انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 6:23pm

پاسخ به موضوع  [ 73 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 تجارب شخصی در امر ردیابی از لحاظ فاصله و عمق هدف 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان من چند روزه روی حفره یابی با آنتن برنجی خالی مشغولم تا قلقش بیاد دستم . ولی نمیشه از 5متری مسیر حفره یا قناتو بگیرم . و اگه در مسیره تونله چاههایی که به هم وصلا هم حرکت کنم بازم حالت قیچی نمیمونن و باز میشن ولی شما نوشتین تا وقتی که روی تونل هستیم نباید از هم باز بشن. #-o فاصله دستام از هم 30 سانته و فقط وقتی ثابت وایسم یواش یواش آنتن ها بطرف حفره ها میرن بعد از 2 دقیقه یا بیشتر لطفا راهنمائیم کنید :YMPRAY:

گاهی وقتها باید دیدو رد شد باید با سکوت تاثیر گذاشت شاید این سکوت ما امیدی باشد برای ناامیدی :-)

یکشنبه 18 اسفند1392 - 7:57pm

بله تا زمانیکه روی حفره قرار دارید آنتنها به حالت قیچی باقی میمونند و چون حفره مرکز نداره آنتنها به نزدیکترین حفره متمایل میشن از همین خاصیت میشه طول و عرض حفره فهمید

یکشنبه 31 فروردین1393 - 4:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام من تجارب زیادی با ردیاب برنجی دارم.شما زیاد باید کار کنی تا انتن با بدنت مچ بشن،بعد که تونستی با ردیاب کانال رو بزنی روی کانال که راه میری انتنها ایکس میمونن تا جای که زیر پات کانالی نباشه و بعد از این مرحله با تمارین زیاد متوجه میشی که روی کانال که راه میری انتنهات بازو بسته میشن

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 12:18pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

اگر ما دنبال یک چاه با عمق 1متر باشیم و در انتهای اون چاه بصورت افقی یک راهرو1متری ودر انتهای اون راهرو دوباره یک چاه نیم متری باشه
عکس العمل ردیاب رو حفره چطوریه؟
ممنون

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 12:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من دو تا سه ساله که دارم با این ردیاب کار میکنم الان به جای رسیدم که جای میرم در یک جا که میرم اگه رو بروم کانالی باشه ایستاده مسیرو بهم نشون میده که اینها فقط مال کار کردن زیاد است

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 12:28pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hoca2del نوشته است:
اگر ما دنبال یک چاه با عمق 1متر باشیم و در انتهای اون چاه بصورت افقی یک راهرو1متری ودر انتهای اون راهرو دوباره یک چاه نیم متری باشه
عکس العمل ردیاب رو حفره چطوریه؟
ممنون

من تا الان به همچین چیزی برخورد نکردم اما بنظر من شما اول باید چاه رو بزنی بعد دورش بچرخی ببینی کانالی داری یا نه

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 12:35pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون رفیق
امتحان می کنم

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 12:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهترین روش عمق گیری
وقتی شما دستگاه را روی مود فلزی گذاشتید و بر خلاف عقربه ساعت به دور ژنراتور که در زمین کاشتید بچرخید مسیری رو به شما که نشان داد 10 متر از ژنراتور فاصله بگیرید و یکی از سیم های رابط به آنتن ها را قطع و دوباره وصل کنید و جایی که ایستاده اید یه علامت بزنید و از اونجا شروع به حرکت کنید (همون طور که به صورت دایره ای دور ژنراتور حرکت کردید ) به شکل دایره حرکت کنید تا برسید به همان نقطه ای که علامت زدید اگه قیچی نکرد یعنی ادامه دهید هرجا که قیچی کرد بایستید تعداد دایره ها را بشمارید هر دایره 1 متر میباشد می پرسید اندازه دایره چقدر باشد جواب رو آنتنها می دهند یعنی وقتی که در حال حرکت هستید آنتنها کمی به طرف چپ متمایل میشوند شما هم باید مسیری که انتنها متمایل می شوند متمایل شوید تا برسید به نقطه علامت گذاری شده تا اندازه دایره ها طبق تصمیم آنتن ها باشد.
اندازه عمقگیری با این روش کاملا برابری می کند با اندازه عمقگیری با تک میله روی هدف و شمارش تعداد دور

همیشه امید داشته باش

پنج شنبه 7 خرداد1393 - 1:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
keyhanjam نوشته است:
سلام من تجارب زیادی با ردیاب برنجی دارم.شما زیاد باید کار کنی تا انتن با بدنت مچ بشن،بعد که تونستی با ردیاب کانال رو بزنی روی کانال که راه میری انتنها ایکس میمونن تا جای که زیر پات کانالی نباشه و بعد از این مرحله با تمارین زیاد متوجه میشی که روی کانال که راه میری انتنهات بازو بسته میشن

keyhanjam جان مطلب رو من نگرفتم.{روی کانال که راه میری انتنها ایکس میمونن////////و مطلب آخر شما////// روی کانال که راه میری انتنهات بازو بسته میشن. :-? :-? :-?
یه توضیح کوچولو میدی. ممنون

یکشنبه 11 خرداد1393 - 3:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز من وقتی روی کانال میرم و تا جای که زیر پام خالی باشه انتنهام بازو بسته میشن یعنی ایکس میشن و باز میشن و ایکس میشن

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 11 خرداد1393 - 12:38am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 73 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure