انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 10:26pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 ... 40  بعدی
 حقایق ردیابی و fpl35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

البته گفتن اين حرف به منزله ناکار آمد بودن 35 نيست چرا که همچنان با زبان بى زبانی اگه تعبير به حمايت نشه که چندبارهم شده اعلام ميکنم از 35 پسرعموی خوبم محمدجواد راضيم ،،اما نکته اينجاست که چرا و چرا وباز هم چرا اکثر شرکتهای سازنده ردياب موج سينوسى رو ملاک کار خودشون قرار داده اند ؟؟؟؟بنده هم خيلى با اين قضيه سرو کله زدم و در عين ناباورى مشاهده کردم که موج سينوسى بهتر از ديگر امواج برای زيرخاک عمل ميکنه ،،پس عيب از نظر بنده البته نظر خودم رو ميگم ايراد فقط و فقط ازشکل موج ارسالی ميباشد و اگه يادتون باشه زياد دنبال فانگشن و نوسان ساز سينوسی بودم به خاطر اين مورد حالا نظر حميد جان و دوستان چی باشه

چهارشنبه 11 آذر1393 - 1:01am
مدیر کل
مدیر کل

ببینید دوستان من فکر میکنم این بحث از اونجا شروع شد که جناب مارتین ادعایی در مورد طرح خودشون مطرح کردن. مسائل زیادی رد و بدل شد و بحثهای فنی زیادی از طرف من شکل گرفت که فکر میکنم تا اینجا هر چه گفته بودم همون شد! حالا این دوستان به نوعی تشکیل تیم دادن و شمشیر از رو بستن! هر چقدر هم ما بگیم فایده ای نداره. چون هدف چیز دیگست. وگرنه اگر میتونستن جواب یک حرف بنده رو درست و حسابی بدن داده بودن! اصولا بنظر شما چه دلیلی داره که بعد یک سال و این همه تست و کاوش توسط ردیاب 35 کلیت این دستگاه تا این حد زیر سوال بره؟ در بحث فنی که شکست کامل خوردین! حالا کار رسیده به جایی که ردیاب 35 اصلا کار نمیکنه!!! :D جالبه حتی در استفاده از مکمل هم از روز اول گفته شده که در صورت استفاده از اون ؛ ردیاب 35 وزن درست تری رو نشون میده! خب جالبه مثل اینکه زیر اون هم زدن دوستان! انگار خودشون نبودن که همه تستها رو کردن و در انجمن اعلام کردن و به بقیه هم اموزش دادن!!!

جناب کانی این مطلب شما مربوط به 30 خرداد 93 هست. یعنی قبل از 5 ماه گذشته!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
چند روز پیش به اصرار دوستان رفتم منطقه ای که زیاد باهاش آشنا نبودم. اما به منطقه که رسیدم یه مکان رو در نظر گرفتم که به احتمال زیاد اینجا دفینه ای موجود باشه.
اتفاقا شب هم مارو بردن اون مکان که در نظر گرفتم و گفتن اینجا کارتو انجام بده.
منم یه نقطه رو مشخص کردم گفتم که هم طلا هست و هم نقره.
گفتن خودشه پرسیدم چطور؟ گفتن که اینجا نسخه داره و بارش هم یک خمره سکه طلا یک خمره سکه نقره و یک خمره دیگه که متوجه نشدم چی داخلشه و قبلا هم دستگاه زدن ولی توافقی صورت نگرفته برای انجام کار.

حفاری انجام شد و لایه های خاک تقریبا به این صورته که عرض میکنم. بعد از حدودا 70 80 سانت خاک کمی سفت تر شد.
سپس خاک نرم سپس خاک سفت که بزور میشد از اون خاک رو برداشت سپس خاک همراه با سنگریزه سپس خاک الک شده تا رسیدیم به یه محفظه گنبدی مانند که داخل اون محفظه زغال قاطی شده با خاک و رنگ خاک هم تقریبا سیاه شده بود داخل این محفظه به یک تکه استخوان حیوان رسیدیم بهمراه دو تکه استخوان بسیار کوچیکتر.
از اون محفظه هم بطرف پایین حدودا 80 سانت پایین رفتیم تا در عمق 3 متری به خمره ها رسیدیم.
اما
همین که چشمشون به خمره ها رسید از خود بیخود شدن و دعوا شروع شد . جدا از این هم روستاییان با خبر شده بودن و داشتن میومدن طرف ما. هوا هم کم کم داشت روشن میشد.
با هر بدبختی بود تونستم فرار کنم و اونا هم به خیال اینکه من گزارش میدم دنبالم کردن ولی موفق نشدن و بیخیالم شدن و منم برگشتم.

فقط با ردیاب تونستم نقطه دقیق بزنم. نقطه زن هم همرام بود ولی نتونستم ازش استفاده کنم.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان میتونن صحت مطلب رو در تاپیک اپراتوری ردیاب 35 در آدرس زیر ببینن و پستهای بعدیش رو هم دنبال کنن!
viewtopic.php?f=13&t=1016&start=4130#p62531

حالا سوال من اینه ؛ فکر نمیکنین اگر خود شخص شما فقط همین یک موفقیت بزرگ رو هم بدست میاوردین ؛ برای حقانیت ردیاب 35 کفایت میکرد؟ اونم با توجه به اینکه بنده خودم اعتراف کردم در ردیابی بالای 90 درصد خطاست؟؟؟ آیا خود شما نبودین که مباحث اپراتوری ردیاب 35 رو با جدیت دنبال میکردین و فرکانسهای جدید میذاشتین و به دیگران راهنمایی میدادین؟ این موفقیت شما هم که دیگه خیلیا میدونستن اتفاق افتاده! حالا اگر بدلیل مسائلی خارج از موضوع ردیابی در نهایت دستتون به چیزی نرسید دلیل نمیشه فراموش کنین! پس چطور نمک میخورین و نمکدون میشکنین؟ آدم خوبه هر کاری میکنه گذشته رو یادش نره! خودش خودشو انکار نکنه! من در این زمینه دیگه مطلبی ندارم. دوستان میتونن قضاوت کنن.

اما در مورد اینکه کلا رضایتمندی از ردیاب 35 نباشه ؛ من شخصا مشکلی ندارم. هر کسی ناراضیه به اقا مجتبی پیغام بده و دستگاهش رو پس بده. بنده هم اگر سهمی گرفته باشم به ایشون بر میگردونم تا وجه خریدار رو بطور کامل عودت بدن. پس دیگه فراتر از این نمیتونیم بحثی داشته باشیم!

جناب کانی شما هم فرمودین ظاهرا 5 ماه هست ردیاب جدید و بهتری در اختیار دارین. لطف کنین تاپیک جدیدی بزنین و در ابتدا اون ردیاب رو بطور کامل معرفی کنین و تصاویرش رو هم بذارین. دوستان هم میتونن تقاضای خرید به جناب مارتین بدن. در ادامه هم اپراتوری ردیاب ایشون رو دنبال کنین. از ته دل میگم من هیچ مشکلی با این موضوع ندارم. اگر واقعا چنین دستگاهی در کار هست و بهتر هم جواب میده ؛ به نوبه خودم کاملا علاقه مند به این موضوع هستم. هدف نهایی موفقیت کاوشگرانه! کسی اینجا جلو موفقیت رو نگرفته. بنده هم که مدتهاست اعلام کردم دیگه قصد ندارم پروژه ردیاب رو دنبال کنم. پس دیگه جای بحث و شکایتی باقی نمیمونه. روی این حرف و پیشنهادم هم تا اخر هستم. میتونین تاپیک جدید رو شروع کنین.

چهارشنبه 11 آذر1393 - 1:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
ببینید دوستان من فکر میکنم این بحث از اونجا شروع شد که جناب مارتین ادعایی در مورد طرح خودشون مطرح کردن. مسائل زیادی رد و بدل شد و بحثهای فنی زیادی از طرف من شکل گرفت که فکر میکنم تا اینجا هر چه گفته بودم همون شد! حالا این دوستان به نوعی تشکیل تیم دادن و شمشیر از رو بستن! هر چقدر هم ما بگیم فایده ای نداره. چون هدف چیز دیگست. وگرنه اگر میتونستن جواب یک حرف بنده رو درست و حسابی بدن داده بودن! اصولا بنظر شما چه دلیلی داره که بعد یک سال و این همه تست و کاوش توسط ردیاب 35 کلیت این دستگاه تا این حد زیر سوال بره؟ در بحث فنی که شکست کامل خوردین! حالا کار رسیده به جایی که ردیاب 35 اصلا کار نمیکنه!!! :D جالبه حتی در استفاده از مکمل هم از روز اول گفته شده که در صورت استفاده از اون ؛ ردیاب 35 وزن درست تری رو نشون میده! خب جالبه مثل اینکه زیر اون هم زدن دوستان! انگار خودشون نبودن که همه تستها رو کردن و در انجمن اعلام کردن و به بقیه هم اموزش دادن!!!

جناب کانی این مطلب شما مربوط به 30 خرداد 93 هست. یعنی قبل از 5 ماه گذشته!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
چند روز پیش به اصرار دوستان رفتم منطقه ای که زیاد باهاش آشنا نبودم. اما به منطقه که رسیدم یه مکان رو در نظر گرفتم که به احتمال زیاد اینجا دفینه ای موجود باشه.
اتفاقا شب هم مارو بردن اون مکان که در نظر گرفتم و گفتن اینجا کارتو انجام بده.
منم یه نقطه رو مشخص کردم گفتم که هم طلا هست و هم نقره.
گفتن خودشه پرسیدم چطور؟ گفتن که اینجا نسخه داره و بارش هم یک خمره سکه طلا یک خمره سکه نقره و یک خمره دیگه که متوجه نشدم چی داخلشه و قبلا هم دستگاه زدن ولی توافقی صورت نگرفته برای انجام کار.

حفاری انجام شد و لایه های خاک تقریبا به این صورته که عرض میکنم. بعد از حدودا 70 80 سانت خاک کمی سفت تر شد.
سپس خاک نرم سپس خاک سفت که بزور میشد از اون خاک رو برداشت سپس خاک همراه با سنگریزه سپس خاک الک شده تا رسیدیم به یه محفظه گنبدی مانند که داخل اون محفظه زغال قاطی شده با خاک و رنگ خاک هم تقریبا سیاه شده بود داخل این محفظه به یک تکه استخوان حیوان رسیدیم بهمراه دو تکه استخوان بسیار کوچیکتر.
از اون محفظه هم بطرف پایین حدودا 80 سانت پایین رفتیم تا در عمق 3 متری به خمره ها رسیدیم.
اما
همین که چشمشون به خمره ها رسید از خود بیخود شدن و دعوا شروع شد . جدا از این هم روستاییان با خبر شده بودن و داشتن میومدن طرف ما. هوا هم کم کم داشت روشن میشد.
با هر بدبختی بود تونستم فرار کنم و اونا هم به خیال اینکه من گزارش میدم دنبالم کردن ولی موفق نشدن و بیخیالم شدن و منم برگشتم.

فقط با ردیاب تونستم نقطه دقیق بزنم. نقطه زن هم همرام بود ولی نتونستم ازش استفاده کنم.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان میتونن صحت مطلب رو در تاپیک اپراتوری ردیاب 35 در آدرس زیر ببینن و پستهای بعدیش رو هم دنبال کنن!
https://www.felezjoo.com/viewtopic.php? ... 130#p62531

حالا سوال من اینه ؛ فکر نمیکنین اگر خود شخص شما فقط همین یک موفقیت بزرگ رو هم بدست میاوردین ؛ برای حقانیت ردیاب 35 کفایت میکرد؟ اونم با توجه به اینکه بنده خودم اعتراف کردم در ردیابی بالای 90 درصد خطاست؟؟؟ آیا خود شما نبودین که مباحث اپراتوری ردیاب 35 رو با جدیت دنبال میکردین و فرکانسهای جدید میذاشتین و به دیگران راهنمایی میدادین؟ این موفقیت شما هم که دیگه خیلیا میدونستن اتفاق افتاده! حالا اگر بدلیل مسائلی خارج از موضوع ردیابی در نهایت دستتون به چیزی نرسید دلیل نمیشه فراموش کنین! پس چطور نمک میخورین و نمکدون میشکنین؟ آدم خوبه هر کاری میکنه گذشته رو یادش نره! خودش خودشو انکار نکنه! من در این زمینه دیگه مطلبی ندارم. دوستان میتونن قضاوت کنن.

اما در مورد اینکه کلا رضایتمندی از ردیاب 35 نباشه ؛ من شخصا مشکلی ندارم. هر کسی ناراضیه به اقا مجتبی پیغام بده و دستگاهش رو پس بده. بنده هم اگر سهمی گرفته باشم به ایشون بر میگردونم تا وجه خریدار رو بطور کامل عودت بدن. پس دیگه فراتر از این نمیتونیم بحثی داشته باشیم!

جناب کانی شما هم فرمودین ظاهرا 5 ماه هست ردیاب جدید و بهتری در اختیار دارین. لطف کنین تاپیک جدیدی بزنین و در ابتدا اون ردیاب رو بطور کامل معرفی کنین و تصاویرش رو هم بذارین. دوستان هم میتونن تقاضای خرید به جناب مارتین بدن. در ادامه هم اپراتوری ردیاب ایشون رو دنبال کنین. از ته دل میگم من هیچ مشکلی با این موضوع ندارم. اگر واقعا چنین دستگاهی در کار هست و بهتر هم جواب میده ؛ به نوبه خودم کاملا علاقه مند به این موضوع هستم. هدف نهایی موفقیت کاوشگرانه! کسی اینجا جلو موفقیت رو نگرفته. بنده هم که مدتهاست اعلام کردم دیگه قصد ندارم پروژه ردیاب رو دنبال کنم. پس دیگه جای بحث و شکایتی باقی نمیمونه. روی این حرف و پیشنهادم هم تا اخر هستم. میتونین تاپیک جدید رو شروع کنین.

مهندس حمید امید وارم از این بحث منظورتون این نباشه که من ادامه بحث جناب کانی و مارتین هیستم و یا تو تیم اونها هستم که اگر اینطور باشه که دیگه هیچی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چهارشنبه 11 آذر1393 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوست عزیز این تست شما را من همون اول که ردیاب را گرفتم انجام دادم البته یه شیر آب را دوستان تو عمق نیم و یک متری گذاشتن که من محل را ندیدم , بعد انتن زدن تو پنج دقیقه پیداش کردم . البته اگه طلا میبود بهتر بود . چند شب پیش هم طلا را طبقه پایین دوستم قایم کرد که با 27/15 تلویزیون قیچی کردم و با 27/14 رو طلا البته این تست با استفاده از موبایل هم زمان انجام شد. .... کانی جان میشه تو خصوصی بهم بگی چرا من همش تونل و حفره میگیرم . با تشکر فراوان کانی جان.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 11 آذر1393 - 1:23am
مدیر کل
مدیر کل

نه تاک عزیز. ولی میدونم اگر این موضوع هم حل بشه شما یا دیگری یک موضوع دیگه رو مطرح میکنین! اینجور تستها مال روز اولی بود که ردیاب 35 ارائه شد و خیلیا بررسیش کردن. بحثی نیست که بعد یک سال دوباره برگردیم سر خونه اول! پس اگر بهر دلیلی شما این مشکل جدی رو دارین و نتونستین علت رو پیدا کنین ؛ با توجه به اینکه از بنده هم کاری ساخته نیست ؛ فقط اون بند از پست من که مربوط به پس دادن ردیاب 35 میشه شامل حال شما و امثال شماست! در واقع تحت اون شرایط ردیاب 35 حداقل بدرد شما نمیخوره. بنده هم دیگه نمیتونم مدام در هر موردی بحث کنم. لذا هر چند تا ردیابی که دریافت کردین به آقا مجتبی عودت بدین و پولتون رو بگیرین.

چهارشنبه 11 آذر1393 - 1:35am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام .شب همه دوستان و اساتید محترم به خیر . ایام به کام

اولا من سواد علمی و تجربی راجب الکترونیک و غیره ندارم.
هیچ ادعایی هم راجب کار بلد بودن با ردیاب و نقطه زن و شناسایی و تفسیر علایم ندارم. چون روزی پیش یه کارشناس معروفی رفتم برای تفسیر کاری .همون اول بهم گفت پاشو بورو این کار بچه بازی نیست که توش افتادی .اون موقع سی سال سنم بود.

من خودم حدود دو هفته پیش جایی رفتم . بنده خدایی که اونجا بود شرط گذاشت .اول باید تست اونا رو پیدا کنم .اگر پیدا کردم اونموقع میریم سر جای اصلی .لازم به ذکره بهم گفتن تا الان ده تا دستگاه اومده یک دستگاه جواب داده و با همون یه دستگاه هم جنس در اوردن. توضیحات رو تو تاپیک مکمل توضیح دادم .چون الان حضور ذهن ندارم واردش نمیشم که کم و زیاد نشه و متهم به چیزی نشم .اگه دوستان خواستن مراجعه کنن به اون تاپیک.فقط اینو خدمت دوستان بگم در کمتر از دو دقیقه نقطه رو براشون معین کردم .و همون شب یه جا رو هم گرفتم که شرایط به خاطر بارندگی نبود . البته قبلا هم گفتم الان بازم میگم من یه فرکانس گرفتم که به نظرم کار امده .اما واقعا از اعلام اون میترسم .مبادا به هر دلیلی برا کس دیگه جواب نده و بلایی که سر دیگران اومد سر منم بیاد. بزرگترین گناه به نظرم اینه به یک نفر بگی بکن و بکنه هیچی نباشه

من با این ردیاب کار کردم و کار میکنم. یکی دو مورد رو هم اعلام کردم. کاری هم به طراح و فروشندش ندارم چون به خود این دوستان هم گفتم من جایی منطق نباشه مقاومت میکنم(دوستان میتونن ارسال های منو ببینن) و اگر گلایه و شکایتی دارم سعی میکنم در کمال احترام بگم و با احترام هم جواب بگیرم .یا من قبول میکنم یا طرفم .همین .شرمنده بابت این پست که ممکنه ربطی به موضوع نداشته باشه. شب خوش. ایام به کام

چهارشنبه 11 آذر1393 - 1:47am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
نه تاک عزیز. ولی میدونم اگر این موضوع هم حل بشه شما یا دیگری یک موضوع دیگه رو مطرح میکنین! اینجور تستها مال روز اولی بود که ردیاب 35 ارائه شد و خیلیا بررسیش کردن. بحثی نیست که بعد یک سال دوباره برگردیم سر خونه اول! پس اگر بهر دلیلی شما این مشکل جدی رو دارین و نتونستین علت رو پیدا کنین ؛ با توجه به اینکه از بنده هم کاری ساخته نیست ؛ فقط اون بند از پست من که مربوط به پس دادن ردیاب 35 میشه شامل حال شما و امثال شماست! در واقع تحت اون شرایط ردیاب 35 حداقل بدرد شما نمیخوره. بنده هم دیگه نمیتونم مدام در هر موردی بحث کنم. لذا هر چند تا ردیابی که دریافت کردین به آقا مجتبی عودت بدین و پولتون رو بگیرین.

مهندس حمید اجازه میخوام تا تستهایی که آقای کاوشگر گفتن رو هم انجام بدم چون گفته های ایشون ذهنم رو مشغول کرد و بعد از حاصل شدن نتیجه هر انچه صلاح باشه همون کار رو بکنیم.از اینکه با بنده حقیر کمال همکاری رو داشتین تقدیر و تشکر میکنم. @};-

چهارشنبه 11 آذر1393 - 1:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
Taaak نوشته است:
حمید نوشته است:

مهندس حمید اجازه میخوام تا تستهایی که آقای کاوشگر گفتن رو هم انجام بدم چون گفته های ایشون ذهنم رو مشغول کرد و بعد از حاصل شدن نتیجه هر انچه صلاح باشه همون کار رو بکنیم.از اینکه با بنده حقیر کمال همکاری رو داشتین تقدیر و تشکر میکنم. @};-

دوست عزیز شما که میخوای تست کنی چون بحث مقایسه 35 و ردیاب موبایلی هست وهمونطور که همه میدونیم ردیاب 35 با موج مربعی کارمیکنه لطفا روی موبایل همون فرکانسهای 35 رو که 35 باهاش خطا میزنه با موج مربعی وارد کن تا به این صورت بشه مقایسه درستی حداقل از نظر ظاهری با دارا بودن دو فاکتور فرکانس و شکل موج یکسان انجام داد.
در ضمن شما فرمودید که با فرکانس1013 روی موج سینوسی این تست را با موبایل انجام دادید. آیا فرکانس 1013 هم مربوط به طلاست.

چهارشنبه 11 آذر1393 - 2:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پوياجان پس شما هم با من موافقی که عملکرد موج سينوسی بهتر خواهد بود ؟؟؟چراکه با اين درخواست شما از taaakجان فقط اين معنا رو به همراه داره که شايد ايراد از موج ارساليه !!!؟؟؟

چهارشنبه 11 آذر1393 - 2:11am
مدیر کل
مدیر کل

از نظر موج سینوسی این توضیح رو عرض کنم که نظرات با هم متفاوت هست! خیلی از ردیابهای معروف دنیا فقط با موج مربعی کار میکنن. خیلی ردیاب ها هم مربعی رو دادن و هم سینوسی. حالا اینکه کدومش بهتر هست دیگه بستگی به شرایط و متد تولید موج هم داره. اما چیزی که بنده از تیم ویلیامز یکی از مخترعین قدیمی ردیابهای فرکانسی شنیدم اینه که موج مربعی قدرت بیشتری داره و برای ردیابی بیشتر میشه روش حساب کرد! توضیحات ایشون رو هم میتونین در نت پیدا کنین.
از طرف دیگه اگر منبع تولید موج یک سیستم دیجیتال باشه ؛ هیچ وقت موج سینوسی به خوبی مربعی در نمیاد! و برعکس اگر منبع تولید یک سیستم انالوگ باشه موج سینوسی خیلی خیلی بهتر از آب در میاد! چون بهرحال دقت موج و دقت فرکانس هر دو مهم هستن. بنابراین با سخت افزاری مثل میکروکنترلر موج مربعی رو فوق العاده دقیق تر میشه در اورد. هم از حیث دقت فرکانس و هم بخصوص شکل موج. اما با چیزی مثل ایسی 2206 موج سینوسی از نظر شکل خیلی بهتر در میاد هرچند که دقت فرکانسیش جالب نیست.
در بررسی نرم افزار موبایلی که تستش رو با اسکوپ ملاحظه کردین ؛ بدلیل ماهیت خروجی آنالوگ هدفون موبایل ؛ موج مربعی کلا غیر قابل استفادست و شکل موجش بشدت بهم ریختگی داره. موج سینوسیش هم با اینکه شکل خوبی داره ولی بدلیل منبع محاسباتی دیجیتال و الگوریتم DDS دارای نوسان فرکانسی هست که کمی خطای اضافی در ردیابی ایجاد میکنه. با این حال بعنوان منبع تولید موج سینوسی تا این لحظه بنده چیز بهتر و در دسترسی نمیشناسم که قابل جایگزینی باشه.

چهارشنبه 11 آذر1393 - 3:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 ... 40  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Ali.vazife و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure