انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 11:09am

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 از ردیاب چه خبر 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

برادرایه ارجمند اگه کسی از اموزشمبتدی تا ...ردیاب تجربیاتی کسب کرده خواهشن بصورتکتبی بذار سایت استفاده کنیم

شنبه 22 شهریور1393 - 9:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

salamat tala نوشته است:
برادرایه ارجمند اگه کسی از اموزشمبتدی تا ...ردیاب تجربیاتی کسب کرده خواهشن بصورتکتبی بذار سایت استفاده کنیم

سلام دوست عزيز
در اين خصوص تو انجمن خيلي مطلب هست كه شما ميتونيد استفاده كنيد
در ضمن رديابي يه كار قلقي و نياز به تمرين و ممارست داره و نميشه با صرف مطالعه و ... به اين مهارت دست يافت @};-

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

یکشنبه 23 شهریور1393 - 9:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

با عرض سلام خدمت استاتیدخصوصا داداش گلم حمزهدوستان موقعی که ردیاب گرفتم واقعا نمیدونستم چیکار کنم ولی اینو میخوام بگم که بعد ااز مراحلی ردیاب میشه جگر شما واقعا دوستش دارم تجربیاتی جالبی بدستم اومده کمک بزرگی تو ردیابی باشه بعدا کامل توضیح میدم حالا شما هر چی در مورد رد جدید بدست اوردید اینجا بذارید

دوشنبه 7 مهر1393 - 3:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان این تابیک یه مبتدیه حالا میخوام از جگرم براتون بحث کنم گفته بودم در مورد یه کاری که شروع کردم براتون بگم که استاد حمزه تو کل جریان کارم هستش دو روز بیش بعد از مراحلی ردیابو بردم به یه جایه بکر نمیخوام مبحث اموزش باز کنم در مورد اصول ردیابی و مبحث ردیابی کل مطلب هستش که اونی که عاشق کارشه درکمیکنه اوایل که ردیابو گرفتم تو این سایت مثل بچه یتیما گنگ میزدم اینو حرفمو استاد حمزه میتونه تصدیق کنه .اصل مطلب بر میگرده برنامه دو روز بیشم که رفتم برایه تست اصلی اول از همه روشن کردن ردیاب دادن فرکانس ۱۶۵.۳و وزن ۱۰شروع بکار بعد از چند دقیقه که ۱۵ دقیقه فکر کنم میشد اونی که میگم خطام زیاده ولی اونی که کار کردم اونو عرض میکنم و خطاهامو توضیح میدم.با رعایت موج مربعی اول از ارتفاعی که زیاد بود شروعکردم و بلاخره یه محیط ۲*۲رو برایه نقطه زنی انتخاب کردم و فرکانس۲۷.۱۵رو برایه نقطه انتخاب کردم و مگنتهم زیاد کلنجار نرفتم و تا ۵۵تنظیم کردم متراژو ۲گرفتم و شروع بکار شدیم که موفق به کشف خمره شدم که با خاک بر شده بود ;) :) :) ولی نا امید نیستم انشالا بعد اصلاح خطاها و یاریه استادان و برادران از اونجا فرکانس تمام شده ای ارایه میدم

چهارشنبه 9 مهر1393 - 7:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان بازم مکرا تکرار میکنم که اموزش ردیاب تو سایت مبحثش زیاده ولی یه تجربیاتی خاصی و تازه ای پیش رو میاد که ادم دلش نمیاد اینا رو نگه درمورد فرکانس ۲۷.۱۵۵انچه که من نقطه کردمسه تا خمره با فاصله نیمم متر از هم ،نقاط حایز اهمیت درسته ما فقط خاک خالی در اوردیم ولی این میتونست بار هم باشه نقطه ای که من میخوام بگم شاید ما نتونیمبرایه بار. قدیمی فرکانس قابل قبولی پیدا کنیم ولی اگه ولی همون فرکانس مفرغ و سفال رو روش کار کنیم میتونیم جنس اصلیم برسیم باور کنید جنس یا باری رو. نزد م،دوست عزیز سورنا جان پیام خصوصی داده بودی ولی به ولایه علی قسم باری رو نگرفتم ،مطمین باش بگیرم تمام فرکانس و شعاع کاریمو توضیح میدم،من هدف تعریف و تمجید از ردیاب اقا حمید نیست ،ولی حالا هرکی چی فکر میکنه برام مهم نیست ،ولی من تا الان تجربیاتی که کسب کردم این باور برام بوجود پیش اومده کهبا ۳۵میشهموفق بشی ،

سه شنبه 29 مهر1393 - 3:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان فرکانس ۲۷.۱۵بود که اصلاح میکنم ،در مورد مگنت یه نقطه یادم رفت عرض کنم ،وقتی برایه تست پایانی از مگنت استفادهمیکنید حتما مگ۲استفاده کنید ،اینو استاد حمید توضیح دادن،ببینیت نقطه خاصی که رو مود مگنت هست فرق کردن نوع ارتعاش و حرکت انتن با کل مود هایه ردیاب میباشد اگه میله هایه رد یاب بصورت اهن ربایی کار کنه رو هدفتون صدر صد میگم دل ببندید حالا نمیگم حتما بار با ارزش با ارزش در میارید ولی مطمینن بی ارزشم در نمیاد حداقل اثار سفالی و مفرغ امیدوارم که مفید واقع بشم :ymcowboy:

سه شنبه 29 مهر1393 - 3:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

راستی این نقطه یادم رفت،مگنت ۵۵تا ۵۸رو سفال و کلا کوزه بهترین جوابو میده که احتمال برایه طلا فکر نکنم مگنت به اون صورت بالا باشه مگنت خیلی مهمه حتما رو نقطه بالا پایین بکنید ببینید رو چه اعدادی بیشترین تاثیر و داره ولی کلا از ۴۰تا نهایتا ۷۵میشه امیدوار بود :ymtongue:

سه شنبه 29 مهر1393 - 3:34pm
مدیر سایت
مدیر سایت

salamat tala نوشته است:
راستی این نقطه یادم رفت،مگنت ۵۵تا ۵۸رو سفال و کلا کوزه بهترین جوابو میده که احتمال برایه طلا فکر نکنم مگنت به اون صورت بالا باشه مگنت خیلی مهمه حتما رو نقطه بالا پایین بکنید ببینید رو چه اعدادی بیشترین تاثیر و داره ولی کلا از ۴۰تا نهایتا ۷۵میشه امیدوار بود :ymtongue:

از تلاش شما براي بيان تجربيات مفيدتون تشكر ميكنم ، موفق باشي درضمن حركت آنتنها مثل آهنربا رو بهتر توضيح بفرمايئد ممنون

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 1 آبان1393 - 12:21am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام،قدر ذهن اونقدر قویه که براحتی میتونه ردیابو فلج کنه من از اول همه این تصویر و تو ذهن میکشم ،من مطیع و خادم ردیابم هستم و موقعی که شروع بکار میکنم دسته ها تو دستم براش اهنگ میخونم

جمعه 1 آبان1393 - 1:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

در مود مگنت ،یه چیزی رو بگم بد ،دوستان شما فرکانس همه چی عالی خیلی اصول دیگه خلاصه فول ولی اخر قصه خطا،باور کنیدپنج جا رو زدم فقط سنگ مغناطیسی در اوردم ،علت تمرکز نداشتن به حرکت انتنها حتی و عجله برایه حفاری،من حالت قطب نما یعنی تعین نقطه از چهار طرف رو سه بار تکرار میکنم و بار اخر دستگاه خاموش میکنم و بعد مکثی شروع بکار میکنم ،تو این حالت از قدر تشابه فرکانسی و مواد معدنی کم و احتمال زیاد که یکی از انتنها بطرف جنس اصلی بره خیلی بیشتر میشه،در مورد انتن جناب کوهیار ،اساتید بزرگوار حمید و..اساتید گرانقدری کهگمنام ولی مهرشون تو قلبمون همیشه جاودانه،توضیح دادن یعنی سرنخ موجوده فرمونم که دستت این مونده که شما چه جوری حرکت کنی،انتن انتن انتن،بردارا شما کارگرید اجازه بده صاحب کارت هر کاری میگه اونو انجام بده به خدا قسم شده انتن پنج،ده دقیقه تو دستم مونده که صاحب کارم کجا رو دستور میفرمایند،حرکت کند انتن حرکت ساعتیه انتن حرکت بدو بشین انتن،اینا اینا اینا تکرا ر میکنم اینا یعنی صاحب کارت رد با ارزشی رو تو منطقه رصد کرده،

جمعه 1 آبان1393 - 1:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure