انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 6:29pm

پاسخ به موضوع  [ 124 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13  بعدی
 باور به ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من یک جفت ترکه آلبالوی خشک را به 5 سانتی متر سیم بنج چسب زدم ( مثل آنتن L ) و این سیم برنج را داخل دسته های چوبی قرار میدم و در تستهای خودم روی یک ظرف غیر فلزی آب قیچی میکنه ، روی لوله آب قیچی میکنه و در قسمت فوقانی یک چشمه تست هایی انجام دادم و براحتی مسیر آبراه زیر زمینی چشمه را پیدا کردم.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

سه شنبه 24 آذر1394 - 8:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان .
دیروز بعد از ظهر شبکه استانی تهران برنامه ای با عنوان فاتحان ثریا پخش کرد که به معرفی دستگاه آب یاب و مهندس سازنده این دستگاه میپرداخت .
دوستانی که علاقه مند هستن میتونن این ویدئو رو اینجا ببینن . فقط لطفا چون سرعت پایینه و بی دردسر بتونین تماشا کنین بدون - ف ی ل ت ر ش ک ن - ببینین .
از مهندس حمید عزیز هم خواهش میکنم ببینن و نظر خودشون رو اعلام کنن .

http://www.telewebion.com/fa/1389011/%D ... D8%A7.html

@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

یکشنبه 6 دی1394 - 3:51pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از شما.
بله این فیلم ظاهرا 2 روز قبل از شبکه تهران پخش شده. توصیه میکنم همه دوستان این فیلم رو با دقت نگاه کنن! هم در خصوص باور به ردیاب دارای نکات خوبی هست و هم باور به اینکه آیا واقعا اختراع جدیدی در زمینه ردیاب هست یا نوعی از ردیابی آنتنی متعارف. بنظر بنده دوستان دقایق 6:30 که مدل آنتن زنی رو مشخص میکنه و همینطور دقیقه 11:30 که در مورد امکان ردیابی آب از راه دور و به کمک جی پی اس هست ؛ ملاحظه و مورد تامل قرار بدن خودشون میتونن تشخیص بدن. در اخر فیلم هم که به قضیه رنگ و بوی مذهبی داده شده و دیگه جای هیچ حرفی باقی نگذاشته!

یکشنبه 6 دی1394 - 4:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من نتونستم فیلم و ببینم لطفا یکی از دوستان در جای دیگه آپلود کنن ماهم ببینیم

نه مرگ آنقدر ترسناک است و نه زندگی آنقدر شیرین که آدمی پای بر شرافت خود گذارد.حضرت علی (ع)

یکشنبه 6 دی1394 - 5:25pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان قسمت مربوط به دقیقه 11:38 تا 12:06 فیلم از نظر من حاوی نکته مهم و تامل برانگیری هست که بنده بارها گوش کردم و جهت اطلاع همگی عین مطلبی که اقای عمادی فرمودن رو مینویسم:

اما در طی ماههای اخیر ؛ و تستهایی که در دو نقطه از کشور انجام دادیم ؛ ما می توانیم در هر نقطه ای از دنیا اگر تماس تلفنی با ما برقرار بشه و با استفاده از یک جی پی اس اطلاعات اون نقطه از زمین رو در مورد سطح آب زیر زمینی ؛ ضخامت اشباعی سنگ... و موارد مختلف رو از طریق موبایل و کالیبره کردن آن با دستگاه از هر نقطه ای در همین نقطه به ما بگه. (!!!)

خب سوال اینجاست با توجه به نوع دستگاهی که در فیلم هم دیده میشه و نوعی ردیاب آنتنی هست چطور ممکنه چیزی که ایشون در این قسمت فیلم گفتن اتفاق بیفته؟ در واقع با سیستم آنتنی یا هر روش علمی دیگری که مشخصا نمیشه کاری که ایشون توصیف کرد رو انجام داد و بنظر من این بیشتر شائبه استفاده از نوعی روش گمانه زنی از راه دور رو تقویت میکنه که قبلا هم نمونه هاش رو در انجمن خودمون شاهد بودیم. هر چند این مساله میتونه ممکن باشه و من جای بحثی براش نمیبینم اما هر چه هست به علم نه از نظر بحث امواج و الکترونیک و فیزیک و نه زمین شناسی نمیتونه مربوط باشه. حالا از دوستمون جناب سید جواد که احتمالا در جریان کل این موضوع هستن خواهش میکنم خودشون در مورد این قسمت توضیح بدن.

یکشنبه 6 دی1394 - 5:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان
من این فیلم رو دیدم .... کاری که این بنده خدا با آنتنها انجام میداد شبیه کاری هستش که من در قسمت حفره یابی ردیاب هم توضیح داده بودم ... یعنی با استفاده از حرکت کردن انرژی هایی که به صورت یک نواری از دفینه و حالا آب در سطح زمین کشیده شده رو پیدا میکنن و با استفاده از روشهای خاصی نقطه اصلی دفینه و یا آب رو پیدا میکنن .... یعنی امکان داره طرف این روشها رو بلده که با 2 میله ساده هم قابل اجراست و میتونه نقطه دقیق آب رو بدست بیاره و در کنارش یک سری دستگاهها رو هم برای بالا بردن کلاس کاری در کنارش استفاده کنه ...
به طور کلی با استفاده از روش پیدا کردن خط انرژی میتوان دفینه و آب رو مکان دقیقشو پیدا کرد ...
دوستانی که این تایپیک رو میخونن توجه داشته باشن که ایستادن به صورت ساکن برای پیدا کردن هدف به وسیله آنتنها 99 در صد خطا هستش ...
الله و اعلم

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 6 دی1394 - 6:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آقا معراج . خسته نباشین .
میشه لطفا به طور خاص راجع به آنتن های توی ویدیو و این که آیا ویژگی بخصوصی دارن و این که میتونن مصرف عمومی داشته باشن یا صرفا برای آب یابی بهینه شدن و در کل حاوی نکته مهمی هستن که تو انجمن بهش پرداخته شده باشه یا نه توضیح بدی برادر ؟
البته منظورم فقط آنتن ها هستن نه دستگاه مدار و غیره .
مچکرم .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

یکشنبه 6 دی1394 - 6:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عرضم به حضورتون که این آنتنها والا اینطور که دیده میشد مثل آنتنهایی که اکثر بچه های انجمن میساختند حالت سلیقه ای بود و ایشان به این صورت ساختند و حقیقتش قطعه الکترونیکی هم من ندیدم ... اما به نظر بنده داخل دسته های این آنتنها مخزنی وجود داره که مثلا درونش آب هستش که به دنبال آب میگرده ....
شما اگه با آنتن خالی دنبال این خط انرژی باشین دنبال حفره میگرده و اگه مثلا از فرکانس طلا استفاده کنید دنبال طلا میگرده ....
در مورد فرکانس طلا با تجربه ای دارم از فرکانس پایین استفاده کنید ....
فرکانس بالا مثلا 5/5 بر خلاف نظر دوستان خطاش بیشتره .... بیشتر بدرد ردیابی طلا از فواصل دور میخوره ...

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 6 دی1394 - 6:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دوستانی که این فیلم رو دانلود کردن لطفا تو انجمن آپ کنن من که نتونستم دانلود کنم
ممنون میشم

یکشنبه 6 دی1394 - 11:22pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadiraj نوشته است:
دوستانی که این فیلم رو دانلود کردن لطفا تو انجمن آپ کنن من که نتونستم دانلود کنم
ممنون میشم

اگه زحمت بکشن عالی میشه

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

دوشنبه 6 دی1394 - 12:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 124 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure