انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 6:57pm

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنيامين1 نوشته است:
با درود
من امپلی که با ای سی 2005 کار میکنه رو گرفتم و طبق دستور شما ساختم با باطری 9 ولت کتابی
وقتی ورودی امپلی رو به خروچی لبتاب وصل می کنم و یه فایل صوتی رو باز می کنم سیمهای خروجی امپلی یعنی همون دو سیم مثبت وقتی به زبون می زنم گزش قوی داره ولی وقتی به خروجی گوشی می زنم اصلا" گزش نداره من فکر کردم شاید جایی اتصالی داشته باشه حتی جک ورودی امپلی رو عوض کردم بازم همان طور بود یعنی گزش نداشت ولی با انتن خالی تست کردم جواب می داد و به سمت انگشتر می رفت و در کنار اهن ربا وزن واقعی رو نشون می داد
چون شما گفته بودید برای تست فعال بودن باید مثل 35 گزش داشته با شه تو مدار من گزش نداشت ولی عمل می کرد نمی دونم برای بقیه همینطوره یا نه؟

سلام. شما اگه رو گوشی هم اهنگ بزارید باز هم همون گزش رو احساس میکنید. ولی تو خروجی نرم افزار چون هردو موج کاملا یکسانه و اگه قطعات امپلی شما دقیق باشن دو موج یکسان تو خروجی داریم. به همین دلیل یا گزش ندارید و یا خیلی ضعیفه.

پنج شنبه 10 مهر1393 - 4:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

jafar نوشته است:
سلام دوستان من دیروز با 35 یه جا را گرفتم , امروز با مکمل آقا سعید گل رفتم محل هیچ واکنشی نداشت محل رد شد. اگه بشه تا شب رو هدف واقعی تست میکنم . به نظر من این محلی که دیروز زدم و امروز با مکمل زدم و رد شد اگه درست عمل کرده باشم , سیستمی که آقا سعید گذاشته اند واقعا معرکه هست چون حرکت اضافه هم آنتنها نداشت. با تشکر از آقا سعید گل.

سلام. شما اگه بدون 35و با حذف کننده خالی تست کنید و اونجا رو بگیره یعنی اونجا خطا بوده و حذف درست انجام شده. ویا اینکه یه تیکه طلای کوچیک میزاشتی رو زمین و با فاصله چند متری,حالا هم 35روشن و هم حذف کننده روشن باید انتنها به طرف طلا برن و اگه یکی از این دو تا رو خاموش کنید بازم باید محل مورد نظر رو بگیرن.

پنج شنبه 10 مهر1393 - 4:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پس رو تست کارکرد مدار با گزش زبان نمیشه حساب کرد همون انتن بی سیم باید به طرف فلز مورد نظر بره درسته؟البته من توی خونه و بدون پراب تست کردم یعنی سیمهای خروجی امپلی ازاد بودن ممکنه با پراب قویتر باشه؟ با تشکر

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

پنج شنبه 10 مهر1393 - 5:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنيامين1 نوشته است:
پس رو تست کارکرد مدار با گزش زبان نمیشه حساب کرد همون انتن بی سیم باید به طرف فلز مورد نظر بره درسته؟البته من توی خونه و بدون پراب تست کردم یعنی سیمهای خروجی امپلی ازاد بودن ممکنه با پراب قویتر باشه؟ با تشکر

کاملا درسته. بله با سیم ازاد هم کار میکنه ولی با پراب خیلی قویتره.

پنج شنبه 10 مهر1393 - 5:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام سعید جان خسته نباشی. این مدار آمپلی 2005 تا چه عمقی تا حالا جواب داده؟!

پنج شنبه 10 مهر1393 - 7:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza68 نوشته است:
سلام سعید جان خسته نباشی. این مدار آمپلی 2005 تا چه عمقی تا حالا جواب داده؟!

والا راستشو بخوایید اقا جاوید مدار 2822رو تا عمق شش متری تست کرده. این مدار یک واته در حالی که 2005ده واته.
یکی از دوستان هم با 2005یه تست کردن که به گفته خودشون تا حدود 30متر جواب داده. حالا خودشون میان توضیح میدن.

پنج شنبه 10 مهر1393 - 7:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون سعید جان
اگه موج ردیاب سینوسی باشه میشه از موج مربعی نرم افزار اسفاده کرد؟!

پنج شنبه 10 مهر1393 - 7:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza68 نوشته است:
ممنون سعید جان

بله میشه اینکارو کرد. فقط یه مشکل وجود داره. شما براحتی با یه مدار ساده امپلی میتونید موج سینوسی رو تقویت کنید. ولی واسه تقویت موج مربعی نمیتونید از این مدار ها استفاده کنید. باید از اپمپ های مخصوص واسه اینکار استفاده کنید.
تو این حالت بهتره که خروجی موج مربعی گوشی رو مستقیم بدید به انتنها و ردیاب سینوسیتون رو پراب بزنید.

پنج شنبه 10 مهر1393 - 8:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
reza68 نوشته است:
ممنون سعید جان

بله میشه اینکارو کرد. فقط یه مشکل وجود داره. شما براحتی با یه مدار ساده امپلی میتونید موج سینوسی رو تقویت کنید. ولی واسه تقویت موج مربعی نمیتونید از این مدار ها استفاده کنید. باید از اپمپ های مخصوص واسه اینکار استفاده کنید.
تو این حالت بهتره که خروجی موج مربعی گوشی رو مستقیم بدید به انتنها و ردیاب سینوسیتون رو پراب بزنید.

مرسی. پس تو این حالت نیاز به مدار نیست

پنج شنبه 10 مهر1393 - 8:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه بتونید مدار درست کنید که خوب میشه.
ولی شما با ردیاب سینوسی ردیابی کنید. وقتی که جایی رو گرفت انتنها رو وصل کنید به موبایل و ردیاب سینوسی رو پراب بزنید.
البته باید فرکانسهای ردیاب رو بدونیدو همون رو به موبایل بدید. واسه نقطه زنی هم اگه ردیابتون فرکانس زیر هزار داشته باشه خوبه که از این فرکانس استفاده کنید.

پنج شنبه 10 مهر1393 - 8:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 52 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure