انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 9:03pm

پاسخ به موضوع  [ 42 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 تفسیری جدید از حرکات آنتن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
معراج نوشته است:
سوالی برام پیش اومده :
این بنده خدایی که این عکسها رو گذاشته از یه سایت ترکیه ای گذاشته و اونا که ردیاب انجمن رو ندارن و حرکات این آنتنها رو عمومیت داده به کل ردیابهای دو آنتنه .
خوب حالا اگه به ردیابی فرکانس ندیم و یا خوراک ندیم فقط دنبال حفره میگرده . و اگه فرکانس و یا خوراک فلز خاصی رو بدیم فقط دنبال اون میگرده . حالا من میخوام بدونم وقتی که ما دنبال یک چیزی که میدونیم چیه میگردیم مثلا طلا دیگه این تفاسیر آنتنها چه صیغه ای ؟

حرف حساب گفتی ;)
این حرکات فکر کنم مال انتن خالی باشه

شنیدن کی بود مانند دیدن

یکشنبه 24 اسفند1393 - 6:39pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معراج نوشته است:
سوالی برام پیش اومده :
این بنده خدایی که این عکسها رو گذاشته از یه سایت ترکیه ای گذاشته و اونا که ردیاب انجمن رو ندارن و حرکات این آنتنها رو عمومیت داده به کل ردیابهای دو آنتنه .
خوب حالا اگه به ردیابی فرکانس ندیم و یا خوراک ندیم فقط دنبال حفره میگرده . و اگه فرکانس و یا خوراک فلز خاصی رو بدیم فقط دنبال اون میگرده . حالا من میخوام بدونم وقتی که ما دنبال یک چیزی که میدونیم چیه میگردیم مثلا طلا دیگه این تفاسیر آنتنها چه صیغه ای ؟

داداش بلاخره اين بنده خدا ميگن عکسی گذاشتن که به اطمينان شدن از محل مورد نظر کمک ميکنه والله با مطالعه تايپيک 35متوجه شدم اکثر دوستان به ذرات زدن يا هزار مشگل ديگه خوب قبلا هم گفتم ردياب ده خودی خودش داره درست کار ميکنه و خطا هم جزئى از مشکلات رديابه و اپراتور بايد به تشخيص خطا واقف بشه بنابراين هر مورد خاصی که به پيشبرد اين دستگاه و اپراتوری ردياب با سيم برنجی کمک کنه قابل پذيرش و تامل هستش مثل اين عکس که کمک ميکنه با استفاده از اين روش حتی به حرکت آنتن روى هر فلز و حتى ذرات پى برد ،اصلا توی تايپيک 35 کسی به حرکت آخر قبل از قيچی اشاره نکرده بود حتی ناراحتم از دايی آرشم که چرا با وجود اپراتوری قابل تجربياتش رو در اختيار کسی نزاشته واقعا من شرمنده ام اما ايشون رو ميشناسم برای هرکاری دليل خاصی دارن ،بنابراين معراج عزيز سوال رو با سوال جواب دادن کار منطقى نيست حالا شما ها که 35 رو داريد چرا تست نميکنيد تا واقعا مشخص بشه آيا ميشه به اين روش اعتماد کرد هرچند داييم اشاره کردن روشى که استفاده ميکنه اينجوری هست

خدايا مددی کن

یکشنبه 24 اسفند1393 - 8:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام بر دوستان
این تصاویر احتمالا کمک کننده باشن , حالا من خودم دقیق نمیدونم درست هستند یا نه ؟ ولی اگه درست باشند حداقل تا حدودی میشه متوجه شد که چرا اکثر دوستانی که با ردیاب کار کردند خطا میزنند
از این وبسایت گرفتم :
http://www.trakyadedektor.com/dedektor/alan-tarama-mfd

اغلب مردم به نیت فهمیدن گوش نمی دهند , آنها گوش میدهند که جواب دهند.

یکشنبه 24 اسفند1393 - 9:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

این هم مربوط به ردیاب dfs هست

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اغلب مردم به نیت فهمیدن گوش نمی دهند , آنها گوش میدهند که جواب دهند.

یکشنبه 24 اسفند1393 - 10:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسی کوبانی جان
اگه يکى از دوستان با دقت توضيحات لينک گذاشته شده رو ترجمه کنه و در اختيار دوستان قرار بده ممنون ميشيم

خدايا مددی کن

یکشنبه 24 اسفند1393 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
معراج نوشته است:
سوالی برام پیش اومده :

داداش بلاخره اين بنده خدا ميگن عکسی گذاشتن که به اطمينان شدن از محل مورد نظر کمک ميکنه والله با مطالعه تايپيک 35متوجه شدم اکثر دوستان به ذرات زدن يا هزار مشگل ديگه خوب قبلا هم گفتم ردياب ده خودی خودش داره درست کار ميکنه و خطا هم جزئى از مشکلات رديابه و اپراتور بايد به تشخيص خطا واقف بشه بنابراين هر مورد خاصی که به پيشبرد اين دستگاه و اپراتوری ردياب با سيم برنجی کمک کنه قابل پذيرش و تامل هستش مثل اين عکس که کمک ميکنه با استفاده از اين روش حتی به حرکت آنتن روى هر فلز و حتى ذرات پى برد ،اصلا توی تايپيک 35 کسی به حرکت آخر قبل از قيچی اشاره نکرده بود حتی ناراحتم از دايی آرشم که چرا با وجود اپراتوری قابل تجربياتش رو در اختيار کسی نزاشته واقعا من شرمنده ام اما ايشون رو ميشناسم برای هرکاری دليل خاصی دارن ،بنابراين معراج عزيز سوال رو با سوال جواب دادن کار منطقى نيست حالا شما ها که 35 رو داريد چرا تست نميکنيد تا واقعا مشخص بشه آيا ميشه به اين روش اعتماد کرد هرچند داييم اشاره کردن روشى که استفاده ميکنه اينجوری هست

اقای غضنفر گفتتون کاملا غلطه
و اشتباه فکر میکنید چون اگه اینجوری که شما میگید و به نظرت بشه رو این مسعله جهت پیشرفت اپراتوری با ۳۵ بریم جلو پس تا الان که همه دنبال فرکانس دقیق بودن همش الکیه.پس چرا ما فرکانس فلزی که میخوایم رو به دستگاه میدیم
مثل اینکه تجربه شما در ردیابی خیلی کمه,دوست من این روش تشخیص که دوستمون عکساش رو گذاشتن مال انتن خالی هست نه فرکانسی

شنیدن کی بود مانند دیدن

یکشنبه 24 اسفند1393 - 11:51pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

رو سایتش نوشته برایه ام اف دی ادرنالین توضویحاتشو داده حالا سعی میکنم کل مطلب و بگیرم براتون بذارم

آخرین بار توسط salamat tala در یکشنبه 24 اسفند1393 - 11:59pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 24 اسفند1393 - 11:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من چند سال با انتن خالی کار کردم و متوجه شدم که در بعضی جاها انتنهام با هم چپ و راست میرفتن و در بعضی جاها یکیش ثابت بود و دیگری چپ و راست میرفت مونده بودم که چرا اینجوری میشه و دلیلش چیه
بعد از چند مدت که روش کار کردم فهمیدم وقتی کانال رو بروم باشه انتنهام چپ و راست میرن و وقتی که یکیش ثابته و دیگری چپ و راست میره معنیش اینه که اونی که ثابته میگه سر کانال تا ته کانال رو نشونم میده(اگه نزدیکش باشم)و دیگری که چپ و راست میره مسیر کانال رو نشونم میده و جالب اینجاست که وقتی با ردیاب فرکانسی کار میکنم اینجوری نیست واسه همینم هست میگم این روش مال انتن خالی هست

شنیدن کی بود مانند دیدن

یکشنبه 24 اسفند1393 - 11:59pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

این طرح حرکات انتن رو شرکت ام دی اف برایه ردیاب تازه طراحی شده خود زده با هدف تبلیغاتی فکر کنم باشه،طبق گفته هایه سایتش دارای تولید فرکانس،تولید سیگنال و گیرنده سیگنال از زمین در محدود ۲۵۰متری بصورت دیجیتال الکترونی طراحی شده ،و ادعا کرده که براحتی بوسیله ژنراتورهایه مغناطیس سنج که برایه هر فلزی مغنلطیس. فرق میکنه انتنها برایه مگنت ان فلز ارتعاش مخصوص خودشو داره،این مطالب سایتش بود قیمتشم نزدیک چهار تومان ،البته اساتید فن باید نظر بدن در کل یه کم با عقل جور در نمیاد

دوشنبه 24 اسفند1393 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

salamat tala نوشته است:
این طرح حرکات انتن رو شرکت ام دی اف برایه ردیاب تازه طراحی شده خود زده با هدف تبلیغاتی فکر کنم باشه،طبق گفته هایه سایتش دارای تولید فرکانس،تولید سیگنال و گیرنده سیگنال از زمین در محدود ۲۵۰متری بصورت دیجیتال الکترونی طراحی شده ،و ادعا کرده که براحتی بوسیله ژنراتورهایه مغناطیس سنج که برایه هر فلزی مغنلطیس. فرق میکنه انتنها برایه مگنت ان فلز ارتعاش مخصوص خودشو داره،این مطالب سایتش بود قیمتشم نزدیک چهار تومان ،البته اساتید فن باید نظر بدن در کل یه کم با عقل جور در نمیاد

کاملا درسته و جنبه تبلیغاتی داره

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 24 اسفند1393 - 12:38am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 42 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure