انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 9:58am

پاسخ به موضوع  [ 2946 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 289 , 290 , 291 , 292 , 293 , 294 , 295  بعدی
 آموزش و نحوه استفاده از ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

ARASH05550 نوشته است:
دوستان سلام اولا بايد عذربخوام بابت ديركردم و نبودم تو اين سايت قشنگ و محيط گرم و صميمى و دوما تبريك بگم به اساتيد عزيز بابت ارتقاع دستگاه ردياب از ورژن 22 به 35 و بقيه دوستان و خبر خوبى بدم به دوستانيكه با ورژن قديم كار ميكنند چون يه بنده خدايى كه اپراتوري دستگاه گراوياتوره و تو كارش استاده و چندسالي هم زندان بود به دلايلي با ردياب انجمن به نتيجه خوبي رسيده و فقط آمارشو عرض ميكنم كه اهل كردستانه و با دومين آنتن زني به نتيجه رسيدن با تماسي كه با ايشون داشتم دليل موفقيتش رو اپراتوري و دستگاه بي نظير انجمن دونستن هرچند به دلايل امنيتى اجازه نداد اشياء رو ببينم اما به گفته خودش در وحله اول اپراتورى خودش رو و بعد دستگاه انجمن رو و اينكه حذف ذرات قابل فبولي داره رو اشاره كرده و تقاضاي خريد دستگاه جديد رو دادن انشاالله همه به نتيجه مطلوب برسيم بنده هم درخواست دستگاه جديد رو دادم انشاالله با تمرين و آموزش اپراتوري درست به نتيجه خوبي برسيم

به به :ymapplause: :ymapplause: \:d/ \:d/ خداوکیلی خیلی خوشحال شدم
وقتی خبر موفقیت دوستانمون در انجمن شنیده میشه واقعا انرژی بخش و خوشحال کنندست
امیدوارم ما هم تحت لطف پروردگار و به صلاحدیدش به نتیجه مطلوب برسیم و از صمیم قلب هم به این دوستمون تبریک میگم و از پروردگار هم بخاطر لطفی که به بندش داشته سپاسگزارم :YMPRAY:

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

شنبه 11 آبان1392 - 1:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
fabienmartin نوشته است:
با سلام. دوستانی که ردیاب 22 دارند اگر سیمهای که به میله ها وصل میشه رو فقط به خود ردیاب وصل کنید دقت ردیاب واقعا بالا میره و دیگه به ذرات حساس نمیشه...من اینکار رو انجام دادم ردیاب دیگه کاری به آهن اکسید شده و سفال توی زمین نداشت و فقط طلا رو میزد و اگر این سیمها رو وصل نمیکردم همه رو باز میزد ...من یه تکه سفال توی زمین گذاشتم و ردیاب بدون سیم راه انداختم ردیاب هم طلا میزد هم مس و هم نقره ولی وقتی فقط سیمها رو به ردیاب وصل کردم دیگه اینها رو نزد و رفت سمت طلا...

دقیقا زدی به هدف. بچه ها من خودم با {22} تست داشتم ونتیجه همین جوری بوده.با ردیاب منم همین جوریه.100 درصد درسته.این تجربه رو من داشتم.

شنبه 11 آبان1392 - 1:40pm
مدیر کل
مدیر کل

ARASH05550 نوشته است:
دوستان سلام اولا بايد عذربخوام بابت ديركردم و نبودم تو اين سايت قشنگ و محيط گرم و صميمى و دوما تبريك بگم به اساتيد عزيز بابت ارتقاع دستگاه ردياب از ورژن 22 به 35 و بقيه دوستان و خبر خوبى بدم به دوستانيكه با ورژن قديم كار ميكنند چون يه بنده خدايى كه اپراتوري دستگاه گراوياتوره و تو كارش استاده و چندسالي هم زندان بود به دلايلي با ردياب انجمن به نتيجه خوبي رسيده و فقط آمارشو عرض ميكنم كه اهل كردستانه و با دومين آنتن زني به نتيجه رسيدن با تماسي كه با ايشون داشتم دليل موفقيتش رو اپراتوري و دستگاه بي نظير انجمن دونستن هرچند به دلايل امنيتى اجازه نداد اشياء رو ببينم اما به گفته خودش در وحله اول اپراتورى خودش رو و بعد دستگاه انجمن رو و اينكه حذف ذرات قابل فبولي داره رو اشاره كرده و تقاضاي خريد دستگاه جديد رو دادن انشاالله همه به نتيجه مطلوب برسيم بنده هم درخواست دستگاه جديد رو دادم انشاالله با تمرين و آموزش اپراتوري درست به نتيجه خوبي برسيم

پس سهم ما چی شد؟ :D شوخی کردم همینکه اومدین و جرات کردین و مثل بعضی ها نیستین که شنیدم بار تپلی دراوردن و متواری شدند :D و اومدین اعلام کردین ازتون تشکر میکنم ایشاالله بقیه دوستان هم با تمرین و همفکری همدیگه به نتایج خوبی برسند .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 11 آبان1392 - 2:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
انشاالله اگه دستگاه 35 به دستم برسه با فركانس دستي فركانس جنس واقعي طلا و نقره رو ميگيرم و به عرض همه دوستان ميرسونم اما با دستگاه قبلي و با گلد 2 طرف جنس رو نقطه كرده و بعد از حذف و تست ديگرالمانها حفاري كرده

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 11 آبان1392 - 6:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
البته اگه طرفى كه جنس در اورده به قول استاد مجتبى متوالى نشه و اجازه فركانس گيرى بده حتما فركانس رو اعلام ميكنم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 11 آبان1392 - 6:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ARASH05550[جان اگه بتوني اينكاروكني كه خيلي خوب ميشه .اگه ادم موفق شه وبياد2تاتجربه يه درست درمون بذاره ثوابشوبه همه رسونده وموفق ميشاهمه تجارب كه گرداوري بشه.

شنبه 11 آبان1392 - 9:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

واقعا اگه اینکار انجام بگیره خیلی به انجمن کمک میکنه

دوشنبه 13 آبان1392 - 11:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان !
با تشکر از آقا سعید بابت راهنمائیشون در خصوص استفاده از نرم افزار موبایل ...
بنده دیشب جائی بودم و با استفاده از 22 مکانی رو ردیابی و نقطه کردم و یه حجم حدود 3 در 3 هم گرفتم ... بعد از انجام تست های مختلف با گوشی شروع بکار کردم و فرکانسهای مختلف رو تست کردم و همگی جواب دادند و در آخر با فرکانس 5580 که جناب حمزه ی عزیز در تاپیک 35 فرموده بودند دوباره مکانو تست کردم و بازم جواب مثبت بود ... بعد با تغیر یک صدم تا سه صدم تقریبا همون کار فاین در 35 رو انجام دادم و بازم هدف رو نشون داد ولی وقتی از 3 صدم بیشتر شد دیگه هدف رو نمیزد و جای دیگری رو نشون میداد ...
علیهذا از دوستان میخوام رو این قضیه هم که مثل فاین در 35 هست کار کنن ونتایج رو بزارن تا بیشتر و بهتر به نتیجه ی مطلوب نزدیک شیم ...
منظور همون تغییرات فرکانس در مقدار های کم صدم هرتز هست .

سه شنبه 14 آبان1392 - 1:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

وهمچنین برای اینکه به هیچ ذراتی ، سفالی و غیره دیدم بهترین کار همین هستش که فاصله مچ ها اگر نزدیک به 35 سانت باشه ردیاب دیگه به ذرات حساس نیست ولی اگر فاصله دستها رو کمتر از این فاصله بشه به تمام ذرات حساس میشه ولی وقتی سیم های رابط وصل بشن به ردیاب دیگه فاصله دستها مهم نیستش...این مواردی هستش که قبلا اساتید گفتن و اینها رو چک کردم و گفتم که دوستان چک کنن این ردیاب هم خیلی خوب جواب میده... و اگر هم مقدار پاور رو نزدیک به صفر یا حتی صفرش کنی باز به ذرات حساس نیست البته این مورد کم کردن پاور در موقعی که میخواین ببینید هدفی که زدید واقعی هست یا که نه و کمک میکنه برای نقطه و حجم و عمق دقیق بدست بیارین البته اگر سیم های رابط وصل نباشه..اگر سیمهای رابط وصل باشن کارایی بالاتر میره

چهارشنبه 15 آبان1392 - 9:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
چگونه از اتصال و جریان فرکانس از گوشی به انتنها متوجه بشیم؟

چهارشنبه 15 آبان1392 - 11:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2946 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 289 , 290 , 291 , 292 , 293 , 294 , 295  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure