انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 6:10am

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 181 , 182 , 183 , 184 , 185 , 186 , 187 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان میشه به جای ردیاب 35 از ردیاب گلدن کینک مدار کوچک و یا مدار ÷نراتورش هم استفاده کرد.
ویا از مدار فانکشن ژنراتور اقا بهنام هم استفاده کنیم.حتی فرکانس متر اقا بهنام و نمایش شارژ باتری که در انجمن موجوده هم درش استفاده کنیم.
خلاصه یه فانکشن ویا یه ردیاب خوب که به همراه نرم افزار موبایل مچ بشه رو دوستان معرفی کنید که اونایی که 35 رو ندارند ازش استفاده کنند.
از ایسی ال ام 356 هم یه امپلی فایر دیدم ببینید چطوره دوستان........

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

[color=#FF8040]هیچ کس همراه نیست تنهای اول[/color]

سه شنبه 3 شهریور1394 - 12:33pm

سلام از نرم افزار موبایل چطورمیشه کمک گرفت؟ دوستان اگر میشه راهنمایی کنید

سه شنبه 3 شهریور1394 - 10:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

در مورد این مکمل چی میدونید ؟؟؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 12 شهریور1394 - 3:29am
آواتار کاربر

arash111 نوشته است:
دوستان برای حذف ریشه درختان و الودگی های زمین از چه وزنی استفاده کنیم کسی راهنمایی میکنه

با درود,برای حذف ریشه درختان در مناطق جنگلی و کوهستانی با دادن وزن نمیتوان حذف ذرات کرد.برای اینکار فقط باید از مکمل استفاده کرد.مکمل هر چقدر قویتر باشد عمق بیشتری را جواب میدهد

یکشنبه 15 شهریور1394 - 12:26pm

سلام دوستان.
من یه مشکلی دارم که خواهش میکنم از دوستان و اساتید راهنمایی بفرمایند.
من مکمل آقا سعید ساختم با tda2005به همراه دو عدد ترانس 3 ولتاژ،اهم ترانس سر سه ولتم حدودا یک اهم بود به همین خاطر یه مقاومت 2 اهمی بهش اضافه کرد م،حالا وقتی ولتاژ خروجی سر پرآب میگیرم 700ولتacهستش،بنظر شما شکل موج توی این ولتاژ تغییر نمیکنه؟متاسفانه اسکوپ در دسترس ندارم،وقتی دو تا مقاومت 15اهمی بصورت سری به سر 3 ولت می بندم ولتاژ خروجی به 215 ولت می رسه. @-)

یکشنبه 15 شهریور1394 - 1:06pm
آواتار کاربر

سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم.
من برای حذف ذرات از مکملی که اقا مجتبی زحمتش رو کشیدن و خروجیش ۴۰ تا ۱۲۰ ولته استفاده میکنم.بازدهی حداکثر 2 و نیم متر اونم بستگی به جنس خاک داره,در زمینهای سنگلاخی خیلی بازدهیش پایین میاد.هر چه فرکانس پایینتر به مکمل میدم ولتاژ خروجیش کمتر میشه.کاش مکملی داشتیم که ولتاژ خروجیش چندبرابر زیادتر باشه تا عمق بیشتری بتونیم ذرات رو حذف کنیم.یکی از دوستان ذرات رو که در عمق ۴متری بود‘’ که دستگاه fpl35 با مکمل رد نمیکرد رو با استفاده از شاغول و گذاشتن مقداری طلا در ۲ متری اون مکان روی زمین رد کرد!

یکشنبه 15 شهریور1394 - 1:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

قابل توجه دوستان به نظر من در مکانهایی که درخت و زمین نمناک داره هیچ مکملی جوابگو نیست چون بسیار جریان میکشه مکمل من 2000 ولت خروجی داره تو همچین جاها بیشتر از 40 ولت نمیره و کمی کار میکنه یا میبرمش 50 ولت فیوز 7 آمپر آمپلی میسوزه .بیخود خودتونو خسته نکنید اگه مکانتون خشک میشه روش حساب کرد در غیر اینصورت هاون در آب کوبیدنست .و ضمنا اون مکملهایی که اسم بردید هیچ کدوم بدرد نمیخوره اسباب بازیه باور کنید.ودر ضمن این دستگاه 35 هم خودش اسباب بازی اصلا معلوم نیست به چی میزنه به چی نمیزنه با 70 گرم خوراک طلا هم تست کردم هیچ امیدی بهش نیست .من فروشنده هستم 500 هزار زیر قیمت کاملا نو بدون هیچ شکستگی مکمل آقا مجتبی هم دارم به من داده 500 هزار300زیر قیمت .کلا 3 میلیون 500 هزار خریدم میدم 2 میلیون 700 هزار .هر کس خریداره pm بده

یکشنبه 15 شهریور1394 - 10:57pm
استاد
استاد

mehdii28 نوشته است:
قابل توجه دوستان به نظر من در مکانهایی که درخت و زمین نمناک داره هیچ مکملی جوابگو نیست چون بسیار جریان میکشه مکمل من 2000 ولت خروجی داره تو همچین جاها بیشتر از 40 ولت نمیره و کمی کار میکنه یا میبرمش 50 ولت فیوز 7 آمپر آمپلی میسوزه .بیخود خودتونو خسته نکنید اگه مکانتون خشک میشه روش حساب کرد در غیر اینصورت هاون در آب کوبیدنست .و ضمنا اون مکملهایی که اسم بردید هیچ کدوم بدرد نمیخوره اسباب بازیه باور کنید.ودر ضمن این دستگاه 35 هم خودش اسباب بازی اصلا معلوم نیست به چی میزنه به چی نمیزنه با 70 گرم خوراک طلا هم تست کردم هیچ امیدی بهش نیست .من فروشنده هستم 500 هزار زیر قیمت کاملا نو بدون هیچ شکستگی مکمل آقا مجتبی هم دارم به من داده 500 هزار300زیر قیمت .کلا 3 میلیون 500 هزار خریدم میدم 2 میلیون 700 هزار .هر کس خریداره pm بده

درود بر شما
مهدی جان با این مکملی که دارید میتونید مثلا یک کیلو مس یا فلز روی یا هر فلز دیگری را 3 متری قرار بده در صورتیکه ولوم وزن35 روی صفر باشه با بالا بردن ولتاز مکمل حذف کنی یا نه اگه تست نکردی این یکی را هم تست کن و جوابی به ما بده البته اگه براتون این تست مقدور باشه

دوشنبه 16 شهریور1394 - 3:10pm

دوستان یکی نیست جواب سوال منو بده؟؟؟ً!!!
آیا عمق گیری با مکمل درسته یا بدون مکمل؟؟و آیا فلز مورد نظر میتونه خارج از اون حجم یا مربعی باشه که ردیاب نشون میده؟؟؟
لظفا جواب بدین.

دوشنبه 16 شهریور1394 - 9:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جاوید نوشته است:
mehdii28 نوشته است:

درود بر شما
مهدی جان با این مکملی که دارید میتونید مثلا یک کیلو مس یا فلز روی یا هر فلز دیگری را 3 متری قرار بده در صورتیکه ولوم وزن35 روی صفر باشه با بالا بردن ولتاز مکمل حذف کنی یا نه اگه تست نکردی این یکی را هم تست کن و جوابی به ما بده البته اگه براتون این تست مقدور باشه

با درود فراوان به جاوید عزیز. فاصله 3 متری یا عمق 3 متری .اگه فاصله باشه انجام میدم اما اگر عمق باشه باید یک جای کاملا خشک پیدا کنم که سخت میشه پیدا کرد اما چشم پیدا میکنم انجام میدم . استاد جاوید فردا یک تستی انجام میدم اگر جواب بده خبر میدم که حداقل برای نقطه زنی بشه کاری کرد .تا اینجا که من به این نتیجه رسیدم اگر هدفی گرفته شد روی هدف ولوم وزن میزارم صفر اگر آنتن کامل باز شد یعنی هیچی نیست اما اگر دوتا آنتن با هم به یک جهتی رفتن یعنی چیزی هست اعم از ذرات چون سنگهای معدنی بخصوص آبروفتی و سیلیس یا شاید فلز که من ندیدم اما جاوید جان مهمتر از هر چیز ساخت فیلتر حذف کننده ذرات هست که روی این 35 زپرتی وصل بشه که به همچی نزنه فرکانس هم فایده نمیکنه 15 عنصر رد بکنه حتما به 16 الی آخر داستان بی انتها خواهد زد .پس فیلتر حذف ذرات مهمترین مسئله هست حتی مهمتر از مکمل .

سه شنبه 16 شهریور1394 - 12:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 181 , 182 , 183 , 184 , 185 , 186 , 187 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure