انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 10:13am

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارتین نوشته است:
saeeed60h جان تشکر از زحمت جنابعالی , جسارتا اصلا از فیلم چیزی متوجه نشدم , شما بهتر بود اون قمست حذف کننده را بیشتر تو فیلم میزاشتین و بیشتر هم راجبش توضیح میدادین , بازم تشکر از لطف جنابعالی

قسمت حدف کننده رو تو همون صفحه اول تو عکس نشون دادم. حالا کاملتر میگم با عکس که همه متوجه بشن.

جمعه 7 شهریور1393 - 10:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من از این فیلم اینو متوجه شدم که فرکانس اعلامی یعنی گلد 2 با فرکانس 612 بصورت نمیدونم چی اشتباهه وقتی بصورت سینوسیش میکنی درسته
ایا من در ست متوجه شدم یا نه؟؟

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

شنبه 7 شهریور1393 - 12:00am
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان موضوعی به این سادگی متوجه نمیشین؟!!! :-\
آقا سعید که دارن میگن که اونایی ردیاب ندارن نرم افزار فانکشن ژنراتور نصب کنن رو موبایلشون تا تولید موج سینوسی کنه که بعد از طریق سوکت هدفون موبایل این امواج تولید شده به مدار آمپلی فایر یا تقویت کننده رفته و تقویت شده و با پراب به زمین وصل می شود که مدار تقویت کننده ایشون از آی سی 2822 برای عمل تقویت امواج سینوسی استفاده می کند . که البته به جای این آی سی میشه از ba5417 استفاده کرد چون قدرت بیشتری دارد و از ولتاژ 12 استفاده می کند و می تواند برد ردیاب رو به 2 کیلومتر برساند که روش ساخت مدار آمپلی فایر یا همون تقویت کننده رو در شکل های زیر براتون میذارم البته به این آی سی پر قدرت هیت سینک وصل میشه چون داغ میکنه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 7 شهریور1393 - 1:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
سلام دوستان موضوعی به این سادگی متوجه نمیشین؟!!! :-\
آقا سعید که دارن میگن که اونایی ردیاب ندارن نرم افزار فانکشن ژنراتور نصب کنن رو موبایلشون تا تولید موج سینوسی کنه که بعد از طریق سوکت هدفون موبایل این امواج تولید شده به مدار آمپلی فایر یا تقویت کننده رفته و تقویت شده و با پراب به زمین وصل می شود که مدار تقویت کننده ایشون از آی سی 2822 برای عمل تقویت امواج سینوسی استفاده می کند . که البته به جای این آی سی میشه از ba5417 استفاده کرد چون قدرت بیشتری دارد و از ولتاژ 12 استفاده می کند و می تواند برد ردیاب رو به 2 کیلومتر برساند که روش ساخت مدار آمپلی فایر یا همون تقویت کننده رو در شکل های زیر براتون میذارم البته به این آی سی پر قدرت هیت سینک وصل میشه چون داغ میکنه

سلام. تا اینجا که از این مدار میشه به عنوان تقویت کننده ردیاب موبایلی استفاده کرد درسته ولی شما اول موضوع تاپیک رو بخونید.
این طرح از ابتدا برای حدف خ طا های رایج در ردیابر35و22ارایه شده. موبایل همون فرکانس دستگاه 35رو تولید میکنه ولی به صورت سینوسی و با پراب به زمین وصل میشه. توی فیلم هم تا زمانی که من ژنراتور موبایل رو روشن نکردم بین نقطه خطا و طلا ردیاب 35روی نقطه خطا قیچی داره و حتی وقتی روی 40گرم طلا وایستادم هیچ عکسالعملی به طلا ها نداره. وقتی موبیلو روشن میکنم دیگه رو نقطه خطا قیچی نداریم و انتنها به طرف طلا میرن.
در ضمن این تقویت کننده به اندازه کافی قوی هست و نیازی نیست از تقویت کننده 12ولت استفاده بش

شنبه 8 شهریور1393 - 5:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بيزحمت يکی از دوستان ليست قطعات و پى سی بی مدار تقويت کننده رو بزارن تا ساخته بشه

شنبه 8 شهریور1393 - 8:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash99 نوشته است:
بيزحمت يکی از دوستان ليست قطعات و پى سی بی مدار تقويت کننده رو بزارن تا ساخته بشه

لیست قطعات تو اولین پست هست. مدار خیلی سادست. بدون نقشه پی سی بی هم میشه ساخت.

شنبه 8 شهریور1393 - 8:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
saeeed60h نوشته است:
arash99 نوشته است:

لیست قطعات تو اولین پست هست. مدار خیلی سادست. بدون نقشه پی سی بی هم میشه ساخت.

سعید جان عکس ساخت مدارو بزارید :D

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

شنبه 8 شهریور1393 - 9:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب آقا سعید!
لطفا کمی توضیح می خواستم!
فرضاً الان با فرکانس گلد 4 خود دستگاه برای ردیابی داریم انجام میدیم ! چطور باید از مدار حذف کننده استفاده کنیم !
من اینطور متوجه شدم حتما اشتباهه !
که با موبایل فرکانسی که 35 داره مربعی ارسال می کنه رو همون فرکانس رو سینوسی با پراب به زمین بدیم !
آخه ما چمیدونم عدد فرکانس مد دستگاه چنده !
ممنون

شنبه 8 شهریور1393 - 11:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

vahid_vxm نوشته است:
سلام جناب آقا سعید!
لطفا کمی توضیح می خواستم!
فرضاً الان با فرکانس گلد 4 خود دستگاه برای ردیابی داریم انجام میدیم ! چطور باید از مدار حذف کننده استفاده کنیم !
من اینطور متوجه شدم حتما اشتباهه !
که با موبایل فرکانسی که 35 داره مربعی ارسال می کنه رو همون فرکانس رو سینوسی با پراب به زمین بدیم !
آخه ما چمیدونم عدد فرکانس مد دستگاه چنده !
ممنون

درست متوجه شدید. اولا پیدا کردن فرکانسهای دستگاه که کاری نداره. دوما ما اینهمه فرکانس ازاد خوب داریم که میتونیم از اونا استفاده کنیم.

شنبه 8 شهریور1393 - 1:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سعيدجان فيلم رو ديدم عالی بود اما اگه امکانش هست فرکانس دقيق ديگر مودهای دستگاه رو از جمله ،،،نقره ،،مفرق،،،مگنت 2،،،،و مس ردياب 35رو اعلام کن تا معادلش رو در فانکشن موبايلی پيدا و استفاده کنيم ،،،هرچند مدار تفويت ساده هست اما اگه يه پى سی بى جمع و جور واسش طراحی بشه عالي ميشه،،،سعيد جان داخل خاک هم تست کردى ؟؟؟؟و اينکه در فيلم پراپها به کجا وصل کردی يا زير فرش گذاشته بودى؟؟؟

شنبه 8 شهریور1393 - 2:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure