انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 اردیبهشت1403 - 12:00am

پاسخ به موضوع  [ 2946 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 285 , 286 , 287 , 288 , 289 , 290 , 291 ... 295  بعدی
 آموزش و نحوه استفاده از ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
ali7777 نوشته است:
هر2بارش نزديكه اذانه مغرب ولي قبلي هواصاف وبدونه بادواروم ولي ديشب نيمه ابري وپرباد.

علی جان :اگه میتونی تو هوای صاف وبدون ابر یه بار دیگه ردیابی کن /و نتیجه رو اعلام کن ببینیم مشکل پیدا میشه یا نه.قضیه جالبه. ;) ;) :-H :-H

دوشنبه 29 مهر1392 - 2:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اوكي خودمم واسم عجيبه بايدمشكلشوپيداكنم چشم م م م م م م م م

دوشنبه 29 مهر1392 - 2:23pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ELMIRA نوشته است:
hamze2000 نوشته است:
الميراي عزيز قبلا هم عرض كردم كه روز و شب تو كار رديابي خيلي نقش مهمي داره.شب هاي كه ماه كامل هستش براي رديابي بهترين موقع هستش و اين موضوع علمي اثبات شده.در دين ما هم روزهاي بعنوان روز هاي نحس خوانده ميشه كه واقعا ردياب هم اون روز ها كار نميكنه كه بنظر من بستگي به ماه و سطح خورشيد و تغييرات اونا داره.

حمزه جان ممنون.حمزه جان یعنی ساعت 12 ظهر با 12شب فرقی برای ردیاب نمیکنه.یعنی تاثیر نداره؟ :( :( :( :(

سلام دوست عزیز

فرق داره. در روز ردیاب به درستی کار نمیکنه.
ولی در شب و مخصوصا شبهای مهتابی و البته نزدیکیهای صبح بهترین زمان برای ردیاب زدن هست.

موفق باشی.

@};- @};- @};-

دوشنبه 29 مهر1392 - 2:39pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

الميرا جان بعضي از روز ها تو تقويم قمري روز هاي نحس محسوب ميشن و جالب اينكه ردياب تو اين روزه هم اصلا نميزنه؟فعلا علمي ثابت شده كه شب هاي كه روشن و ماه كامل هستش بهترين وقت براي رديابي هستش.تا جاي كه من خبر دارم اين ماه خيلي رو فركانس اجسام حتي قدرت فركانسي افكار انسان ها تاثير گذار هستش.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 29 مهر1392 - 2:41pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

البته استاد اريا در اين زمينه چيزاي جالبي قرار دادن كه حتما توصيه مي كنم تون رو مطالعه كنيد
viewtopic.php?f=13&t=1010

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 29 مهر1392 - 3:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته اينم به عنوانه يه نكته ازم داشته باشين كه اگه رديابي هم ضعيف باشه ونافرم من ديشب سره اين هدف قيچي باقدرت بودوحجمم همينطورتقريبا

دوشنبه 29 مهر1392 - 7:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بچه ها.امروزغروب جايي بودم كه پارسال دستگاه تصويري داشتم در30متريه يه امامزاده جايي روگرفته بودم كه 1ونيم دستگام اسكن كردويه چيزه كوچيكوزدكه البته يكي ازدوستان امارشوداده بودكه يه كوزه كوچولوسكه داره اونجاهامطميين بود.ولي چسبيده به اونجاخونس وكارنميشه كردچون صاحبش خيلي هوشياروانتنه شديده.امروزبا22رفتم اونجااز10متري تونستم بگيرمش ولي خيلي ضعيف گرفت وادموكلافه ميكردتااننتن شروع به حركت كردوعمقم ميدادنيم متركه 1متركم دادنميدونم چرا.يه شبه مهتابي ميخام برم شايدبهترشدنميدونم ولله .

سه شنبه 30 مهر1392 - 7:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

عزيزان براي حفره آيا فركانس مشابه وجود دارد؟
روش هاي حذف خطا حفره رو ميگين.
يه حفره جايي پيدا كردم تونل زير زمينيه زير يه جاده راسته اون يه قلعه خاكيه كه زير نظره ميراثه با 22 ادامه حفره تا 3-4 مت بسته بعد تا خود قلعه بازه حالا اين مقدارو كنديم ولي هيچ خبري نيست ادامه اش مشكل چيه كسي ميدونه آيا ميشه دستگاه نسبت به سنگ هاي معدني و حفره تشابه فركانسي داشته باشه لطفا اساتيد با تجربه راهنمايي كنند.

چهارشنبه 1 آبان1392 - 9:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غروب يه جايي 1سال پيش خودم واسه تست كندم واسه دستگاه تصويري واينا.1ونيم عمق 25در25 استيل ميانش 20در20مس روشم پره ذغال وسنگ و....امروزبا22زدمش نقطه وعمق درست دراومدولي بااهن استيلوزدهمون بحثه تفكيكش كه اشتب ميزنه .دوستان يه نكته ديگه ولووموموقع نقطه زني ازولووم زيره 1استفاده نكنيدوكمتراز1نكنيد :-s

چهارشنبه 1 آبان1392 - 9:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان منم دیشب همین تجربه رو که علی عزیز فرمودند و آنتنها ضعیف حرکت میکنند با هاش برخورد کردم قبلا یه جایی رو زدم که تا آنتنها رومیاوردی بالا دو تا با هم فوی حرکت میکردند ولی دیشب خیلی ضعیف میگرفتند و حرکت آنتنها خیلی ضعیف بود ولی دل زدیم به دریا حفاری کردیم که خوردیم به چندتا سنگ بزرگ فکر کردیم ردیاب خطا رده ولی بعد کمی حفاری در این تعجب چندتا کوزه شکسته بیرون اومد زیر اون سنگهای بزرگ و دوباره خاکستر به قطر 3 سانت دیگه نزدیکای صبح بود و یه مقدار خاکم سفت شده بود دست از کار کشیدیم دوستان اگه نظری دارند که بتونند راهنمایی کنند خوشحال میشم بشنوم و دیشب جاتون خالی یه خرس مهمون داشتیم که زیاد نموند و رفت :))

چهارشنبه 1 آبان1392 - 11:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2946 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 285 , 286 , 287 , 288 , 289 , 290 , 291 ... 295  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mehdi16184 و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure