انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 2:04pm

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 183 , 184 , 185 , 186 , 187 , 188 , 189 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان حذف کننده اقا سعید رو من تبدیلش کردم به مدار الکترونیکی با دو سیگنال متقارن که باعث حذف ذرات میشه با رنج وسیعی از فرکانسها واینکه با ورودی موج مربعی کار میکنه و در اخر موج رو تبدیل به سینوسی میکنه که مد نظر ماست فقط اینکه اگه حذف کننده موبایلی خوب کار میکنه میشه این مدارو جایگزینش کرد تا صدمه ایی به موبایلتون نرسه البته یکی از معایبش بزرگیش میشه نسبت به موبایل.واین رو هم اضافه کنم هنوز نساختمش ودقیق نمیدونم تا چه ولتازی میتونه موج رو خوب ارائه کنه که این هم بستگی داره به ترانس وتقویت کننده قدرت

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 23 شهریور1394 - 10:29pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
دوستان حذف کننده اقا سعید رو من تبدیلش کردم به مدار الکترونیکی با دو سیگنال متقارن که باعث حذف ذرات میشه با رنج وسیعی از فرکانسها واینکه با ورودی موج مربعی کار میکنه و در اخر موج رو تبدیل به سینوسی میکنه که مد نظر ماست فقط اینکه اگه حذف کننده موبایلی خوب کار میکنه میشه این مدارو جایگزینش کرد تا صدمه ایی به موبایلتون نرسه البته یکی از معایبش بزرگیش میشه نسبت به موبایل.واین رو هم اضافه کنم هنوز نساختمش ودقیق نمیدونم تا چه ولتازی میتونه موج رو خوب ارائه کنه که این هم بستگی داره به ترانس وتقویت کننده قدرت

بهرام جان موبایل درسته کوچیکه ولی قدرت حذف کنندگیش خیلی قوی نیست شما این طرحتون گرچه شاید بزرگتر از موبایل باشه اگه روش جدی کار بشه احتمالا خیلی پرقدرت تر از موبایل بتونه حذف کنه ذراتو .که اینها همه نیاز به محاسبات دقیق داره

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 24 شهریور1394 - 8:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله درست اما من هنوز نمیدونم این روش باعث حذف ذرات میشه یا نه دوستانی هم که مکمل موبایلی رو استفاده کردن هنوز چیزی رو به اثبات نرسوندن استاد جاوید هم از این روش استفاده میکنه وخیلی جدی روی این قضیه کار کرده اگه ایشون تاید کنن انشالله بشه کاری کرد.استاد رامین منظورتون از محاسبات دقیق چیا هستن :-?

سه شنبه 24 شهریور1394 - 3:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام به دوستان گل
بهرام جان من با موبایل برای حذف کنندگی استفاده میکنم که خیلی عالی واسه من جواد داده تا به الان
من خیلی جاها که دستگاههای مختلف گرفته رو زدم که رد داده و بعد از حفاری چیزی نبوده و همچنین برای فضای خالی که بیشتر ردیابها خطا میزنن و چند جا که دو تا ردیاب کانال زدن من با حذف کننده زدم رد داد و اونم بعد حفاری چیزی جز خطا نبوده .کلا من که رازیم

شنیدن کی بود مانند دیدن

چهارشنبه 24 شهریور1394 - 1:21am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdii28 داداش شما گزینه پیام خصوصیت رو از کار انداختی من چطور نظرمو بهت بگم البته اینجا نباید پست میزاشتم گفتم شاید ببینی تا متوجه بشی

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 12:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

keyhanjam نوشته است:
سلام به دوستان گل
بهرام جان من با موبایل برای حذف کنندگی استفاده میکنم که خیلی عالی واسه من جواد داده تا به الان
من خیلی جاها که دستگاههای مختلف گرفته رو زدم که رد داده و بعد از حفاری چیزی نبوده و همچنین برای فضای خالی که بیشتر ردیابها خطا میزنن و چند جا که دو تا ردیاب کانال زدن من با حذف کننده زدم رد داد و اونم بعد حفاری چیزی جز خطا نبوده .کلا من که رازیم

اینطور باشه پس می ارزه چون قرار هم نیست همه خطاها حذف بشن بتونیم 70 در صدشو رد بدیم باز هم جای شکر داره.کیهان جان ممنون که تجربیات خودتت رو گفتی انشالله به بار بزنی واینکه ولتازی که برای هر کدوم از خطاها استفاده کردی هم ملاک هست مثلا اگه بخوایم یک تونل رو رد بدیم یا یک فلز کوچیک رو رد بدیم ولتازهای یکسانی برای حذف ندارن درسته؟ @};-

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 12:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بهرام نوشته است:
mehdii28 داداش شما گزینه پیام خصوصیت رو از کار انداختی من چطور نظرمو بهت بگم البته اینجا نباید پست میزاشتم گفتم شاید ببینی تا متوجه بشی

با درود .بهرام جان پیغام خصوصی باز لطفا بفرستید اگه نمیتونید .همینجا بیان کنید.ممنون

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 8:32pm

بهرام نوشته است:
بله درست اما من هنوز نمیدونم این روش باعث حذف ذرات میشه یا نه دوستانی هم که مکمل موبایلی رو استفاده کردن هنوز چیزی رو به اثبات نرسوندن استاد جاوید هم از این روش استفاده میکنه وخیلی جدی روی این قضیه کار کرده اگه ایشون تاید کنن انشالله بشه کاری کرد.استاد رامین منظورتون از محاسبات دقیق چیا هستن :-?

بهرام جان درود.منظور استاد رامین این هست که با موبایل تا یه حدی میتونی سینوسی تولید کنی نه بیشتر اونم با توجه به ولتاژش.البته بیشتر از توانش اگه بخوای سعی در تولید سینوسی داشته باشی با توجه به روش موبایلی در تولیدش با توان بالا دیگه از حالت سینوسی خارج میشه که دوستان در تستی که با این عنوان کردن یاد اور شدن این قضیه رو .اینه که استاد رامین گفتن باید محاسبات بیشتر و دقت بیشتری روش کار بشه به همین دلیله .حذفی کننده موبالی هم تا یه عمق و سطحی رو پوشش میده 2 یا 3 متر اونم جاهای خیس و نمناکو به 1 متر شاید بتونه کارایی داشته باشه نه بیشتر.حالا شما روی گزینه خودتون اگه کار بیشتری رو صورت بدی که بتونه سینوسی با قدرت بیشتر یا مربعی رو با قدرت بیشتری رو تولید کنه خوب این مکمل شما سر تر از حذف کننده موبایلی خواهد بود

پنج شنبه 26 شهریور1394 - 6:34pm
استاد
استاد

بهرام نوشته است:

درود بر شما
بهرام جان جواب سینوسی قطعی هست ما هم در بدر دنبال مداری میگردیم که هر دو فرکانس سینوسی و مربعی را با هم تولید کنه تا نیاز نباشه دو دستگاه جداگونه داشته باشیم ولی دقت موج سینوسی و مربعی اون باید بالا باشه و هر دو موج از یک مدار تولید شوند و مدار جم و جوری هم باشه

پنج شنبه 26 شهریور1394 - 7:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول:
بهرام جان درود.منظور استاد رامین این هست که با موبایل تا یه حدی میتونی سینوسی تولید کنی نه بیشتر اونم با توجه به ولتاژش.البته بیشتر از توانش اگه بخوای سعی در تولید سینوسی داشته باشی با توجه به روش موبایلی در تولیدش با توان بالا دیگه از حالت سینوسی خارج میشه که دوستان در تستی که با این عنوان کردن یاد اور شدن این قضیه رو .اینه که استاد رامین گفتن باید محاسبات بیشتر و دقت بیشتری روش کار بشه به همین دلیله .حذفی کننده موبالی هم تا یه عمق و سطحی رو پوشش میده 2 یا 3 متر اونم جاهای خیس و نمناکو به 1 متر شاید بتونه کارایی داشته باشه نه بیشتر.حالا شما روی گزینه خودتون اگه کار بیشتری رو صورت بدی که بتونه سینوسی با قدرت بیشتر یا مربعی رو با قدرت بیشتری رو تولید کنه خوب این مکمل شما سر تر از حذف کننده موبایلی خواهد بود

خواهش میکنم فلزجو جان بله درست میفرماین اما این بحث بهم خوردگی شکل فقط مربوط به طرح موبایلی نیست که در بیشتر طرحهای مبدل اینصورت هست وکلا تا یک حدی میتونی شکل موج رو صاف نگه داری البته چون دامنه افزایش پیدا میکنه در واقع اون شکل مربعی که از سینوسی به وجود میاد مربعی نیست ویک موج سینوسی هست که دامنه اون بشدت زیاد هست وکمی از حالت اولیه خارج شده.البته طرح موبایلی هم خروجیش رو نمیشه بیشتر تقویت کرد وباعث شکستن یا بهم خوردگی موج میشه البته من سعیمو میکنم تا این مکمل رو به صورتی در بیارم که بتونیم شکل موج رو صاف نگه داریم اما همه کارو دیگه نرم افزار نمیتونه انجام بده وترانسها وامپلیهای بازار هم تو این قضیه حرف اول رو میزنه @};-

پنج شنبه 26 شهریور1394 - 7:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 183 , 184 , 185 , 186 , 187 , 188 , 189 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure