انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 9:17am

پاسخ به موضوع  [ 99 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10  بعدی
 fpl 35 با اتابک 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با تشکر از مجتبی عزیز که خودشون دستگاروه بصورت رایگان برای من ارسال کردند
منم قول دادم با این دستگاه بصورت کامل کار کنم و بصورت کامل از صفر تا 100 رو به دوستانی که تازه وارد هستند در امر ردیابی اموزش کاملی بدم
من تنها مشکل این دستگارو فقط در فرکانسش میدونم در ارسال و دریافت فرکانس در این دستگاه هیچ شکی وجود نداره خودم هم تست کردم و برام تایید شد ولی فرکانس یابی دقیق در این دستگاه فقط سخته بقیش فک کنم دقیقا شبیه بقیه دستگاهاست
از دوستانی که میخاند دستگاه رو بخرند خواهش میکنم نه از حمید بخرند و نه از مهدی چون دوستانی من دارم که از مهدی خریدند ولی ناراضی بودند و حتی کمی که در مورد دستگاه گفتند فرق میکرد فقط فقط از مجتبی بخرند چون مجتبی پیگیر دستگاهاست که خدایی ناکرده اشتباه نشه
بعضی از دوستان بمن اعتماد دارند ولی من هنوز تست واقعی انجام ندادم هنوز تایید یا انکار خریدن دستگاه رو نمیکنم ولی اگه دوستان میخاند بخرند از مجتبی بخرند(من در تمامی سایتها فعالیت دارم از هیشکسی ترسی نداشتم و ندارم هم میگم خوبه هم بد ولی نه از کسی حمایت میکنم و نه علیهش کار میکنم من با محتبی کم کمش 300 کیلومتر فاصله جاده ای داریم نه از حمایتش چیزی بمن میرسه و نه از علیهش گفتن)
منم سعی میکنم از همین امشب تا ده روز دیگه تمامی پستهایی که راجب 35 هستشو بخونم و بهترین نتیجه رو راجب تنظیمات این نوع دستگارو در اختیار دوستان قرار بدم
از دوستان خواهش دارم که در این موضوع تا وقتی که از صفر تا 100 رو نگفتم (صفر = نتظیمات // 20درصد تا 80درصد=اپراتوری // 80درصد تا 99درصد = فکر و رفع خطا)
هر تاپیکی بدید چه سوال و چه اموزش در این موضوع حذف میشه از دوستان خواهش دارم هرجایی که اشتباهی عرض کردم (بهتره بصورت پیام خصوصی)یا بصورت عمومی در همینجا بگند ولی پاک شدنشو از من ببخشند نمیخام موضوعات برای دوستان تازه وارد مبهم بشه
اموزشهای بنده بصورت عکس و فیلم خاهد بود

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

شنبه 7 شهریور1393 - 12:38am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

من که نفهمیدم
مگه حمید و مهدی هم میفروشن؟
اصلا ردیاب مال حمید و مجتبی ست. مهدی چطور اومد وسط؟

آخرین بار توسط Kani در شنبه 7 شهریور1393 - 1:10am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 7 شهریور1393 - 12:54am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

در ضمن فرمودی که ظرف 10 روز تمام 500 صفحه رو میخونید و نکاتشو بیرون میکشی و تحویل خودمون میدی؟ :-\

شنبه 7 شهریور1393 - 1:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

atabak نوشته است:
با تشکر از مجتبی عزیز که خودشون دستگاروه بصورت رایگان برای من ارسال کردند
منم قول دادم با این دستگاه بصورت کامل کار کنم و بصورت کامل از صفر تا 100 رو به دوستانی که تازه وارد هستند در امر ردیابی اموزش کاملی بدم
من تنها مشکل این دستگارو فقط در فرکانسش میدونم در ارسال و دریافت فرکانس در این دستگاه هیچ شکی وجود نداره خودم هم تست کردم و برام تایید شد ولی فرکانس یابی دقیق در این دستگاه فقط سخته بقیش فک کنم دقیقا شبیه بقیه دستگاهاست
از دوستانی که میخاند دستگاه رو بخرند خواهش میکنم نه از حمید بخرند و نه از مهدی چون دوستانی من دارم که از مهدی خریدند ولی ناراضی بودند و حتی کمی که در مورد دستگاه گفتند فرق میکرد فقط فقط از مجتبی بخرند چون مجتبی پیگیر دستگاهاست که خدایی ناکرده اشتباه نشه
بعضی از دوستان بمن اعتماد دارند ولی من هنوز تست واقعی انجام ندادم هنوز تایید یا انکار خریدن دستگاه رو نمیکنم ولی اگه دوستان میخاند بخرند از مجتبی بخرند(من در تمامی سایتها فعالیت دارم از هیشکسی ترسی نداشتم و ندارم هم میگم خوبه هم بد ولی نه از کسی حمایت میکنم و نه علیهش کار میکنم من با محتبی کم کمش 300 کیلومتر فاصله جاده ای داریم نه از حمایتش چیزی بمن میرسه و نه از علیهش گفتن)
منم سعی میکنم از همین امشب تا ده روز دیگه تمامی پستهایی که راجب 35 هستشو بخونم و بهترین نتیجه رو راجب تنظیمات این نوع دستگارو در اختیار دوستان قرار بدم
از دوستان خواهش دارم که در این موضوع تا وقتی که از صفر تا 100 رو نگفتم (صفر = نتظیمات // 20درصد تا 80درصد=اپراتوری // 80درصد تا 99درصد = فکر و رفع خطا)
هر تاپیکی بدید چه سوال و چه اموزش در این موضوع حذف میشه از دوستان خواهش دارم هرجایی که اشتباهی عرض کردم (بهتره بصورت پیام خصوصی)یا بصورت عمومی در همینجا بگند ولی پاک شدنشو از من ببخشند نمیخام موضوعات برای دوستان تازه وارد مبهم بشه
اموزشهای بنده بصورت عکس و فیلم خاهد بود

سلام
مرسی اتابک جان منظورتون رو واضحتر بفرمایید
شما میخواید چیزی رو تو 10 روز یاد بگیرید که ما تو 6 ماه داریم تجربی باهاش کار میکنیم و بعدش بیایید مارو توجیه کنید؟ :-o
داداش بعدش شما تازه دستگاه بدستت رسیده.چطور هنوز نخونده ایراداتون رو تئوریک کردین؟

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 7 شهریور1393 - 1:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جهت Kani عزیز
مگه حمید و مهدی هم میفروشن؟
اصلا ردیاب مال حمید و مجتبی ست. مهدی چطور اومد وسط؟

بله میفروشند خودسرانه و بدون اطلاع/ از مهدی مطمئن هستم که میفروشه ولی حمیدم چون یکی از روساست حتما میفروشه ولی خواهشا از مجتبی بخرند کسانی که قصد خرید دارند

در ضمن فرمودی که ظرف 10 روز تمام 500 صفحه رو میخونید و نکاتشو بیرون میکشی و تحویل خودمون میدی؟
من برای اکثر دوستانی که تازه واردند و مخصوصا اون دوستانی که از دستگاه ناراضیند مشکل اساسیشونو توضیح بدم بله من تصمیم گرفتم همه ی 800 صفحه اموزشو بخونم و توضیح بدم بصورت خیلی ساده نه بصورت گیج کنندهمثل الان تنها 800 صفحه نیستش تستهای بیرون از محیط کاریو برای دوستان میگم با فیلم و تصویر

جهت bardia عزیز
شما میخواید چیزی رو تو 10 روز یاد بگیرید که ما تو 6 ماه داریم تجربی باهاش کار میکنیم و بعدش بیایید مارو توجیه کنید؟
من خدمت شما دوستان و اساتید هیچ جسارتی نکردم من تا بحال با 10 نوع انواع ردیابها کار کردم و میخام تمام تجربیاتمو در اختیار دوستان عزیز قرار بدم
شما 6 ماهه روی این دستگاه بصورت تجربی کار کردید من 6 ساله بصورت تجربی و عملی روی ردیابها کار کردم

دوستان تورو خدا بصورت پیام خصوصی سوالاتونو جواب میدم و به حاشیه نرید بقران به همهی سوالات و بحثاتون جواب میدم فقط تورو جان عزیزتون پیام خصوصی بدید مضوعات همش به حاشیه کشیده میشه

:YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

شنبه 7 شهریور1393 - 1:20am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

خیلی جالبه
ببخشید پارازیت انداختم. شما به کارتون برسید. من دیگه تو این تایپک چیزی نمیگم.

شنبه 7 شهریور1393 - 1:27am
مدیر کل
مدیر کل

جناب اتابک چند مطلب هست که لازم میدونم ذکر کنم!
اول اینکه بنده تا حدودی در جریان این مساله هستم که ردیاب 35 چرا و به چه صورت توسط آقا مجتبی در اختیار شما قرار گرفته! با این وجود در مقطع فعلی صلاح نمیدونم در موردش صحبتی بکنم چون هدف نهایی ما پیشبرد مقوله اپراتوری ردیاب به ویژه با ردیاب فعلی FPL-35 هست و لذا ذکر بعضی از مسائل لطمه زننده به این مسیر مطمئنا به هیچکس کمکی نمیکنه!
اما در این خصوص که فرمودین شخص بنده یا کسی دیگه همین ردیاب رو میفروشیم و فقط از آقا مجتبی باید خریداری بشه باید عرض کنم امیدوارم مباحث اپراتوری شما خیلی آگاهانه تر از این اطلاعاتتون باشه!!! دوست عزیز بنده طراح ردیاب FPL-35 هستم و به جز من هیچ کسی بطور دقیق نمیدونه که این ردیاب دارای چه جزئیات کاری هست! در واقع این طرح توسط بنده و بعنوان یک محصول برای انجمن فلزجو در اختیار آقا مجتبی قرار گرفته و طبیعتا قرار هم بر همین بوده و هست که فقط آقا مجتبی این دستگاه رو به عزیزان متقاضی ارائه کنه. من شخصا برای احدی مداری نساختم و نمیسازم! تمام دوستانی که بارها از من تقاضاهای اینچنینی داشتن این مساله رو میدونن. پس لطفا چیزی که نمیدونین رو بیهوده بصورت یک شک و گمان بی پایه و اساس مطرح نکنین. در این مورد هم که احیانا شخصی دیگه همین دستگاه رو میفروشه باید عرض کنم که تاجاییکه من میدونم طرح این ردیاب در اختیار هیچ کسی غیر من و آقا مجتبی نیست و ایشون هم مسلما طرح رو در اختیار کسی قرار نمیده! اگر هم کسی غیر از آقا مجتبی ردیاب 35 رو فروخته یا میخواد بفروشه ؛ خود دوستانی هستن که از قبل ردیاب رو از ایشون خریداری کردن و طبیعتا برای فروش دستگاه خودشون مختار هستن.
حالا در این خصوص که شما برای مسیر اپراتوری مخصوص خودتون تاپیک مجزایی ایجاد کردین باید بگم که بنظر من این روش زیاد جالب نبود! چون این طرز تفکر که شما تصور کنین تعداد زیادی از دوستانی که ما بعضا به استادیشون در اپراتوری ردیاب اعتقاد داریم ؛ وارد نبودن و شما از بقیه وارد تر هستین نمیتونه زیاد جالب باشه! پس بهتر این بود که شما هم مثل همه دوستان دیگر در این انجمن اعم از اونهایی که خیلی وارد هستن و اونهایی که آماتور هستن ؛ اطلاعات اپراتوری خودتون رو در همون تاپیک اصلی اپراتوری ردیاب 35 مطرح میکردین. با این وجود اگر واقعا احساس میکنین که کار شما میتونه متفاوت از بقیه باشه ؛ از نظر من ایرادی نیست چون هدف اطلاعات مفید و موثر هست. حالا فرق نمیکنه در این تاپیک یا اون تاپیک! در این صورت بنده به نوبه خودم از تلاشی که قصد انجامش رو دارین تشکر میکنم و همراه سایر دوستان منتظر فعالیتهای مفید شما در این زمینه هستیم. ایشالا که موفق باشین.

شنبه 7 شهریور1393 - 2:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان بنده اولین بار 15 سال پیش با 2 تا میله برنجی ابتدایی و بدون مدار رد یابی می کردم خطاش خیلی زیاده باید تو این کار اینقدر تلاش کنید که موهای سرتون سفید بشه ~X(

شنبه 8 شهریور1393 - 8:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزيز لطفا از اين لحظه به بعد فقط خواننده باشيد و بس بلکن آقا اتابک مشگل گشای بيشتر دوستان باشه
ياحق

شنبه 8 شهریور1393 - 9:04am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

جناب اتابک شما قبلا هم یه تاپیک زدید بنام {تاثیر مواد مخدر و قرصهای انرژی زا(ترامادول)}حالا توی این تاپیک میخاید از نکات مفید اون تاپیک استفاده کنید :D عکستونم کمی مشکوکه چیزی مصرف میکنید :D
viewtopic.php?f=13&t=611

شنبه 8 شهریور1393 - 9:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 99 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure