انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 6:12am

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash.irani نوشته است:
تست های امروز عصر در یک قبرستان
یه قبرستانی بود که استاد پارسی هم عکس هاش رو دیده بود و نتیجه تست با مدار و ترانس همونطور شد که استاد پارسی نظر دادند که امکانش زیاده این گورها فاقد هدایا باشه
قبلا با 35 بدون مدار حذف در 2 نقطه از این گورستان طلا بالای 200 کیلو زده بود
امروز عصر با مدار و ترانس هر دو مورد حذف شد فقط حفره با 35 شده بود 15 که شد 25 با ترانس متصل به پراب
و گورها بعد حفاری دارای حفره ولی فاقد هدایا بودند
علت خطا 35:خاک غیر بومی که زیر اجساد ریخته بودند و دارای ذرات خیلی قوی و احتمالا مواد معدنی قوی که با مدار و ترانس خاموش 35 اون خاک رو می گرفت

ارش جان بابت اطلاع رسانیتون ممنون.
با مدار خالی حذف نشد؟

چهارشنبه 7 آبان1393 - 11:53am
مدیر سایت
مدیر سایت

شایان نوشته است:
سلام
سعید جان ولتاژ خروجی باید اینقدر زیاد باشه
الان وقتی روی فرکانس 500 که میذارم وقتی ولوم تبلت رو روی نصف میذارم ولتاژ خروجی 288 ولت میشه
وقتی هم که یه خونه ولوم رو باز میذارم یعنی روی پایینترین حد ممکن ولتاژ خروجی 188 ولته .برای شما هم اینجوریه
خطرناک نیست این جوری ؟
و با این ولتازا هدفا رو رد نمیده ؟

خوبه دیگه با این ولتاژ فقط میتونید خزانه هارو شکار کنید :D

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 7 آبان1393 - 12:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saeeed60h نوشته است:
شایان نوشته است:
سلام
الان وقتی روی فرکانس 500 که میذارم وقتی ولوم تبلت رو روی نصف میذارم ولتاژ خروجی 288 ولت میشه
وقتی هم که یه خونه ولوم رو باز میذارم یعنی روی پایینترین حد ممکن ولتاژ خروجی 188 ولته .برای شما هم اینجوریه
خطرناک نیست این جوری ؟

سلام. دو تا احتمال داره. یا ولت متر شما درست نیست و یا به خاطر مدار شماست. شما ولوم رو رو حداقل بزارید و خروجی رو لمس کنید. اگه شوک زیاد بود ولتاژزیاده.
در مورد تست هم یه طلای زیر یک گرم رو بزارید رو اهنربا و وزن گیری کنید. بعد ولوم رو یکی یکی زیاد کنید. ببینید کجا طلا رو حذف میکنه.

سلام
سعید جان ولومو گذاشتم رو حداقل شوک خیلی قوی بود
فکر میکنم به خاطر مدار باشه
ولی چیزی که برام جالبه حداقل این مدار 188 ولتاژ خروجی داره و ولوم نصف مدار 260 ولت خروجی داره
من یه طلای 2/7 دوگرمو هفت صوتی رو با فرکانس 612 با ولوم نصف تونستم سنس کنم و وزن هم بیشتر از 2/5 گرم نمیزد برای این طلا
حالا به نظرت داره کارشو میکنه این مدار یا عوضش کنم
طلای زیر گرم هم ندارم
اگه ادرس اینترنتی مدار 2005 که ولوم روی مدار نیست دارین ممنون میشم که یه 2005 بگیرم دیگه این مشکلاتو نداشته باشم خستم کرد این مدار
ممنون

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

چهارشنبه 7 آبان1393 - 12:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شایان نوشته است:
saeeed60h نوشته است:
شایان نوشته است:
سلام
خطرناک نیست این جوری ؟

سلام. دو تا احتمال داره. یا ولت متر شما درست نیست و یا به خاطر مدار شماست. شما ولوم رو رو حداقل بزارید و خروجی رو لمس کنید. اگه شوک زیاد بود ولتاژزیاده.
در مورد تست هم یه طلای زیر یک گرم رو بزارید رو اهنربا و وزن گیری کنید. بعد ولوم رو یکی یکی زیاد کنید. ببینید کجا طلا رو حذف میکنه.

سلام
سعید جان ولومو گذاشتم رو حداقل شوک خیلی قوی بود
فکر میکنم به خاطر مدار باشه
ولی چیزی که برام جالبه حداقل این مدار 188 ولتاژ خروجی داره و ولوم نصف مدار 260 ولت خروجی داره
من یه طلای 2/7 دوگرمو هفت صوتی رو با فرکانس 612 با ولوم نصف تونستم سنس کنم و وزن هم بیشتر از 2/5 گرم نمیزد برای این طلا
حالا به نظرت داره کارشو میکنه این مدار یا عوضش کنم
طلای زیر گرم هم ندارم
اگه ادرس اینترنتی مدار 2005 که ولوم روی مدار نیست دارین ممنون میشم که یه 2005 بگیرم دیگه این مشکلاتو نداشته باشم خستم کرد این مدار
ممنون

اتفاقا اگه روی وزن واقعی تاثیر نزار ه این مدار از 2005بهتره. یعنی شما همون طلا رو بزارید رو زمین و با 35وزن بگیرید و دو باره سینوسی رو روشن کنید و وزن بگیرید. اگه رو وزن تاثیری نزاشت یعنی درسته.
این مدار به خاطر قدرت بالاتر ولتاژ خروجی بیشتری به ترانس میده و این خوبه. تو بدترین اگه تو ولوم بالا وزن رو کم کنه شما میتونید از حداقل ولوم استفاده کنید.

چهارشنبه 7 آبان1393 - 1:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مرسی داش سعید از انرژی که میدی دمت گرم
همین طلا رو من با 35 تا 5 گرم برام سنس میکنه
یا مدار خالی تا 3 گرم هم سنس میکنه
ولی با ترانس و پراپ تا 2/5 بیشتر سنس نکرد وقتی هم تو این حالت وزنو رو 3 گرم میذارم انتنا همش بازی میکنن حالت پاندولی ولی سمت طلا نمیرن .
پس اینجور که شما میگی مدار و ترانس داره کارشو درست انجام میده با قدرت بیشتر
مرسی داش سعید بازم ممنون

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

چهارشنبه 7 آبان1393 - 1:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام و خسته نباشید:
یکجارو دیروز شب تست زدم برا خاطر سرمای شدید نشد تستهای زیادی بزنم به قول طرف نسخه داشت اما دروغ بود:
با ردیاب تا وزن1 تن 165.3 زد.با 24.37 هم تا نصف اونو زد با 26.69 نزد.بعد استفاده از حذف کننده کلا هیچ کدومشو نزد.
من امروز برای مطمئن شدن از کارکرد حذف کننده اومدم تیت انجام دادم اما خیلی عجیب شد:
طلای یک گرم رو فرکانسهای 26.69/24.37 خیلی قوی میزد با 165.3 هم معمولی میزد تا وزن 10 گرم که رو اهنربا بود. اما بعد استفاده از حذف کننده 24.37 و 26.69 خوب میزدم و رو وزن واقعی اماجای تعجب اینجاست:
من وقتی بدون حذف کننده با 165.3 رهگیری میکنم میره سمت طلا اما وقتی حذف کننده روشن میکنم نمیره سمتش بلکه به یک صورت عجیبی میره به صورت شکل زیر:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

چهارشنبه 7 آبان1393 - 1:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

saeeed60h نوشته است:
arash.irani نوشته است:
تست های امروز عصر در یک قبرستان
یه قبرستانی بود که استاد پارسی هم عکس هاش رو دیده بود و نتیجه تست با مدار و ترانس همونطور شد که استاد پارسی نظر دادند که امکانش زیاده این گورها فاقد هدایا باشه
قبلا با 35 بدون مدار حذف در 2 نقطه از این گورستان طلا بالای 200 کیلو زده بود
امروز عصر با مدار و ترانس هر دو مورد حذف شد فقط حفره با 35 شده بود 15 که شد 25 با ترانس متصل به پراب
و گورها بعد حفاری دارای حفره ولی فاقد هدایا بودند
علت خطا 35:خاک غیر بومی که زیر اجساد ریخته بودند و دارای ذرات خیلی قوی و احتمالا مواد معدنی قوی که با مدار و ترانس خاموش 35 اون خاک رو می گرفت

ارش جان بابت اطلاع رسانیتون ممنون.
با مدار خالی حذف نشد؟

سلام سعیدجان
با مدار خالی وزن کم شد ولی حذف نشد
که با ترانس متصل به زمین تست کردم کلا حذف شد
و مطمن شدم که چیزی نیست و به خاطر تکمیل تست حفاری کردیم
زیر اجساد خاکی ریخته بودند که ذرات خیلی قوی داشت
با یه دوستم که شب رفته بودیم و از این خاک یکم برده بود الان بهم زنگ زد که فلزیاب هم به این خاک واکنش میده از 60 سانتی
فلزیابش دستسازه

چهارشنبه 7 آبان1393 - 1:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام سعید جان
امروز یک ترانس ای سی230 به 4.5 ولت 400 میلی آمپر (1.8 va) اسپانیایی تهبه کردم.
2 تا سوال داشتم:
اول اینکه بنظرتون ترانس مناسب هستش؟
دوم هم اینکه روی ترانس in و out مشخص نشده.چطور میتونم بفههم؟

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 7 آبان1393 - 3:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bardia نوشته است:
سلام سعید جان
امروز یک ترانس ای سی230 به 4.5 ولت 400 میلی آمپر (1.8 va) اسپانیایی تهبه کردم.
2 تا سوال داشتم:
اول اینکه بنظرتون ترانس مناسب هستش؟
دوم هم اینکه روی ترانس in و out مشخص نشده.چطور میتونم بفههم؟

سلام. بله جواب میده. اگه اهم متر دارید اهم دو طرف رو بگیرید. هر کدوم کمتر از ده اهمه به خروجی امپلی وصل کنید و یه طرف بیشتر از 500اهمه که سمته 220ولته رو پراب وصل کنید.

چهارشنبه 7 آبان1393 - 4:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم سعید جان
فقط باید ولوم آمپیلی وسط باشه موقع تست(همون پتانسیومتر)یا آخر باشه؟
ولوم گوشی هم باید رو 50درصد باشه دیگه؟

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 7 آبان1393 - 4:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure