انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 5:14am

پاسخ به موضوع  [ 38 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 مشکل ردیاب در یافتن فضای خالی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
طی چندین تست جدیدی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که هر کس باید فرکانس حفره و هر فلزی با مد آزاد منطبق با مگنت بدن خودش پیدا کنه! برای پیدا کردن 3مورد چاه فاضلاب که از نقطه اونها خبر نداشتم با مد خود ردیاب کار کردم که هر 3 مورد با فاصله 2.5 متر از محل چاه آنتن ها قیچی میکردند! با پیدا کردن فرکانس حفره چاه منطبق با بدن خودم 2مورد دیگه دقیقا روی چاه آنتن ها قیچی کردند که این برام خیلی جالب بود پس نتیجه میگیریم برای پیدا کردن فلزات هم مخصوصا طلای قدیمی حتما باید از فلز منطبق با مگنت بدن هر شخص نمونه برداری کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم! واسه همینه که ردیاب برای هرکس متفاوت عمل میکنه...! بنظر من این نمونه برداری جلو خیلی از خطاهای موجود میگیره

یکشنبه 28 تیر1394 - 7:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهران جان به نظر من شما به قول خودتون 3 مورد چاه رو اول نمیدونستین کجاست و با فاصله 2.5 متر از اونا قیچی داشتین و وقتی که از محل اونا با خبر شدین و فرکانس رو عوض کردین روی چاه قیچی داشتین . این فرکانسها نمیتونن دقیق باشن این نیروی ذهن شماست که شما در مرحله دوم درست قیچی کردین .
شما میتونید دوباره رو فرکانسی که به فاصله 2.5 متری قیچی داشتین ردیاب رو تنظیم کنید بهتون قول میدم این دفعه بر روی خود چاه قیچی کنید .

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 28 تیر1394 - 8:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معراج عزیز متن با دقت مطالعه بفرمایید بنده عرض کردم 2مورد دیگه نه همون 3مورد چاه اول! من خودم گول نمیزنم ;;)

یکشنبه 28 تیر1394 - 8:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545a نوشته است:
سلام دوستان
طی چندین تست جدیدی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که هر کس باید فرکانس حفره و هر فلزی با مد آزاد منطبق با مگنت بدن خودش پیدا کنه! برای پیدا کردن 3مورد چاه فاضلاب که از نقطه اونها خبر نداشتم با مد خود ردیاب کار کردم که هر 3 مورد با فاصله 2.5 متر از محل چاه آنتن ها قیچی میکردند! با پیدا کردن فرکانس حفره چاه منطبق با بدن خودم 2مورد دیگه دقیقا روی چاه آنتن ها قیچی کردند که این برام خیلی جالب بود پس نتیجه میگیریم برای پیدا کردن فلزات هم مخصوصا طلای قدیمی حتما باید از فلز منطبق با مگنت بدن هر شخص نمونه برداری کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم! واسه همینه که ردیاب برای هرکس متفاوت عمل میکنه...! بنظر من این نمونه برداری جلو خیلی از خطاهای موجود میگیره

با درود
شما چطور فرکانس منطبق با بدن خودتونو پیدا کردید برا شما حفره رو چه فرکانسی جواب داده؟

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

دوشنبه 29 تیر1394 - 9:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر شما
ردیابی که من باهاش کار میکنم مد آزادش فرکانس عددی نداره فرکانس بصورت تنظیم با ولوم انجام میده آروم آروم ولوم تغییر میدم و آنتن میزنم تا جایی که آنتن ها به حفره یا فلز واکنش نشون بدن و بهترین و قوی ترین واکنش و سپس قیچی آنتن ها رو ثبت میکنم کمی کار راحت تر از فرکانس یاب عددی هست! حالا منظور از فرکانس منطبق بر بدن همون فرکانسی هست که هرکس خودش میگیره که با دیگری فرق داره یعنی فرکانس عددی یا تغییر ولوم برای هرکسی فرق داره!

دوشنبه 29 تیر1394 - 10:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehran1545a نوشته است:
درود بر شما
ردیابی که من باهاش کار میکنم مد آزادش فرکانس عددی نداره فرکانس بصورت تنظیم با ولوم انجام میده آروم آروم ولوم تغییر میدم و آنتن میزنم تا جایی که آنتن ها به حفره یا فلز واکنش نشون بدن و بهترین و قوی ترین واکنش و سپس قیچی آنتن ها رو ثبت میکنم کمی کار راحت تر از فرکانس یاب عددی هست! حالا منظور از فرکانس منطبق بر بدن همون فرکانسی هست که هرکس خودش میگیره که با دیگری فرق داره یعنی فرکانس عددی یا تغییر ولوم برای هرکسی فرق داره!
با درود درخصوص فرکانس منطبق بر بدن هر اپراتور ، باید عرض کنم من زیاد به این موضوع برای ردیاب فرکانسی اعتقاد ندارم چون در این نوع ردیابها دست نباید تماس مستقیم با انتن داشته باشه و این قضیه انطباق خودبخود کنار میره ، من بیشتر خطا ها رو خطای اپراتوری میدونم اما در مورد ردیاب جیوهای یا خوراکی میتونه تاثیر داشته باشه و ردیابی هر فرد با فرد دیگه تفاوت داشته باشه

دوشنبه 29 تیر1394 - 11:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من نظر عکس شما دارم چون همون هاله فرکانسی دستان اپراتور که دور دسته و آنتن ها در حال چرخش هستند برای هر اپراتور مخصوص خودش عمل میکنه! اگه دقت کرده باشید چرا بعضی ها با ردیاب ضعیف یا اصلا نمیتونند کار کنند؟ با وجودیکه ردیاب فرکانسی هست با بدن بعضی دوستان سازگار نیست و حتی هرکس عملکرد خاصی از ردیاب شاهد خواهد بود! چرا هر یک از دوستان برای یک فلز فرکانس های متفاوت بعضا نزدیک به هم پیدا میکنند؟ بنابراین مگنت یا فرکانس هرکسی متفاوت و بر روی ردیابی تاثیرگذاره! چرا که وقتی ما دسته و آنتنها رو ثابت جایی قرار میدیم هیچ حرکتی نمیکنه و تنها با قرار گرفتن در دستان اپراتور و لرزش ها ریز دست ها همراه با نوع مگنت بدن اپراتور شروع به حرکت میکنه!

دوشنبه 29 تیر1394 - 3:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اساتيد.آقا من دستگاه tracer maxblast دارم.زنراتور به صورت ديجيتال فركانس ميده تو خاك.روي دستگاهي كه انتنها بهش وصله فقط يه ولوم fine frecance هستش.كار اين ولوم و نحوه تنظيمش چجوريه.ممنون ميشم اگه جواب بديد

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور

شنبه 25 مهر1394 - 8:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 38 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure