انتخاب ردیابش موندیم
دوستانی که این تاپیک می خونن و منتظر جواب دوستمون برای معرفی مکمل ردیاب هستند لطفا اسم ردیابشون بنویسن @};-

شاید گفتن اسم ردیاب برای بعضی ها خوشایند نباشه!

یکشنبه 23 اسفند1394 - 3:43am
کاربر فعال
کاربر فعال

mehran1545a نوشته است:
edris نوشته است:
mohamadreza نوشته است:
[-X

شاید گفتن اسم ردیاب برای بعضی ها خوشایند نباشه!

فکر این کنید خیلی از کاربرای انجمن از تنگدستی رو به این کار اوردند،فکر این کنید پولی که برای خرید ردیاب یا هر چیز دیگه ای هزینه
میکنند با این پول میتونن شکم چند ماه زن و بچشون سیر کنند که توی روشون شرمنده نشن...
حالا اگر همین افراد بدون اگاهی ردیاب یا نقطه زن از یکی شرکت های بدرد نخور که اشغال می فروشن خریداری کنن...
شما کمک کنید دوست عزیز @};-

یکشنبه 23 اسفند1394 - 8:36am

محل اقامت: Esf
:-BD حرف دل منو خیلی از دوستان رو گفتی.

[فقط برای امروز......!

یکشنبه 23 اسفند1394 - 9:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
مشکل عمده افرادی که میان دنبال زیر خاکی این هست که از همون فقر و تنگدستی میان و خودشون رو بدتر گرفتار تنگدستی میکنند! عارضم به خدمتتون که چه بخواید قبول کنید چه نکنید کسانی که توی این کار هزینه نکنند ( حداقل یک ردیاب و نقطه زن خوب، اکیپ خوب و کار کن، تقبل هزینه های کار اعم از وسایل تا خورد و خوراک و تحمل سختی و وقت گذاشتن برای کار ) حقیقتا به نتیجه دلخواه نخواهند رسید! هزینه کنید به مقدار چند برابر میاد دستتون، هزینه نکنید به مقدار چند برابر متضرر میشید! اگه با این طرز تفکر که بلحاظ مالی تنگدست هستید و اومدید بدون هیچ به همه چی برسید اکیدا و اکیدا میگم به هیچی نمیرسید! برادرانه و مخلصانه این صحبت رو عنوان کردم. بحث تاپیک هم به بیراهه نره با این پست بنده،
به خدا میسپارمتون.

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

چهارشنبه 26 اسفند1394 - 10:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

رامزین نوشته است:
مشکل عمده افرادی که میان دنبال زیر خاکی این هست که از همون فقر و تنگدستی میان و خودشون رو بدتر گرفتار تنگدستی میکنند! عارضم به خدمتتون که چه بخواید قبول کنید چه نکنید کسانی که توی این کار هزینه نکنند ( حداقل یک ردیاب و نقطه زن خوب، اکیپ خوب و کار کن، تقبل هزینه های کار اعم از وسایل تا خورد و خوراک و تحمل سختی و وقت گذاشتن برای کار ) حقیقتا به نتیجه دلخواه نخواهند رسید! هزینه کنید به مقدار چند برابر میاد دستتون، هزینه نکنید به مقدار چند برابر متضرر میشید! اگه با این طرز تفکر که بلحاظ مالی تنگدست هستید و اومدید بدون هیچ به همه چی برسید اکیدا و اکیدا میگم به هیچی نمیرسید! برادرانه و مخلصانه این صحبت رو عنوان کردم. بحث تاپیک هم به بیراهه نره با این پست بنده،
به خدا میسپارمتون.

حرف حق جواب نداره @};- @};- @};-

پنج شنبه 27 اسفند1394 - 2:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

لطفا این داداش که تایپیک رو زدن بیان و روش ساخت مکمل بدون هزینه بالا رو بگن ،یا توضیح بدهند اصلا چی به چیه ؟

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

پنج شنبه 27 اسفند1394 - 3:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فقط یک نقطه زن خوب @};- :YMPEACE:

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

پنج شنبه 3 تیر1395 - 11:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure