انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 1:19am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 ... 40  بعدی
 حقایق ردیابی و fpl35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

همه دوستان كم و بيش با ردياب در قبرستان كار كردن.خوب حالا وقتي دوستان ميگن ردياب 35 اول به حفره و بعد به سفال و استخوان بيشترين واكنش رو داره.خوب حالا اگه ردياب 35 به حفره و استخوان بيشترين واكنش رو داشته باشه به هيچ وجه نبايد بشه ردياب و واكنش انتن ها رو در قبرستان كنترل كرد و انتن ها بخاطر وجود حفره و استخوان هاي زياد چرخش و واكنش هاي زياده رو بايد نشون بده در حالي كه چنين نيست.
ردياب وسيله اي است كه در هر صورت چه فلز باشه و چه نباشه محلي رو براي شما ميزنه و اين تجربه و هوش اوپراتور هستش كه بهش در تشخيص محل كمك ميكنه.من توصيه كه به دوستان كردم اين بود يه دفترچه تهيه كنن و در هر رديابي تجربيات خودشون رو توش يادداشت كنن تا تبديل به يه استاد رديابي بشن.
دوستان بدونن كه وزن كم نشان دهنده ي ذرات و وزن بالا براي طلا نشان دهنده خطا هستش.براي طلا ما بايد وزن معقولي رو داشته باشيم و هر وزني هم بدست اومد اونو بر 18 تقسيم كنيد تا وزن دقيق فلز طلا بدست بياد.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 14 آذر1393 - 5:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون کاوشگر عزیز
بله درسته مدار آقای مهدی هستش. @};- البته به دقتش امید نداشته باشین دوستان :D

جمعه 14 آذر1393 - 8:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنظر من دقت این مدار باید در کنار فلز قدیمی تنظیم کرد! البته دو ولومه هم داشت که نمیدونم مدارش همینه یا نه! از باتری اتمی 12 ولت و ریگلاتور 9 ولت میشه استفاده کرد اینجوری کم نمیاره!

شنبه 14 آذر1393 - 1:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

والا نمیدونم دوستان مشکلشون چیه نه به اون که اول تایپیک دنبال یه ردیاب با فرکانس سه رقم اعشار بودند نه به این که یه ردیاب که وقتی تنظیمش میکنی روی 500 هرتز بین 500 تا 502 هرتز نوسان داره رو تایید میکنن که روی هدف قفل میکنه راستی مشکل کجاست ؟ :-? :-? :-?

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 15 آذر1393 - 8:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
والا نمیدونم دوستان مشکلشون چیه نه به اون که اول تایپیک دنبال یه ردیاب با فرکانس سه رقم اعشار بودند نه به این که یه ردیاب که وقتی تنظیمش میکنی روی 500 هرتز بین 500 تا 502 هرتز نوسان داره رو تایید میکنن که روی هدف قفل میکنه راستی مشکل کجاست ؟ :-? :-? :-?

فکر کنم جواب سئوالتونو من بدونم :
اول اینکه ما اصلا نمیدونیم چی میخوایم و وقتی فهمیدیم چی میخوایم دنبال یک ایده آل ذهنی میریم که اصلا وجود خارجی نداره و همه چیزو با اون قیاس میکنیم ...
دوما با اینکه میتونیم از داشته هامون ( حالا با هر کمو کاستی که هست ) با همفکری و آزمونو خطا بنحو احسن استفاده کنیم و نواقص رو از بین ببریم، بجاش با زدن تو سرو کله ی هم، داشته هامونو زیر سئوال میبریم که فقط نتیجش یاس و تلف کردن عمرو هزینه میشه...
نمونش همین تاپیک که با چه نیتی شروع شد و به کجا ها که نرفت و مثل خیلی موضوعات دیگه بدون نتیجه به آرشیو میره و فراموش میشه...
انشااله خدا هدایتمون کنه و همه عاقبت بخیر شیم ...
در پناه حق.

شنبه 15 آذر1393 - 2:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من فکر میکنم مشکل بعضیا اینه که فکر میکنن طلا باید همه جا باشه ،یا خودشون قایم کردن الان نمیتونن پیدا ش یا اصلا جاش یادشون رفته،حالا میخوان با ردیاب پیداش کنن ;) ،اگه تو هر خونه ای الان یک کیلو طلا باشه کشور ما ثروتمندترین اداما رو داشت،فکرشو بکن الان تو این فراوانی نمیتونیم پنج گرم طلا بخریم قدرت خریدشو نداریم ،دو هزار سال پیش یا دویست سال پیش چطور میتونستن،تا همین زمان شاه پدران ما هنبالیه خان و نمیدونم اونی پول داشت و میکردن زمینهایه کشاورزی دست یه نفر بود و همه اهالیه روستا برا سیر کردن شکمشون تلاش میکردن،اگه دنبال طلا میگردید یه چیزه سنگین وزن باید هدف اصلی و مشخصی داشته باشید،ضمنا با این ردیاب براحتی میتونید سفال و مفرغ پیدا کنید جنس اصلی جایه اصلی و بخصوص خودشو داره،اقا مجید اگه املام درست نبود اصلاح کنید :ymblushing:

یکشنبه 16 آذر1393 - 4:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

salamat tala نوشته است:
من فکر میکنم مشکل بعضیا اینه که فکر میکنن طلا باید همه جا باشه ،یا خودشون قایم کردن الان نمیتونن پیدا ش یا اصلا جاش یادشون رفته،حالا میخوان با ردیاب پیداش کنن ;) ،اگه تو هر خونه ای الان یک کیلو طلا باشه کشور ما ثروتمندترین اداما رو داشت،فکرشو بکن الان تو این فراوانی نمیتونیم پنج گرم طلا بخریم قدرت خریدشو نداریم ،دو هزار سال پیش یا دویست سال پیش چطور میتونستن،تا همین زمان شاه پدران ما هنبالیه خان و نمیدونم اونی پول داشت و میکردن زمینهایه کشاورزی دست یه نفر بود و همه اهالیه روستا برا سیر کردن شکمشون تلاش میکردن،اگه دنبال طلا میگردید یه چیزه سنگین وزن باید هدف اصلی و مشخصی داشته باشید،ضمنا با این ردیاب براحتی میتونید سفال و مفرغ پیدا کنید جنس اصلی جایه اصلی و بخصوص خودشو داره،اقا مجید اگه املام درست نبود اصلاح کنید :ymblushing:

:YMPEACE:

یکشنبه 16 آذر1393 - 8:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درسته همه جا طلا نیست ولی حداقل 10 درصد جاهایی که میریم حداقل یه تا سکه که هست.اگه ردیاب بدرستی عمل کنه 90 درصد اپراتورها یک سکه رو حتما شکار میکنند

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

یکشنبه 16 آذر1393 - 9:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام بر دوستان
اون ردیاب رفیقم که گفتم اسمش dfs است که از دبی خریده

اغلب مردم به نیت فهمیدن گوش نمی دهند , آنها گوش میدهند که جواب دهند.

سه شنبه 17 آذر1393 - 12:42am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
delta force نوشته است:
درسته همه جا طلا نیست ولی حداقل 10 درصد جاهایی که میریم حداقل یه تا سکه که هست.اگه ردیاب بدرستی عمل کنه 90 درصد اپراتورها یک سکه رو حتما شکار میکنند

سلام دوست عزیز
یک سکه مگه چه ابعادی میتونه داشته باشه و اینکه در چه عمقی باید باشه که ردیاب بتونه اون رو کاوش بکنه و در آخر هم چقدر میتونسته ایجاد یون کرده باشه؟!

سه شنبه 17 آذر1393 - 1:25am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 ... 40  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure