انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 6:06pm

پاسخ به موضوع  [ 124 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 13  بعدی
 باور به ردیاب 
نویسنده پیغام

قیمت دستگاه 13.5 میلیون تومان هست
تو سایتش نوشته که تا 80 درصد میشه روش حساب باز کرد البته برای آبیابی
اونایی که پول دارن بخرن و امتحان کنن
من که ندارم
سه ساله که تو این کارم
از بس به این و آن التماس کردم دیگه خسته شدم
خدایا یه پولی به من بده و یه دل بزرگی به این
دوستان دانشمند ما بده که همه چی رو فقط برای خودشون نخوان
الهی آمین

روزگار غریبی است

شنبه 21 آذر1394 - 7:03pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
دوستان عزیز
مطمئنا دستگاهی که برای آب یابی طراحی شده باشه ، بدرد فلزیابی نمیخوره ،مگر اینکه تغیراتی در آن داده شود . و اگر دوستان میدانستند که آن تغیرات چیست ، دیگر چه احتیاجی به خرید آب یاب بود ؟ خودشون با هزینه ی کمتری فلزیابشو میساختند .
اگر دستگاه آب یاب فلز پیدا میکرد که دیگه آب پیدا نمیکرد و ثبت نمیشد .
در مورد ردیابهای آنتنی ( چه ساده و چه الکترونیکی ) تقریبا به اوج رسیده اید . و میتونم بگم که تو هیچ کشوری به اندازه ی ایران در مورد ردیاب آنتنی اینقدر تلاش انجام نگرفته :ymapplause: و نتیجه فقط تا همین حدی هست که میبینید . با وجود مدارک موجود و عینی از پیدا شدن اهداف و فلزات مختلف توسط انواع ردیابها ، کسی نمیتواند صحت کارکرد ردیاب آنتنی را رد کند .
وقتی که سنگی را از بلندی رها میکنیم و سنگ به زمین می افتد ، باید قبول کنیم که سنگ به زمین می افتد ، حتی اگر از وجود جاذبه خبر نداشته باشیم و دلیلش را ندانیم ، باید عمل افتادن را قبول کنیم .

در مورد راهکارهای جدید دوستان برای ردیابی ، با هر کدام مخالف و با همه موافق هستم :ymsmug:

لا اله الا هو

یکشنبه 22 آذر1394 - 3:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
« « درود بر شما سنه دژ عزیز لپ مطلب را ادا کردید . اومدم سایت مطالب این تاپیک رو دنبال کردم دیدم که خبری نه از مدرک هست و نه مستدل سخن به پیش برده اند، دقیقا صحبتهای من رو گفتید سنه عزیز. آب یاب ثبت اختراع شده است نه فلزیاب! اون همه شفقت و بکار گیری علم و تکنیک صرف شده که آب یابی حرفه ای طراحی بشه و شده امیدوارم باز هم شاهد این پیشرفت ها از مخترعین ایرانی وطن باشیم. دوستان خودتون و عمرتون رو با آب یاب تلف نکنید باور کنید همین مطالبی که در امر ردیابی گفته شده همین ها نتایج زحمات و شب خطر کردنها و تیزهوشی ها بوده و باور بفرمایید بنده مثلا اومدم اون مطالب رو عنوان کردم پای تجربه گفتم نه اینکه در منزل بشینم اینترنت را سرچ کنم آب یاب و امثالهم پیدا کنم بیام بگم اصل سیستم بدون خطا خدمت شما برید باهاش گنج خسرو دربیارید مابقی صحبتها کشک هست! این صحبتها موضوع تاپیک را هم تا حدودی به حاشیه میبرد، مسئله باور به ردیاب بوده که مطالب توسط دوستان توضیح داده شد. بنده هم به عنوان یک اپراتور ردیاب، ردیاب را باور دارم و بنظر من بهترین ردیاب برای شکار فلزات ردیاب فرکانسی میباشد، روی همین موضوع تمرکز کنید به امید حق تعالی موفقیت نزدیک میباشد.

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

یکشنبه 22 آذر1394 - 4:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام
نمیدونم چی بگم والا!
وقتی با این ردیاب هم آب رو میشه تشخیص داد هم حفره و تونل، هم آب شیرین رو میشه تشخیص داد هم شور، هم آب شرب رو میشه تشخیص داد هم پساب فاضلابی و آلاینده، هم نوع لایه خاک یا نوع لایه سنگی و سیلیس و شن و ماسه و انواع مختلف مواد و کانی موجود در زمین که حد نداره و هر کدوم دارای فرکانس انکساری متفاوت هستند رو میشه تشخیص داد اون هم تا عمق 300 متر بنظر شما تو 4 یا 5 متر یا 10 یا 15 متری یا 30 تا 40 متر نمیشه فلز خاص رو پیدا کرد!؟
بنده از همه ی دوستان عذرخواهی میکنم این بحث رو هم بیش از این ادامه نمیدیم، موفق باشید

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 22 آذر1394 - 6:21pm
مدیر کل
مدیر کل

سید جواد عزیز در سایت مربوطه که از فیلم خبری نیست! ولی فکر میکنم همین یک عکس هم مشخص میکنه دستگاه چی هست! در واقع یک نوع ردیاب آنتنیه که سنس الکترونیک هم نداره و همون داستان ردیاب آنتنی فرکانسی مرسوم هست! واقعا معرفی یک ردیاب آنتنی جدید نیاز به این همه هیاهو و ردیف کردن مطالب علمی گسترده داشت؟ خب شما که اینقدر روی امواج الکترومگنتیک و بحث علمی بودنش مانور میدین و ماشالا این همه دکتر و مهندس پشت قضیه قرار دارن ؛ یعنی هنوز باید نگاه اپراتور به چرخش میله های آنتنی باشه؟! اگر اینجوره که همین الانش هم داریم کم و بیش همین کار رو میکنیم دیگه! :D
پیوست:
abyaban-com-gavdasht.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 22 آذر1394 - 7:22pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
بنده همه ي موارد ذکر شده رو با اين ردياب قبول دارم و ميشه همه ي اين موارد را با ردياب ، رديابي کرد . اما مطمئنا اين ردياب براي اون دسته از هدفها که مربوط به آب هستند ، بهينه شده يا خوراک داده شده . و بدون تغيرات در ساختار آن براي فلزات استفاده ندارد .
فرض کنيد که اين ردياب را ببرند تو يک منطقه وسيع و بخوان دنبال آب بگردند ، اگر براي آب يابي بهينه نشده باشد و همش بره سمت فلزات آشغال و سنگها و ريشه ها و انواع خطاها ،ديگه از کجا بتونه آب رو پيدا کنه ؟
بنده به اين ردياب عقيده دارم اما مطمئنا براي پيدا نکردن فلزات و انواع خطاهاي فلزي ، تغيراتي در آن انجام گرفته که از حالت رديابي فلز خارج شده .
از سيد هم تشکر ميکنم که اين ردياب رو معرفي کردند . حداقل اون دسته از افراد که به کارکرد ردياب شک داشتند ، با ديدن ثبت ردياب ، نظرشون عوض ميشه .
در رابطه با اين ردياب تنها چيزي که بدرد ما ميخورد ، اينه که از تغيرات آن مطلع بشيم و اگر بتوانيم آن تغيرات را به نفع فلزيابي عوض کنيم ، ميشه همين رديابهايي که تا حالا مهندس حميد و ساير استاداي سايت ساختن . پس خريد و هزينه کردن براي آب ياب کار خوبي نيست .
ضمنا بنده آبيابي را ساده تر از فلزيابي ميدانم . چون :
- حجم آب زيرزميني در مقايسه با يک يا چند تکه فلز بسيار تفاوت دارد
- جنس آب براي رديابي مشخصه و با مقداري دادن خوراک مربوطه ، ميشه دنبال آب شور يا شيرين گشت . اما در رديابي فلزات ، ما با انواع فلزات و اکسيدها و غيره طرف هستيم و انتظار تفکيک انها را از همديگر ، داريم .
- طبق مطالعات و آزموده ها ، جنس انواع لايه ها و سنگهايي که معمولا توام با آب يافت ميشوند ، معلومه . ( بنده در منطقه خودمون از روي جنس سنگها و لايه هاي زمين ، براحتي ميتونم جاهاي آبخيز را تشخيص بدهم و دستور حفر چاه و چشمه نيز بدهم . چون اون لايه ها را در اکثر چشمه ها و قناتها بارها ديده ام و اطمينان دارم .) . پس در آن ردياب نيز براحتي ميتوان با گذاشتن خوراکي از جنس اون لايه ها و مواد معدني مربوطه ، جاهايي که آب دارند را راحتتر تشخيص داد .
- چون آب مثل فلز ثابت و نقطه اي نيست ، پس در زير زمين ميتواند در گذر باشد و همچنين مثل جوي ، دراز و رگه دار باشد . از اين نظر هم تشخيصش براي ردياب راحت ميشود .( دقيقا مثل پيدا کردن تونل يا جوي زير زميني طولاني ، با ردياب ساده ، که براحتي مسيرش پيدا ميشه )

در پايان ، به نظر بنده در اون ردياب مربوط به آب ، از چندين کپسول مختلف با خوراکهاي جداگانه و مختلف استفاده شده و اپراتور ، تعين بودن يا نبودن هر کدام از لايه ها و املاح را با گذاشتن آن کپسول مربوطه ، تعين ميکند . حتي مواد اون کپسولها را نيز ميتوانم بخوبي حدس بزنم .
موفق باشيد @};-

لا اله الا هو

یکشنبه 22 آذر1394 - 8:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سنه دژ نوشته است:
بنده همه ي موارد ذکر شده رو با اين ردياب قبول دارم و ميشه همه ي اين موارد را با ردياب ، رديابي کرد . اما مطمئنا اين ردياب براي اون دسته از هدفها که مربوط به آب هستند ، بهينه شده يا خوراک داده شده . و بدون تغيرات در ساختار آن براي فلزات استفاده ندارد .
فرض کنيد که اين ردياب را ببرند تو يک منطقه وسيع و بخوان دنبال آب بگردند ، اگر براي آب يابي بهينه نشده باشد و همش بره سمت فلزات آشغال و سنگها و ريشه ها و انواع خطاها ،ديگه از کجا بتونه آب رو پيدا کنه ؟
بنده به اين ردياب عقيده دارم اما مطمئنا براي پيدا نکردن فلزات و انواع خطاهاي فلزي ، تغيراتي در آن انجام گرفته که از حالت رديابي فلز خارج شده .
از سيد هم تشکر ميکنم که اين ردياب رو معرفي کردند . حداقل اون دسته از افراد که به کارکرد ردياب شک داشتند ، با ديدن ثبت ردياب ، نظرشون عوض ميشه .
در رابطه با اين ردياب تنها چيزي که بدرد ما ميخورد ، اينه که از تغيرات آن مطلع بشيم و اگر بتوانيم آن تغيرات را به نفع فلزيابي عوض کنيم ، ميشه همين رديابهايي که تا حالا مهندس حميد و ساير استاداي سايت ساختن . پس خريد و هزينه کردن براي آب ياب کار خوبي نيست .
ضمنا بنده آبيابي را ساده تر از فلزيابي ميدانم . چون :
- حجم آب زيرزميني در مقايسه با يک يا چند تکه فلز بسيار تفاوت دارد
- جنس آب براي رديابي مشخصه و با مقداري دادن خوراک مربوطه ، ميشه دنبال آب شور يا شيرين گشت . اما در رديابي فلزات ، ما با انواع فلزات و اکسيدها و غيره طرف هستيم و انتظار تفکيک انها را از همديگر ، داريم .
- طبق مطالعات و آزموده ها ، جنس انواع لايه ها و سنگهايي که معمولا توام با آب يافت ميشوند ، معلومه . ( بنده در منطقه خودمون از روي جنس سنگها و لايه هاي زمين ، براحتي ميتونم جاهاي آبخيز را تشخيص بدهم و دستور حفر چاه و چشمه نيز بدهم . چون اون لايه ها را در اکثر چشمه ها و قناتها بارها ديده ام و اطمينان دارم .) . پس در آن ردياب نيز براحتي ميتوان با گذاشتن خوراکي از جنس اون لايه ها و مواد معدني مربوطه ، جاهايي که آب دارند را راحتتر تشخيص داد .
- چون آب مثل فلز ثابت و نقطه اي نيست ، پس در زير زمين ميتواند در گذر باشد و همچنين مثل جوي ، دراز و رگه دار باشد . از اين نظر هم تشخيصش براي ردياب راحت ميشود .( دقيقا مثل پيدا کردن تونل يا جوي زير زميني طولاني ، با ردياب ساده ، که براحتي مسيرش پيدا ميشه )

در پايان ، به نظر بنده در اون ردياب مربوط به آب ، از چندين کپسول مختلف با خوراکهاي جداگانه و مختلف استفاده شده و اپراتور ، تعين بودن يا نبودن هر کدام از لايه ها و املاح را با گذاشتن آن کپسول مربوطه ، تعين ميکند . حتي مواد اون کپسولها را نيز ميتوانم بخوبي حدس بزنم .
موفق باشيد @};-

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
از مهندس حمیدم وتمام اساتید تشکر می کنم .

بنظر من فرکانس فلزکه در خاک مدفون میشه متغییر هست یا بخا طر خواص زمین و عللی که من عقلم قد نمی ده تغییر می کنه و ثابت نمی مونه شاید بخاطر اینه که تفکیک فلزات قدیم اینقدر سخته .بهمین خاطر فکر کنم که با مقوله آب قابل مقایسه نیست.

از دوستان خواهش می کنم تجربه و باور خودشون رو درباره ردیاب بگن تا این باور در دل افرادی مثل ماها هم شکل بگیره.
@};-

یکشنبه 22 آذر1394 - 9:30pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
سید جواد عزیز در سایت مربوطه که از فیلم خبری نیست! ولی فکر میکنم همین یک عکس هم مشخص میکنه دستگاه چی هست! در واقع یک نوع ردیاب آنتنیه که سنس الکترونیک هم نداره و همون داستان ردیاب آنتنی فرکانسی مرسوم هست! واقعا معرفی یک ردیاب آنتنی جدید نیاز به این همه هیاهو و ردیف کردن مطالب علمی گسترده داشت؟ خب شما که اینقدر روی امواج الکترومگنتیک و بحث علمی بودنش مانور میدین و ماشالا این همه دکتر و مهندس پشت قضیه قرار دارن ؛ یعنی هنوز باید نگاه اپراتور به چرخش میله های آنتنی باشه؟! اگر اینجوره که همین الانش هم داریم کم و بیش همین کار رو میکنیم دیگه! :D
پیوست:
abyaban-com-gavdasht.jpg

سلام
فیلمو کسی میزاره که بخواد چیزی رو ثابت کنه، اثبات این روش رزومه و تاییدیه علمیش هست، بازم دمش گرم که یه یه چیزی ساخت که تونست ثابتش کنه و خودش باهاش کار کنه ;)
در هر صورت استاد معظم بنده تسلیمم، سه هیچ شما.... :D
این بحث رو همینجا تمومش میکنیم، انشاءالله موفق باشید.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 22 آذر1394 - 10:29pm
مدیر کل
مدیر کل

بله دهها عکس رو میذارن ولی یک فیلم هم نمیذارن چون خودشون میدونن دم خروس از کجای کار ممکنه بیرون بزنه و امثال ما متوجه بشیم! هر کسی به اون تصویر ساده نگاه کنه متوجه میشه داستان همون بحث ردیاب آنتنی و MFD قدیمی هست و هیچ اختراع خاصی در کار نیست. رفتن به اداره ثبت اختراعات و ارائه یک طرح و هزار زد و بند بازی به اسم اختراع یک دستگاه علمی آب یاب اون هم در کشور عزیز ما کار زیاد مشکلی نیست! شما هم که ادعای استفاده از امواج الکترومگنتیک در این به اصطلاح اختراع جدید رو دارین هرگز نمیتونین ثابت کنین چرا اون میله ها به گردش در میان. یعنی همون داستان رایج ردیاب آنتنی که دهها ساله وجود داره. وگرنه اگر بحث امواج خاص و این همه ادعای علمی مطرح باشه هیچ نیازی به این میله های آنتنی چرخشی و قدیمی وجود نداره. بلکه باید یک سیستم گیرنده الکترونیکی براش طراحی شده باشه. پس قضیه خیلی مشخصه. حالا اینکه اون MFD چه موجی رو با چه اشکال و فرکانسی میفرسته بحثی هست که در ردیاب های مختلف تنوع داره و میتونه در این زمینه نواوری صورت گرفته باشه اما هیچ اختراعی در کار نیست. ردیابی آب با روش داوزینگ صدها سال قدمت داره و حتی بصورت فرکانسی هم قدمتش به دهها سال میرسه. ما هم بیش از 2 سال پیش و قبل ظهور چنین دستگاهی در ردیاب 35 از مود ردیابی آب بصورت فرکانسی استفاده کردیم هر چند بحث آب شور و شیرین و این چیزها دیگه در تخصص ما نبود.
نکته جالب اینجاست که سایت آبیابان پس از 6 ماه تاسیس طبق رنکینگ الکسا روزی 10 بازدید بیشتر نداره و توی این اوضاع کم آبی در مملکت که آب عملا خودش یک گنج بزرگ محسوب میشه شاهد تبلیغ یک ردیاب آنتنی آب بعنوان یک ردیاب فوق مدرن برای کشف تمام اهداف ممکن هستیم!!! هر کسی کمی به جنبه های مختلف این قضیه نگاه کنه متوجه داستان میشه. لذا بنده جای بحث دیگری ندارم. کسی هم اگر این 13.5 میلیون رو داشت میتونه شانس خودش رو ازمایش کنه و دستگاه رو تهیه و تست کنه. غیر از این بنظر میاد هیچ مطلب فنی جدیدی قرار نیست دستگیر ما بشه! لذا جناب سید جواد ؛ تنها برداشت من از مجموع سخنان شما این هست که دوستان تشریف ببرن به اون سایت و 13.5 میلیون پول یک ردیاب آنتنی بدن تا مشکلات ردیابیشون حل بشه! اگر مطلب غیر این هست بفرمایین ما استفاده کنیم.

دوشنبه 22 آذر1394 - 12:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
بله دهها عکس رو میذارن ولی یک فیلم هم نمیذارن چون خودشون میدونن دم خروس از کجای کار ممکنه بیرون بزنه و امثال ما متوجه بشیم! هر کسی به اون تصویر ساده نگاه کنه متوجه میشه داستان همون بحث ردیاب آنتنی و MFD قدیمی هست و هیچ اختراع خاصی در کار نیست. رفتن به اداره ثبت اختراعات و ارائه یک طرح و هزار زد و بند بازی به اسم اختراع یک دستگاه علمی آب یاب اون هم در کشور عزیز ما کار زیاد مشکلی نیست! شما هم که ادعای استفاده از امواج الکترومگنتیک در این به اصطلاح اختراع جدید رو دارین هرگز نمیتونین ثابت کنین چرا اون میله ها به گردش در میان. یعنی همون داستان رایج ردیاب آنتنی که دهها ساله وجود داره. وگرنه اگر بحث امواج خاص و این همه ادعای علمی مطرح باشه هیچ نیازی به این میله های آنتنی چرخشی و قدیمی وجود نداره. بلکه باید یک سیستم گیرنده الکترونیکی براش طراحی شده باشه. پس قضیه خیلی مشخصه. حالا اینکه اون MFD چه موجی رو با چه اشکال و فرکانسی میفرسته بحثی هست که در ردیاب های مختلف تنوع داره و میتونه در این زمینه نواوری صورت گرفته باشه اما هیچ اختراعی در کار نیست. ردیابی آب با روش داوزینگ صدها سال قدمت داره و حتی بصورت فرکانسی هم قدمتش به دهها سال میرسه. ما هم بیش از 2 سال پیش و قبل ظهور چنین دستگاهی در ردیاب 35 از مود ردیابی آب بصورت فرکانسی استفاده کردیم هر چند بحث آب شور و شیرین و این چیزها دیگه در تخصص ما نبود.
نکته جالب اینجاست که سایت آبیابان پس از 6 ماه تاسیس طبق رنکینگ الکسا روزی 10 بازدید بیشتر نداره و توی این اوضاع کم آبی در مملکت که آب عملا خودش یک گنج بزرگ محسوب میشه شاهد تبلیغ یک ردیاب آنتنی آب بعنوان یک ردیاب فوق مدرن برای کشف تمام اهداف ممکن هستیم!!! هر کسی کمی به جنبه های مختلف این قضیه نگاه کنه متوجه داستان میشه. لذا بنده جای بحث دیگری ندارم. کسی هم اگر این 13.5 میلیون رو داشت میتونه شانس خودش رو ازمایش کنه و دستگاه رو تهیه و تست کنه. غیر از این بنظر میاد هیچ مطلب فنی جدیدی قرار نیست دستگیر ما بشه! لذا جناب سید جواد ؛ تنها برداشت من از مجموع سخنان شما این هست که دوستان تشریف ببرن به اون سایت و 13.5 میلیون پول یک ردیاب آنتنی بدن تا مشکلات ردیابیشون حل بشه! اگر مطلب غیر این هست بفرمایین ما استفاده کنیم.

سلام
مهندس، بزرگوار، دوست عزیز، شما اطلاعات به نسبت خوبی در ساخت ردیاب فرکانسی دارید ولی در مورد روشی که هیچ چیز ازش نمیدونید اینقدر زود جبهه نگیرید و قضاوت نکنید
اینقدر راحت نگو یک mfd ساده! اصلا و ابدا اینجا بحث چرخش آنتن بشیوه سنتی مطرح نیست روش اپراتوری کاملا متفاوت و مشخص و اثبات شده هست که طی سه مرحله بصورت خطی صفحه ای و نقطه ای انجام میشه و سنس هدف از طریق شدت و حدت و چند مولفه دیگر از فرکانس دریافتی هست که من به همین مقدار بسنده میکنم.
یک قدر بیشتری تامل کنید اگر هم خیلی مشکوک هستید دنبال فیلم نباشید تحقیق کنید تماس بگیرید با وزارت نیرو که بهترین مرجع هست.
شما ماحصل زحمت و تلاش یک نفر رو که بالای 20 تاییدیه علمی از مراکز مختلف و 4 گواهی ثبت اختراع و چند هزار مطالعه ی آبی برای سازمانهای مختلف دولتی از پروژه های وزارت نیرو گرفته تا نهاد ها و بخش های دولتی و خصوصی دیگه و اراضی کشاورزی و باغات مردمی و ...... تا عمق بالای 300 متر رو مثل آب خوردن میگید زدو بند! واقعا جای تعجب داره
این آقای حدود 15 ساله در سطح کشور و برخی از کشورهای همسایه داره در زمینه مطالعات آبی در پروژه های مختلف فعالیت میکنه آب یاب های بزرگ دنیا مثل هانس، آنتون ریدر و بتس برای تبادل اطلاعات با ایشون اومدن ایران اونوقت شما مود آب ردیاب 35 رو به رخش میکشی!
مگه ایشون لنگ تایید شماست! اصلا جایگاه شما چیه!؟ شما یک ردیاب فرکانسی ساختید که خودتون نه میتونید اثباتش کنید نه میتونید باهاش کار کنید نه بقیه....!!! پیش از شما صد نفر دیگه هم ساختند نتیجه همه شون هم مشخصه....
هرکس هم بخواد حرفی تو انجمن بزنه بلافاصله بلاگ و اخراج.... امروز بنده دیروز کانی و همزه و هدایتی و ناصر و صد نفر دیگه رو فراری دادید فردا هم نوبت رستم و جاوید هست.... شما کلا با حرف نو و خلاف منافع خودتون مخالفید... رستم یک تاپیک زد فقط گریه مرده رو با این رفتارتون در نیاوردید
فحش هم اگر تو این تاپیک بدید بنده دیگه جواب شما رو نمیدم گفتنی ها رو هم گفتم، در خانه اگر کس است یک حرف بس است

دوشنبه 23 آذر1394 - 11:09am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 124 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 40 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure