انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 8:54pm

پاسخ به موضوع  [ 73 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی
 تجارب شخصی در امر ردیابی از لحاظ فاصله و عمق هدف 
نویسنده پیغام

راستی میخواستم بگم بعضی ها با یک دستگاهی کار می کنند نتیجه نمیگیرند میکن فلان دستگاه اشغال یابه
شاید با بیشتر دستگاهها بشه کار کرد اما اکثرا حوصله تمرین کردن را ندارن
اگه خواستین به نتیجه برسید یه دستگاهی را انتخاب کنید وفقط تمرین کنید
موفق باشید

سه شنبه 31 اردیبهشت1392 - 10:02pm

یک مطلب دیگه راجب گراویتاتور
500متر رد میگیره نه اینکه از 500متری نقطه زدم
جنس خاک دستی تقریبا یک دست
سوالی دیگه داشتین در خدمتم

سه شنبه 31 اردیبهشت1392 - 10:08pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان با ردياب FPL22 ديگه مشكل پيدا كردن نقطه دقيق هدف رو نخواهيد داشت حتي در عمق بالاي 5 متر ، دوستاني كه اين ردياب بسيار دقيق و نقطه زن رو خريداري كردن فقط بايد روش هاي حذف ذرات رو خوب مطالع داشته باشيد و تمرين كنيد .با اين ردياب خيلي از مشكلات عالم رديابي به آخر رسيده ..موفق باشيد :-BD @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 1 خرداد1392 - 11:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
دوستان با ردياب FPL22 ديگه مشكل پيدا كردن نقطه دقيق هدف رو نخواهيد داشت حتي در عمق بالاي 5 متر ، دوستاني كه اين ردياب بسيار دقيق و نقطه زن رو خريداري كردن فقط بايد روش هاي حذف ذرات رو خوب مطالع داشته باشيد و تمرين كنيد .با اين ردياب خيلي از مشكلات عالم رديابي به آخر رسيده ..موفق باشيد :-BD @};-

ایشااله بعد از دریافتش، نتایج تست های ما مبتدی ها رو هم ببینید

دوشنبه 5 خرداد1392 - 2:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
ژنرال نوشته است:
mehran1545 نوشته است:
ردياب من با فلزات جديد هيچ مشكلي نداره و هر تستي به راحتي رو فلز جديد جواب ميده اما مشكل پيدا كردن طلاي قديمي زير خاكه كه بنظرم اگه بتونم يه طلاي قديمي جايي گير بيارم و ردياب رو اون طلا تنظيم كنم بيشتر خطاها ممكنه از بين بره

چنان گفتی که مشکلت با طلای زیر خاکه که تعجب کردم :D
برو جاهای درست و حسابی تری رو بگرد

جناب ژژنرال من جاهاي باستاني زيادي گشتم ديگه همه استان فارس خوب ميشناسند!! مشكل اكثر رديابها متاسفانه روي طلاي قديميه كه فركانس دقيقش تا تو دستت نياد درست نميشه تنظيم كرد اما رو فلزات ديگه معمولا خطا كمتره چون من زياد ديدم كه ردياب طلا با حفره آهك و حتي سيليس تو خاك اشتباه ميگيره و همين كه از خاك بيرون بياد يا هوا بخوره ديگه حساسيتي روش نشون نميده كه با حذف خطا هم بعضي وقتها نميشه حذفشون كرد

دوشنبه 6 خرداد1392 - 9:48am
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام به همه ، طبق سفارش استاد آريا :
دوستان اين تست كه عرض مي كنم براي اينه كه ، آزمايش شده بر روي هدف واقعي و موفقيت آميز بوده ، اينكه اگر ولوم روي نيم باشه و از فاصله 20 تا 25 متر ايستاديد و آنتنها به سمت هدف پيدا شده رفتن و تست فلز رو رد کردن ، بدونيد كه بار خوبی در اونجا بوده ، و اگر كمتر از 20 متر بود بار خيلي بزرگي نيست ، دوستان مد نظرشون باشه كه در كارهاي واقعي به مشكل نخورن
@};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 8 خرداد1392 - 7:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان عزیز . من ردیاب دی اف اس روی طلا کد 5.5 گذاشتم و نقطه ای رو گرفت. مشغول حفاری که شدیم دیدیم خبری نیست . حالا سمت مغرب به فاصله 9 متر اونطرفتر رو میگیره . جالب اینجاست که تست طلا رو هم انجام دادم بازم ردیاب به همون سمت میرفت و عمق هر 2 تاش 1.5 متره و یه چیز دیگه اینکه قبل حفاری اصلا ردیاب نقطه دوم رو نمیگرفت وقتی حفاری تموم شد و پر کردیم روز بعد نقطه دوم رو گرفت حالا میخواستم اساتید و دوستان اگه میشه راهنمایی کنن .

...جواب ابلهان خاموشیست....

شنبه 11 خرداد1392 - 11:58am
مدیر سایت
مدیر سایت

[quote="معراج"]با سلام خدمت دوستان عزیز . من ردیاب دی اف اس روی طلا کد 5.5 گذاشتم و نقطه ای رو گرفت. مشغول حفاری که شدیم دیدیم خبری نیست . حالا سمت مغرب به فاصله 9 متر اونطرفتر رو میگیره . جالب اینجاست که تست طلا رو هم انجام دادم بازم ردیاب به همون سمت میرفت و عمق هر 2 تاش 1.5 متره و یه چیز دیگه اینکه قبل حفاری اصلا ردیاب نقطه دوم رو نمیگرفت وقتی حفاری تموم شد و پر کردیم روز بعد نقطه دوم رو گرفت حالا میخواستم اساتید و دوستان اگه میشه راهنمایی کنن .[/quo
آقای معراج شما زاویه های 45درجه رو گرفتید ، ردیاب شما دقت لازم رو درنقطه زنی نداره ، احتمال خیلی زیاد شما نقطه مرکز فرعی رو که خروج یونهای بیشتری داره رو حفاری کردید ، همچین مکانهایی یا وجود مواد و ذرات زیادی باعث سردرگمی ردیابها میشه و یا جنس زیاد در عمق زیادی بوده که فاصله های پیدا شده از طرف شما زیاد بوده ، اگر با ردیاب این انجمن کار کنید هم بخوبی محل دقیق هدف و حفاری رو پیدا میکنید و هم از دست زاویه های گمراه کننده خلاص خواهید شد و هم عمق گیری بهتری خواهید داشت .. موفق باشید @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 11 خرداد1392 - 12:55pm

من یه سوال دارم ودوست دارم سازندگان ویا اپراتورهای وارد این دستگاه پاسخ لازم روبدن.
درحالیکه ما میدونیم بیشترین یون منتشر شده از دفینه در محلهای زاویه 45 درجه هستش وهمینطور مرکز فرعی پس این ردیاب شما باچه منطقی مرکز اصلی رو میزنه؟
ممنون میشم بادلیل علمی بیان کنید.

شنبه 11 خرداد1392 - 10:40pm
مدیر کل
مدیر کل

dorrtaj عزیز بهتره به دو تاپیک مخصوص ردیاب حرفه ای دیجیتال مراجعه کنین بنده کامل توضیح دادم.
بطور خلاصه مجدد بگم این ردیاب بر اساس فرکانس مولکولی فلز کار میکنه پس براحتی میتونه یونها رو نادیده بگیره! بسیار هم سادست. دقت بسیار بالا در شکل امواج و عدد فرکانسی بهمراه سیستم حذف کنندگی منجر به این قابلیت ویژه شده.

شنبه 11 خرداد1392 - 11:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 73 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure