انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 9:34pm

پاسخ به موضوع  [ 124 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 13  بعدی
 باور به ردیاب 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

موارد متعددی در صحبتهای دوستان ذکر شد که اگر بنده فقط بخوام در مورد اون قسمتهایی که اطلاعاتش رو دارم تک به تک توضیح بدم قطعا از حوصله دوستان خارج هست بخصوص که در گذشته زیاد در این زمینه ها بحث کردیم و ظاهرا قانع کننده نبوده. پس فایده ای به تکرار برخی مسائل نیست.
اینکه سیستم ردیاب آنتنی کار میکنه ؛ بله قطعا کار میکنه! بنده حداقل بر اساس تجربیات خودم بخصوص طی مقطعی دو ساله که مدام آنتن در دست داشتم به شما اطمینان میدم که کار میکنه. همینطور صدها تست روی ارتباط امواج ارسالی و واکنش آنتن و تهیه جداول دقیق در این زمینه که نهایتا منجر به طراحی سیستم کنترل وزن در ردیاب 35 شد به خود من ثابت کرد که واقعا ارتباط وجود داره و ارسال فرکانس و مختصات اون مهم هست. بر خلاف بعضیا که میگن موج تاثیری نداره و صرفا ذهنیت هست ؛ این مساله درست نیست. اینکه ما بخشی از موضوع رو بدلیل ضعف علمی ندونیم دلیل نمیشه بخشی که جواب میده رو رد کنیم! وانگهی هیچ سیستمی اگر بصورت یک ایده آلیست بهش نگاه کنیم ایده ال نیست و نواقصی هم داره. دیگه ردیاب آنتنی جای خود داره. از نظر علمی تاکید میکنم ردیاب آنتنی هیچ علم مشخصی نداره! ولی همینکه دانشمندانی نظیر ابن سینا و انیشتین و استیفن هاپکینز هر یک به گونه ای سیستم ردیاب آنتنی رو قبول داشتن ولی هیچ برهان علمی و حداقل فیزیکی برای اثباتش ندارن ؛ برای بیان موضوع کفایت میکنه! وانگهی ما در برابر دانش این دانشمندان و حتی قدرت تحلیل مشاهداتشون کسی نیستیم که بخوایم ادعایی داشته باشیم و با علم بمراتب ناقص تر خودمون ادعایی کنیم.
اینکه ردیاب آنتنی به ویژگی های فردی اپراتور و برخی موارد دیگری که دوستان اشاره کردن ارتباط داره ؛ قطعا مساله درستی هست. ما نمیتونیم مدارک و شواهدی که از کاوش صدها اپراتور در این انجمن و هزاران کاوشگر در طول تاریخ بدست آمده کاملا به دور بریزیم! جایی که تئوری وجود نداره حداقل میشه به تجربیات بسیار زیاد توجه و اتکا کرد. این نوع نگاه از نظر علوم تجربی کاملا پذیرفته شدست.
در مبحث سنس الکترونیکی از راه دور باید دوستان توجه داشته باشن مسائل مختلف رو با هم مخلوط نکنن! سنس از راه دور مقوله گسترده ای هست ولی بحث دوستان بیشتر سر ردیاب آنتنی بود که فقط یکی از راههای سنس از راه دور هست. لذا انواع سیستمهای به اصطلاح ردیاب که عملا یون یاب یا مغناطیس یاب یا حتی نوعی فلزیاب خاص هستن هیچ ربطی به مقوله ردیاب آنتنی ندارن. مثلا نمونه ای که دوستمون جناب بهرام فیلمشو گذاشتن ارتباطی به این موضوع نداره و کلا سیستم دیگری هست که چندین نمونه ازش در نت و همین انجمن موجوده و طبق بررسی های من چه از نظر میزان شعاعزنی و چه عمقزنی و حتی تفکیک از ردیاب آنتنی فرکانسی بمراتب عملکرد ضعیف تری داره. کما اینکه قبلا هم عرض کردم هر وقت دیدین همون فرکانسهای رایج در ردیاب آنتنی در این دستگاههای دارای سنس الکترونیک استفاده شد و جواب داد مشخص میشه بر اساس همون سیستم کار میکنه. در حالیکه فقط اگر فرکانس ارسالی که ساده ترین بخش دستگاه هست رو در نظر بگیرین متوجه میشین در این سیستمها کاملا تفاوت دارن. این در حالی هست که فرکانس ردیاب آنتنی حتی صرفنظر از شکل حدودی موج در تمام سیستمهای آنتنی دنیا از جمله ردیاب موبایلی مشترک هست و شبیه به هم جواب میده! این خودش نشانه مشترک بودن یک موضوع کلی بین ردیاب های آنتنی و تفاوت ماهوی با سایر سیستمهایی هست که به عنوان ردیاب خطاب میشه.
اما دوست عزیز جناب سید جواد! بنده حداقل به نوبه خودم به یاد ندارم شما در زمینه طرحی که فرمودین با من صحبتی کرده باشین! در انجمن هم ندیدم مطلبی که از نظر پیاده سازی قابل اعتنا باشه از شما دیده باشم! در هر صورت به شما عرض میکنم احتمالا خودتون به خوبی میدونید مقوله ردیاب آنتنی هیچ ارتباطی با دستگاهی که توصیفش کردین نداره! این ساده ترین مطلبی هست که بنده میتونم از شما انتظار داشته باشم. مثل این هست که بنده چون تونستم فلزیاب خوبی طراحی کنم بگم ردیاب آنتنی هم فلان است و بهمان هست! خیر این دو سیستم هیچ ارتباطی به هم ندارن. حتی اگر در ساختار اون دستگاه از میله های آنتنی و آنتن استفاده شده باشه باز هم ربطی به ردیاب آنتنی نداره. بحث امواج الکترومگنتیک هم یک مقوله کلی و گستردست و با ذکر این کلمه نمیشه به جایی رسید. وانگهی بسیاری از دستگاهها با این امواج کار میکنن! ما برای ساخت یک سیستم جدید و واقعا کارامد نیاز به اطلاعات دقیق و بسیار بیشتر از این داریم. حداقل برای بنده که برخلاف خیلیها ادعایی در دانشمند فیزیک و غیره بودن ندارم و نهایت توان من بحث مهندسی کار هست ؛ داشتن یک تئوری کاملا قابل اجرا اهمیت داره. لذا واضح خدمت شما عرض میکنم بنظر من بر اساس فایلها و اطلاعاتی که شما قرار دادین کسی نمیتونه کاری از پیش ببره! البته توقع هم ندارم جزئیات یک طرح محرمانه رو جوری مطرح کنین که احتمالا مورد سوء استفاده قرار بگیره. ولی بهرحال اگر هدف این هست که اتفاق جدیدی بیفته که تا حالا نیفتاده بالاخره باید کاری کرد! در عین حال بنده هنوز نه تصاویر دستگاه مربوطه و نه هیچ فیلمی در این زمینه ندیدم. اگر حداقل فیلمی وجود داشته باشه که حتی برای ردیابی آب نشون بده دقیقا دستگاه مربوطه داره چه کاری انجام میده و سنس به چه صورت هست و اپراتوری و نحوه اعلام چطور انجام میشه ؛ فکر میکنم بخودی خود کمک میکنه که ما بهتر متوجه موضوع بشیم. بنظرم این دیگه مساله محرمانه ای نیست.

شنبه 20 آذر1394 - 1:33am
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
با مطالعه فایلی که دوستمون سید جواد قرار دادن و نگاهی به افراد محقق و مشارکت کننده در موضوع مشخص میشه که کار یک کار تحقیقاتی و ارزشمند و اصولی هست و بسیار هم قابل احترام و افتخار.
البته بحث ردیابی که مورد نظر ما هست با مقوله ردیابی که در این پروژه بهش اشاره شده کاملا متفاوت هست و بنا بر استفاده از واژه مشترک ردیابی نمیشه این دو مقوله رو از یک نوع دونست.
مشخص کردن یک لایه محصور در بین لایه های دیگه که دارای یک تفاوت آشکار با لایه های دیگر هست بمراتب راحت تر از تفکیک لایه های همجنس هست.(دقت شود که آب دارای حالت مایع هست و لایه های بالا و پایین آن دارای حالت جامد ، و این خیلی کار رو راحت تر میکنه) البته این موضوع بمعنی راحتی کار در حد عدم نیاز به تخصص و تحقیق نیست و صرفا درجات تفاوت رو مشخص میکنه.
از طرفی وقتی یکی از لایه ها بشکل متناوب در جریان باشه باز هم فاکتورهایی در آن واحد در یک قسمت از لایه تغییر میکنن که باز هم میشه از اونها استفاده کرد.
در چنین شرایطی بحث شناسایی لایه ها حتی با اندازه گیری سرعت تردد امواج هم قابل اثبات هست و امروزه در سطوح گسترده ازش استفاده میشه.
با استفاده از این اطالاعات هست که میشه به مخازن آب زیرزمینی و مخازن نفت و گاز و...پی برد .
ولی شناسایی یک تکه از یک لایه و تفکیک جنسیت و ماهیت اون بسیار مشکلتر خواهد بود و اینکه ما لایه های مختلف هم حالت داشته باشیم و در بین اونها دنبال یک قسمت متفاوت بگردیم کار بسیار مشکلی خواهد بود. این موضوع هست که بحث ساخت و اپراتوری وسایل موسوم به ردیاب رو بسیار پیچیده میکنه و چون تابحال هیچگونه سنس تمام الکترونیکی وجود نداشته باعث ایجاد نظریات و تئوریهای بسیار و بعضا هم مردود و بی اساس شده.
حالا فرض کنیم بین یک لایه آب ما بخوایم از راه دور و به روشهای غیر بصری تفاوت در ساختار یک نقطه نسبت به نقاط دیگر رو بررسی کنیم ، این کار هم باز بسیار مشکل میشه و شبیه مورد قبل میشه.
طبیعتا مطالعه و تحقیق درباره ی این موضوعات نیاز به تخصص و تیمهای تحقیقاتی متمرکز داره و زمان بسیاری رو چه در مرحله تحقیق و جمع آوری و چه در مراحل عملیاتی نیاز خواهد داشت.البته قطعا در صورت موفقیت مزایای بی شماری رو هم به دنبال خواهد داشت.همین موضوعات باعث علاقمندی افراد زیادی در سراسر دنیا شده و افکار خیلیها رو معطوف خودش کرده.

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

شنبه 20 آذر1394 - 2:49am
استاد
استاد

سید جواد نوشته است:
دوست گرامی منظور من در روشی که معرفی کردم بود شما ممکنه با هر نوع ردیابی کار کنید که ذهن و گروه خونی و نویز و امثال ذلک توش دخیل باشه بنده حرفی ندارم در این زمینه! انشاءالله موفق باشید
اما در مورد این روش این حرفها صدق نمیکنه، اما در مورد سوالتون جواب مثبته و توضیح اضافی ندارم
تونل های قدیمی و ورودی رو هم براحتی میشه باهاش پیدا کرد، گواهی صحت کلامم کتاب "آبار علی" هست که در مورد مطالعات قنات های قدیمی حفر شده توسط حضرت امیر در عربستان هست.
مهندس حمید پیش بنده خیلی گرامی و عزیز هستند و من در انجمن برای ایشون جناب رستم و در زمینه باستانشناسی استاد پارسی و باستانشناس احترام ویژه ای قائلم و تمام پست های اینان رو دنبال میکنم
هدف بنده فقط ارائه ی یک روش درست و اصولی هست که واقعا تو عمل جواب داده باشه، من اینا رو میگم که کسی عمرش رو در بیابون تلف نکنه وگرنه تجربه شما برای خودتون ارزشمند و قابل احترامه، اگر اسائه ی ادب شد عذرخواهی میکنم.

درود بر شما
سید جان این ردیاب هایی که انتن بصورت ال شکل دارند و در بازار موجود هستند توان بیشتری ندارند و خصوصیت اونها این هست که تابع مگنت بدن هستند و مطمعن باش که که این چنین ردیابهایی بالای 90 درصد به خصوصیت مگنت بدن افراد ربط داره وبا این نوع انتن پیدا کردن اهداف از جمله تونل از اب خوردن هم اسونتر هست منتهی تفکیک اهداف فلزی تقریبا در ها له ای از ابهام مونده پس از یه ردیاب انتنی نباید بالاتر از توانش انتظار داشت
ردیاب های یونی و و انتی و ردیاب های که سنس الکترونیکی دارند هر کدوم اپراتوری خاص خودش را می طلبه تنها در ردیاب های انتنی ال شکل خصوصیات بدنی و یا شب و روز و گرما و سرما تاثیر داره اما وقتی باد باشه هیچ دستگاه ردیابی و حتی دستگاه نقطه زن نمیشه باهاش درست و حسابی کار کرد. اب یابی با ردیاب ها تقریبا اسونترین کار هست بدلیل اینکه حجم زیاد اب فرکانس بسیار قوی داره و به راحتی میشه تشخیص داد منتهی چند گرم فلز طلا در 4 متری و عدم تولید یون زیاد کار را بسیار مشکل کرده.ممکنه طرج شما برای اب یابی خوب جواب بده اما برای اهداف فلزی مخصوصا طلا این را از من به یاد گار داشته باشه که شاید توانی زیر 20 درصد داره میتونید خودتون تست با اهداف مدفون شده کنید و نتیجه را به خودتون گزارش دهید نه به ما و با این تست صجت و سقم نظر ما را بررسی کنید
تا کنون به جز امواج vlf و امواج گاما هیچ موجی نتونسته تفکیک بین فلزات مدفون شده و چسبیده به خاک کنه لا اقل دستگاههای امروزی که توی بازار هستند از این دوموج استفاده میکنند استفاده از امواج روزنانس اهداف هم امکان پذیر هست منتهی طرجی تا حالا به اون صورت ساخته نشده که دقتش برای تشخیص نوع اهداف زیاد باشه و شاید این طرح ها اول راهشون باشه که باید بیشتر به اونها پرداخته بشه

در هر صورت ساختن این طرح ها نیاز به همکاری داوطلبانه و ازاد منشی اون افراد داره و توی این دو سال تا ک و نوکی از این افراد در سایت پیدا شدند که جو فروشندگان حاکم بر سایت اجازه به اونها هم نمیده یا در روال کار کارشکنی میکنند نمونه اش همین استاد رستم که طرح رستم را تکمیل کرد و نظریات دیگر اون که ساختش نصف و نیمه مونده و شاید یکی دو نفر روی اون کار میکنند هر چند که ممکنه طرحشون به اون نتیجه دلخواه نرسه اما واقعا کار روی ردیابی که سنس الکترونیکی داشته باشه ارزش داره هر چند هم که به شکست اولیه بینجامد

شنبه 21 آذر1394 - 6:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
جاوید نوشته است:
سید جواد نوشته است:
دوست گرامی منظور من در روشی که معرفی کردم بود شما ممکنه با هر نوع ردیابی کار کنید که ذهن و گروه خونی و نویز و امثال ذلک توش دخیل باشه بنده حرفی ندارم در این زمینه! انشاءالله موفق باشید
اما در مورد این روش این حرفها صدق نمیکنه، اما در مورد سوالتون جواب مثبته و توضیح اضافی ندارم
تونل های قدیمی و ورودی رو هم براحتی میشه باهاش پیدا کرد، گواهی صحت کلامم کتاب "آبار علی" هست که در مورد مطالعات قنات های قدیمی حفر شده توسط حضرت امیر در عربستان هست.
مهندس حمید پیش بنده خیلی گرامی و عزیز هستند و من در انجمن برای ایشون جناب رستم و در زمینه باستانشناسی استاد پارسی و باستانشناس احترام ویژه ای قائلم و تمام پست های اینان رو دنبال میکنم
هدف بنده فقط ارائه ی یک روش درست و اصولی هست که واقعا تو عمل جواب داده باشه، من اینا رو میگم که کسی عمرش رو در بیابون تلف نکنه وگرنه تجربه شما برای خودتون ارزشمند و قابل احترامه، اگر اسائه ی ادب شد عذرخواهی میکنم.

درود بر شما
سید جان این ردیاب هایی که انتن بصورت ال شکل دارند و در بازار موجود هستند توان بیشتری ندارند و خصوصیت اونها این هست که تابع مگنت بدن هستند و مطمعن باش که که این چنین ردیابهایی بالای 90 درصد به خصوصیت مگنت بدن افراد ربط داره وبا این نوع انتن پیدا کردن اهداف از جمله تونل از اب خوردن هم اسونتر هست منتهی تفکیک اهداف فلزی تقریبا در ها له ای از ابهام مونده پس از یه ردیاب انتنی نباید بالاتر از توانش انتظار داشت
ردیاب های یونی و و انتی و ردیاب های که سنس الکترونیکی دارند هر کدوم اپراتوری خاص خودش را می طلبه تنها در ردیاب های انتنی ال شکل خصوصیات بدنی و یا شب و روز و گرما و سرما تاثیر داره اما وقتی باد باشه هیچ دستگاه ردیابی و حتی دستگاه نقطه زن نمیشه باهاش درست و حسابی کار کرد. اب یابی با ردیاب ها تقریبا اسونترین کار هست بدلیل اینکه حجم زیاد اب فرکانس بسیار قوی داره و به راحتی میشه تشخیص داد منتهی چند گرم فلز طلا در 4 متری و عدم تولید یون زیاد کار را بسیار مشکل کرده.ممکنه طرج شما برای اب یابی خوب جواب بده اما برای اهداف فلزی مخصوصا طلا این را از من به یاد گار داشته باشه که شاید توانی زیر 20 درصد داره میتونید خودتون تست با اهداف مدفون شده کنید و نتیجه را به خودتون گزارش دهید نه به ما و با این تست صجت و سقم نظر ما را بررسی کنید
تا کنون به جز امواج vlf و امواج گاما هیچ موجی نتونسته تفکیک بین فلزات مدفون شده و چسبیده به خاک کنه لا اقل دستگاههای امروزی که توی بازار هستند از این دوموج استفاده میکنند استفاده از امواج روزنانس اهداف هم امکان پذیر هست منتهی طرجی تا حالا به اون صورت ساخته نشده که دقتش برای تشخیص نوع اهداف زیاد باشه و شاید این طرح ها اول راهشون باشه که باید بیشتر به اونها پرداخته بشه

در هر صورت ساختن این طرح ها نیاز به همکاری داوطلبانه و ازاد منشی اون افراد داره و توی این دو سال تا ک و نوکی از این افراد در سایت پیدا شدند که جو فروشندگان حاکم بر سایت اجازه به اونها هم نمیده یا در روال کار کارشکنی میکنند نمونه اش همین استاد رستم که طرح رستم را تکمیل کرد و نظریات دیگر اون که ساختش نصف و نیمه مونده و شاید یکی دو نفر روی اون کار میکنند هر چند که ممکنه طرحشون به اون نتیجه دلخواه نرسه اما واقعا کار روی ردیابی که سنس الکترونیکی داشته باشه ارزش داره هر چند هم که به شکست اولیه بینجامد

سلام دوست گرامی
اولا تشکر میکنم از همه ی دوستان بابت بذل توجه و محبتی که داشتند.
دوست عزیز الآن انتظاری که از من هست اینه که توانایی این روش در تفکیک بین دو فلز و قابلیت شناسایی اون و اینکه توان کشف هدف با این روش وجود داره یا نه رو اثبات کنم، بنده ابدا هیچ دعوی برای این کار و طراحی یک سیستم ندارم و این کاملا طبیعیه چون نیازی ندارم و همونطور هم که در پست اولم گفتم هدف بنده آشنایی دوستان با یک روش علمی، اثبات شده و موفق در کار میدانی هست و برای این اثبات این روش چند فایل هم بپیوست قرار دادم الان هم هیچ اصراری ندارم حرفم رو به کرسی بنشونم ولی وقتی بنده صد رو گفتم مطمئن باشید نود هم پیشم هست!
بعضی از دوستان معتقدند آب یابی آسون تره! اتفاقا بمراتب دشواری های خاص خودش رو داره چون ما برای آب یابی مجبور به تحریک یون هدف هستیم و میون آب شور و شیرین، آب سالم و پساب، نقطه های فرعی متعدد و آبخوان اصلی، حجم مناسب و هزار مولفه دیگه بهترین رو در عمق بیش از صد و گاها تا 300 متر رو انتخاب کنیم که بالای 15000 هزار مورد موفق در کل کشور و کشورهای همسایه وجود داره در حالی که برای قنات و تونل ها و هدف خاص به فرستنده نیاز نداریم! چون عمقی ندارند که دشواری چندانی داشته باشه!
البته من تا حدودی حق میدم چون ذهنیت و آموزه های شما در ردیابی تا به الآن نقل و قولی و تجربی بوده و این حرف ها این وسط غریب و غیر قابل باوره ولی من هم اصرار خاصی ندارم هدف صرفا معرفی یک متد دقیق بوده
برای شما هم که تلاش بی وقفه ای در زمینه ردیابی و تست روش های مختلف داشتید آرزوی موفقیت دارم

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

شنبه 21 آذر1394 - 10:13am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سیدجان شا چقدر زود رنج هستید
داداش ما که ارادت خاصی به گفته های شما داریم.
اگر شما کمکی بکنید که بسیاری از ما دعای گوی شما که سید هم هستید خواهیم بود والا کسی دشمن شا نیست .البته تقصیر شما هم نیست و ما هم تقصیر نداریم .
ممنون میشم که تجربیات خودتون رو در این امر بیان کنید البته اجباری هم نیست داداش
اگر کاری انجام بدید باید برای رضای حق باشه والا بعضی ادمها خوب و بد رو هم نمتونن از هم تشخیص هم بدن چه برسه که قضاوت کنند.

شنبه 21 آذر1394 - 1:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delta 1 نوشته است:
سیدجان شا چقدر زود رنج هستید
داداش ما که ارادت خاصی به گفته های شما داریم.
اگر شما کمکی بکنید که بسیاری از ما دعای گوی شما که سید هم هستید خواهیم بود والا کسی دشمن شا نیست .البته تقصیر شما هم نیست و ما هم تقصیر نداریم .
ممنون میشم که تجربیات خودتون رو در این امر بیان کنید البته اجباری هم نیست داداش
اگر کاری انجام بدید باید برای رضای حق باشه والا بعضی ادمها خوب و بد رو هم نمتونن از هم تشخیص هم بدن چه برسه که قضاوت کنند.

سلام دوست عزیز
شما به بزرگواری خودتون ببخشید من منظور خاصی ندارم ولی از حرف های تکراری و بدون پشتوانه خوشم نمیاد اینجا محیط عمومی هست pm که نیست! هر مطلبی اینجا عنوان بشه یه ملت پشت سرش راه میوفتن و میدونید آخر کار چیه دیگه... ضرر پشت ضرر از اتلاق وقت عمر گرفته تا سرمایه و آبرو و....
من هیچ اطلاعات مازادی نمیتونم بدم و چیزهایی که نیاز بود رو گفتم شما هم اگر بنده رو به صدق گفتار قبول دارید بدونید که این روش جامعیت تمام داره و خیلی بیشتر از نیاز شما اهدافتون رو تامین میکنه، موفق باشید

شنبه 21 آذر1394 - 3:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سید جان داداش ببخشید شما میگی این تو طرح میدانی موفق بود . خوب چه عالی اما:
شما تو خود وبلاگتونم یه فیلم نزاشتی چهارتا عکس کامیون وسلام حتی شکل دستگاه هم نزاشتین!!!
مگه شما ثبتش نکردید ؟!
آقا طرح شما عالی قبول خودتون اول ذهنارو به سمت این سوق می دید که این تکنیک برای ردیابی خطا های اپراتور حذف می کنه بعد می آین می گین من هیچ ادعای ندارم !!!!!
حالا شما فکر کن ما بلند شیم به این صاحب وبلاگ زنگ بزنم آقا من می خواهم از دستگاه شما بخرم
بعد بایریم ببینیم برای فلز یابی کاربرد نداشته حالا این ضرر نیست !!

حالا شما بعنوان تنها کسی که در انجمن این سیستم را طراحی کردید و باهاش کار کردید لطفا خواهشنن یا حداقل یه عکس یا فیلم از کارکرد این دستگاه بزارید
یا واضح بفرمایید این سیستم برای کار مورد نظر ما قابل استفاده است ؟

این تکنیکی که شما می گید چیز کمی نیست سید جان یه نقطه عطف تو ردیابها محسوب میشه پس به هم دوستان حق بدید که کنجکاو باشن

ممنون میشم روشن پاسخ بدید

شنبه 21 آذر1394 - 3:44pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadiraj نوشته است:
سید جان داداش ببخشید شما میگی این تو طرح میدانی موفق بود . خوب چه عالی اما:
شما تو خود وبلاگتونم یه فیلم نزاشتی چهارتا عکس کامیون وسلام حتی شکل دستگاه هم نزاشتین!!!
مگه شما ثبتش نکردید ؟!
آقا طرح شما عالی قبول خودتون اول ذهنارو به سمت این سوق می دید که این تکنیک برای ردیابی خطا های اپراتور حذف می کنه بعد می آین می گین من هیچ ادعای ندارم !!!!!
حالا شما فکر کن ما بلند شیم به این صاحب وبلاگ زنگ بزنم آقا من می خواهم از دستگاه شما بخرم
بعد بایریم ببینیم برای فلز یابی کاربرد نداشته حالا این ضرر نیست !!

حالا شما بعنوان تنها کسی که در انجمن این سیستم را طراحی کردید و باهاش کار کردید لطفا خواهشنن یا حداقل یه عکس یا فیلم از کارکرد این دستگاه بزارید
یا واضح بفرمایید این سیستم برای کار مورد نظر ما قابل استفاده است ؟

این تکنیکی که شما می گید چیز کمی نیست سید جان یه نقطه عطف تو ردیابها محسوب میشه پس به هم دوستان حق بدید که کنجکاو باشن

ممنون میشم روشن پاسخ بدید

سلام، خواهش میکنم حالا شما چطور به این نتیجه رسیدید که این وبلاگ برای بنده ست! الان هم میگم که هیچ ادعایی ندارم! روزی که ادعا کردید روز سقوط شما خواهد بود
بگذریم نیاز به ارسال فیلم و عکس نیست! شما اگر علاقه مندید لطف کنید تو نت سرچ کنید هر نوع اطلاعاتی بخواید پیدا میکنید منجمله سایت آب یابان اونجا اسکن چندین نوع تاییدیه از سازمانهای و مراکز علمی ذی ربط منجمله وزارت نیرو و رزومه ی کاری با چندین عکس از عملیات مطالعاتی در مناطق مختلف کشور هست یا مصاحبه با روزنامه رسالت یا کتابی که معرفی کردم رو تهیه کنید در اونجا پلن مطالعاتی بهمرا کلی عکس هست اصلا تماس بگیرید با خود وزارت نیرو صحبت کنید ولی مستقیما نگید میشه فلز هم پیدا کرد یانه ;)
دوست عزیز من، شما پست بنده رو بدقت بخون من چندین بار گفتم این روش جامعیت داره و برای منظور خاص کاربردیه دیگه به چه نحو بگم!
موفق باشید @};-

شنبه 21 آذر1394 - 4:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

عرض سلام به همه

یک کاشفی میاد میگه موج بفرستید یک مخترعی میاد میگه فقط امواج دریافت کنید ، بعد از 2 ماه حدود 90 درصد فرضیات رستم رو کار کردم با کلی هزینه حالا از جای دیگه ای میگن که با ارسال امواج هارمونی محیط از بین میره بابا ما هم بچه فقیریم پولدار نیستیم که هی دم به دم قطعات الکترونیکی بخریم و در آخر سر هیچی. بالاخره ما باید چی بفرستیم که اون لامذهبه خودشه نشون بده.

امیدوارم به کسی برنخوره ، من اگه میتونستم دستگاهی رو حالا چند سال پیش بسازم که بتونه تمام نیازهامو برطرف کنه هرگز و هرگز به چنین سایتهایی سر نمیزدم و پی زندگی اشرافی خودم میرفتم. و اگر قصد من از اومدن به همچین سایتی جز کمک و رساندن مباحث اصلی و اطلاعات به سایرین و دیگر همنوعان چیزی بیش نبود.

باز امیدوارم بزرگان به دلشون نگیرن.

ممنون

همه آنچه را میبینی نصفشو باور کن و هیچ یک از آنچه را که میشنوی باور نکن

شنبه 21 آذر1394 - 4:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقااصلا بیخیال بشید

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

شنبه 21 آذر1394 - 6:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 124 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 52 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure