انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 4:55pm

پاسخ به موضوع  [ 73 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 تجارب شخصی در امر ردیابی از لحاظ فاصله و عمق هدف 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
من حتی بدون اینکه زوی کانال برم و از کانال هم دور باشم انتنهام مسیر رو بهم میدن که میفهمم که جلوم یک کانال هست

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 11 خرداد1393 - 12:44am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
keyhanjam نوشته است:
من حتی بدون اینکه زوی کانال برم و از کانال هم دور باشم انتنهام مسیر رو بهم میدن که میفهمم که جلوم یک کانال هست

keyhanjam جان باچه ردیابی کار میکنی؟ @};-

دوشنبه 12 خرداد1393 - 8:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
ردیاب خوراکی

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 12 خرداد1393 - 12:45pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
keyhanjam نوشته است:
ردیاب خوراکی

ممنون :-BD :-BD :-BD

دوشنبه 12 خرداد1393 - 3:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
بالاخره پس از سالها انتظار طلای قدیمی بدستم رسید و تونستم ردیابم در برابر این طلای 2000 ساله تست کنم و تا حدودی به بعضی از سوالاتی که مدتها در ذهنم بود برسم! باید خدمت دوستان عرض کنم که آلیاژ طلای قدیمی 100% با طلای امروزی فرق میکنه! هیچکدام از مدهای ردیاب قادر به ردیابی این فلز قدیمی زیبا نبودند برغم اینکه بعضی از دوستان طلای فرکانس قدیمی با طلای جدید یکی میدونند باید عرض کنم که اصلا یکی نیستند جالب اینجاست که با اختلاف ناچیز از فرکانس سرب تونستم بصورت دستی بگیرمش و ردیابم تنظیم کنم! درضمن ردیابی که من باهاش کار میکنم فرکانس عددی نداره واسه همین نتونستم عدد فرکانسش پیدا کنم فقط میدونم روی ولوم تنظیم بسیار نزدیک سرب گرفتمش امیدوارم تجربه خوبی برای دوستان باشه

چهارشنبه 5 اسفند1394 - 8:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهران جان ممنون ميشم اگه با یه ردیاب دیگه فرکانس دقیقش رو بگیری و برای استفاده دوستان بذاری مخصوصا اگه برات مقدوره با ردیاب انجمن این کار رو انجام بدی خیلی بهتره

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

چهارشنبه 5 اسفند1394 - 10:14pm
مدیر سایت
مدیر سایت

1426539 نوشته است:
مهران جان ممنون ميشم اگه با یه ردیاب دیگه فرکانس دقیقش رو بگیری و برای استفاده دوستان بذاری مخصوصا اگه برات مقدوره با ردیاب انجمن این کار رو انجام بدی خیلی بهتره

بله آقا مهران این مورد درخواست بنده هم هست مطمئناً شما از پسش بر میاید . منتظریم برادر
درضمن روی فرکانس مفرق با این طلای قدیمی گرایش نداشت ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 5 اسفند1394 - 10:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mehran1545a نوشته است:
با سلام
بالاخره پس از سالها انتظار طلای قدیمی بدستم رسید و تونستم ردیابم در برابر این طلای 2000 ساله تست کنم و تا حدودی به بعضی از سوالاتی که مدتها در ذهنم بود برسم! باید خدمت دوستان عرض کنم که آلیاژ طلای قدیمی 100% با طلای امروزی فرق میکنه! هیچکدام از مدهای ردیاب قادر به ردیابی این فلز قدیمی زیبا نبودند برغم اینکه بعضی از دوستان طلای فرکانس قدیمی با طلای جدید یکی میدونند باید عرض کنم که اصلا یکی نیستند جالب اینجاست که با اختلاف ناچیز از فرکانس سرب تونستم بصورت دستی بگیرمش و ردیابم تنظیم کنم! درضمن ردیابی که من باهاش کار میکنم فرکانس عددی نداره واسه همین نتونستم عدد فرکانسش پیدا کنم فقط میدونم روی ولوم تنظیم بسیار نزدیک سرب گرفتمش امیدوارم تجربه خوبی برای دوستان باشه

مهران اقا لطفا این کارو انجام بدین.
موفق باشید. @};-

پنج شنبه 13 اسفند1394 - 10:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنده یه پیشنهاد دارم برا اونایی که با انتن تازه شروع به کار کردن یا نیمه حر فه ای اند .
تو یوتیوب یه سرچی بزنین .kalhiyu kalhiyu یه چند تا فیلم گذاشته که حتما به دردتون میخوره.خیلی چیزها هم یاد میگیرین.
اونایی که زبان ترکیه بلدند توضیحاتش رو خوب میفهمند. ولی اونایی که بلد نیستن من معنی بعضی از کلماتش رو برا شما دوستان مینویسم.
التین. طلا
گوموش. نقره
بوشلوک. حفره
باکیر. مس
پیرینج. برنج -مفرغ.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

جمعه 14 اسفند1394 - 10:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
1426539 نوشته است:

بله آقا مهران این مورد درخواست بنده هم هست مطمئناً شما از پسش بر میاید . منتظریم برادر
درضمن روی فرکانس مفرق با این طلای قدیمی گرایش نداشت ؟

این طلای قدیمی روی هیچ کدوم از مدهای ردیاب گرایش نداشت البته طبق تحقیقاتی که انجام دادم جنس این نوع طلا الکتروم هست که از آلیاژ طلا+پلاتین+نقره و سرب تشکیل شده که در سده ششم قبل از میلاد مورد استفاده بوده من جمله سکه های هخامنش قبل از داریوش، ظروف تمدن مارلیک و سکه های روم شرقی از الکتروم ساخته میشدند! دوستان سعی کنند در بازه فرکانسی پلاتین کار کنند البته هنوز پلاتین خاص برای تست پیدا نکردم و در اسرع وقت نتایج به اطلاع دوستان خواهم رساند

جمعه 21 اسفند1394 - 7:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 73 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure