انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 7:48am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 40  بعدی
 حقایق ردیابی و fpl35 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

باشه سعید جان این هم فکر خوبیه. باید کابل اسکوپ کارت صوتی رو پیدا کنم و تست بگیرم. خب تعداد تستها که خیلی زیاد شد و من هم فعلا منزل نیستم! امشب تا صبح با ما باشید! =))

جمعه 7 آذر1393 - 5:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب وقتی ما روی مد ازاد هستیم و روی وزن صفر دیگه این متدها که نباید اجرای بشه درسته جناب مهندس...به هر حال این مدهای که شما نوشتید و من میگذارم:

سیستم ترکیب کننده دیجیتالی فرکانس (DFS) با امکان ارسال دو موج جهت ردیابی دقیق و ارسال موج سوم برای حذف ذرات و کنترل وزن هدف. بسیار دقیق با دقت و ثبات فرکانسی در حد صدم هرتز و حتی هزارم هرتز در برخی فرکانسها
* سیستم انحصاری کنترل دیجیتالی وزن هدف (DWC) بصورت ترکیبی با سیستم حذف کننده TRN با قابلیت حذف کامل ذرات و تخمین وزن هدف از 1 گرم تا 10 تن

خوب طبق همین نوشته های خودتون نوشتید ترکیب حداقل سه موج این که خودش میشه dds شما هر ترکیبی به کار ببری میشه dds ... ولی تمام این متدهای که در بالا اسم اوردید ما دیگه نباید خطا بزنیم ولی میزنیم که مربوط به فرکانسها میشه در بقیه مدها به غیر از مد ازاد..حال من خریدار میخوام فرکانس خودمو در وزن صفر تست بزنم ناگاه میبینم که این فرکانس در خروجی نیست پس دو اشکال وجود داره یا شما ناخوداگاه در قسمت مد ازاد روی وزن صفر کار خواستی کردی که چیزی لو نره یا برای اینکه دوستان خطا نزنند اومدی وزن روش گذاشتی که دوستان دچار سردرگمی میشن...
یا اینکه نه وزن صفر هست و خریدار میتونه فرکانس رو در خروجی ببینه
ولی باز با وجود این دو متد باز من در خروجی چیزی غیر از فرکانس نوشته شده روی صفحه السیدی هست حال چرا و به چه دلیل نمیدونم که اگر این کارها از سوی سازنده باشه اشتباه برزگی هست...
من به ترتیت فرکانسهای که با ولتمتر قسمت فرکانسش جناب مهندس دیگه ناراحت نشو اندازه گرفتم ولی با چیزهای که شما میگی فرق میکنه این ها رو توضیح بده دوست عزیز...

جمعه 7 آذر1393 - 6:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب خوشتبختانه یکی از دوستان عکس فرکانسها رو گرفتند که با فرکانسهای که من قبلا در یک سال پیش گرفتم خیلی شباهت دارن این فرکانسها همگی در مد ازاد هستند و فرکانسهای بقیه فلزات رو هم گذاشتم و شما بقیه فرکانسها که در قسمت راست نوشتم رو مد نظر داشته باشید که با خطا همراه هستند..این ها رو هم توضیح بدهید ممنون میشم چون رو مد ازاد و وزن صفر دیگه نمیخوام خطا بزنم این برای خریدار مهمه...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 7 آذر1393 - 6:08pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

فایل تکست حاوی فرکانسها با مود وزن

جمعه 7 آذر1393 - 6:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب قبل از اینکه من عکس و فیلمهام رو بگذارم لازم میبینم که اول دقت تجهیزات رو مخصوصا ولتمتر ها باز اگر گیر ندی قسمت فرکانسش میگذارم تا ببینید چقدر دقت دارن بعد میرم تو کار فیلمها...پس به دقت تجهیزات خواهشن دقت کنید چون مهم هستند من به صورت عامیانه عکس و فیلم میگذارم تا دوستان بفهمنن چی به چی هست...از یکی از دوستان درخواست کردم عکس ها رو بگذاره..

جمعه 7 آذر1393 - 6:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این عکسهارو اقای مارتین فرستادن که در مورد پست قبلی هست

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 7 آذر1393 - 6:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم دوتای دیگه

اینم لینک فیلم
http://uplod.ir/z38axektwbnb/2.rar.htm

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 7 آذر1393 - 6:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از دوست عزیز همانطور که تو عکسها میبینید من با فانکشن فرکانسها رو دادم و با همون به اصطلاح ولتمتر فرکانسها رو اندازه گیری کردم خودتون میبیند چقدر خروجی فانکشن دقیقه و خود ولتمترها..پس 35 میشه فانکشن ما و ولتمتر ها باید خروجی 35 رو همینطور نشون بدن اگر ولتمتر دقیق نباشه کارای نداره..و دیگه دوستان نیازی به اسکوپ گران قیمت ندارن این ولتمترها کمک میکنه به دوستان اینجا دقت فرکانس خروجی مهمه نباید اختلافی تو مد ازاد با این تجهیزات نشان بده. .این تجهیزات نشون میده بصورت عامیانه که خریدار کمک بکنه دقت دستگاهی که خریده چقدر هست...پس دقت دستگاه من هم میبینید چقدره با دقت بالا هستند... :-H

جمعه 7 آذر1393 - 6:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه خروجی 35 با اعدادی که روی LCD نشون میده متفاوت باشه با مکمل هم مشکل خواهیم داشت!! چون اگه فرکانس مثلا 295 = 294.94 باشه بین 35 و مکمل اختلاف فرکانسی ایجاد میشه و عملا حذف کنندگی درست جواب نخواهد داد! یا شاید من اشتباه میکنم!

جمعه 7 آذر1393 - 6:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب حالا که عکس و فیلم دقت رو دیدید میریم سراغ عکس فرکانسهای خروجی 35 تو مد ازاد با وزن صفر فرکانسهای که دوستان در محیط بیرون تست میزنن ببیند دوستان چقدر فرکانسها دقیقه اگر کسی میره بیرون و مدار استاد سعید رو به همراه داره بدونه فقط مدار استاد سعید داره کار میکنه نه 35 چرا چون 35 داره فرکانس اشتباه رو میفرسته و مدار حذف کننده فرکانس دقیق اینجاست که دوستان هنوز دارن خطا میزنن به همین خاطره پس عکس و فیلمها گویای همه چیز هست فرکانس محبوب استاد جاوید و فرکانس استاد حمزه هم هست و یه چند تا فرکانس همینطوری که ببینیم چه خبره...

جمعه 7 آذر1393 - 6:55pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 40  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure