انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 5 اردیبهشت1403 - 2:33am

پاسخ به موضوع  [ 20 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 تعیین مکان دقیق تونل با توضیح روی شکل 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوست عزیز دستم آسیب دیده نمیتونم کامل برات توضیح بدم . فقط اشاره میکنم .
روش استاد اریا برای پیدا کردن ارتفاع تا سطح اتاق و ارتفاع اتاق هست .برای این روش بعد این که حجم هدف را بدست آوردی از مرکز حجم رو به جلو حرکت میکنی . اولین قیچی میشه ارتفاع تا سطح اتاق و بعد قیچی همینجوری راه رفتن رو ادامه میدی تا جایی که قیچی باز بشه , فاصله ای که قیچی ادامه داره میشه ارتفاع اتاق ....

اما تو روش دیگه شما از لبه حجم رو به عقب آرام حرکت میکنی . محلی که قیچی باز شد میشه ارتفاع تا سطح اتاق ....

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 3 آبان1394 - 11:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام جعفر اقا .
امیدوارم آسیب دیدگی دستتون سطحی باشه و مشکل خاصی نداشته باشین برادر .
براتون ارزوی سلامتی و شادکامی میکنم .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

یکشنبه 3 آبان1394 - 11:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چیزی نیست ممد آقا یکی از دوستان که موفق داره تو این کار , شما هستی چون اصولی داری با تمرین جلو میری .صددرصد

دوشنبه 4 آبان1394 - 1:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام .
ممنونم جعفر اقای گل .
شما استاد ما هستین . شما خیلی بیشتر از ما زحمت کشیدین و موفقیت نخست برازنده شماس و البته موفقم هستین . منم خیلی دوس دارم بتونم اصولی تمرین کنم .
از آقا میثم عذر میخوام که باعث شدم بحث به بیراهه بره .
موفق باشین .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

دوشنبه 4 آبان1394 - 3:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا جعفر سپاسگذارم از راهنمايي شما.يه سوال ديگه دارم.براي پيدا كردن حفره ميشه دستگاه رو ابتدا با آلمينيوم تنظيم كرد و پس از اينكه تونستم آلمينيوم را باهاش خوب كاوش كنم بعد روي چاه تمرين كنم.اخه اينجور كه ميگن اساتيد فركانس حفره با المينيوم يكي هست.لطفا راهنمايي كنيد و دست ما رو بگيريد :-\ :-\ :-\

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور

شنبه 9 آبان1394 - 8:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز سلام
من با آلومینیوم تست نکردم و من فقط با فرکانس حفره و انتن خالی کار کردم . نتیجه هم داده .
شرمنده نمیتونم در این مورد راهنماییتان کنم

شنبه 9 آبان1394 - 4:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بازم ممنونم استاد.آقا من دستگاهم فركانسش ديجيتاله.مد المينيوم هم داره.يه سوال ديگه در مورد حفره يابي دارم.من با آنتن خالي دو عد چاه فاضلاب داريم ميتونم پيدا كنم.از مركز كه عقب عقب به بيرون حركت ميكنم انتنها ارام ارام باز ميشن و بعد از چهار متر حركت دوباره قيچي ميشن.ايا اين درسته .طبق فرمايش استاد اريا در زاويه 45 حفره هر مقدار مسافتي كه انتن ها قيچي بمانند ميشود ارتفاع حفره.اگه اينجوريه چرا چاه فاضلاب در طول مسير حركت به بيرون انتن ها قيچي نميمونن :| :|

یکشنبه 10 آبان1394 - 8:50am
مدیر سایت
مدیر سایت

مرزبان نوشته است:
بازم ممنونم استاد.آقا من دستگاهم فركانسش ديجيتاله.مد المينيوم هم داره.يه سوال ديگه در مورد حفره يابي دارم.من با آنتن خالي دو عد چاه فاضلاب داريم ميتونم پيدا كنم.از مركز كه عقب عقب به بيرون حركت ميكنم انتنها ارام ارام باز ميشن و بعد از چهار متر حركت دوباره قيچي ميشن.ايا اين درسته .طبق فرمايش استاد اريا در زاويه 45 حفره هر مقدار مسافتي كه انتن ها قيچي بمانند ميشود ارتفاع حفره.اگه اينجوريه چرا چاه فاضلاب در طول مسير حركت به بيرون انتن ها قيچي نميمونن :| :|

به این خاطر که شما به مرکز هدف و زاویه یکی از نقاط قیچی شده نزدیکتر هستی و وقتی از حدی دورتر بشی آنتنها دوباره به نزدیکترین زوایه به آنتها واکنش میدن دوباره قطچی میشن ، مقداری فکر و تفکر کنی همه چیز رو خوب یاد میگیرید ! روی کاغذ هم تمرین کن تا ذهنیت شما بهتر بشه @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 23 آبان1394 - 10:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

علاوه بر موردی که استاد مهدی فرمودند , انرژی بدنت هم تاثیر داره , شاید بدنت انرژی لازم رو نداشته تا طول مسیر رو تو حالت قیچی آنتنها بمونه . البته من این مورد شما را تست نکردم . در ضمن شما وقتی رو به عقب برا عمق گرفتن که بری بعد دو متر انتن از هم باز میشه , چون فرض بگیریم قد شما دست شما 1/5 تل سطح زمین باشه و نیم متر هم پلمپ چاه باشه شما دو متر که عقب عقب بری انتن باز میشه و به شما میگه که نیم متر تا سطح چاه عمق مورد نظر هست برا حفاری .... اما اگر رو به جلو بری از مرکز چاه , شما در دو متری آنتنهات قیچی میشه و همین طور جلو که بری مثلا ده متر قیچی ادامه داشت , ارتفاع چاه شما میشه هشت متر .....

یکشنبه 23 آبان1394 - 1:28am
کاربر فعال
کاربر فعال

سپاس گذارم كه وقت گذاشتيد و راهنماييم كرديد.من يه مدته بدنم ضعيف شده بخاطر بيماري.احتمال زياد اقا جفر عزيز بخاطر همونه

سه شنبه 26 آبان1394 - 10:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 20 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure