انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 5:13pm

پاسخ به موضوع  [ 52 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 چگونگی استفاده ازتست خوراک روی زمین 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

ARASH05550 نوشته است:
دوستان عزیز سلام
آقا جاوید تبریک میگم بابت سرکار گذاشتن بچه ها ،شما با این حرف یا داری مزاح میکنی یا داری ردیاب طرفی رو که ساختی یا خریدی رو به مسخره میگیری اگه قضیه مزاح و خندوندن بچه هاست که دمت گرم خندیدیم و اگر از ردیاب ساخت خودت ناراضی هستی یا اگه خریدی و راضی نیستی این رسمش نیست همه رو مورد تمسخر قرار بدی،هرچند بنده چون درمورد علوم غریبه تاحدودی تحقیق و بر رسی داشتم منکر نیروهای ذهن نیستم اما حرف شما زمانی حقیقت خودش رو نشون میده که سندی ارائه کنی تا یه عده مثل من این حرف شما دوست عزیز رو به تمسخر برداشت نکنم ،لطفا سند و مدرک معتبری رو کن

سلام
دوست عزیز فکر نکنم هیچ کدوم از بچه های این سایت مسخره باشند که من به خودم اجازه بدم و بی ادبی کنم که یه نفرشون را مسخره کنم در ضمن من شوخ طبع هستم ولی این شوخ طبعی را به مسخرگی سوق نمیدهم چون ارزش یه فرد هر چند کثیف هم اگه باشه بالاتر از این حرف هاست که بخواد توسط یکی به مسخره کشیده بشه. ما تا اینجا با بچه های سایت اومدیم اونا هم با خوب و بد ما ساختن و تا جایی که بخواهند باهاشون میریم اگه هم دیدیم دیگه کسی اینجا اشتهای ما را نداره بی سروصدا میریم که اب از اب هم تکون نخوره خلاصه ما که هر کی هر سوالی ازمون کرده اگه بلد بودیم جواب دادیم اگه هم بلد نبودیم همون اول میگیم اقا بیشتر بلد نیستیم هم اون را هم خودمون را خلاص میکنیم . جالا هم دلیلی نداره که من بخوام دروغی بدم اخه از این دروغ چیزی که به ما نمی ماسه وکسی که به خودش دروغ نمیده من خودم هم خبر از این قدرتم نداشتم اقا اریا شک کرد به حرف هام در مورد انتنهای که خودم ساختم و طرز کار من با اونها و گفت چندتا تست کن که من انجام دادم که نتیجه این شد که توی سایت گفتم و اینکه کسی باور بکنه یا نکنه به خودش مربوط هست من واقعیت موضوع را گفتم علاوه بر قدرت ذهنم بدنم هم اینجوری هست حالا ممکنه این برای دیگران پذیرشش سخت باشه ولی من اینطوریم هیچ احساس خوشحالی یا ناراحتی هم از این موضوع ندارم

دوشنبه 10 تیر1392 - 6:37pm

در خصوص میزان تست خوراک برای حذف ذرات میخواستم بدونم آیا تا بحال کسی به میزان دقیق این خوراک رسیده چون با توجه به روشهایی که اساتید گفتند میزان تست خوراک حداقل 8 تا گرم بوده و در جایی دیگر آقا جاوید برای حذف رگه معدنی به میزان 300 گرم اشاره نموده بودند. حال بهتره دوستان دیگر که در این زمینه تجربه ای دارند بیان اینجا بیان کنند تا به یک جمع بندی کلی رسید. من بر روی یک هدف که بهش مشکوکم تا کنون میزان تست خوراک رو به بیش از 30 گرم افزایش دادم. ولی هنوز آنتنها هدف رو نشانه میروند.

یکشنبه 16 تیر1392 - 11:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
فكر كنم افزايش طلاي حذف كننده بيشتر از 50 گرم هزينش بيشتر از حفاري باشه نهايت 50 سانت تا 1متر اول همه عيار كارتون نشون ميده

یکشنبه 16 تیر1392 - 11:45am
استاد
استاد

armin نوشته است:
در خصوص میزان تست خوراک برای حذف ذرات میخواستم بدونم آیا تا بحال کسی به میزان دقیق این خوراک رسیده چون با توجه به روشهایی که اساتید گفتند میزان تست خوراک حداقل 8 تا گرم بوده و در جایی دیگر آقا جاوید برای حذف رگه معدنی به میزان 300 گرم اشاره نموده بودند. حال بهتره دوستان دیگر که در این زمینه تجربه ای دارند بیان اینجا بیان کنند تا به یک جمع بندی کلی رسید. من بر روی یک هدف که بهش مشکوکم تا کنون میزان تست خوراک رو به بیش از 30 گرم افزایش دادم. ولی هنوز آنتنها هدف رو نشانه میروند.

سلام
رگه معدنی کوچک و بزرگ دارد برای همین نمیشه وزن خاصی از طلا برای رد کردن رگه های معدنی استفاده کرد

یکشنبه 16 تیر1392 - 11:46am

نه بچه ها نخندید به جاوید مسخره نکنید درست میگه جاوید. بعضی افراد انگشت شمار هستند که نیروهای خارق العاده دارن یه عده هم از عوامل ماورا من جمله همزاد و جن بهشون کمک میرسه من به عینه دیدم

دوشنبه 16 تیر1392 - 12:12am

جاوید نوشته است:
armin نوشته است:

سلام
رگه معدنی کوچک و بزرگ دارد برای همین نمیشه وزن خاصی از طلا برای رد کردن رگه های معدنی استفاده کرد

حرف شما کاملا درسته و بر حسب میزان ذرات خاک، شدن میدان مغناطیسی زمین در محل، حجم و عمق رگه معدنی، میزان خوراک نیز متفاوت می باشد، ولی شاید برای کم کردن خطاهای اینچنینی بشه به یک مقدار بهتری رسید و اینکه این مقدار 8 تا 10 گرم خوراکی رو که اساتید پیشنهاد دادند آیا اصولی پشتش هست یا اینکه صرفاً بر حسب تجربه بدست آمده؟

دوشنبه 17 تیر1392 - 7:26am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
راستش من چندجا رو با دوستان رفتیم و کلیه مراحل و تست خوراک یا حذف ذرات رو هم انجام دادیم ولی حدود 4 متر رفتیم و به شن و ماسه رسیدیم و چیزی عاید نشد مگه اینکه بخوایم کارخانه شن و ماسه بزنیم.
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن.
یاعلی مدد

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 17 تیر1392 - 8:14am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان محترم سلام درخصوص استاد آریا و آقا جاوید باید بگم :
یک چیز مهمی رو به عرض برسونم که : بعضی از دوستان دارن بصورت شبانه روز تحقیق میکنن و این سختی رو به جون میخرن و تستهای مختلفی رو انجام میدن که هرکدومش سختیهای خودش رو داره و شاید از دست هرکسی هم برنیاد ، از جمله استاد آریا و آقا جاوید عزیز که بنده از تستها و آزمایشات خوب و جالبی که ایشون انجام میدن مستقیماً باخبر هستم ، اگر این تستها نباشه دوستانی که توی خونه نشستن و یا از ردیابی اطلاعی ندارن باید همینطور توی خماری بمونن ، لطفا دوستان محترم نسبت به برادرانی که درحال زحمت کشیدن هستن برخورد و الفاظ بهتری بکار ببرید تا موجب دلسری دوستانمون نشه .. سپاسگذارم @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 17 تیر1392 - 8:43am
مدیر سایت
مدیر سایت

ARASH05550 نوشته است:
دوستان عزیز سلام
آقا جاوید تبریک میگم بابت سرکار گذاشتن بچه ها ،شما با این حرف یا داری مزاح میکنی یا داری ردیاب طرفی رو که ساختی یا خریدی رو به مسخره میگیری اگه قضیه مزاح و خندوندن بچه هاست که دمت گرم خندیدیم و اگر از ردیاب ساخت خودت ناراضی هستی یا اگه خریدی و راضی نیستی این رسمش نیست همه رو مورد تمسخر قرار بدی،هرچند بنده چون درمورد علوم غریبه تاحدودی تحقیق و بر رسی داشتم منکر نیروهای ذهن نیستم اما حرف شما زمانی حقیقت خودش رو نشون میده که سندی ارائه کنی تا یه عده مثل من این حرف شما دوست عزیز رو به تمسخر برداشت نکنم ،لطفا سند و مدرک معتبری رو کن

پست بالاسری رو برای اشخاص محترمی که شناخت کافی روی بعضی از دوستان ندارن نوشتم تا با شخصیت برادران عزیزمون بازی نشه ..سپاسگذارم @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 17 تیر1392 - 8:48am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
من هم با آقا مهدی موافقم.
ولی واقعا بحث ردیاب خیلی پیچیده شده و صدها تاپیک براش ایجاد شده و به نظر من بهتره لااقل یه تاپیک بصورت شیوه نامه برای استفاده استاندارد بصورت گام به گام برای همه عموم توسط اساتید ایجاد بشه و قفل شده باشه که دیگران فقط مطالعه کنن و هیچ چیزی اضاف نشه.
یاعلی مدد

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 17 تیر1392 - 8:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 52 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure