انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 11:39am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 40  بعدی
 حقایق ردیابی و fpl35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ناصر جون اطلاعات ساخت رو نمیخوام
گفتم چطور میخوای بحث تفکیک حل شود؟ کلی جواب بده که نتونم کپی کنم جزئیاتو که نخواستم.

یا اینطور جواب بده:
آیا مطمئنی با این طرح خودت تفکیک قابل قبولی تو بیابون خواهی داشت؟ آیا مطمئنی که میتونه اهداف کاذب رو رد بده؟

جمعه 7 آذر1393 - 1:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

@tesla نوشته است:
Kani نوشته است:
ناصرجون الان کدوم یک از ماها سهیل هستیم؟
چیکار اون بنده خدا داری عزیزم فعلا که ایشون دارن رو طرح خودشون کار میکنن . اینجارو بچسب و جواب منو بده ;) :ymhug:

ببين كاني جان
يك مثل هست كه ميگه: بهار از گلش پيداست
اگه اين سهيل زحمات من رو بر باد نده كار حميد و فابين مارتين وشما و جاويد و هيچ كس ديگه اي نيست آخه اين سهيل هم طرز فكرش يه جور رايي مثل من هست البته با اين تفوت كه خدا رو شكر به برنامه نويسي مسلط نيست و 6 ماه از من عقبتر حركت ميكند

كاني جان ديگه نميتونم كه به شما اطلاعات ساخت وطراحي بدم يك اشاره كردم كه اگه مثل اين سهيل بودي سر نخ رو ميگرفتي :D ;)

فک کنم منو با سهیل اشتباه گرفتی. اگه منظورت مدولاسیون و ترکیب موج و ...
کامل قاط زدیها. یه برنامه واسه خودت بنویس ناصر جان :D =))

جمعه 7 آذر1393 - 1:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
@tesla نوشته است:
Kani نوشته است:
ناصرجون الان کدوم یک از ماها سهیل هستیم؟
چیکار اون بنده خدا داری عزیزم فعلا که ایشون دارن رو طرح خودشون کار میکنن . اینجارو بچسب و جواب منو بده ;) :ymhug:

ببين كاني جان
يك مثل هست كه ميگه: بهار از گلش پيداست
اگه اين سهيل زحمات من رو بر باد نده كار حميد و فابين مارتين وشما و جاويد و هيچ كس ديگه اي نيست آخه اين سهيل هم طرز فكرش يه جور رايي مثل من هست البته با اين تفوت كه خدا رو شكر به برنامه نويسي مسلط نيست و 6 ماه از من عقبتر حركت ميكند

كاني جان ديگه نميتونم كه به شما اطلاعات ساخت وطراحي بدم يك اشاره كردم كه اگه مثل اين سهيل بودي سر نخ رو ميگرفتي :D ;)

فک کنم منو با سهیل اشتباه گرفتی. اگه منظورت مدولاسیون و ترکیب موج و ...
کامل قاط زدیها. یه برنامه واسه خودت بنویس ناصر جان :D =))

درسته آقا سعيد من شما رو با سهيل اشتباه گرفتم معذرت ميخوام =)) =))
چه جالب :YMPEACE:
البته من نميدونم كه شماها چطوري كار ميكنين باسهيل هستين يا خودتون تنها
ديگه بعضي از دوستان كار خوبي نميكنند كه از يك شاخه به اون يكي شاخه ميپرند و اطلاعات رو لو ميدند :YMPRAY:

جمعه 7 آذر1393 - 1:18pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

راستی ناصر جان تو ردیابتو به مدت 2 ماه دادی دست یکی از افراد مورد اعتماد خودت که تست کنه. چیشد نتایج؟

آخرین بار توسط Kani در جمعه 7 آذر1393 - 1:34pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 7 آذر1393 - 1:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من به فکر کمک به دوستان هستم. حالا شما به فکر جیبتونید من چیکار کنم؟
طرح مکمل هم تقریبا کامل شده و چند نکته مونده که اونم میگم.

جمعه 7 آذر1393 - 1:34pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام به همگی
ناصر جان هر کسی یک استعدادی داره , سعید جان هم دارن زحمتش رو میکشند و کارش هم قابل تقدیره ,منتها ما ایجا هستیم تا معایب 35 در صورتی که بحث به انحراف کشیده نشه برطرف کنیم . اگر به اون ردیابی که میخواهیم برسیم ما هم تجربیات و موارد گرانبهایی داریم که در اختیار دوستان خواهیم گذاشت مواردی که انجمن رو تکون خواهد داد و در دنیای ردیابی شاهکار بحاب میان
حرف شما در مورد مهم نبودن اعداد اعشار ( دهم یا صدم ) در ردیابی و چند فرکانس اینور یا اونور رو کامل قبول دارم فقط به شرطی که یک نقطه زن خوب در کنار ردیاب داشته باشیم اما کسانی که فقط با ردیاب بیرون میرن و اقدام به حفاری میکنند هر چقدر فرکانس خروجی دقیقتر باشه به همون اندازه هم بهتر خواهد بود.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 7 آذر1393 - 1:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Kani نوشته است:
راستی ناصر جان تو ردیابتو به مدت 2 ماه دادی دست یکی از افراد مورد اعتماد خودت که تست کنه. چیشد نتایج؟

آقا من اون ورژن نمونه اصلي رو دادم به آقا هادي و ايشون به استاد پارسي فرستادند وايشون وآقا مهران تست كردند البته اون ورژن اول بود كه خيلي ابتدايي بود ولي از 35 حرفه اي تر بود و بر نامه نويسيش قويتر از 35 بود منتهي ديگه همين كه يكي دو پست از اپراتوريش نوشتند ديگه استاد پارسي همشون رو از تاپيكش پاك كرد و نميدونم بين آقا هادي و پارسي چي شد كه ردياب به هادي برگشت و هنوز بدستم نرسيده ظاهرا مثل اينكه فيشهاش رو پارسي عزيز تعويض كرده بودند و بعد از اون هم چندتا از ورژن اصلي كه حذف كننده و چيلتر داره رو من در شهرستان خودمون فروختم
واين حكايت فركانس گيري بود :( :(( :(( و براي من خاطره اي ناگوار :-s

جمعه 7 آذر1393 - 1:42pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

hoshi نوشته است:
سلام به همگی
ناصر جان هر کسی یک استعدادی داره , سعید جان هم دارن زحمتش رو میکشند و کارش هم قابل تقدیره ,منتها ما ایجا هستیم تا معایب 35 در صورتی که بحث به انحراف کشیده نشه برطرف کنیم . اگر به اون ردیابی که میخواهیم برسیم ما هم تجربیات و موارد گرانبهایی داریم که در اختیار دوستان خواهیم گذاشت مواردی که انجمن رو تکون خواهد داد و در دنیای ردیابی شاهکار بحاب میان
حرف شما در مورد مهم نبودن اعداد اعشار ( دهم یا صدم ) در ردیابی و چند فرکانس اینور یا اونور رو کامل قبول دارم فقط به شرطی که یک نقطه زن خوب در کنار ردیاب داشته باشیم اما کسانی که فقط با ردیاب بیرون میرن و اقدام به حفاری میکنند هر چقدر فرکانس خروجی دقیقتر باشه به همون اندازه هم بهتر خواهد بود.

هوشی عزیز شما هم که داری حرف ناصر رو میزنی. باید خدمت شما عرض کنم که در تفکیک قابل قبول حتی 10 هزارم هم مهمه.
اما اگه هدف شما صرفا فقط ردیابی باشه بله با چند فرکانس اینور اونور میتونی رهگیری کنی اما متوجه نمیشی که چی رو گرفتی و دست به دامان نقطه زن میشی.

ما میخوایم تا اونجا که ممکنه فقط با ردیاب بفهمیم چی رو گرفتیم(تا اونجا که ممکنه) :ymhug:

جمعه 7 آذر1393 - 1:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام ناصر جان چرا نبايد سهيل به کارش ادامه بده مگه خلاف شرع انجام ميده از نظر من کار درست رو سهيل انجام ميده

جمعه 7 آذر1393 - 1:49pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
نه کانی جان من یه چیز دیگه میگم ,منظورم با ردیاب 35 نیست منظور من فقط در فرکانس های بالاتر از 2 کیلو هستش که چند رقم اینور یا اونور فرقی نداره ,البته اگه نقطه زن داشته باشید و گرنه اگه فقط با ردیاب اقدام به حفاری بشه فرکانس هر چه دقیق تر بهتر, اینو کامل تست کردم

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 7 آذر1393 - 1:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 40  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure