انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 9:26am

پاسخ به موضوع  [ 52 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 چگونگی استفاده ازتست خوراک روی زمین 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

سلام
امروز فرصت کردم یه چند تا تست ازش بگیرم
پدرم همیشه یه نوع درخت را دوست داشت و تقریبا زندگیش با این نوع درخت بود وقتی از انتن میخوام بگو چه درختی پدرم دوست داشت دقیقا میره روی مسیر اون درخت و یا اینکه انتن را به دست کسی دیگه میدم و خودم چند متری اون می ایستم و از دور دستور بهش میدم که فلان هدف را پیدا کن با کمال میل میپذیره و به کسی میگم یک دستش را بالا بگیره بعد به انتن میگم اگه فلان کس یکی از دستهاش بالا هست برو طرفش دقیق میره طرفش ولی اگه گفتم دو دستش بالا هست و بگیرش هیچ حرکتی نمیکنه نوی اطرافیانم فقط یک دختر ده ساله دارم با اونکه درست نمیتونه انتن ها را صاف بگیره ولی وقتی دستور به انتن ها میده انتنهاانجام میدن بدون هیچ مخالفتی
ولی برای دقت زیاد باید یه فرمولهای باشه که من بلد نیستم اگه از دوستان بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

جمعه 23 فروردین1392 - 7:31pm
مدیر کل
مدیر کل

جاوید نوشته است:
سلام
امروز فرصت کردم یه چند تا تست ازش بگیرم
پدرم همیشه یه نوع درخت را دوست داشت و تقریبا زندگیش با این نوع درخت بود وقتی از انتن میخوام بگو چه درختی پدرم دوست داشت دقیقا میره روی مسیر اون درخت و یا اینکه انتن را به دست کسی دیگه میدم و خودم چند متری اون می ایستم و از دور دستور بهش میدم که فلان هدف را پیدا کن با کمال میل میپذیره و به کسی میگم یک دستش را بالا بگیره بعد به انتن میگم اگه فلان کس یکی از دستهاش بالا هست برو طرفش دقیق میره طرفش ولی اگه گفتم دو دستش بالا هست و بگیرش هیچ حرکتی نمیکنه نوی اطرافیانم فقط یک دختر ده ساله دارم با اونکه درست نمیتونه انتن ها را صاف بگیره ولی وقتی دستور به انتن ها میده انتنهاانجام میدن بدون هیچ مخالفتی
ولی برای دقت زیاد باید یه فرمولهای باشه که من بلد نیستم اگه از دوستان بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

:D
عجب بابا بیخیال این چه مدلشه اخه جاوید جان جدیده انگار شما یه انرژی خاصی دارین بابا :-o
من میگم یه کاری کن شما انتنها رو یه جا تو یکمتری بکار مثلا روی چهارپایه حالا بهش دستور بده ببین میره که احتمال زیاد نمیره چون شما میگین بلند میگین انتن مثلا برو بسمت اون درخت یا اونی که دستش بالاست برو اون کسی که انتن دستشه یه کاری میکنه که انتن ناخداگاه میره به اون سمت حتما باید یه جا ثابت بذارین اگه رفت اون درسته که انرژی خاصی دارین شما و اگر هم ثابت کردین که این انرژی خاص رو دارین حتما یه فیلم هم بگیرین بدون اینکه به دست کسی انتن بدین ببینیم میره به اون سمت یانه

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 24 فروردین1392 - 5:20am
مدیر سایت
مدیر سایت

پس با این حساب آقا جاوید دیگه چرا برای بالانس ساشو این همه زحمت بکشیم خوب به ساشو یک بار بگو بهترین بالانس رو بشه بعد همین تنظیمات رو به همه اعلام کنیم :ymblushing: :D داداش شرمنده مزاح بود . البته نیروها و قدرتهای ناشناخته ای وجود داره در دنیا که نباید منکرش شد ، البته برای مبحث شما حرف درست رو آقا مجتبی زده و باید تست آقا مجتبی رو انجام بدی اونوقت متوجه درست عمل کردن آنتنها میشی برادر . موفقیت شما آرزوی ماست . یاعلی

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 24 فروردین1392 - 10:45am
استاد
استاد

سلام
اقا مجتبی اگه توی دلم هم بهش بگم برو رو فلان هدف باز میره اصلا انگار سالها با من رفیق بوده حتی یکبار بهش گفتم هر چی طلا توی محدوده 50 متری هست یکی یکی وقتی روی اون رسیدی موازی شو و بعد برو سراغ هدف دیگری و روبروی اون هم موازی شو حتی بهش میگم اون هدفی که چال کردم اگه فلان عمق هست روش قیچی کن یا برو طرفش و اگه نیست سر جات بمون و تکون نخور دقیقا عین دستور را انجام میده اگه بتونم انتن ها را در جای ثابت بکنم که موازی قرار بگیره از دستور دادنم سعی میکنم یک فیلم ازش بگیرم و توی سایت بزارم اما هر چی توی اینترنت سرچ میکنم چیزی در این مورد پیدا نمیکنم حتی روی دوتا برگه یکی بله و دیگری کلمه نه مینویسم و سوال ازش میپرسم اونم جواب میده خلاصه رفیق خیلی خوبی برام شده انتن فقط نمیدونم چطوری انتن را شرطی کنم که خودش چیزهای را که من نمیدونم و تا حالا ندیدم بتونه براحتی پاسخ مثبت به من بده

شنبه 24 فروردین1392 - 10:15pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

و اینجاست که نیروی ذهن حضورش رو اثبات میکنه

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 25 فروردین1392 - 5:11pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان شاید فکر کنن آقا جاوید درست نمیگن! ولی من قبلا همچین چیزی رو شنیده بودم و این مدل ردیابی که اقا جاوید انجام میدن بنظر من فقط بر اساس نیروی ذهن هست و چندان ارتباطی به دستگاه مورد استفاده نداره.
حتی فراتر از این ما چیزی به عنوان ردیابی روی نقشه هم داریم! یعنی شخص نقشه جغرافیایی رو جلو خودش قرار میده و از روی نقشه ردیابی میکنه و میگه مثلا فلان نقطه چیزی وجود داره! به جاوید جان پیشنهاد میکنم این کار رو هم انجام بدن نتیجه رو برای ما بگن. :D

یکشنبه 25 فروردین1392 - 5:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا حمید یعنی واقعا همچین چیزی میشه؟؟؟ :D
اگر جاوید میتونه پس چند تا از عکسهایی که مربوط به مکانهایی هست که توش بار وجود داره رو با گوگل ارث بزاریم اینجا ببینیم چی میشه :D
اینطوری هم میشه اقا حمید؟؟؟؟؟؟

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

یکشنبه 25 فروردین1392 - 7:04pm
مدیر کل
مدیر کل

علی جان اتفاقا من شنیدم کسانی هستن که با گوگل ارث هم همچین کاری انجام میدن! حالا صحتش رو نمیدونم تا چه حد هست. ولی کار هر کسی نیست.
ما اینجا اگر یک نفر رو داشته باشیم که توان چنین کاری رو داشته باشه فقط جاوید عزیز هست :D امیدوارم ایشون توضیحات بیشتری بده بلکه به همچین تکنولوژی بالای ذهنی در ردیابی هم بتونیم دست پیدا کنیم. :D

یکشنبه 25 فروردین1392 - 7:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

والا چه عرض کنم...پس لطفا اقا جاوید یه تست کنن به این صورت ببینن میتونن این کارو انجام بدن از روی عکس و جای بار رو مشخص کنن...اگر بتونی که دیگه اخرشه :)) :ymhug:

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

یکشنبه 25 فروردین1392 - 7:15pm
استاد
استاد

سلام دوستان
راستش اصلا در مورد این قدرت هیچ نمیدونم و هیچ راهی هم تدارم که ازمایش کنم اخه بلد نیستم از اقا اریا راهنمایی خواستم که اقا اریا یه تست برام داد که انجام دادم بار اولی صد درصد اون هدف را پیدا میکنه بار دومی دقت کمتره و بار سومی قاط میزنه هیجکس هم نیست که اطلاعات جامعی بده توی گوگل هم سرچ کردم چیزی گیرم نیومد شاید باور نکنید به انتن میگم دور خودت چرخ بزن اونم مثل پنکه سقفی دور خودش میچرخه ولی سرعتش به پنکه نمیرسه اونم فقط بخاطر این هست که انتنها یه کم سنگین هستند یا اینکه به هر انتن یک هدف همزمان میدم که هر دوی انتن جداگانه روی هدفی که بهشون میگم میرن جا میگیرن خلاصه هر کاری از انتن بخوام انجام میده حتی کسی که داره قدم میزنه به انتن میگم باهاش حرکت کمک اونم دنبالش میره

یکشنبه 25 فروردین1392 - 8:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 52 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure