انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 3:31pm

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 از ردیاب چه خبر 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد مهدی شرمنده یادم رفت در مورد حالت اهن ربایی توضیح بدم مرسی از توجهتون،کلا یه مثال میزنم در مورد مگنت،اهن ربا فرض کنید قطب اهن ربایی که تو سمت مخالف وقتی یکم مونده به هم برسن همدیگرو دفع میکنند،تو دسته ها تو مود مگنت این مشهوده یعنی زور میزنه کاملا بچسبه نمیشه حالا شما اw40شروع کنید ببینید بیشترین نوع حالت اهن ربایی رو چنده w40تانهایتا 80بد نیست خود هشتاد هم میتونه خطا باشه ببینید مگنت ذرات مواد معدنی سنگهایه اهنی رو میتونه تو خودش جذب کنه ولی بار رو تا اون حدود نمیتونه بار سعی میکنه مگنتشو بیشتر روی خاک نشون بده امیدوارم همگی موفق باشین دوستان حتما بعد حفاری تجربشونو بگن حتما بگین یادمون نره همهی ما امانتداریم ،از همه ی اساتید معذرت میخوام جسارت نباشه

جمعه 1 آبان1393 - 1:49am
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاس برادر زحمت كشيديد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 1 آبان1393 - 2:43am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR-
salamat tala نوشته است:
دوستان این تابیک یه مبتدیه حالا میخوام از جگرم براتون بحث کنم گفته بودم در مورد یه کاری که شروع کردم براتون بگم که استاد حمزه تو کل جریان کارم هستش دو روز بیش بعد از مراحلی ردیابو بردم به یه جایه بکر نمیخوام مبحث اموزش باز کنم در مورد اصول ردیابی و مبحث ردیابی کل مطلب هستش که اونی که عاشق کارشه درکمیکنه اوایل که ردیابو گرفتم تو این سایت مثل بچه یتیما گنگ میزدم اینو حرفمو استاد حمزه میتونه تصدیق کنه .اصل مطلب بر میگرده برنامه دو روز بیشم که رفتم برایه تست اصلی اول از همه روشن کردن ردیاب دادن فرکانس ۱۶۵.۳و وزن ۱۰شروع بکار بعد از چند دقیقه که ۱۵ دقیقه فکر کنم میشد اونی که میگم خطام زیاده ولی اونی که کار کردم اونو عرض میکنم و خطاهامو توضیح میدم.با رعایت موج مربعی اول از ارتفاعی که زیاد بود شروعکردم و بلاخره یه محیط ۲*۲رو برایه نقطه زنی انتخاب کردم و فرکانس۲۷.۱۵رو برایه نقطه انتخاب کردم و مگنتهم زیاد کلنجار نرفتم و تا ۵۵تنظیم کردم متراژو ۲گرفتم و شروع بکار شدیم که موفق به کشف خمره شدم که با خاک بر شده بود ;) :) :) ولی نا امید نیستم انشالا بعد اصلاح خطاها و یاریه استادان و برادران از اونجا فرکانس تمام شده ای ارایه میدم

سلام دوست عزیز.اگر دستگاه خمره رو به مودطلا گرفته کاش خاک داخشونگه میداشتی چون جاه ایی دیدم خاک داخل کوزه طلا دارای ذرات ریز طلا بوده که این کارهم یه سیاست پنهان کردن طلا درقدیم بوده که با دادن حرارت به خاک در حد ذوب شدن خاک طلای اون کلا از خاک جدا میشه. :ymapplause: #:-s .0

[color=#4040FF]هر وقت(( امید ))میرود سرو کله((شکست)) پیدا میشود[/color]

شنبه 15 آذر1393 - 7:55pm
کاربر فعال

دوست عزیز میدونم شما چی میگین ولی اونی که شما فکر میکنید اونطوری نبود اون خاک طلا اصولا نزدیک به قلعه ها ،تو مناطقی که قدیما ضربخانه طلا بوده اصولا تو اون جغرافیای کاری پیدا میشه

شنبه 15 آذر1393 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز جناب salamat tala !
یه خواهشی ازتون دارم ، شما که لطف میکنید و با اینهمه زحمتی که برای کشف ناگفته های عالم ردیابی میکشید و تجربیات گرانبهای خودتونو بصورت رایگان در اختیار سایرین قرار میدید یمقدار دیگه هم به خودتون زحمت بدید و مطالبی که تایپ میکنید رو قبل از ارسال یکبار بخونید و جمله بندی و انشای اونو درست کنید تا همه بتونن از بیان تجربیات شما استفاده کنن ...
خدا وکیلی بعضی از پستهاتون رو بیشتر از 10 بار خوندم تا بفهمم منظورتون چیه ... امیدوارم نقد بنده براتون سوء تفاهم پیش نیاره ، فقط درخواستم اینه طوری بنویسید که مطالب با ارزشی که میزارید برای همه قابل درک باشه...
پیروز و سربلند باشید...
در پناه حق.

یکشنبه 16 آذر1393 - 3:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستانی که تو این فصل از سرما از ردیاب استفاده میکنند ،لطف کنند تجربیاتشون رو بیان کنند @};- @};-

شنبه 27 دی1393 - 10:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان خسته نباشید اینجانب مدت زیادی که با ردیاب کار میکنم و از انجمن چیزاری زیادی یاد گرفتم و چالهای زیادی کندم ولی دریق از ی کوزه شکسته که در بیاد فقط سلیس تازیگها ی لورنز ایکس 5یکی از رفیقام خریده با هم میریم بیرون جدیدآن سیلیس همراه خودم میبرم حدود نیم کیلو وقتی سیلیس را میزارم زمین ردیاب خیلی از جاهای را میگیره دیگه نمیگیره دو جا را رد زدم لورنز تایید کرد شما استاد هم یکبار سیلیس ببرید نتیجه را اعلام کنید در ضمن فقط برای پیدا کردن طلا سیلیس خوبه

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 2:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

احسان نجفی نوشته است:
سلام دوستان خسته نباشید اینجانب مدت زیادی که با ردیاب کار میکنم و از انجمن چیزاری زیادی یاد گرفتم و چالهای زیادی کندم ولی دریق از ی کوزه شکسته که در بیاد فقط سلیس تازیگها ی لورنز ایکس 5یکی از رفیقام خریده با هم میریم بیرون جدیدآن سیلیس همراه خودم میبرم حدود نیم کیلو وقتی سیلیس را میزارم زمین ردیاب خیلی از جاهای را میگیره دیگه نمیگیره دو جا را رد زدم لورنز تایید کرد شما استاد هم یکبار سیلیس ببرید نتیجه را اعلام کنید در ضمن فقط برای پیدا کردن طلا سیلیس خوبه

دوست عزیز فکر کنم ،یه جایه کارت ایراد داره اولا در مورد fpl35 واقعا بعضیا نمیتونن کار کنن چون طرحش پیچیده هستش و این پیچیدیش نیاز به ممارست و تمرین داره فعلا من این ردیابو ندارم و بنا به دلایلی از دستم رفته ،و تاپیک خودم که تجربیات خودم بوده همون جوری مونده چون ندارم که تجربه هایه بدست اومده را با بر و بچه هایه تیم ملی تقسیم کنم،ولی باور باید عاشق این ردیاب باشی که صد البته من عاشقشم تجربیاتی که تو این بخش گذاشتم باور کن تویه دو ماه هستش و تویه این دو ماه فقط من یه جا رو ردیاب زدم و همون اولش تجربه ی بسیار خوبی کسب کردم،البته موضوعات فراوانی در مورد ردیاب وجود داره که میتونی مطالعه کنی و اونها رو عملی سازی ولی اونقدر باید تمرین کنی که خودت به اون نتیجه برسی ببینیت تو این ردیاب مغناطیست حرف اولو میزنه ،چون مغناطیست مغز و هاله ی مغناطیسی که بدن تولید میکنه تویه انسانها متفاوته درسته استید زحمت میکشن تئوری همه ی فوت وفن و توضیح میدن ولی باید حتما خودتون تمرین کنید و تو هر بار تمرین و یا حفاری که میرید یه دفترچه پیشتون باشه و کل روال کاری که انجام میدید یادداشت کنید،ومغناطیست بدن شما باعث میشه حرکت انتن و خیلی چیزا با روال کاری من یا سایر اساتید بزگوار فرق کنه،حتما باید تمرین کنید و از نظر تئوری مغزتون برایه عمل در اهداف واقعی اماده بسازی درسته کسی نیومده بگه من با این ردیاب خزانه زدم نمیدونم طلا در اوردم......و کسی هم این کار و نمیکنه ،ولی دوستان و اساتید با این ردیاب همشون موفق به رصد اتق و فضای خالی و کلی مفرق کشف کردن حتی دیوارههایه خشتی،من با نیت پاک و اون چه که واقعا میدونم در مورد این ردیاب بهتون اطلاع رسانی میکنم ،دوست عزیز کلا باید تمرین ،شما میگید سیلیس میزنه طبیعیه چون شما عجله دارین برایه حفاری چون واقعا درک حرکت انتن نیاز به تمرین داره بخاطر رعایت کلی مسایل شما مجبور خواهید بود حفاریهایه بی مورد داشته باشین ،درک حرکت انتن مهمترین بخش ردیاب زنی میباشد فقط تمرین،امیدوار موفق بشین،ضمنا تویه تاپیکهایه جداگانه اموزش ردیاب۳۵موارد با ارزشی وجود دارد وقت بذارین و مطالعه بفرمایین.........

جمعه 14 اسفند1393 - 12:23am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure