انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 9:39am

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 ردیاب 35 - بررسی و کنکانش در خصوص بهینه سازی کارکرد آن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mogol نوشته است:
توانگری نه به مالست پیش اهل کمال که مال تا لب گورست و بعد از آن اعمال
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال
محل قابل و آنگه نصیحت قائل چو گوش هوش نباشد چه سود حسن مقال
به چشم و گوش و دهان آدمی نباشد شخص که هست صورت دیوار را همین تمثال
نصیحت همه عالم چو باد در قفس است به گوش مردم نادان چو آب در غربال
دل ای حکیم درین معبر هلاک مبند که اعتماد نکردند بر جهان عقال
مکن به چشم ارادت نگاه در دنیا که پشت مار به نقش است و زهر او قتال
نه آفتاب وجود ضعیف انسان را که آفتاب فلک را ضرورتست زوال
چنان به لطف همی پرورد که مروارید دگر به قهر چنان خرد می‌کند که سفال
برفت عمر و نرفتیم راه شرط و ادب به راستی که به بازی برفت چندین سال
کنون که رغبت خیرست زور طاعت نیست دریغ زور جوانی که صرف شد به محال
زمان توبه و عذرست و وقت بیداری که پنج روز دگر می‌رود به استعجال
کنون هوای عمل می‌زند کبوتر نفس که دست جور زمانش نه پر گذاشت نه بال
چنان شدم که به انگشت می‌نمایندم نماز شام که بر بام می‌روم چو هلال
وصال حضرت جان‌آفرین مبارک باد که دیر و زود فراق اوفتد درین اوصال
به زیر بار گنه گام برنمی‌گیرم که زیر بار به آهستگی رود حمال
چنین گذشت که دیگر امید خیر نماند مگر به عفو خداوند منعم متعال
بزرگوار خدایا به حق مردانی که عارفان جمیل‌اند و عاشقان جمال
مبارزان طریقت که نفس بشکستند به زور بازوی تقوی و للحروب رجال
یقدسون له بالخفی والاعلان یسبحون له بالغدو والاصال
مراد نفس ندادند ازین سرای غرور که صبر پیش گرفتند تا به وقت مجال
قفا خورند و ملامت برند و خوش باشند شب فراق به امید بامداد وصال
به سر سینه این دوستان علی‌التفصیل که دست گیری و رحمت کنی علی‌الاجمال
رهی نمی‌برم و چاره‌ای نمی‌دانم بجز محبت مردان مستقیم احوال
مرا به صبحت نیکان امید بسیارست که مایه‌داران رحمت کنند بر بطال
بود که صدرنشینان بارگاه قبول نظر کنند به بیچارگان صف نعال
توقعست به انعام دائم‌المعروف ز بهر آنکه نه امروز می‌کند افضال
همیشه در کرمش بوده‌ایم و در نعمش از آستان مربی کجا روند اطفال؟
سؤال نیست مگر بر خزائن کرمش سؤال نیز چه حاجت که عالمست به حال
من آن ظلوم جهولم که اولم گفتی چه خواهی از ضعفا ای کریم و از جهال
مرا تحمل باری چگونه دست دهد که آسمان و زمین برنتافتند و جبال
ثنای عزت حضرت نمی‌توانم گفت که ره نمی‌برد آنجا قیاس و وهم و خیال
ختام عمر خدایا به فضل و رحمت خویش به خیر کن که همینست غایةامال
بر آستان عبادت وقوف کن سعدی که وهم منقطعست از سرادقات جلال

جمعه 25 مهر1393 - 5:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اقا مجتبی پست قبلی رو شوخی کردم .جدی نگیر

جمعه 25 مهر1393 - 8:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم میخوام! شوخیم ندارم ;)

جمعه 25 مهر1393 - 8:55pm
مدیر کل
مدیر کل

:) #-o

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 26 مهر1393 - 5:37am
مدیر کل
مدیر کل

mehran1545a نوشته است:
منم میخوام! شوخیم ندارم ;)

به احتمال زیاد شما همان اقا مهران 1545 هستید که اخراج شدین بعد از چند تا پست های خوب دوباره دارین شلوغش میکنین .
مهندس حمید جان تاکی ما باید جواب تیکه های اینها رو بدیم فکر کنم موقع اش رسیده باشه هرموقع از این نوع پستهای تخریبی تو این انجمن زده شد سریعا حذف و کاربر خاطی برای دفعه اول اخطار و برای دوم به مدت شش ما محروم گردد . ببینین کار ما شده بیایم هی جواب اینها رو بدیم اخرش هم میان مسخره میکنند میبینن جوابی ندارند . بیخود نیست انجمنهای دیگه سریعا حذف و اخراج میکنن چون اعصابشو ندارند . اینها هم فکر میکنن که ما بیکاریم بخدا کلی پروژه های مختلف عقب افتاده کار من شده بشینم کی داره از این پستهای بیمورد میزنه جوابشو بدم و کلی وقت بذارم براش .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

شنبه 26 مهر1393 - 6:01am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

مجتبی جان من تو انجمنهای زیادی بودم نمونش انجمن گنج پژوهان و سایر انجمنهای دیگه.اونجا بخوای اسمی یا چیزی برخلاف میل انجمن بگید حتی حق با شما هم باشه محروم میشید.اصلا تو ضیحی هم در این باره به شما داده نمیشه بدون اینکه متوجه بشی اخراجم میشی چون منافعشون در خطر میوفته و نمیزارن صداش به گوش سایر کاربرا برسه.تنها انجمنی که من دیدم همین انجمنه حالا چه بد یا خوب چه حق داشته باشه چه نداشته باشه حداقل کاربر خاطی اخراج نمیشه هیچی توضیحاتم داده میشه به پای مزاکره هم میشینه.و شما مجتبی جان اگه کاربری بعد توضیحات شما و ندیده گرفتن قوانین انجمن بازم دیدین داره حاشیه ساز میشه بی درنگ کاری رو کنین که سایر انجمنها میکنن چرا خودتونو اذیت میکنین.من خیلی بی پروا حرفامو زدم شاید خیلیها خوششون نیاد ولی دل سوزی زیادی عاقبت نداره.تجربه ثابت کرده

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 26 مهر1393 - 6:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله من همون اخراجی هستم که کمی مغایر به سیاستهای شما حرف زدم 3بار اخراج شدم! چرا نمیخواین انتقاد پذیر باشید من و امثال من که دشمن قسم خورده شما نیستیم اگه همین انتقادها نباشه پیشرفتی حاصل نمیشه! یادت میاد در مورد اشکالات آنتن ردیاب زمانیکه تازه 22 استارت خورده بود تلفنی ایراداتش بهت گفتم قبول نکردی؟! فکر کردی میخوام طرح خودم غالب کنم بعد از یکسال و نیم وقتی صدای همه درومد به حرف من رسیدی! حالا هم اگه انتقادی از سمت هر منتقدی میشه بجای اینکه بخواین دیکتاتوری عمل کنید و سریع اخراجش کنید ببینید حرفش چیه! بازم میگم ما دشمن شما نیستیم و از تمام دوستانی که در این امر تلاش میکنند کمال تشکر داریم و اینو بدونید زمانی انتقاد شکل میگیره که حرف ها و قول ها با عمل جور در نیاد
براتون آرزوی موفقیت دارم

شنبه 26 مهر1393 - 6:29pm
مدیر کل
مدیر کل

mehran1545a نوشته است:
بله من همون اخراجی هستم که کمی مغایر به سیاستهای شما حرف زدم 3بار اخراج شدم! چرا نمیخواین انتقاد پذیر باشید من و امثال من که دشمن قسم خورده شما نیستیم اگه همین انتقادها نباشه پیشرفتی حاصل نمیشه! یادت میاد در مورد اشکالات آنتن ردیاب زمانیکه تازه 22 استارت خورده بود تلفنی ایراداتش بهت گفتم قبول نکردی؟! فکر کردی میخوام طرح خودم غالب کنم بعد از یکسال و نیم وقتی صدای همه درومد به حرف من رسیدی! حالا هم اگه انتقادی از سمت هر منتقدی میشه بجای اینکه بخواین دیکتاتوری عمل کنید و سریع اخراجش کنید ببینید حرفش چیه! بازم میگم ما دشمن شما نیستیم و از تمام دوستانی که در این امر تلاش میکنند کمال تشکر داریم و اینو بدونید زمانی انتقاد شکل میگیره که حرف ها و قول ها با عمل جور در نیاد
براتون آرزوی موفقیت دارم

مهران جان اولا درمورد انتن بنده قبلا هم گفته بودم قصد ندارم شما درست کنین اخه شما اونموقع برای سایت اقا مهدی انتن درست میکردین خب اون ایده بنده بود انتن شما از نظر کارایی شاید خوب بوده باشه اما انتن یه مقدار باید شیک باشه یا نه شما با لنت دور میله دسته رو پوشونده بودین و سرو تهشو با درپوش ماژیک پر کردین خب من اون ایده رو قبول نداشتم تازه مگه انتن ما مشکل خاصی داشت با همان انتن قبلی خیلیها با دستگاه 22 به بار رسیده بودن مگه یادت رفته دوست من بعدا به این فکر افتادم که این بلبرینگ حذف بشه بهتره و کلا انتن و دسته همه برنجی بشه کیفت کار بهتر بشه و یه قیمت مناسب هم براش درنظر گرفتم که تهش بخدا 50 هزار میمونه برای من .
درمورد انتنقاد که میگین شماها که پدر ما رو دراوردین اخه این چه انتقادیه مثلا همین جواب این کاربر موگول ایا انتقاد لازم بود کجاش احتیاج به انتقاد داشت ما متوجه نشدیم . یه حرفی بزنین با عقل جور دربیاد دوست من . منم نگفتم شما دشمن ما هستین اما خیلی بهتره یه مقدار مراعات کنین .

یکشنبه 26 مهر1393 - 3:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجتبی نوشته است:
mehran1545a نوشته است:
براتون آرزوی موفقیت دارم

مهران جان اولا درمورد انتن بنده قبلا هم گفته بودم قصد ندارم شما درست کنین اخه شما اونموقع برای سایت اقا مهدی انتن درست میکردین خب اون ایده بنده بود انتن شما از نظر کارایی شاید خوب بوده باشه اما انتن یه مقدار باید شیک باشه یا نه شما با لنت دور میله دسته رو پوشونده بودین و سرو تهشو با درپوش ماژیک پر کردین خب من اون ایده رو قبول نداشتم تازه مگه انتن ما مشکل خاصی داشت با همان انتن قبلی خیلیها با دستگاه 22 به بار رسیده بودن مگه یادت رفته دوست من بعدا به این فکر افتادم که این بلبرینگ حذف بشه بهتره و کلا انتن و دسته همه برنجی بشه کیفت کار بهتر بشه و یه قیمت مناسب هم براش درنظر گرفتم که تهش بخدا 50 هزار میمونه برای من .
درمورد انتنقاد که میگین شماها که پدر ما رو دراوردین اخه این چه انتقادیه مثلا همین جواب این کاربر موگول ایا انتقاد لازم بود کجاش احتیاج به انتقاد داشت ما متوجه نشدیم . یه حرفی بزنین با عقل جور دربیاد دوست من . منم نگفتم شما دشمن ما هستین اما خیلی بهتره یه مقدار مراعات کنین .

این طرح آنتن که میفرمایید با لنت دور دسته پوشیده شده طرح من نیست طرح من عکسش تو همون سایتی که میدونید موجوده کاملا برنجی روان و شیک ساخته شده! از طرفی منم نخواستم آنتن برای شما بسازم من ایراد آنتن ساخت خودت برات گرفتم و پیشنهاد طرحی شبیه طرح خودم دادم که قبول نکردی!
در مورد انتقادات هم من نظرم کلی گفتم منظورم موضوع این پست نبود فدات شم تا حالا چند بار منو اخراج کردید؟! اولین کاربری من mehran1545 بود که اخراج شد بعدش mehran154545 اخراج بعد اون mehran15451545 اخراج :D حالا هم که mehran1545a در خدمتتون هستم! اسم منو باید بذارند اخراجی ها :D خب این همه اخراج واسه چیه؟!!! بگذریم هدف ما اینه که حرف با عمل یکی باشه انشالله موفق و موید باشید

یکشنبه 27 مهر1393 - 1:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهران جان با این پستت نمیدونم چرا ازت خوشم اومده . زیاد ...... دوست دارم ...... موفق باشی اخراجی

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 27 مهر1393 - 4:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure