انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 2:28pm

پاسخ به موضوع  [ 53 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 بهترین فرکانسها برای جستجوی انواع فلزات 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجتبی نوشته است:
اتفاقا این ردیاب پول کاغذی رو خیلی بهتر میزنه به دوستان پیشنهاد میکنم برای تست اولیه و اموزش اول از پول کاغذی شروع کنند مثلا هزار تومانی یا دو هزار تومانی کلا پول کاغذی رو میزنه فقط روی تراول مشکل داره حالا نمیدونم واسه چی شاید نوع کاغذش فرق کنه .

سلام مجتبی جان ! مشتاق دیدار ... :D ;)
داداش دلار رو هم خوب نمیزنه ولی اسکانسهای1و2و 5 و 10 هزارتومنی رومیزنه و هرچی پول نوتر باشه بهتر عمل میکنه ...البته من دلار نو نداشتم چک کنم ولی دلار کهنه رو خیلی خوب نمیزد ...
موفق باشید...
در پناه حق.

سه شنبه 20 خرداد1393 - 4:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدیار حسینی نوشته است:
با سلام به همه دوستان و اساتید محترم.ایا کسی فرکانس پول کاغذی رو داره .اگر مرا یاری کنید ممنون میشم احتیاج فوری دارم .

سلام آقا مهدیار گل !
فرکانس 97.40 رو تا 97.50 برای پول کاغذی تست کن و نتیجه رو اعلام کن لطفا...
پیروز و سربلند باشید .
در پناه حق.

چهارشنبه 21 خرداد1393 - 3:52am

سلام اقامجید .فرکانس های که لطف کردید گذاشتید ..رو هم تو فضای درون خانه و هم درون باغ تست کردم .که بنده بافرکانس 97.44 خیلی خوب جوابگرفتم .برای تست هم از پول کهنه وهم از پول نو که دورن پلاستیک ودر زیر خاک گذاشتم استفاده کردم .اقا مجید خیلی خیلی زحمت کشیدی بنده سپاس گذارم . :ymapplause:

پنج شنبه 22 خرداد1393 - 3:55pm

مهدیار حسینی نوشته است:
سلام اقامجید .فرکانس های که لطف کردید گذاشتید ..رو هم تو فضای درون خانه و هم درون باغ تست کردم .که بنده بافرکانس 97.44 خیلی خوب جوابگرفتم .برای تست هم از پول کهنه وهم از پول نو که دورن پلاستیک ودر زیر خاک گذاشتم استفاده کردم .اقا مجید خیلی خیلی زحمت کشیدی بنده سپاس گذارم . :ymapplause:

سلام.وقت بخیر
آقا در مورد این فرکانسها که گفتید.اینها کلی هستند یا اینکه نه چیزیه که صفحه ال سی دی نشون میده .ویا اینکه خروجی دستگاه رو میشه اندازه گرفت .اینها فرق داره .میدونید که با تکنولوژی دیجیتال و برنامه نویسی میشه تغیرات زیادی بین نمایش و واقعیت ایجاد کرد.در کل مختص این دستگاه خودتونه؟ یا فرکانس کلی هستش؟سپاس

شنبه 31 خرداد1393 - 12:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
اگر ممکنه دوستان راهنمایی کنن که برای حفره یابی از چه فرکانسی استفاده میکنن؟؟؟
ممنون

دوشنبه 8 تیر1393 - 12:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

salamon545 نوشته است:
سلام
اگر ممکنه دوستان راهنمایی کنن که برای حفره یابی از چه فرکانسی استفاده میکنن؟؟؟
ممنون

اگ ردیاب 35 رو داری همون مد حفره خودش خوب عمل میکنه.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 10 تیر1393 - 3:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

salam mamnoon.. na radyabe 35 nist va khastam ferekanse hofre ro dashte basham?

سه شنبه 10 تیر1393 - 4:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
دوستان کسی هست که فرکانسهای ردیاب tom رو بدونه؟
ممنون

یکشنبه 14 تیر1393 - 12:24am

سلام به همه . من یک سوال داشتم. یه سیگنال ژنراتور باید حد اکثر تا چه موجی رو داشته باشه ....؟؟؟؟؟ ینه تا چه فرکانسی ؟؟؟

چهارشنبه 9 مهر1393 - 1:18pm

با سلام خدمت همه دوستان. خدمت شما عرض شود فانکشن ژنراتورهای موجود در بازار توی رنج حدودا و حداکثر 10 تا 20 مگاهرنز کار میکنند و اصولا هرچه رنج فرکانسی شان بالاتر برود قیمتش.ن بیشتر میشود. اما در خصوص ردیابهای مورد بحث اصلا نیازی به فرکانسهای بالا نیست. ضمنا اینگونه دستگاهها که الان دیگه بصورت دیجیتال عرضه میشوند چند نوع موج خروجی رو دارند موج سینوسی و مربعی و دندانه اره ای و...
میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید .
http://www.rayannik.com/sn/products/catId/10/lang/fa

http://www.rayannik.com/sn/products/catId/16/lang/fa
لیست قیمتهایشان همه در همین سایت بطور جداگانه موجوده . ضمنا دستگاههای فرکانسمتر دقیقی هم دارند که گمان نمیکنم بکار شما بیان چون جنبه کاری و حرفه ای دارند و باید اهل الکترونیک باشین تا خوب بتونید ازشون استفاده کنید.
با سپاس

چهارشنبه 9 مهر1393 - 2:11pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 53 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure