انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:45pm

پاسخ به موضوع  [ 47 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 همکاری دوستان برای تفکیک ردیاب زیر خاک 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مبارک باشه بهرام جان
امیدوارم روز به روز موفقتر باشی ولی به عقیده من صحیح نیست وقتی که قصد انتشار موضوعی رو نداری اصلا مطرحش کنی
نمیگم مجانی تجاربتو در اختیار ما قرار بده ولی وقتی که اسم تاپیک رو میذاری همکاری دوستان برای تفکیک ردیاب زیر خاک یعنی از دیگران انتظار کمک داری تا به نتیجه برسیم ولی وقتی خودت به نتیجه می رسی و به دیگران انعکاس نمیدی آدم یه جور دیگه نتیجه گیری می کنه
اگر این تفکر رو مهندس حمید و ... هم داشتند الان شما هم به جایی نمی رسیدی
در مورد روش سعید جان باید عرض کنم که روش ایشون کاملا درسته و جواب هم میده و اینطور نیست که فقط روش شما جوابگو باشه
از خیلی پیش از این بنده روی روش آقا سعید داشتم کار میکردم که به دلیل مشغله کاری نیمه کاره موند و به همین دلیل در موردش صحبت نکردم
الان هم با هم اختلاف نظر هایی داریم ولی منطقی پیش میریم و ایشون هم با آغوش باز جوابگو هستند
در مورد طرح شما که مدولاسیون امواج هست هم باید عرض کنم بنده هم روی این روش چند ماهیه که دارم کار میکنم و هروقت کامل بشه مثل دوست خوبم آقا سعید در اختیار دوستان قرار میدم

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

دوشنبه 6 مهر1393 - 1:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درست میگی دوست من ولی من انتظار همکاری دارم کو کجاست این دوستان سخاوتمند من کسی حاظر به همکاری نیست فقط انتظار دارن طراحی بشه گذاشته بشه تا استفاده کنن این واسه اونهایی که الکترونیک نمیدونن خب جای تامل داره ولی دوستان دیگه چرا...اصلا کسی تو این تایپیک مداری ایده ی چیزی گذاشته نه تا تایپیک زدم گفتن فایده نداره بیخودی داری تلاش میکنی ولی جوینده یابندست.الانم طرح یک انتن جدید دارم تو کارم ولی متوجه شدم که حرفهای شما درست هست و بهتره صداشو در نیارم... [-(

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 7 مهر1393 - 10:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
بهرام نوشته است:
درست میگی دوست من ولی من انتظار همکاری دارم کو کجاست این دوستان سخاوتمند من کسی حاظر به همکاری نیست فقط انتظار دارن طراحی بشه گذاشته بشه تا استفاده کنن این واسه اونهایی که الکترونیک نمیدونن خب جای تامل داره ولی دوستان دیگه چرا...اصلا کسی تو این تایپیک مداری ایده ی چیزی گذاشته نه تا تایپیک زدم گفتن فایده نداره بیخودی داری تلاش میکنی ولی جوینده یابندست.الانم طرح یک انتن جدید دارم تو کارم ولی متوجه شدم که حرفهای شما درست هست و بهتره صداشو در نیارم... [-(

بهرام جان از الکترونیک که چه عرض کنم, هیچی بلد نیستم اما اگه طرح انتنی که داری مکانیکی هست و درست کردنش راحت هست اونو اگه بذاری ممنون شما میشم. با تشکر فراوان.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 7 مهر1393 - 12:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه جعفر جان الکترونیکی هست...من قراره ببرمش یک جا امتحان کلی روش انجام بدم یک منطقه هست که گاز بالایی داره چون اتشکده داشته والان خراب شده با هر ردیابی رفتیم یک جارو میزنه همونجارو هم کنیدم به سنگچین برخورد کردیم ولی چیزی نبود .تو عمق گیری دقیق 190 گرفتم که در 190 به سنگچین رسیدیم ولی دیگه ادامه ندادیم اما اگه این سیستم اونجارو گرفت میام خونه محکم میکوبمش به دیوار :D

دوشنبه 7 مهر1393 - 7:30pm
استاد
استاد

بهرام نوشته است:
نه جعفر جان الکترونیکی هست...من قراره ببرمش یک جا امتحان کلی روش انجام بدم یک منطقه هست که گاز بالایی داره چون اتشکده داشته والان خراب شده با هر ردیابی رفتیم یک جارو میزنه همونجارو هم کنیدم به سنگچین برخورد کردیم ولی چیزی نبود .تو عمق گیری دقیق 190 گرفتم که در 190 به سنگچین رسیدیم ولی دیگه ادامه ندادیم اما اگه این سیستم اونجارو گرفت میام خونه محکم میکوبمش به دیوار :D

درود بر شما
چون دنیای ردیابی و خطاها ناشناخته هست نباید انتظار داشت که طرح ابتدای یک ردیاب بار اول جوابگو باشه باید بررسی کرد و همه چیز را کم و زیاد کرد.فرکانس دقیق و قدرت ردیاب و همینطور طرح های زیاد برای تفکیک مطرح بشه و تست بشه و کم کم به هدف رسید وگرنه با اولین طراحی نمیشه به تمام مشکلات غلبه کرد. معمولا همچنین طرح های همکاری گروهی میطلبه چون هم وقت گیر هست هم انجام تستها و حفاری دردسرهای خودش را داره.در هر صورت هیچکدوم از طرحتون را به دیوار نکوبید شاید پایه یک طرج کار امد در اینده باشه

دوشنبه 7 مهر1393 - 7:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عجب سخاوتی و عجب حرکتی واقعا!!!!!!!! بنده به بنده خدای ديگه فقط دو روش برای پيدا کردن جنس با ردياب ياد دادم که ايشون به نتيجه مطلوب رسيدن و در عوض رديابشون رو به من دادن که دست سازه اما خوب کار ميکنه حتی از(......) خلاصه اينکه خودم با اين دو روش کار ميکنم و تا دلتون بخواد مقرق و آت و آشغال دراوردم و حاضرم قسم خدا و پيغمبر و قسم جدم حسين ابن علی رو بخورم. ، اما نکته اينجاست که هم از ارائه اون ردياب دست ساز اون بنده خدا معذورم و هم اون دو روش که اوليش فهميدن حفره و عمقشه(آخه هر حفره ای که ملاک حفره واقعی نيست آنتن خالی شايد جاييکه کنده شده و پرشده رو حفره حساب کنه يا حتی لونه موش رو و حتی حفره يکی دو انگشت زير تخته سنگهارو و دوميش سانسور ذرات هست اما اين دو روش حاصل 10سال تجربه شخصی بنده هست که واقعا معذورم از اشتراک گذاری به قول داش بهرام کو همکاری و کجاست خوى نيک
دوستان ياحق

دوشنبه 7 مهر1393 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
بهرام نوشته است:

درود بر شما
چون دنیای ردیابی و خطاها ناشناخته هست نباید انتظار داشت که طرح ابتدای یک ردیاب بار اول جوابگو باشه باید بررسی کرد و همه چیز را کم و زیاد کرد.فرکانس دقیق و قدرت ردیاب و همینطور طرح های زیاد برای تفکیک مطرح بشه و تست بشه و کم کم به هدف رسید وگرنه با اولین طراحی نمیشه به تمام مشکلات غلبه کرد. معمولا همچنین طرح های همکاری گروهی میطلبه چون هم وقت گیر هست هم انجام تستها و حفاری دردسرهای خودش را داره.در هر صورت هیچکدوم از طرحتون را به دیوار نکوبید شاید پایه یک طرج کار امد در اینده باشه

بله استاد بنده مزاح کردم بنده یا هیچ کس دیگه حاظر نیست تلاش چندین ماهشو روی یک مدار بکوبه به دیوار این مدار در عمل جواب داده حالا باید با طبعت روبه روش کنم منم ادمی نیستم که شونه خالی کنم وروحیه دادن شما هم کمک حال ادمهایی امثال ماست این گل تقدیم به شما @};- @};- @};- @};-

دوشنبه 7 مهر1393 - 10:06pm
مدیر کل
مدیر کل

بهرام جان اگر میفرمایین طرح شما کاملا الکترونیکی هست پس لطف بفرمایین ابتدا یک فیلم کوچک از نحوه کارکردش بگیرین تا مشخص بشه که کار میکنه تا بعد بریم سراغ مباحث بعدی!

دوشنبه 7 مهر1393 - 10:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
عجب سخاوتی و عجب حرکتی واقعا!!!!!!!! بنده به بنده خدای ديگه فقط دو روش برای پيدا کردن جنس با ردياب ياد دادم که ايشون به نتيجه مطلوب رسيدن و در عوض رديابشون رو به من دادن که دست سازه اما خوب کار ميکنه حتی از(......) خلاصه اينکه خودم با اين دو روش کار ميکنم و تا دلتون بخواد مقرق و آت و آشغال دراوردم و حاضرم قسم خدا و پيغمبر و قسم جدم حسين ابن علی رو بخورم. ، اما نکته اينجاست که هم از ارائه اون ردياب دست ساز اون بنده خدا معذورم و هم اون دو روش که اوليش فهميدن حفره و عمقشه(آخه هر حفره ای که ملاک حفره واقعی نيست آنتن خالی شايد جاييکه کنده شده و پرشده رو حفره حساب کنه يا حتی لونه موش رو و حتی حفره يکی دو انگشت زير تخته سنگهارو و دوميش سانسور ذرات هست اما اين دو روش حاصل 10سال تجربه شخصی بنده هست که واقعا معذورم از اشتراک گذاری به قول داش بهرام کو همکاری و کجاست خوى نيک
دوستان ياحق

اقای اقا ارش شما این همه سال تجربه کسب کردی الان داری به نمایش میزاری پس سخاوت شما کجا رفته که من مثال میزنی شما باحال بامرام. زحمت بکش تجارب شخصیتون رو به بچه ها pm خصوصی کنید تا حسن نیت تون مشخص بشه تا دوستان چهره دوستانشونرو بهتر ببینن من تا الان هیچ تجربه ایی رو از کسی مخفی نکردم کسی هست بگه با تاریخ روز فقط این مدارو ساختم وهنوزم کار میبره تا تکمیلتر بشه عمومی نکردم چون دوگانگیه شخصیتهارو میبینم .پس اگه قصد کمک دارین بسم الله نه اینکه اسپم بدین فقط تایپیک شلوغ بشه..طرح دارین بیاین وسط منم هیچ جا نرفتم مثل برادر به حل مسائل مربوطش بپردازیم نه اینکه ............ YMWHISTLE
اگه هم از الکترونیک چیزی نمیدونین که جای بحث نمیمونه اگه هم بلدین پس استاد ما این گوی ومیدون میدون دار میخوایم نه رجز خونی :-BD

دوشنبه 7 مهر1393 - 10:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
بهرام جان اگر میفرمایین طرح شما کاملا الکترونیکی هست پس لطف بفرمایین ابتدا یک فیلم کوچک از نحوه کارکردش بگیرین تا مشخص بشه که کار میکنه تا بعد بریم سراغ مباحث بعدی!

به به استاد ما خیر مقدم میگم مهندس یادی از فقیر فقرا کردین به روی چشم حتما دراولین فرصت یک فیلم تهیه میکنم تا ببینین ونظرتون رو اعلام کنین البته انتنهای جدید فعلا اماده نیستن واگه فیلمی بگیرم از سیستم فعلی باید این کارو انجام بدم و این فیلم هم نمایشی از رد دادن زاویه 45 هست وبه هیچ وج حجم نمیزنه من که نتونستم وفقط نقطه میزنه حجم دقیق رو هم با دو انتن تلسکوپی کوچیک کنار سیستم میتونی انجام بدیم اگه اونها رو بردارم سیستم به یونهای پراکنده واکنش نداره وفقط فلز رو میزنه البته با فرکانس دقیق من این رو از چهار جهت تست کردم و موفق نشدم حجمگیری کنم البته بدون انتنهای کوچک

دوشنبه 7 مهر1393 - 10:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 47 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 57 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure