انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 3:32am

پاسخ به موضوع  [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی
 تست طلای جدید در خاک و زاویه 45 درجه 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام.یه سوال،آیا در ردیاب 35 میشه با کم کردن ولوم قدرت مثلا روی 3 یا 2 نقطه هدف رو زد و به نوعی زاویه 45 درجه رو حذف کرد؟

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

دوشنبه 25 آذر1392 - 9:10pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

asaad نوشته است:
با سلام.یه سوال،آیا در ردیاب 35 میشه با کم کردن ولوم قدرت مثلا روی 3 یا 2 نقطه هدف رو زد و به نوعی زاویه 45 درجه رو حذف کرد؟

سلام
ردیاب 35 زاویه 45 نمیزنه دوست عزیز
یه حجم و نقطه بدست میاد که هر چه از فرکانس دقیقتری استفاده بشه
نقطه زنی دقیقتر خواهد شد.

@};- @};- @};-

دوشنبه 25 آذر1392 - 11:03pm

دوستان همه یه دوره برن یه حال مثلثاتی بخودشون بدن.من حال تشریح کردن ندارم سوادشم ندارم اما درزمینه 45این داستانها حرف حمید اقا و شکلی که اقا مهدی گذاشتند ختم این بحثه.نکته اینه که من هنوز فرق 45یون با45شروع سنس رو نمیدونم.زمین شیبدار میشه اما کره زمین که از محورتقارن خارج نشده که مثلثاتم با این فرایض که دوستان فرمودند باید قواعدش عوض بشه. خاهان پیروزی،بهروزی همه

چهارشنبه 1 بهمن1393 - 12:08pm

من هم تست زدم دقیقا همین که استاد های عزیز گفتن یعنی از هدف تا نقطه ای که قیچی باز میشه فاصله طولی همان عمق هست .دمتون جیز راستی برای حذف ذرات اگه مکمل ندارید و اگه عمق زیاده از سرکه استفاده کنید همراه مکمل و حتی اگه بعد کیلو بذارید روی صفر مجددا همون جارو زد بدانید ذرات اگه جای دیگه رو زد بدانید خوشبختی در انتظار شماست

یکشنبه 29 فروردین1394 - 3:07am
مدیر سایت
مدیر سایت

shahin65 نوشته است:
من هم تست زدم دقیقا همین که استاد های عزیز گفتن یعنی از هدف تا نقطه ای که قیچی باز میشه فاصله طولی همان عمق هست .دمتون جیز راستی برای حذف ذرات اگه مکمل ندارید و اگه عمق زیاده از سرکه استفاده کنید همراه مکمل و حتی اگه بعد کیلو بذارید روی صفر مجددا همون جارو زد بدانید ذرات اگه جای دیگه رو زد بدانید خوشبختی در انتظار شماست

منظور شما اینه که اگر با همون وزن w.0 جایی رو زد خوشبختی بوده ! ؟ :-\

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 30 فروردین1394 - 10:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

با درکد .من هم جایرو که میدونستم تنور و سفال هست با گلد 5 و فایند منفی 2 تا مثبت 2 و فرکانس 23.21 و 39.51 با همراه مکمل دقیقا روی تنور قیچی کرد خیلی تعجب کردم نباید میگرفت خلاصه بعد از کلی تمرین و تجربه های سالهای قبل با آنتن فهمیدم فرکانس طلا فقط به طلا نمیزنه به ذرات هم خوب جواب میده و برای اینکه بدونم چیزی هست یا ذرات رو هدف تنور یا سفال با تمام فرکانسهای طلا روش قیچی کرد و صبر کردم دیدم بعد 45 ثانیه باز کرد ولی روسکه بعد 2 دقیقه بعد هم باز نکرد .. و همینطور استادان گرامی که هیچ کس اینو نمیدونه من تست کردم همینه شما هم تست کنید اگر روی سکه با وزن مثلا 1 گرم داره بذارید روی w.8 یعنی کمتر از یک گرم روش قیچی میکنه بع مجددا بذارید روی w صفر دیگه روش قیچی نمیکنه پس جنس درسته اما همین روش روی تنور قدیمی که تو باغی هست امتحان کردم پس از وزن 16 کیلو قیچی کرد بعد گذاشتم روی w صفر باز هم قیچی کرد با همون فرکانس طلا پس فهمیدم چطور ذرات تشخیص بدم و به فرکانسها اطمینان نکنم واما اینکه رد یاب 35 رو فلز دفینه بدون زاویه 45 قیچی میکنه کاملا اشتباه رو سکه جدید یا فلز جدید که دفن بشه شاید درست باشه اما برای دفینه کاملا خطا داره مطما باشید اگه حجمی رو گرفتید تایید کردید همونجارو حفاری نکنید ((((((((اما به متراژ عمق به سمت جنوب را امتحان نکردم نمیدونم .اگه اهل فن درست جواب بدن که طبق زاویه 45 عمل بشه یا نه و جهتش همون جنوب .)))))))) سپاس

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 4:30am
استاد
استاد

mehdii28 نوشته است:
با درکد .من هم جایرو که میدونستم تنور و سفال هست با گلد 5 و فایند منفی 2 تا مثبت 2 و فرکانس 23.21 و 39.51 با همراه مکمل دقیقا روی تنور قیچی کرد خیلی تعجب کردم نباید میگرفت خلاصه بعد از کلی تمرین و تجربه های سالهای قبل با آنتن فهمیدم فرکانس طلا فقط به طلا نمیزنه به ذرات هم خوب جواب میده و برای اینکه بدونم چیزی هست یا ذرات رو هدف تنور یا سفال با تمام فرکانسهای طلا روش قیچی کرد و صبر کردم دیدم بعد 45 ثانیه باز کرد ولی روسکه بعد 2 دقیقه بعد هم باز نکرد .. و همینطور استادان گرامی که هیچ کس اینو نمیدونه من تست کردم همینه شما هم تست کنید اگر روی سکه با وزن مثلا 1 گرم داره بذارید روی w.8 یعنی کمتر از یک گرم روش قیچی میکنه بع مجددا بذارید روی w صفر دیگه روش قیچی نمیکنه پس جنس درسته اما همین روش روی تنور قدیمی که تو باغی هست امتحان کردم پس از وزن 16 کیلو قیچی کرد بعد گذاشتم روی w صفر باز هم قیچی کرد با همون فرکانس طلا پس فهمیدم چطور ذرات تشخیص بدم و به فرکانسها اطمینان نکنم واما اینکه رد یاب 35 رو فلز دفینه بدون زاویه 45 قیچی میکنه کاملا اشتباه رو سکه جدید یا فلز جدید که دفن بشه شاید درست باشه اما برای دفینه کاملا خطا داره مطما باشید اگه حجمی رو گرفتید تایید کردید همونجارو حفاری نکنید ((((((((اما به متراژ عمق به سمت جنوب را امتحان نکردم نمیدونم .اگه اهل فن درست جواب بدن که طبق زاویه 45 عمل بشه یا نه و جهتش همون جنوب .)))))))) سپاس

درود بر شما
ردیابها بوسیله مگنت بدن کار میکنند اینکه شما با 35 زاویه 45 درحه میزنید کاملا درسته ولی اکثر کاربرها روی نقطه هدف قیچی دارند ردیاب 35برای شما اینجوری عمل میکنه کاری هم نمیشه کرد به جز اینکه خفاری را از نقطه وسط دو 45 درجه شمال و جنوب یک تا یک و نیم متر به طرف نقطه جنوبی انجام دهید

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 5:34am
کاربر فعال
کاربر فعال

جاوید نوشته است:
mehdii28 نوشته است:
با درکد .من هم جایرو که میدونستم تنور و سفال هست با گلد 5 و فاینفی 2 تا مثبت 2 و فرکانس 23.21 و 39.51 با همراه مکمل دقیقا روی تنور قیچی کرد خیلی تعجب کردم نباید میگرفت خلاصه بعد از کلی تمرین و تجربه های سالهای قبل با آنتن فهمیدم فرکانس طلا فقط به طلا نمیزنه به ذرات هم خوب جواب میده و برای اینکه بدونم چیزی هست یا ذرات رو هدف تنور یا سفال با تمام فرکانسهای طلا روش قیچی کرد و صبر کردم دیدم بعد 45 ثانیه باز کرد ولی روسکه بعد 2 دقیقه بعد هم باز نکرد .. و همینطور استادان گرامی که هیچ کس اینو نمیدونه من تست کردم همینه شما هم تست کنید اگر روی سکه با وزن مثلا 1 گرم داره بذارید روی w.8 یعنی کمتر از یک گرم روش قیچی میکنه بع مجددا بذارید روی w صفر دیگه روش قیچی نمیکنه پس جنس درسته اما همین روش روی تنور قدیمی که تو باغی هست امتحان کردم پس از وزن 16 کیلو قیچی کرد بعد گذاشتم روی w صفر باز هم قیچی کرد با همون فرکانس طلا پس فهمیدم چطور ذرات تشخیص بدم و به فرکانسها اطمینان نکنم واما اینکه رد یاب 35 رو فلز دفینه بدون زاویه 45 قیچی میکنه کاملا اشتباه رو سکه جدید یا فلز جدید که دفن بشه شاید درست باشه اما برای دفینه کاملا خطا داره مطما باشید اگه حجمی رو گرفتید تایید کردید همونجارو حفاری نکنید ((((((((اما به متراژ عمق به سمت جنوب را امتحان نکردم نمیدونم .اگه اهل فن درست جواب بدن که طبق زاویه 45 عمل بشه یا نه و جهتش همون جنوب .)))))))) سپاس

درود بر شما
ردیابها بوسیله مگنت بدن کار میکنند اینکه شما با 35 زاویه 45 درحه میزنید کاملا درسته ولی اکثر کاربرها روی نقطه هدف قیچی دارند ردیاب 35برای شما اینجوری عمل میکنه کاری هم نمیشه کرد به جز اینکه خفاری را از نقطه وسط دو 45 درجه شمال و جنوب یک تا یک و نیم متر به طرف نقطه جنوبی انجام دهید

متوجه نشدم .حالا اگه من محدود 2 در 2 را مشخص کردم به عمق 2 متر از نقطه وسط تا نقطه وسط به سمت جنوب بطور قرینه محدود 2 در 2 مشخص کنم اونجارو حفاری کنیم .لطفا دقیق بگید

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 3:35am
استاد
استاد

mehdii28 نوشته است:
جاوید نوشته است:
mehdii28 نوشته است:
با درکد .من هم جایرو که میدونستم تنور و سفال هست با گلد 5 و فاینفی 2 تا مثبت 2 و فرکانس 23.21 و 39.51 با همراه مکمل دقیقا روی تنور قیچی کرد خیلی تعجب کردم نباید میگرفت خلاصه بعد از کلی تمرین و تجربه های سالهای قبل با آنتن فهمیدم فرکانس طلا فقط به طلا نمیزنه به ذرات هم خوب جواب میده و برای اینکه بدونم چیزی هست یا ذرات رو هدف تنور یا سفال با تمام فرکانسهای طلا روش قیچی کرد و صبر کردم دیدم بعد 45 ثانیه باز کرد ولی روسکه بعد 2 دقیقه بعد هم باز نکرد .. و همینطور استادان گرامی که هیچ کس اینو نمیدونه من تست کردم همینه شما هم تست کنید اگر روی سکه با وزن مثلا 1 گرم داره بذارید روی w.8 یعنی کمتر از یک گرم روش قیچی میکنه بع مجددا بذارید روی w صفر دیگه روش قیچی نمیکنه پس جنس درسته اما همین روش روی تنور قدیمی که تو باغی هست امتحان کردم پس از وزن 16 کیلو قیچی کرد بعد گذاشتم روی w صفر باز هم قیچی کرد با همون فرکانس طلا پس فهمیدم چطور ذرات تشخیص بدم و به فرکانسها اطمینان نکنم واما اینکه رد یاب 35 رو فلز دفینه بدون زاویه 45 قیچی میکنه کاملا اشتباه رو سکه جدید یا فلز جدید که دفن بشه شاید درست باشه اما برای دفینه کاملا خطا داره مطما باشید اگه حجمی رو گرفتید تایید کردید همونجارو حفاری نکنید ((((((((اما به متراژ عمق به سمت جنوب را امتحان نکردم نمیدونم .اگه اهل فن درست جواب بدن که طبق زاویه 45 عمل بشه یا نه و جهتش همون جنوب .)))))))) سپاس

درود بر شما

متوجه نشدم .حالا اگه من محدود 2 در 2 را مشخص کردم به عمق 2 متر از نقطه وسط تا نقطه وسط به سمت جنوب بطور قرینه محدود 2 در 2 مشخص کنم اونجارو حفاری کنیم .لطفا دقیق بگید

درود بر شما
شما نقطه وسط بین دو قیچی شمال و جنوب را مشخص کنید و بعد تقریبا به اندازه هر یک متر عمق تقریبا 30 سانت از نقطه مرکز به طرف جنوب حفاری کنید بستگی به عمق هدف و زاویه 45 درجه شما باید رو به جنوب نقطه هدف حفاری کنید چون نقطه شمالی یون قوی تری داره ردیاب ابتدا این نقطه را میگیره و با توجه به عمق هدف چند سانتی متر نسیت به نقطه جنوبی از نقطه هدف متراز بیشتری داره

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 4:57am
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد جاوید دمت گرم .اتفاقا تنها جایی هست که با مکمل و سرکه 20 کیلو فیکس شد و بعد از 60 ثانیه هم قیچی باز نکرد مطما شدم جنس .اما 2 متر حفاری شد هیچ واقعا هیچ کوچکترین سفال یا سنگ هم نبود به نظر من اگه دوباره جای دیگه بگیرم در نظرم بعد کلی طول تفسیر باید اون 20 رو 300 کیلو بگیرم تا مطما بشم و اگه همیچین حجم 2در 2 یا 3 در 3 باشه و جای دیگه رو نگیر همونجارو حفاری کنم یا همون زاویه 45 یعنی از نقطه مرکز به سمت جنوب به مقدار 1/2 اندازه بگیرم .(( اون وزن خیلی ذهنم مشغول کرده چون مکملم 250 ولت داره نتونسته کامل ذرات حذف کنه واسه همینه میگم خیلی نکته مهمیه جاوید جان تا صبح بهش فکر میکردم )) نظر شما و مهندس حمید برام مهمه اما خواهشا کمی با دقت مطلبمو بخونید .سپاس از لطف شما عزیزان

پنج شنبه 9 اردیبهشت1394 - 2:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure