انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت1403 - 2:04am

پاسخ به موضوع  [ 76 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 آیا برای شما هم اتفاق افتاده؟ 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

اره حافظ جان فکر کنم همونه
اینم از فیلم که تستی رو که انجام دادم تایید میکنه =))

http://s3.picofile.com/file/8223021934/ ... r.mp4.html

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

دوشنبه 25 آبان1394 - 2:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بچه ها یک چیزی میگم ناراحت نشین اولا حرکت انتن به این سرعتی که این اقا نشون داد نیست تو ده دقیقه 20 تا انتن رو عوض کرد حداقل کمی مکس وتمرکز میخواد که انتن بتونه مسیر بگیره اصلا روش ترکا اونورو قبول ندارم چون همه چیزشون مشکوکه.دوما هم علت این که انتن این رفتار رو نشون میده به خاطر یونهای متضادی هست که دارن فلز یون مثبت ایجاد میکنه تو محیط باز اما خاک گل واب یون منفی دارن زمانی هم که طلا رو دفن میکنی ومخصوصا تکرار میکنم مخصوصا از زمان دفن یک مدت طولانی میگذره یون طلا هم به منفی تبدیل میشه تما م این معادلات ومچهولات توی زمین عوض میشه این تست رو هوشی جان شما انجام دادی وروی زمین بوده این بار طلا و ذراتیکه داشتی رو دفن کن ببین چه اتفاقی میفته اگه همچنان این روند تکرار بشه پس ما تاحالا اشتباه میکردیم تازه با دفن فلز وزن فلز چندین برابر میشه وشک نکن به طرف طلا میره حتی اگه جای انتنهارو عوض کنیم راستی اگه توی فیلم هم دقت کنی انتن رو جوری درست کرده که یکیش قطب منفی باشه و اون یکی مثبت واین دوتا بارهای استاتیکی محیط رو بر اساس قطبین خودشون جذب و دفع میکنن :D واین چیز جدیدی نبوده ونیست

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 25 آبان1394 - 3:06pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بهرام جان من تست رو توی حیاط روی موزایک ها انجام دادام حالا کاری به نحوه انتن ردن این شخص ندارم ولی من هر چی خبره ردیابی دیدم یا هموطن ارمنی بوده یا از کشور ترکیه و همینطور هموطنان مسیحی

دوشنبه 25 آبان1394 - 4:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه هوشی جان حتی با زمین هم لمس بشه فایده ایی نداره باید خاک روش رو بپوشونه حتی 1سانت.خب چیزی که توی فیلم دیدم ونشون دادن همین قضیه هست بدن انسان بار مثبت داره وخاک منفی وفلز روی زمین هم مثبت هست البته نه همشون واینکه دلایل انیون شدن وکاتیون شدن یون هم متفاوت هست.خب مثبت ومنفی همدیگرو جذب میکنن انتن بار مثبت وخاک منفی حالا این اقا جای انتن منفی رو به سمت طلا که بار مثبت داره میده چه اتفاقی میفته باز همین روند جذب منفی ومثبت هست.در مورد ترکها که کلی قضاوت نکردم من بیشتر فیلمهاشون رو دیدم خیلی دست پاچه وبی دقت کار میکنن که ادمو به شک میندازه البته بیان ایران متوجه میشن اپراتوری یعنی چی :D

دوشنبه 25 آبان1394 - 5:30pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
بله تائید میکنم ، اپراتور فقط ایرانی :ymapplause:
تا حالا تراکی خارجی ندیدم که درست آنتن بزنه
مثبت و منفی هم قبول دارم . اگر از اول بر این اساس تفکر میکردیم حالا اینطور نمیشد . پیدا کردن ناشناخته ها با ابزاری که مثبت و منفی را رعایت کرده باشد جزئی از دقیقترین روش ردیابی است .

لا اله الا هو

سه شنبه 25 آبان1394 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم سنه جان اما از نظر من این جز ابتدایی ترین اصول فیزیک محسوب میشه درسته ماها بیشتر با الکترونیک دسته وپنجه نرم کردیم اما یک اپراتور توی زمین به اصول وقواعد فیزیک متکی هست تا الکترونیک پس باید خیلی از مسائل فیزیک شیمی وحتی زیست شانسی رو هم دقیق مطالعه کنیم حتی کتابهای مهندسین معادن که اسمهای زیادی از کانیها رو اسم بردن که کتابهای خوبی هستن تفکر یک اپراتور رو خیلی بازتر میکنن باورکنید :) در عین کار باید یک علائم شناس خوبی هم باشیم بهتر نیست یک دانشگاه این کتابهارو واسه اپراتورها بزارن وتدریس کنن :-ss

سه شنبه 25 آبان1394 - 1:23am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام بهرام جان
یه تست دیگه به این صورت انجام دادم:
1 گرم طلا رو با سمباده بصورت پودر در اوردم و با دو مشت خاک رس قاطی کردم و در یک چاله به عمق نیم متر گذاشتم بعد مقداری اسید روش ریختم و سریع چاله رو پر کردم بعد از گدشت چند ساعت یک زنجیر طلای 4 گرمی رو در دو متری هدف گذاشتم و مقداری خاک روش ریختم و وسط زنجیر و چاله ایستادم و انتن زدم انتن بدون خوراک و با خوراک طلا به سمت چاله رفت و زنجیر 4 گرمی طلا رو نگرفت .
به انتنها فرکانس های در بازه 5000 تا 5600 هرتز دادم (تقریبا 10 فرکانس) که با کمال تاسف انتن ها بازم بطرف چاله ای که پر کرده بودم
رفتن .

سه شنبه 26 آبان1394 - 3:50am
استاد
استاد

hoshi نوشته است:
سلام بهرام جان
یه تست دیگه به این صورت انجام دادم:
1 گرم طلا رو با سمباده بصورت پودر در اوردم و با دو مشت خاک رس قاطی کردم و در یک چاله به عمق نیم متر گذاشتم بعد مقداری اسید روش ریختم و سریع چاله رو پر کردم بعد از گدشت چند ساعت یک زنجیر طلای 4 گرمی رو در دو متری هدف گذاشتم و مقداری خاک روش ریختم و وسط زنجیر و چاله ایستادم و انتن زدم انتن بدون خوراک و با خوراک طلا به سمت چاله رفت و زنجیر 4 گرمی طلا رو نگرفت .
به انتنها فرکانس های در بازه 5000 تا 5600 هرتز دادم (تقریبا 10 فرکانس) که با کمال تاسف انتن ها بازم بطرف چاله ای که پر کرده بودم
رفتن .

درود بر شما
اگه 35 دستتون هست با فرکانس
25.21
25.24 تست کنید اگه باز هم گرفت موج سینوسی را با موبایل با یکی از فرکانسها تولید کنید و نتیجه را ببینید یا اینکه از یک کانال موبایل سینوسی و از کانال دیگه خروجی مربعی بدهید و تست کنید البته اگه خروجی را به یه امپلی وصل کتید جواب بهتری میتونید بگیرید

سه شنبه 26 آبان1394 - 5:58am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
فکر کنم به خاطر اسید این اتفاق افتاده . زنجیر فلز تازه بوده و پودر طلا در حال واکنش شیمیایی بوده
با فرکانسهای مختلف هم تست کنید ، بازهم همون میشه .

لا اله الا هو

سه شنبه 26 آبان1394 - 8:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تست جالبی رو انجام دادین البته بهتر بود چند روزی رو صبر میگردین به خاطر نمناک کردن خاک با اسید که خودش به تنهایی کربن زیادی تولید میکنه وهمینطور طلا که با اون یک واکنش شیمیایی ضعیفی رو درست میکنه اینها همه با هم تشکیل یک میدان چندین برابر بزرگتر از یک زنجیر که یک شی تازه هست و خاک رو به نسبت حجم خودش الوده نکرده خب معمولا ردیاب هم بزرگترین میدان رو در اولویت قرار میده البته با یون منفی .الان طلا یون منفی گرفته خاک وذرات هم همون یون رو دارن بزرگترین میدان الان تحت اختیارذرات هست که شما درست کردی اگه حجم طلا رو بتونین بیشتر کنین که مساوی بشن بعد تست کنید ونتیجه رو بگین خیلی خوب میشه @};- البته تستهای استاد جاوید رو هم حتما انجام بدین

سه شنبه 26 آبان1394 - 12:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 76 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure