انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 1:29am

پاسخ به موضوع  [ 2946 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 291 , 292 , 293 , 294 , 295  بعدی
 آموزش و نحوه استفاده از ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

tehrani39111355 نوشته است:
دوستان عزیز خواهشا یه نفر راهنمایی کنه .
برای قیچی روی حفره یا فلز،فاصله ی میله های برنجی که روی هم قیچی بشوند ،چند سانت باشه(فاصله دست ها نه فقط ارتفاع دو میله ی برنجی نسبت به هم) .آیا موقع قیچی آنتنها یامیله های برنجی مانند اهنربا حالتی کششی نسبت به هم دارند؟چون برای پیدا کردن جهت هدف مشگلی ندارم .از چهار جهت کانال یابی میکنم که محل قطع کانالها میشه هدف .روی نقطه زنی مشگل دارم مخصوصا قیچی .ممنون

درود بر شما
فاصله انتنها را از همدیگه 25 سانت در نظر بگیر اگه حفره به صورت تونل زیر زمینی باشه انتن وقتی از عرض اون رد میشی قیچی نمیکنه و دوباره انتنها از طزفچپ یا راست اپراتور بر میگردند به روی یک طرف تونل و با هم موازی میشوند و اگه روی اون قرار بگیری انتنها ازهم دیگه باز میشوند و هر انتن به سمت یه شاخه تونل زیر زمینی میرود به روی طول تونل حرکت کنی وقتی که به انتهای تونل رسیدی و یه حفره باشه یا چاه باشه یا گور باشه انتها در وسط حفره اون هم به زور فیچی میکنند اما اگه با انتن خالی باشی انتها سریعتر قیچی میکنند

سه شنبه 10 دی1392 - 5:45am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان و اساتید گرامی توجه داشته باشن منظور tehrani39111355 عزیز از فاصله آنتنها در واقع "ارتفاع" دو آنتن موقع قیچی بود که به ایشون هم عرض کردم بنظر من 1 الی 2 سانت فاصله بصورتی که میله ها به هم برخورد نداشته باشن مناسب هست.

سه شنبه 10 دی1392 - 4:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام..یک سال داشتم..سیمی که به آنتن و ردیاب وصل می‌شه پره شده..البته قبلا با لنت به هم چسبیده بودن..انگار که نر و مادگی فیش‌ها به هم وصل بوده..آیا به اینصورت باید وصل بشن..اگه جورِ دیگه‌ای هستش لطفا راهنمایی کنید

چهارشنبه 13 فروردین1393 - 10:37am
YIM
مدیر کل
مدیر کل

مشکلی نیست sooshyants عزیز. بله اگر منظورتون مغزی و شیلد هست هر دو به هم متصل هستن. در واقع چون هر کدوم آنتنها فقط یک رشته سیم ارتباطی نیاز داره و از طرفی برای پایین اوردن احتمال قطعی ؛ مغزی و شیلد به هم وصل شدن. هر کدوم مغزی یا شیلد هم اگر وصل باشه کار میکنه.

چهارشنبه 13 فروردین1393 - 12:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی

چهارشنبه 13 فروردین1393 - 1:09pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه ای زحتمتکشان بخصوص آقا حمید و مجتبی خان و اساتید گرامی من از دوستان تازه وارد هستم واین اولین پست بنده هست وسعی کردم الکی چیزی نگم تا بیشتر استفاده کنم واین تایپک رو از اول خوندم وامروز خدا رو شکر تموم کردم و میرم تایپک fpl35 چون دیر با این انجمن تازه اشنا شدم قسمت نشد 22 رو بخرم ولی با راهنمایی یکی از دوستان یه 35 گرفتم دعا کنید یه بار خوب باهاش بزنیم انشالاه مطالب زیاد شد میخواستم از اساتید عزیز تشکر کنم همتون روی سر بنده جا دارید استاد حمزه با اون پشتکار قابل تقدیرتون استاد جاوید و کانی نازنین استاد بینا وخیلی از دوستان عزیز انشالاه خدا حافظ و نگهداره شما باشد تو این مدت لذت بردم از تجربیات شما کوچیک همتون امیدوار

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 3:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.عباداتتون قبول درگاه حق.
دوستان اگر میشه لطف کنید این ردیابی با سیم و بیسیم که خیلی جاها از این لفظ استفاده شده رو برام توضیح بدین.البته با ردیاب 35 منظورمه.
ممنونم ازشما دوستان.

راه در جهان یکی است و آن راستی است

جمعه 27 تیر1393 - 7:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان عزیز من حدود 2ساله که با ردیاب کار میکنم وتو انجمن خیلی چیزا یاد گرفتم امروز رفتم جایی رد بزنم حدود نیم کیلو سیلیس همرام بود جالبه سیلیس را در کنار هدف بزارید اگه کاذب باشه دیگه انتنها بهش عکس العملی ندارن برای حذف زرات عالی هست امتهان کنید

جمعه 8 اسفند1393 - 6:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با ولوم وزن تقریبا همه خطای ذرات حذف میشه البته برای من اینجوری بوده،مشکل بیشتر بچه ها مثل من در مورد فرکانسی برای هدف یعنی فلزات بارزش هست که کمتر خطا بزنه :D

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

جمعه 14 فروردین1394 - 9:49pm

سلام به همه دوستان باید خدمتان عرض کنم که همه ردیابها بطور نسبی کار مکنند وصد درصد به شی خاص جواب نمی دهند تنها رطوبت درعدم کار آیی آنها دخیل نیست بلکه برگشت وشکست امواج در ردیابی موثرند وهمچنین در ردیاب های mfdیاهمان ردیاب های فرکانس مولکولی ذرات بسیار ریز مواد مختلف را باتوجه به فرکانس مولکولی آن ماده سنس مکنند در اینجا مهم چگونه رد کردن این ذرات است که متاسفانه بیشتر شرکتها وسایلی ویا فرکانسهایی را به عنوان فیلتر ارائه می دهند که هیچ کارائی ندارند وهدفشان خالی کردن جیب دیگران است اگر بدانند واقعا این کار آیی رو دارند خودشان به دنبال گنج یابی می روند. وآن وسایلی که کارآیی دارند در دست دولت مردان است که با آن بتوانند معادن رو کشف و استخراج کنند.

شنبه 15 فروردین1394 - 1:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2946 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 291 , 292 , 293 , 294 , 295  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure