انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 2:01pm

پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 ردیابی با ردیاب ۳۵ انجمن به صورت تک آنتن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
دوستان بنده مدتیه باردیاب بصورت تک آنتن کار میکنم بصورتی که آنتن رو تا شانه بالا آورده و وسط سینه ام قرامیدم البته دست با زمین موازی خواهد بود که هم ردیابی و هم دقتش خیلی خوبه،خواستم تایپیکی ایجاد کرده تا با دوستان روی این روش هم همفکری و تمرکز بشه.
به امید موفقیت هممون

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 2:25pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR-
bazargardan نوشته است:
سلام
دوستان بنده مدتیه باردیاب بصورت تک آنتن کار میکنم بصورتی که آنتن رو تا شانه بالا آورده و وسط سینه ام قرامیدم البته دست با زمین موازی خواهد بود که هم ردیابی و هم دقتش خیلی خوبه،خواستم تایپیکی ایجاد کرده تا با دوستان روی این روش هم همفکری و تمرکز بشه.
به امید موفقیت هممون

سلام دوست من
درود برشما ایده ای جالب دارید ولی اون بحث پیدا کردن مسیر و محدوده بار و نحوه مشخص کردن جای بار چطوری میشه L-) L-) :-? :-? :-?

[color=#4040FF]هر وقت(( امید ))میرود سرو کله((شکست)) پیدا میشود[/color]

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 6:19pm
کاربر حرفه ای

خیلی راحته تثبیت رد و نقطه بار،به اینصورت که انتن و بالا میاری یه مسیر میده که اون مسیرو میری وقتی هم روی هدف رسیدی انتن ۴۵ درجه تغیر جهت میده که متوجه میشی مسیر نمیده قیچی کرده

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 7:13pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اقای بازارگردان خسته نباشید @};-
ایا شماخودتون تست کردین و مزیتی جز تاثیر ذهن روی حرکت انتنا داشته؟اگر بله مثلا:
ایا فرکانسی که بهش دادین همونرو زده نه تشابه فرکانسی؟
از حذف کننده استفاده کردین یا بدون اون هم به اون صورت که میگیند تاثیر خوبی داره؟
وقتی انتن به سمت داخل سینه زاویه 45 گرفت متوجه میشیم رو هدف هستیم یانه به سمت چپو راست؟
با یک دست انتنرو میگیرید یا دودست مث نشانه گیری اسلحه؟
فقط یک مورد بنظر خود شما چه عاملی باعث میشه این وسط که کار با انتن تک انتنه به کار با دوانتنه از دید شما ارجحیت داشته باشه؟(کدوم عامل هست که باعث میشه دو انتنه مثلا خطای تشابه فرکانسی بزنه اما تک انتنه نه؟)
میخوام این مواردرو بگیند تا منم یکبار تستش کنم خدارو چی دیدین شاید خیلی خوب جواب داد ممنونم @};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 8:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rohollahmohamady نوشته است:
سلام اقای بازارگردان خسته نباشید @};-
ایا شماخودتون تست کردین و مزیتی جز تاثیر ذهن روی حرکت انتنا داشته؟اگر بله مثلا:
ایا فرکانسی که بهش دادین همونرو زده نه تشابه فرکانسی؟
از حذف کننده استفاده کردین یا بدون اون هم به اون صورت که میگیند تاثیر خوبی داره؟
وقتی انتن به سمت داخل سینه زاویه 45 گرفت متوجه میشیم رو هدف هستیم یانه به سمت چپو راست؟
با یک دست انتنرو میگیرید یا دودست مث نشانه گیری اسلحه؟
فقط یک مورد بنظر خود شما چه عاملی باعث میشه این وسط که کار با انتن تک انتنه به کار با دوانتنه از دید شما ارجحیت داشته باشه؟(کدوم عامل هست که باعث میشه دو انتنه مثلا خطای تشابه فرکانسی بزنه اما تک انتنه نه؟)
میخوام این مواردرو بگیند تا منم یکبار تستش کنم خدارو چی دیدین شاید خیلی خوب جواب داد ممنونم @};-

سلام دوست عزیز
در مورد تاثیر ذهن که دقیقا در این روش هم صدق میکنه.
در مورد فرکانس گیری نیز مشابه کار با دو انتنه هست.
حذف کننده هم در مورد عملکرد با روش دو انتنه تشابه داره.
در مورد آنتن زدن شما عزیزان بارها آنتن زدید و تجربه کافی دارید و میتونید با یه تست ساده از فاصله چند متری هدف در زوایای مختلف و روی هدف برای قیچی کردن انجام داده تا برای خودتون توجیح شه.
آنتن با یک دست گرفته خواهد شد.
و انتخاب شخص من از یک انتن دقت و تسلط بیشتر و عملکرده بهترش نسبت به دو انتنه رو تجربه کردم.
در کل هدف از ایجاد این تایپیک بررسی این روش انتن زدن هس که بنظرم جای بحث و تبادل نظر داره و نتیجه مثبت حاصل خواهد شد

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 9:19pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure