انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 6:42am

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شایان نوشته است:
سلام
سعید جان میدونم این سوال تکراریه و در موردش هم گفته شده
فقط یه بار دیگه ممنون میشم
الان یه ترانس 300 میلی امپر تهیه کردم که یه قسمتش نوشته out put 6v و دو تا سیم قرمز رنگیه تیکه فلزی دارهو اون قسمتش هم زده 220 ولت که دو تا سیم مشکی رنگ افشان داره
حالا ما باید این دوتا سیم قرمز رنگو وصل کنیم به مدار امپلی و اون دو تا سیم مشکی رنگو وصل کنیم به پراپ درسته؟
یعنی در واقع توی ترانس که برای کارهای دیگه مثل ادابتور استفاده میشه همیشه قسمت 220 ولت ورودی برق بوده ولی تو این کارمون این قسمت 220 ولت شده خروجی برقمون درسته؟

خواهش میکنم. تو کارهای معمول ما از ترانس برای کاهش ولتاژ استفاده میکنیم. ولی اینجا واسه افزایش. درسته همونطور که گفتید وصل کنید.

دوشنبه 5 آبان1393 - 6:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مرسی داش سعید دمت گرم
@};-

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

دوشنبه 5 آبان1393 - 6:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
سعید جان من این ترانسو وصل کردم ولی متاسفانه ولتاژ خروجی بیشتر از 10 ولت بالا تر نمیره
هم رو فرکانسای بالا اینجوریه هم پاین .فقط وقتی ولوم گوشی رو بالا میبرم کمی ولتاژ میره بالا
ایراد کار کجا میتونه باشه
راستی وقتی فرکانسو روی کیلو هرتز khz میذارم ولتاز خروجی روی 220 ولت هم میرسه حتی رو یه سری فرکانسا تا 800 ولت هم ولتاز اومد

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

دوشنبه 5 آبان1393 - 11:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شایان نوشته است:
سلام
سعید جان من این ترانسو وصل کردم ولی متاسفانه ولتاژ خروجی بیشتر از 10 ولت بالا تر نمیره
هم رو فرکانسای بالا اینجوریه هم پاین .فقط وقتی ولوم گوشی رو بالا میبرم کمی ولتاژ میره بالا
ایراد کار کجا میتونه باشه
راستی وقتی فرکانسو روی کیلو هرتز khz میذارم ولتاز خروجی روی 220 ولت هم میرسه حتی رو یه سری فرکانسا تا 800 ولت هم ولتاز اومد

سلام. تو خروجی پرابها وقتی دست میزنید شوک دارید؟به این نکته هم توجه کنید که ولتمتر رو روی acبزارید

سه شنبه 5 آبان1393 - 12:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

ببخشید دوستان دقیقا متوجه نشدم ترانس چه جوری به مدار آمپلی فایر وصل میشه البته فقط اینجا موندم که یه سر 6 ولت رو به منفی مدار آمپلی و سر دیگه رو به خروجی ال و یا آر وصل کنم آیا درسته؟؟؟
و آیا میشه از دو ترانس استفاده کرد تا خروجی دومی هم تقویت شه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سه شنبه 6 آبان1393 - 7:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

johnlewis نوشته است:
ببخشید دوستان دقیقا متوجه نشدم ترانس چه جوری به مدار آمپلی فایر وصل میشه البته فقط اینجا موندم که یه سر 6 ولت رو به منفی مدار آمپلی و سر دیگه رو به خروجی ال و یا آر وصل کنم آیا درسته؟؟؟
و آیا میشه از دو ترانس استفاده کرد تا خروجی دومی هم تقویت شه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام. بله درسته. دوترانس هم باید جواب بده و قویتر میشه. تست کنید.
www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=13&t=1987

سه شنبه 6 آبان1393 - 9:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

میشه این تغییرات در ردیاب داد؟؟ در در خود باکس ردیاب از امپلی و... استفاده کنیم؟؟ اقا حمید اینکار شدنیه؟ درصد خطا پایین میاد؟

سه شنبه 6 آبان1393 - 10:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
سعید جان من این ترانسو نصب کردم حتی شوک هم تو خروجی ترانس دارم طوری که فقط میشه لحظه ای به خروجیها دست زد چون شوکش تقزیبا قوی هستش
ولی کار ردیابیو مختل کرده و دیگه درست ردیابی نمیکنه و دوباره وزنهای کاذب میده که من فک میکنم سینسوسی کارشو انجام نمیده و فقط 35 داره کارشو انجام میده چون وقتی مدار و ترانس روشنه نتیجه تستها فقط طوریه که خاموشم باشه با 35 همونا رو میده
حالا نمیدونم ایراد کار کجاست .تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که من مدارم ایسیش 2005 نیست ویه ایسی دیگه داره .ایا میتونه این علتش باشه
اینم مدار منه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 6 آبان1393 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شایان نوشته است:
سلام
سعید جان من این ترانسو نصب کردم حتی شوک هم تو خروجی ترانس دارم طوری که فقط میشه لحظه ای به خروجیها دست زد چون شوکش تقزیبا قوی هستش
ولی کار ردیابیو مختل کرده و دیگه درست ردیابی نمیکنه و دوباره وزنهای کاذب میده که من فک میکنم سینسوسی کارشو انجام نمیده و فقط 35 داره کارشو انجام میده چون وقتی مدار و ترانس روشنه نتیجه تستها فقط طوریه که خاموشم باشه با 35 همونا رو میده
حالا نمیدونم ایراد کار کجاست .تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که من مدارم ایسیش 2005 نیست ویه ایسی دیگه داره .ایا میتونه این علتش باشه

سلام. ترانس رو از مدار جدا کنیددو به جاش یه بلندگو بزنید. ولوم موبایل رو روی حداقل بزارید. نرم افزار رو روی 500هرتز بزارید و روشن کنید. توی حداقل ولوم یه صدای بوق شبیه تلفن دارید. حالا صدای گوشی رو زیاد کنید تا حدی که صدای بوق یکمی خشن میشه. ولوم رو هرچی از این حد بالاتر ببرید این صدا زبر تر میشه. تا همونجا که صدا نرمه زیاد کنید و دوباره تست کنید.
اگه جواب نداد شاید از نوع ایسی باشه.
شایان جان الان یادم افتاد مدار شما فرق میکنه. شما ترانس رو به یکی از خروجیهای ایسی بزنید و منفی مدار به ترانس شما نباید وصل بشه.

آخرین بار توسط saeeed60h در سه شنبه 6 آبان1393 - 1:26pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 6 آبان1393 - 1:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان خسته نباشید:
دوستانی که از برد2005 استفاده میکنن ولوم اگر رو بردشون باشه هردوولومو بردرو بزارن اخررو گوشی هم ولوم تا نصف باشه تا به دستشون شوکه بیاد.
اینو گفتم چون این موردو من نمیدونستم گفتم بگم دوستانی که همچین مشکلی دارن بدونن.
همه دوستان مخصوصا اقا سعید خسته نباشید.با ارزوی موفقیت @};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

سه شنبه 6 آبان1393 - 1:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure