انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 6:02pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 40  بعدی
 حقایق ردیابی و fpl35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام..باز میبینیم که مدیر لایق اتهام وارد میکنن اگر من کلاهبردارم شما که شیاد هستید بدون شک... مرد حسابی یه اسباب بازی دادی دست مردم میگی ردیاب هست به چه قیمتی ...فرکانسها رو پشت برنامه نویسی پر خطات گذاشتی میگی این اینطوری هیچ فرکانس متری نمیتونه نشون بده خوب معملومه چون بلد نیستی برنامه بنویسی...این رو هم قبلا به دوستان گفته بودم هر کسی تو 35 موفق بشه فقط و فقط عوامل خطا کمکش میکنن نه چیز دیگر...48 ساعت وقت برای چی برای اینکه دوربرت ادمهای بی زبان و ساکت باشن فکر میکنی خودت تنها برنامه نویس دنیا هستی کسی تا به حال الکترونیک کار نکرده یه کم شعور داشته باش مگر شما به من اینجا حقوق میدی که منو از اخراج میترسونی مرد حسابی برو کمی سوادت رو بیشتر بکن این همه مردم رو الاف بیابون نکن ....
این لینک فیلم باز ببینم چی میخوای بگی:
http://s5.picofile.com/file/8154559876/ ... p.mp4.html
:-BD

یکشنبه 9 آذر1393 - 10:47pm
مدیر سایت
مدیر سایت

fabienmartin دوست عزیز , جسارتا اصلا اقا حمید بدترین و شیادترین فرد این انجمن , خوب دوست عزیز شما لطف کن یه طرحی بده که بتونه حرفاتون رو هم از نظر تئوری و هم از نظر عملی تو کار ثابت کنه و دوستان هم با اطلاعات و علمتون یه ردیاب برای خودشون بسازن که دیگه زیر بار منت اقا حمید و مجتبی نباشن , این گوی و این میدون , بسم اله , دیگه ادمی مغز خر نخورده که بره از 35 تعریف کنه یا سنگ حمید رو به سینه بزنه , موفق باشی

یکشنبه 9 آذر1393 - 11:37pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
fabienmartin دوست عزیز , جسارتا اصلا اقا حمید بدترین و شیادترین فرد این انجمن , خوب دوست عزیز شما لطف کن یه طرحی بده که بتونه حرفاتون رو هم از نظر تئوری و هم از نظر عملی تو کار ثابت کنه و دوستان هم با اطلاعات و علمتون یه ردیاب برای خودشون بسازن که دیگه زیر بار منت اقا حمید و مجتبی نباشن , این گوی و این میدون , بسم اله , دیگه ادمی مغز خر نخورده که بره از 35 تعریف کنه یا سنگ حمید رو به سینه بزنه , موفق باشی

من که نفهمیدم چی گفتی
شما فعلا صبر کن ارتین عزیز

یکشنبه 9 آذر1393 - 11:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منظره را دیدم واقع خیلی متاثر شدم. :D مرد حسابی تو فرکانس 21 که از فرکانس پایین است و با یک ای سی تایمر 555 هم درست و دقیق میشه تولید کرد ;) ;;) فرکانس 47 کبلو هرتز که لبه بالا رونده شکل موج سر جای خودش ثابته ولی لبه پایین رونده رو یکی بگیره =)) =)) =)) اون فرکانسی هم که تو اسکوپ دیده میشه جریان همون فرکانس مترتون هست عزیز من.
عجیبت ترین جای فیلم اینجاست که تو فرکانس 47 کیلو اینقدر پرش شکل موج داریم ولی تو فرکانس 100 کیلو ببینید چقدر ثابته :-o :-o :-o واقعا دیگه مطمینم بنده یک جای کار نه بلکه همه جای کار می لنگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مرد حسابی این بود اون دقتی که می گفتین واقعا اون 47 کیلو هرتز شما من نا امید کرد :D

یکشنبه 9 آذر1393 - 11:50pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب مارتین! من هر اون چه که گفتم در شان و واقعیت شما بود ولی دیگه در این همه صحبت به این تعدادی که شما در چند خط توهین بیمورد کردین به شما چیزی نگفتم! همین چیزاست که شخصیت افراد رو نشون میده! بگذریم ؛ حرفهای مهمتری داریم!
خیلی ممنون از شما. من الان متوجه شدم شما کلا توی باغ نیستی! دوست عزیز اندازه گیری موج با اسکوپ که اصلا به این روش نیست! شما باید تریگر رو روی لبه بالا رونده تنظیم کنی و بعد موج رو بقدری زوم کنی که لبه پایین رونده در حالت حداقل 100 مگاسمپل نمونه برداری اسکوپ قابل اندازه گیری باشه و باید از کرسر برای اندازه گیری استفاده کنی. وگرنه در حالت 25 کیلوسمپل که معادل اسکوپ کارت صوتی اندازه گیری انجام میشه و هیچ چیزی مشخص نمیشه حتی اگر چند هرتز فرکانس اینور اونور باشه! :D در عین حال مشخصا اسکوپ شما در قسمت فرکانس متر همون فرکانس کلی رو نشون میده نه فرکانس سیکلی که روی صفحه هست! این رو خیلی راحت از نحوه نمایش امواج میشه فهمید. چون اسکوپ های مختلف در این زمینه با هم تفاوت دارن. با این همه بحث ما اندازه گیری خود موج از روی صفحه هست که با روش دستی باید معتبر و منطبق به فرکانس نمایش داده شده توسط فرکانس متر باشه.
در خصوص تست اول روی فرکانس 21.04 زیاد جای بحثی نداریم. در مطلب قبلی هم اشاره کردم که این فرکانس رو با میکرو میشه با دقت 0.001 هرتز هم تولید کرد! از طرف دیگه شیوه نمایش شما روی اسکوپ اصلا به نحوی نیست که بشه دقیق اندازه گرفت! دوستان خودشون میتونن فیلم رو ببینن. حالا کار ندارم که شما به شکل موزیانه ای بجای 21.04 فرکانس رو 21.045 تنظیم میکنی!!! :D عزیز من چه نیازی به این کلک زدنهاست؟ روی چنین فرکانسی که زیاد جای بحثی نداشتیم که شما از این کارها بخوای بکنی! بهرحال چیزی که در مورد این فرکانس روی صفحه من میتونم دقت کنم این هست که در حالت تایم دیویژن 10 میلی ثانیه ما 4.8 خانه سیکل موجمون هست که میشه 48 میلی ثانیه و معادل 20.83 هرتز هست! این احتمالا بدلیل میزان زوم بسیار کم شماست که در شمردن خانه ها نمیشه بیش از این دقت داشت. لذا همونطور که عرض کردم در این فرکانس جای بحثی نداریم مگر اینکه شما برای اثبات از تایم دیویژن 2 میکرو ثانیه استفاده کنی تا لبه پالس قشنگ دیده بشه و با دقت هزارم هرتز قابل اندازه گیری باشه تا بشه ثابت کرد که آیا هزارم هرتزش دقت داره یا نه.
اما تست دوم فرکانس 47892 هست که دیگه واقعا گند کار شما در میاد!!! :D من نمیدونم شما واقعا چه فکری کردی که از این افتضاح فیلم هم گرفتی؟! دوستان به ثانیه 54 فیلم تا 1:03 نگاه کنین و خوب دقت کنین. این 10 ثانیه چکیده کاری هست که ایشون صورت داده! فیلم قبلی من رو هم از DDS در پروتئوس ببینین و مقایسه کنین ؛ کپی برابر اصل هست! دوست عزیز شما به این میگی پالس منظم و پریودیک و ثابت؟ اصلا نیاز به اندازه گیری هم نداره! هر کسی حتی اگر بیناییش ضعیف هم باشه متوجه خطای فاحش کم و زیاد شدن طول پالسها میشه! با این حال من اندازه گیری هم میکنم ببینم طول پالس مثبت حدودا چقدر در نوسان هست. در یک حالتش 1.9 خانه در تایم دیویژن 5 میکرو ثانیه ای هست که میشه معادل 9.5 میکرو ثانیه یا فرکانس 52631 هرتز! در حالت دیگه که نوسان میکنه میشه معادل 2.3 خانه یا فرکانس 43478 هرتز! خودتون حساب کنین هر کدوم در حد چند هزار هرتز با رقم میانی و اصلی فاصله دارن! خب دوست عزیز ما چند روزه داریم همین رو داد میزنیم! شما اومدی فیلم بذاری خودت رو ثابت کنی یا کم سوادیت رو به رخ بکشی؟! همه حرف من همین چیزی هست که در تست فرکانس دوم شما دیده میشه و نیاز به هیچ توضیحی هم نداره. دوستان میتونن خودشون ملاحظه کنن.
فکر نمیکنم که دیگه نیازی به ادامه بحث باشه! چون این تست سیستم کلی کار رو اثبات کرد و مشخص شد که روش مشابه DDS هست. دوستانی هم که بحث رو دنبال کردن میتونن نظر خودشون رو بگن. باز اگر مطلب فنی دیگری باشه بنده در خدمت هستم. ولی فراموش نکنین در پست اول تاپیک اشاره کردم فقط در چارچوب فنی باشه! وگرنه بنده دیگه توهین و تهمت رو تحمل نخواهم کرد!

یکشنبه 9 آذر1393 - 11:51pm
استاد
استاد

درود بر شما
دوستان لطفا مراعات کنید و از الفاظ و القاب نادرست استفاده نکنید اگه این طرح مارتین و 35 بهترین ردیاب و فانکشن جهان هم باشند ارزش نداره که شخصیت های همدیگه را لگد مال کنید حالا یا طرح مارتین بهتره یا 35 دیگه اینهمه چرا از سر و کول هم میرید بالا و اول و اخر این دوتا طرح یه ردیاب هست که مطمعنم از هر 100 نفری یه نفر هم با هر دوتاش جواب مثبت نمیتونن بگیرن پس چه ارزشی داره که تهمت ناروا نثار همدیگه کنین واقعا اگه بخواد اینجوری پیش برود دیگه من از این سایت برای همیشه خداحافظی میکنم چون واقعا با این شرایط حای من یکی دیگه اینجا نیست.ما اینجا جمع هستیم تا به یه نتیجه مثبت دست پیدا کنیم اگه قراره به هم توهین کنیم و سواد و توانایی همدیگه را به رخ هم بکشیم بهتر که این سایت در بسته شه
از اقا ناصر تا کانی و مهندس حمید و ارثین و مارتین همه شما یکدیگر را به لقب ناخوشایند وصله زدید. این رسمش نیست ارزش ادمی بیشتر از یه ردیاب هست حالا من نمیدونم که شما چطوری فکر میکنید اما توهین کار زشتی هست حال چه اون فرد مارتین یا مهندس حمید یا من یا دیگری باشه.لطفا و خواهشا اگه میخواهین ادامه دهید علمی ادامه دهید و چیری بار هم نکنید

با تشکر جاوید

یکشنبه 9 آذر1393 - 11:56pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
درود بر شما
دوستان لطفا مراعات کنید و از الفاظ و القاب نادرست استفاده نکنید اگه این طرح مارتین و 35 بهترین ردیاب و فانکشن جهان هم باشند ارزش نداره که شخصیت های همدیگه را لگد مال کنید حالا یا طرح مارتین بهتره یا 35 دیگه اینهمه چرا از سر و کول هم میرید بالا و اول و اخر این دوتا طرح یه ردیاب هست که مطمعنم از هر 100 نفری یه نفر هم با هر دوتاش جواب مثبت نمیتونن بگیرن پس چه ارزشی داره که تهمت ناروا نثار همدیگه کنین واقعا اگه بخواد اینجوری پیش برود دیگه من از این سایت برای همیشه خداحافظی میکنم چون واقعا با این شرایط حای من یکی دیگه اینجا نیست.ما اینجا جمع هستیم تا به یه نتیجه مثبت دست پیدا کنیم اگه قراره به هم توهین کنیم و سواد و توانایی همدیگه را به رخ هم بکشیم بهتر که این سایت در بسته شه
از اقا ناصر تا کانی و مهندس حمید و ارثین و مارتین همه شما یکدیگر را به لقب ناخوشایند وصله زدید. این رسمش نیست ارزش ادمی بیشتر از یه ردیاب هست حالا من نمیدونم که شما چطوری فکر میکنید اما توهین کار زشتی هست حال چه اون فرد مارتین یا مهندس حمید یا من یا دیگری باشه.لطفا و خواهشا اگه میخواهین ادامه دهید علمی ادامه دهید و چیری بار هم نکنید

با تشکر جاوید

لایک داره حرفتون جاوید جان
ما میخواستیم به کجا برسیم ! چی شد؟

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

دوشنبه 9 آذر1393 - 12:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
hoshi نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر شما

با تشکر جاوید

لایک داره حرفتون جاوید جان
ما میخواستیم به کجا برسیم ! چی شد؟

:YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: :YMPEACE:

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 9 آذر1393 - 12:07am
YIM
مدیر کل
مدیر کل

با تشکر از جاوید عزیز.
بزرگواران محترمان عزیزان! بر ما منت نهاده و ثانیه 54 تا 1:03 فیلم رو تحمل کنین و نظرتون رو بفرمایین! ^:)^ :D از بحث اصلی دور نشیم دوستان! :D

دوشنبه 9 آذر1393 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

fabienmartin نوشته است:
باسلام..باز میبینیم که مدیر لایق اتهام وارد میکنن اگر من کلاهبردارم شما که شیاد هستید بدون شک... مرد حسابی یه اسباب بازی دادی دست مردم میگی ردیاب هست به چه قیمتی ...فرکانسها رو پشت برنامه نویسی پر خطات گذاشتی میگی این اینطوری هیچ فرکانس متری نمیتونه نشون بده خوب معملومه چون بلد نیستی برنامه بنویسی...این رو هم قبلا به دوستان گفته بودم هر کسی تو 35 موفق بشه فقط و فقط عوامل خطا کمکش میکنن نه چیز دیگر...48 ساعت وقت برای چی برای اینکه دوربرت ادمهای بی زبان و ساکت باشن فکر میکنی خودت تنها برنامه نویس دنیا هستی کسی تا به حال الکترونیک کار نکرده یه کم شعور داشته باش مگر شما به من اینجا حقوق میدی که منو از اخراج میترسونی مرد حسابی برو کمی سوادت رو بیشتر بکن این همه مردم رو الاف بیابون نکن ....
این لینک فیلم باز ببینم چی میخوای بگی:
http://s5.picofile.com/file/8154559876/ ... p.mp4.html
:-BD

اقای فابین فیلم شما تمام ادعاهای شما رو رد کرد.ولی بنده از دوستان می خوام فیلم دقیق ببینند و بدون توهین نظرشان را اعلام کنند.اگر از بنده هم رنجشی دارید حلالمون کنید. چون ادم هست و جایز الخطا.
یا حق موفق و سر بلند باشید @};- @};- @};-

دوشنبه 9 آذر1393 - 12:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 40  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure