انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 12:36am

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 ردیاب 35 - بررسی و کنکانش در خصوص بهینه سازی کارکرد آن 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دوستان عزیز حالا یکی پیدا شده باسواد و بافرهنگ استاد ادبیات :ymsmug: چرا اینطوری میکنین بذارین ایشون به کارشون برسند . شما فکر کردین مثلا یه استاد ادبیات نمیتونه ردیاب زن بشه خب ایشون هم داره اینطوری تحلیل میکنه شاید بتونه کمکی کرده باشه . خواهشا احترامات رو حفظ کنید هرکسی واسه خودش شخصیتی داره و محفوظه .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 24 مهر1393 - 3:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
بله شما درست میگی برادر مجتبی هر کسی برای خودش شخصیت و شعوری داره که محفوظه
ولی انتظار من نوعی از شما اینه که همونجوری که از کسی که نه میشناسی و نه میدونی کیه به خوبی طرفداری میکنی .حداقل دوستانی که یک ساله میشناسیشون و میدونی چند مرده حلاجنو بهشون بیشتر احترام میذاشتی و برای حرفشون بیشتر ارزش قایل میشدین نه افرادی که هنوز معلوم نیست کی هستنو چی تو چنطه دارن والا شما که ار هر کسی طرفداری کردی تو این یه سال تو زرد از اب در اومد این اخریشم که این یارو توهوم زده استاد تفکیک بود که گذاشت در رفت .البته دوستان دیگه خوب متوجه شدن این قضایا از کجاها اب میخوره
جالب اینجاست که دوباره داره تاپیکا و پستهای سریالی و برنامه ریزی شده که تو این یک سال هر از چند گاهی تکرار میشد دوباره داره تکرار میشه واینجاست که باید به سطح شعور کاربرا احترام گذاشت
منم با دوستانی که تو این انجمن زحمت کشیدن وحق بر گردن این انجمن دارن موافقم اگر قراره چیز جدیدی ساخته بشه اول باید تمام مراحل تستو ازمایشهاش توسط سازنده مورد بررسی قرار بگیره و بعد برای فروش گذاشته بشه اونم به قیمت منصفانه نه قیمت پرت
در مورد شما هم دوست عزیز که دنبال انتن خوب میگردی برادر عزیز و بزرگوارمون چناب هوشی انتن فوقوالعاده ای رو تو انجمن گذاشتن که تو تستا و کار هم همه جوره عالی جواب داده دیگه یه انتن که اینهمه هیا هو نداره .
اقا مجتبی شما هم به جایی اینکه به کاربرا و اساتیدی که تو این انجمن بودن چه بسا که دیگه نیستن بیشتر احترام میذاشتی و برا شون ارزش قایل میشدی وضعو اوضاع رفاقتو معرفت تو انجمن به اینجا کشیده نمیشد .شما تجربه های اساتیدو ندید گرفتی بعد میخوایی ببینی یه کسی که معلوم نیست چه تجربه ای داره داری میدون میدی .
اصلا خودتم میدونی با این کارات دنبال چی هستی و چه هدفی رو در پیش داری
بخدا ما هم از هدفت مطلع کنی خوشحال میشیما
خواهشا هم نیا پستو واردو حاشیه کن و دنبال بهانه و اینجور مسایل نباش .این چیزیه که مدتهاست باید مشخص میشد ولی بنا به احترام تا حالا چیزی گفته نشده ولی از این به بعد روشنتر صحبت باید بشه تو انجمن
دوستانو اساتید انجمن هم این صراحت بنده رو به بزرگواری خودشون ببخشن .هدف نتیجه گیریه نه بحثو حاشیه کسانی هم که موافق هستن بیان نظراتشونو بگن ممنون از همگی که دنبال راه درست هستن وبراش تلاش میکنن
یا حق

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

پنج شنبه 24 مهر1393 - 7:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام .مطلب رو خوندم .چیزی نگم بهتره . چون سریع دوباره متهم میشم به ......
اگه این دوستمون ردیاب رو خریده و بعد مطالب سایت رو خونده و با ردیاب کار عملی انجام داده و نتیجه اون کار چه مثبت چه منفی همونی بوده که ایشون ردیابی کرده بگه ما هم از روش ایشون استفاده کنیم شاید ما هم تونستیم

اگه این استاد ردیاب رو نخریده و نداره ,اول تهیه کنه ,بعد بره با هاش کار تو مکانه واقعی انجام بده بعد نظرشون رو بگه
الانم اگه حرف بزنم هستن کسایی که خدای ردیابی هستن و میان میگن ردیابی کار هر کس نیست , و فکر میکنن خودشون فقط چند ساله ردیابی میکنن و اپراتور هستن. امیدوارم روزی برسه کسایی دنبال این کار برن که واقعا علاقه مند باشن و فقط هدف کسب مال نباشه.

ای بابا ...

پنج شنبه 24 مهر1393 - 9:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم با معین و شایان و اسپوک عزیز موافقم! اینجور که از اسم پست پیداست "بررسی و کنکاش در خصوص بهینه سازی کارکرد آن" نه انشا نویسی و ادبیات تعریف و تمجید فارسی! برای ادبیات باید پست مخصوص خودش ایجاد بشه! :D 99% افراد این انجمن و انجمن های مشابه هدفشون از خرید ردیاب و دنبال کردن مطالب این انجمن پیدا کردن هدف آرزوهاشونه! و دنبال این هستند که بتونند روشی پیدا کنند که کمترین خطا در ردیابی براشون داشته باشه بقول معروف با حلوا حلوا که دهن شیرین نمیشه از طرفی اگه بخوایم به این حرفه به دید تفریح نگاه کنیم با این هزینه ها و خطراتی که داره خیلی منطقی به نظر نمیرسه! پس هر مطلبی در جای خودش با ارزشه اینجا هم بررسی مشکلات و خطاهای موجود که فعلا درد بی درمان شده و اکثرا تشنه اون هستند مهمه :YMPRAY:

پنج شنبه 24 مهر1393 - 10:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه مدت هم اویزون ایشون شیم ببینیم چی میشه :D

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

پنج شنبه 24 مهر1393 - 11:17pm
مدیر کل
مدیر کل

شایان نوشته است:
سلام
بله شما درست میگی برادر مجتبی هر کسی برای خودش شخصیت و شعوری داره که محفوظه
ولی انتظار من نوعی از شما اینه که همونجوری که از کسی که نه میشناسی و نه میدونی کیه به خوبی طرفداری میکنی .حداقل دوستانی که یک ساله میشناسیشون و میدونی چند مرده حلاجنو بهشون بیشتر احترام میذاشتی و برای حرفشون بیشتر ارزش قایل میشدین نه افرادی که هنوز معلوم نیست کی هستنو چی تو چنطه دارن والا شما که ار هر کسی طرفداری کردی تو این یه سال تو زرد از اب در اومد این اخریشم که این یارو توهوم زده استاد تفکیک بود که گذاشت در رفت .البته دوستان دیگه خوب متوجه شدن این قضایا از کجاها اب میخوره
جالب اینجاست که دوباره داره تاپیکا و پستهای سریالی و برنامه ریزی شده که تو این یک سال هر از چند گاهی تکرار میشد دوباره داره تکرار میشه واینجاست که باید به سطح شعور کاربرا احترام گذاشت
منم با دوستانی که تو این انجمن زحمت کشیدن وحق بر گردن این انجمن دارن موافقم اگر قراره چیز جدیدی ساخته بشه اول باید تمام مراحل تستو ازمایشهاش توسط سازنده مورد بررسی قرار بگیره و بعد برای فروش گذاشته بشه اونم به قیمت منصفانه نه قیمت پرت
در مورد شما هم دوست عزیز که دنبال انتن خوب میگردی برادر عزیز و بزرگوارمون چناب هوشی انتن فوقوالعاده ای رو تو انجمن گذاشتن که تو تستا و کار هم همه جوره عالی جواب داده دیگه یه انتن که اینهمه هیا هو نداره .
اقا مجتبی شما هم به جایی اینکه به کاربرا و اساتیدی که تو این انجمن بودن چه بسا که دیگه نیستن بیشتر احترام میذاشتی و برا شون ارزش قایل میشدی وضعو اوضاع رفاقتو معرفت تو انجمن به اینجا کشیده نمیشد .شما تجربه های اساتیدو ندید گرفتی بعد میخوایی ببینی یه کسی که معلوم نیست چه تجربه ای داره داری میدون میدی .
اصلا خودتم میدونی با این کارات دنبال چی هستی و چه هدفی رو در پیش داری
بخدا ما هم از هدفت مطلع کنی خوشحال میشیما
خواهشا هم نیا پستو واردو حاشیه کن و دنبال بهانه و اینجور مسایل نباش .این چیزیه که مدتهاست باید مشخص میشد ولی بنا به احترام تا حالا چیزی گفته نشده ولی از این به بعد روشنتر صحبت باید بشه تو انجمن
دوستانو اساتید انجمن هم این صراحت بنده رو به بزرگواری خودشون ببخشن .هدف نتیجه گیریه نه بحثو حاشیه کسانی هم که موافق هستن بیان نظراتشونو بگن ممنون از همگی که دنبال راه درست هستن وبراش تلاش میکنن
یا حق

شایان جان بنده کی به شما بی احترامی کردم شما و جند نفر دیگه از همین تاپیک که پست زدن و مشخصه همیشه اماده این حال ادمو بگیرین به هرطریقی خب این به چه معنیه بنظر شما حالا من بیام هوای شماها رو داشته باشم خداوکیلی شما جای بنده بودین چیکار میکردین . دقت کن اون بالا چی نوشتم تعریف از این اقا کردم بنظرتون ایرادی داره من پستهاشو بادقت مطالعه کردم و جدا هم حال میکنم همچین کاربرایی داریم شعور و درکش بالاست حالا شما بیا با این حرفها فراریش بده :D
و بیخودی جو انجمن رو خراب کنین . اصلا منظور از ایشون انتن جدید نبود که من بیام دوباره طراحی کنم خیالتون رو راحت کنم از انتن جدید و دستگاه جدید فعلا خبری نیست هرچند درمورد ردیاب جدید با مهندس حمید صحبت کردم که یه تغییراتی به نرم افزاری بدن ایشون هم فعلا قبول نکردند میدونین واسه چی ؟ همین اخلاقی که شماها دارین حس کارکردن و پروژه های جدید رو از ایشون گرفتین بجای اینکه تشویق کنین هم ایشون رو و هم منو درعوض از این پستها میزنین . اگر هم طرحی درمورد فروش دستگاه یا انتن داشته باشم لزومی نداره من بکسی بگم شما بیا اعلام کن خودم مستقیما اقدام میکنم درنهایت نمیذارم دوستانی که قبلا ازمن ردیاب خریدن متضرر شوند مانند قبل همیشه هواشونو دارم اگر غیر اینه اونهایی که بنده هواشو نداشتم بیان اینجا اعلام کنند 90درصد کاربران رو بنده بهشون تخفیف دادم اگر هم انتن جدید یا دستگاه ردیاب جدیدی یا اگر همین ردیاب رو بخوام ارتقاع بدم مطمئن باش قیمتی که براش درنظر میگیریم برای خریدارن قبلی همیشه به نصف قیمت خواهد بود . مثلا یه نمونه اول ردیاب 22 اومد روکار به قیمت یک میلیون وقتی 35 کامل شد قیمتش شد دو میلیون و اونهایی که قبلا از ما 22 رو خریداری کردن فقط یک میلیون پرداخت میکردند و اینطوری با یک میلیون دیگه صاحب دو دستگاه کامل بودند که تهش برای من چیزی نمیموند فقط بخاطر اینکه همین دوستان راضی باشند خودتون هم خوب میدونین قیمت این ردیاب حرفه ای سه میلیون و پنج میلیون نیست خیلی فراتر از اونی هست که اینجا اعلام شد همین سه میلیون فعلی برای امسال فقط برای این کاربران انجمن فلزجو هست خارج از اینجا بنده به این قیمتها نمیدم مطمئن باشید چون روش خیلی زحمت کشیده شد و کاراییش هم صد البته معلوم شد و ثابت شده است .
این تاپیک رو ایشون درست کردند و مسئول جوابدهی کاربران هستند یه بحثی پیش اورده داره درموردش صحبت میکنه حالا شماها بیاین هی پارازیت ول کنین وسط بنظرتون کارتون درسته یعنی من نیام از کسی تعریف کنم که تشویق بشه اگر کار ایشون اشتباه بود شما حق دارین اما دقت کنین به مباحث ایشون تماما درست صحبت کردند .
بولا هدفی ندارم به اون خدایی که میپرستین بنده همیشه رک بودم و هستم اگر خبری باشه تو همین انجمن اعلام میکنم از کسی هم حراسی ندارم مطمئن باشید . درمورد اون کاربر قبلی که اسمش امیر بوده حالا داخل گوشی بنده به این نام سیو کرده بودم ایشون هم تلفنی با من صحبت کردند و گفته بودند که اقا دستگاه بنده رو میراث گرفته زیر رو کرده شخم زده اخرش متوجه نشدند این چیه بلامانع شد و دستگاه رو به ایشون پس دادند و گفتند دستگاه رو برات میفرستم نگاهش کن دیدم شخم زدن داخلشو و دیگه بدرد کار نمیخوره منم بهش گفتم فقط هزینه قطعات رو بده برات یکی دیگه نوشو میدم ایشون هم خوشحال شدند و گفتند یه چیزیهایی میدونن از عمقگیری دستگاه که تا نزدیکیهای بار رفتند یعنی دریجه اتاقک و گفتند فقط بخاطر شما میام اعلام میکنم و اولش قبول نمیکرد باهزار بدبختی ایشون رو راضی کردم که بیاد اموزش بده تو تاپیک اپراتوری ردیاب 35 بهرحال اومد یه چیزهایی گفت و بعد رفت حالا باز هم منتظر ایشون هستیم بیاد تجربیات خودشو به اشتراک بذاره دوست من مردم رو که نمیشه زور کرد که اقا حتما بیا انجمن توضیح بده من تا جایی که دستم بربیاد دریغ نمیکنم و تشویق میکنم دیگران رو به اموزش . بعد همینکه میایم یه تشویقی کنیم ماشاالله اونهایی که باید حضور داشته باشند یه تیکه ای چیزی بندازند همیشه اماده حمله ور میشن نگاه کنین بالا رو متوجه میشین .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

جمعه 24 مهر1393 - 3:22am

قوانین کلی انجمن
با سلام خدمت همه عزیزان. خب پس از حدود 1 ماه از آغاز به کار انجمن فلزجو ؛ شاید برای مطرح کردن قوانین کمی دیر باشه! اما با توجه به مسایلی که توی این مدت رخ دادن لازم دونستم یک سری موارد کلی رو که فکر میکنم همه موافقش باشن به عنوان قانون عرض کنم.

مواردی که در ذیل میاد مجاز نیست:
1-
2-
3-
4-
5-
6 - انجام کارهایی که باعث بروز تشنج و جنجال بین کاربران و دو دستگی باشه. کاربران انجمن باید همگی متحد باشن تا این انجمن در مسیری که شروع کرده با قدرت به پیش بره.

به امید خدا که هیچوقت این موارد اتفاق نیفته ولی در صورت بروز هر مساله ای مدیران سعی دارن با سیاست مدارا و تذکر و کنترل مساله و در نهایت خدای نکرده برخورد با شخص خاطی عمل کنن.

جمعه 25 مهر1393 - 11:55am
YIM
مدیر کل
مدیر کل

دوستان محترم و همیشه معترض بیا تحویل بگیرین اینم از پیام خصوصی این کاربر که به من دادند همه رو کپی کردم اینجا گذاشتم تا شما خوب متوجه بشین داستان چیه . پیشاپیش از دوستمون mogol عذرخواهی میکنم خصوصی ایشون رو عمومی کردم .

م: درد دل و تشکر وعذرخواهی از حضور باکمالات شما
از: mogol
فرستاده شده: جمعه 25 مهر93 - 11:51am
به: مجتبی
نقل قول پیغام گزارش پیغام خصوصی حذف پیغام
آقا مجتبی . سلام و درود خدمت شما دوست عزیز . والله نمیدونم چی بگم . فقط اینو میتونم بگم که همانطور که از حرفها و پستهای من بر میاد منظور بدی نداشته و فقط قصد کمک و تحلیل و کنکاش در زمینه کاری انجمن رو دارم . آقا مجتبی . شما خیلی خیلی بمن لطف داشتین و دارین ، توی این مدت هم با صفای وجودتان با صداقت و وجدانی که در شما بود از من مثل بقیه دوستان که تعدادشان هم کم نیست حمایت کردین و حتی به بنده نیز یکدستگاه ردیاب با هزینه خیلی پایین هدیه کردین که نیازی به گفتن مبلغ آن نیست و خودتان بهتر میدانید .
توی این انجمن توسط عده معدودی جو خیلی بدی حاکم شده که انسان را یاد دوران خدمت سربازی و (مثل تو فیلمها) جو زندان می اندازه که یکنفر تازه وارد که وارد آن جمع میشه باید خودشو ثابت کنه و اطاعت پذیر باشه از افراد قدیمی .. انگار نه انگار روزی همه آنها هم مبتدی و تازه کار بوده اند . بعضی ها 1 یا 2 تا ستاره که جلوی اسمشان میاد ، فکر میکنند خبری است !! بطور کلی خیلی جو دوستانه ای حاکم نبود در این انجمن . حتی همون زندان یا سربازی وقتی کسی جدید وارد میشد بهش خیر مقدم و خوش آمد گفته میشد ، اینجا برعکس ؛ با انواع اتهامات و تشکیک ها مواجهه میشود .
مجتبی جان مخلص کلام اینکه شما خودتو ناراحت نکن و بیشتر از این بخاطر من حقیر با این دوستان مجادله نکن . میترسم مثل همین آقای شایان یکی برگرده و خدای ناکرده توهینی به شما بکنه که آنوقت خدا میدونه چقدر شرمندگی برای من درست میشه . بقول معروف از کوزه همان برون تراود که در اوست .اینان مثل کسانی میمانند که انگار به زور ازشان پول گرفتین و بهشون دستگاه یا آنتن داده اید رفتار میکنند . برخی از آنها میخواهند با چندصد هزار تومان هزینه به گنجی افسانه ای برسند و خدا میداند که این میسر است یا خیر ؟ که گفته اند :
نابرده رنج گنج میسر نمیشود
مجتبی عزیزم من در اثنای خرید ردیاب و قضایایی که پیش اومد بطور عمد یکی دوبار با شما از تلفن منزل ( البته مستأجر هستم و دارم از این خونه میرم به منزل استیجاری دیگه) به شما زنگ زدم تا تلفن و کد شهر من که شهر... است برای شما معلوم بشه که لااقل شما بدونید با کسی که دارین بهش محبت میکنید و لطف دارین از کجاست و در چه شهری زندگی میکنه . بنده برادر کوچک شما متولد 1354 شمسی بوده و حدود 40 سال سن از خدا گرفته ام . متاسفانه نتوانستم تحصیلات دانشگاهی را به اتمام برسانم و اواسط دانشگاه رشته علوم اجتماعی درس رو ول کردم . از بچگی عاشق الکترونیک بودم و بصورت خودجوش و از سر علاقه مفرط شخصی ، کتابهای زیاد و متعددی در زمینه الکترونیک رو مطالعه میکردم و در این زمینه حدود 23 سال بصورت تجربی فعالیت کردم . از سال 1373 وارد مباحث و قضایای کامپیوتر شده و دیپلم کامپیوتر و دیپلم الکترونیک رو موفق شدم بگیرم !!! ( شاخ غول رو شکستم! ) از آنجائیکه دیپلم اصلی خودم اقتصاد اجتماعی نظام قدیم بود دنبال کردن مباحث فنی و کامپیوتر بصورت آکادمیک برایم قدری دشوار بود و تنبلی هایی هم کردم که باعث شد ادامه ندهم . در حال حاضر از نظر شغلی بیکار هستم و لیکن به هر کاری که ممکن بوده دست زده ام . از لوله کشی آب منازل و سیم کشی و برقکاری گرفته تا تعمیر آبگرمکن و وسایل خانگی و پمپهای آب و نصب و تعمیر دستگاههای آب شیرین کن ... خلاصه مثل یک آچار فرانسه زندگی کرده ام و از هر چیزی اطلاعاتی دارم اما متاسفانه متخصص در آن زمینه نیستم. توی این مدت که من مشمول لطف و محبت شما شدم و 35 رو بمن هدیه فرمودین بعد از کلی کلنجار رفتن با آن و بررسی دستگاههایی همچون الکترواسکوپ که محصولی آمریکایی است به ذهنم خطور کرد دستگاه فوق العاده وخوبی همچون 35 رو با استفاده از آنتنی که بخوبی بتواند از پس این سیستم بربیاید رو بکار بگیرم .بنحوی که آنتن آن بتواند از پتانسیل قدرت نهفته در آن (ردیاب35) استفاده نموده و بدون هیچگونه مشکل خاص و عمومی اپراتور خودرا همراهی و کمک نماید .
سعی کردم این موضوع رو به اذهان دوستان کشانیده و پیشنهادات و تجربیات دیگران را به مشارکت بگذارم چون به تجربه و علم همگان خیلی اعتقاد دارم و اصولا سعی کرده ام انسان خودرأی و مغروری نباشم که فکر کنم همه چیز رو میدانم ویا خودم باید بهش برسم ( انشاالله که همینطور باشد که خودم گفتم و اغراق نباشد ) .
دوست گلم مجتبی جان در چند سال پیش توی یک ماجرای احمقانه با یکی از دوستان 50 میلیون تومان بدهی بالا آوردیم و بخاطر سکه تقلبی پولمان رو توی دزفول خوردند و شانس آوردیم خودمون رو نکشتند. در اثر کاوشهای بدون دستگاه در مناطق مختلف نیز بارها و بارها نزدیک بود یا دچار تصادف بشویم و یا عده ای سودجو و کلاهبردار ما رو از هست و نیست ساقط کنند . اما با هم ادامه داده و هر بار با استفاده از تجربیات قبل سعی نمودم جلوی اشتباهات قبل رو بگیرم .
تا اینکه با شما و این انجمن آشنا شدم و بعد از دریافت وبررسی ردیاب 35 ، این ردیاب رو به خاطر قدرت و مزایای زیادی که داشت تصمیم گرفتم خوب موشکافی و تجزیه و تحلیل کنم ، چون اصولاً عادت دارم اگر دستگاهی رو استفاده میکنم به خوبی و در حد اعلاء مسایل و تکنیک های کاربردی و کارکردی بهینه آنرا کشف و استخراج نمایم و بعد هم تاجای امکان تجربیاتم رو در اختیار مشتاقان آن بگذارم . حالا با این اوصاف و بیوگرافی که از خودم گفتم که شاید کمی بیشتر بتوانم خودم را به شما بشناسونم و در ازای آن بخواهم اگر صلاح بدونید دیگر در انجمن پست نمیگذارم تا موجبات رنجش کسی رو فراهم نکنم و خدای ناکرده عامل تفرقه دوستان قدیمی نیز نشوم . همینقدر که اجازه داده اید توی انجمن عضو باشم و مطالب رو مطالعه کنم برای من یکدنیا ارزش داره . اگر مورد خاصی پیش اومد حتما و حتما خدمتت اطلاع داده و باهاتون مشورت میکنم . با اینکه میدونم خیلی گرفتاری ها و کمی و کاستی ها در زندگی تان دارین . ضمناً در مورد یه مسئله ای است که توی فرصتی مناسبتر باهاتون درمیان خواهم گذاشت . فقط اینو بگم که خداوند شاهد حرفام هست که خیلی شمارو دوستتون دارم و خیلی برام عزیزومحترم هستین . نه بخاطر ردیاب و هیچ چیز دیگه بلکه فقط بخاطر مرام و معرفت وانسانیتتان . براستی گنج واقعی انسانهایی همچون شما و خود شما هستین
(متاسفانه دوکلمه هم نمیشه در انجمن و عموم از کسی تعریف کرد و واقعیتها رو گفت ، هر گونه انگ و اتهامی رو نثار آدم میکنند !!! کلاً یه جورایی بعضی از دوستان با برخی حرفهاوگفته هایشان موجبات دلسردی و ضدحال باقی دوستانی رو که قصد کمک دارند رو فراهم میکنند)
راستی یادم نره اینهم بگم انگار این دوستان مدعی مرام و معرفت خیلی توی زمینه هزینه هایی که در رابطه با دستگاه و آنتن کرده اند انگار شاکی اند . همه حرفاشون شده تست و قیمت کمتر و پول کمتر و ....
درسته که همه ما مشکل مادی داریم ولی درست نیست همش بیان بگویند اول تست و بعد هم با قیمت فلان و ....بالاخره هرچیزی بهایی داره و اگر کسی طالب چیزی است باید بهای آنرا نیز بپردازد. حال اگر توان مالی اش اندک است بیاید بگوید ، از غرور و افاده هایشان کم کنند و درخواستشان را بگویند. زور که درکار نبوده برای خریدن دستگاهها و دیگر محصولات انجمن . تا جایی که من فهمیدم شما توی این انجمن به خیلی ها که توان بالایی نداشته اند لطف و مرحمت بسیار بالایی داشته اید و تخفیفات خوبی شاملشون شده بوده . یکیش خود من !!!! اما تا یه چیزی میشه میان و حرفای تندی میزنند و کم لطفی میکنند نسبت به شما و یا بعضاً آقا حمید . اینان آیا میدانند اگر روزی به دردسر بیفتند خدای ناکرده و همچنین مشکلی خدای ناکرده برای شما بوجود آید ، طبق قوانین میزان برخورد و تاوانی که باید بدهید میان آنها با شما از زمین تا آسمان تفاوت وجود دارد ؟ و شما بیشتر به چالش خواهید افتاد؟ ( خدا آنروز را هیچوقت نیاورد انشاالله)
بهر حال شما بزرگوارین و اختیار دار و عاقل وخودتون بهتر میدونید چکار کنید . ما هم در کنار شما کم کم تلمظ کرده و فراگیر دانش و تجربه شما خواهیم بود. از صمیم قلب از خداوند بخشنده و مهربان می خواهم شمارو در پناه خودش حفظ کنه . بخاطر همه چیز بسیار بسیارازشما ممنونم . مراقب خودتون و آقازاده گل و خانواده محترمتون باشید .
خدانگهدارتان
ارادتمند و کوچک شما :
علیرضا

جمعه 25 مهر1393 - 12:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به همه
والا ...........................................................................................................................................................................................................................................................................
هیچی نگم بهتره چون، ممکنه دلخوری پیش بیاد

اقا مجتبی من الان پول ندارم نقطه زن میخوام . بهم نقطه زن بده 3 ماهه دیگه پولش رو بهت بدم.

جمعه 25 مهر1393 - 3:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عليرضا يا مغول جان شما اگه در رابطه با الکتروسکوپ و اپراتوری خاص اين دستگاه آمريکايى و تعاملش با35 چيزی بلدی بگو داداش شخص بنده سراپا به گوشم

جمعه 25 مهر1393 - 4:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure