انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 1:17pm

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 179 , 180 , 181 , 182 , 183 , 184 , 185 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان برای حذف ریشه درختان و الودگی های زمین از چه وزنی استفاده کنیم کسی راهنمایی میکنه

چهارشنبه 24 تیر1394 - 12:04pm
استاد
استاد

درود بر شما
بعد از مدتها کار روی طرج سینوسی به کمک راهنماییهای مهندس حمید و اقا سعید و اقای روت و همینطور استاد i-160 سه حذف کننده که یکی با 1 امپر کار میکنه وزن اون حدود500 گرم هست دومی با 3 امپر که وزنی حدود 3 کیلو داره و سومین نمونه 5 امپر هست که نیمه کاره مونده و با باطری حدودا بالای 6 کیلو وزن داره
نتیجه تستها با دونمونه اولی و دومی عالی هست هم ذرات را میتونه حذف کنه و هم میتونید خود فلز را حذف کنید البته بستگی به وزن فلز داره تا مسافت 30 متر دور از هدف هم قدرت حذف کنندگی داره مسافت بیشتر تست نکردم اگه روی هدف قرار بگیره کلا میتونه فلز را هم حذف کنه بدون پراپ هست و میتونید مدار کوچکتر را در حیب گذاشت و باهاش کار کرد

مدار خاصی نداره در همه قطعات الکترونیک فروشی میشه اون را تهیه کرد نهایت هزینه 100 تومانی داره

چنانچه در تست با اهداف مدفون شده جواب اون مثبت بود مدار و نحوه ساخت را به صورت عمومی در سایت قرار میدهم

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 11:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام استاد جاوید خسته نباشید. ان شاالله جواب زحمتاتون رو بگیرین . من یه مدته در تلاشم با 35 تمرینای جدی و واقعی انجام بدم و از نظرات بچه ها استفاده کردم . خیلی هم امیدوارم مکمل جدید مشکلات خطا رو بتونه کمتر کنه . من که با اون مکمل قبلی البته با ترانس چند مورد رو تست کردم دیدم حذف خطا وجود داشت (واسه اطمینان سه مورد حفاری هم کردم) که یکی ریشه درخت قدیمی خشک شده بود دوتای دیگه اصلا نفهمیدم چی بود.

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 3:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت استاد جاوید @};-
ماشالا استاد بااین پشتکاری که شماداریند حتما به نتیجه میرسه من که از مکمل اقا سعید عزیز واقعا خیلی از خطاهارو رد دادم و اختلاف یک متری برای عمق4متری رو برام رسونده به نیم متر اونم درمورد تیکه های سفال انباشته شده نه فلز.
حالا این موردشماهم اگر واقعا همچین ویژگی داشته باشه مبنی براینکه دیگه پراب زنی نشه که خیلی عالی میشه.
کماکان منتظر نتیجه نهایی شمااستاد عزیز هستیم انشاالله که به لطف خدا موفقیت امیز باشه.

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 4:52pm
استاد
استاد

درود بر شما
با تشکر از دوستان.
سعی من این هست که حذف کننده بتونه تا یک کیلوگرم فلز را رد بده چون واقعا کمتر از این دیگه ارزش حفاری با این هزینه های امروز ی و نبود امنیت و بگیر و ببند نداره. هر چند که ذرات گاهی وقت قدرت بالایی برای کشیدن انتنها دارند اما تست های اولیه تا اینجا مثبت بوده.متاسفانه به علت گرمای زیاد چنوب حدود 50 درجه امکان بیرون رفتن نیست و هدف خاصی هم ندارم که بتونم اون را محک بزنم در ضمن یه فرکانس بهتر هم لازمه پیدا کنم که بخاطر گرما باز امکانش نیست البته تستهای بیشتر روی اهداف دوساله زیر خاک انجام میدهم و سعی میکنم توان حذف کنندگی اون را بدست بیارم

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 5:27pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

جاوید جان ممنون از زحماتت انشالله این پروژه به نحو احسنت تموم بشه و مشکل خطای ردیاب به اخرش برسه .همچنان منتظر تستهای نهایی شما هستیم.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 6:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
با سلام

استاد جاوید عزیز بنده هم به نوبه خودم از شما سپاسگذارم.

یا حق

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 11:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود خدمت دوستان .من خیلی تلاش کردم دوتا فرکانس طلا بدست آوردم که 100 درصد بهتر از تمام فرکانسهای موجود هست که سفال آهن آهن زنگ زده سیلیس سنگهای معدنی پلاتین ریشه انار یا آب انار استخوان و بیشتر ذرات حذف میکنه بدون مکمل چون جاهایی که نمکزار و خاکستر زغال و نمناک (در حد خیس بودن ) هست نمیشه مکمل زد چون ولتاژ 1000 ولت میکنه 10 ولت . خلاصه تمام مد دستگاه و فرکانسهای آزاد روی سفال و آب انار بگیرید محال طلا نشون نده و تمام بحثهای تاثیر ذهن حجم گیری شمال به جنوب و 600 صفحه و 1000 صفحه همه را بذارید کنار این دوتا فرکانس تست کنید بیرون خاک و داخل خاک حتی 5 سانت خطا نداره تضمینی .مواردی که ذکر کردم رد میده بجز اونارو نمیدونم واسه همین شما همه موارد جمع کنید یک طرف و طلا بذارید طرف دیگه با تمام مد دستگاه و فرکانس تا حالا ذکر شده کاملا اشتباه خواهد کرد و فرکانسی که من در اختیارتون میذارم اگر جایی یا عنصری باعث خطا بشه بیاید ذکر کنید تا 100 در 100 به نتیجه برسیم همه شرکت کنند مخصوصا اساتید . لطفا بیخودی صفحه این بخشو پر نکنید با تستهای الکی و آماتوری خواهش میکنم من 3 ماه این تستو دارم انجام میدم بماند چند سال قبلشو .ممنون
فرکانس طلا رهگیری 50.16
فرکانس طلا نقطه دقیق 20.46

پنج شنبه 8 مرداد1394 - 4:14am
استاد
استاد

درود بر شما
فرکانس 20.46 را قبلا گرفته بودم حتی کاربرi-160 چند روز پیش خواست مجددا اون را با همین حذف کننده تست کنم که 35 بین فلز طلا و 4 کیلو اهن ربا وچند کیلو اهن و استخوان و سرب و فلز روی در عمق 170 سانتی به طرف این هدف یعنی اهن ربای که با چند کیلو فلز ات دفن شده میرفت ولی وقتی حذف کننده روشن میشد به راحنی انتنها به طرف هدفی که انگشتر طلا زیر حاک بود میرفت
فرکانسی که برای همه یکسان جواب بده شاید نباشه اما میشه فرکانس های بهتر پیدا کرد

پنج شنبه 8 مرداد1394 - 4:28am
کاربر فعال
کاربر فعال

جاوید نوشته است:
درود بر شما
فرکانس 20.46 را قبلا گرفته بودم حتی کاربرi-160 چند روز پیش خواست مجددا اون را با همین حذف کننده تست کنم که 35 بین فلز طلا و 4 کیلو اهن ربا وچند کیلو اهن و استخوان و سرب و فلز روی در عمق 170 سانتی به طرف این هدف یعنی اهن ربای که با چند کیلو فلز ات دفن شده میرفت ولی وقتی حذف کننده روشن میشد به راحنی انتنها به طرف هدفی که انگشتر طلا زیر حاک بود میرفت
فرکانسی که برای همه یکسان جواب بده شاید نباشه اما میشه فرکانس های بهتر پیدا کرد

فرکانس من دادم بهش چون مطما هستم فرکانس دقیقی هست ولی حتمی نیست حالا خدایش یک انگشتر طلا در مقابل 4 کیلو آهن ربا کلی آهن و و استخوان سفال بی انصافی نیست . =)) حالا اومدیم طبق مطلب بالا که ذکر کردم نشد مکمل زد اونوقت چی ؟؟ حالا شما یه زحمتی بکشید طبق این تست و مواردی که گفتم بذارید پیش همون آهن ربا کلی ذرات از این فرکانس کمی بالا پایین برید ببینید بدون مکمل چه فرکانسی همه اینارو رد میده میره سمت انگشتر طلا اما خواهشا کمی انصاف داشته باش استاد جاوید عزیز طلا حداقل 30 گرم مرحمت بفرما مساوات عدالت برقرار بشه .ممنون

پنج شنبه 8 مرداد1394 - 4:50am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 179 , 180 , 181 , 182 , 183 , 184 , 185 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure