انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 9:10pm

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 169 , 170 , 171 , 172 , 173 , 174 , 175 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
hamze2000 نوشته است:
jafar نوشته است:
ممنونم حمزه جان . کجایی برادر.

جعفر جان يه استراحت مطلق كردم و ايشالله بعد عيد بصورت حرفه اي باز ادامه ميدم

ایشالا...
حمزه جان
روانیه امضاتم...
.
.
.

ﺑﺎ ﺷﺎﺩ ﺑﻮﺩﻥ ..ﺯﻳﺒﺎ ﺑﻮﺩﻥ ...ﺭﻧﮕﻲ ﺑﻮﺩﻥ ... ﺧﻨﺪﻳﺪﻥ ...ﺭﻗﺼﻴﺪﻥ ﻭ ﺍﻭﺍﺯ ﺧﻮﺍﻧﺪﻥ ﻫﻢ ﻣﻲ ﺗﻮﺍﻥ ﺑﻪ ﺑﻬﺸﺖ ﺭﻓﺖ .........ﻛﺎﻓﻴﺴﺖ ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺷﻴﻢ

یکشنبه 17 اسفند1393 - 6:19pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

reza68 نوشته است:
hamze2000 نوشته است:
jafar نوشته است:
ممنونم حمزه جان . کجایی برادر.

جعفر جان يه استراحت مطلق كردم و ايشالله بعد عيد بصورت حرفه اي باز ادامه ميدم

ایشالا...
حمزه جان
روانیه امضاتم...
.
.
.

ﺑﺎ ﺷﺎﺩ ﺑﻮﺩﻥ ..ﺯﻳﺒﺎ ﺑﻮﺩﻥ ...ﺭﻧﮕﻲ ﺑﻮﺩﻥ ... ﺧﻨﺪﻳﺪﻥ ...ﺭﻗﺼﻴﺪﻥ ﻭ ﺍﻭﺍﺯ ﺧﻮﺍﻧﺪﻥ ﻫﻢ ﻣﻲ ﺗﻮﺍﻥ ﺑﻪ ﺑﻬﺸﺖ ﺭﻓﺖ .........ﻛﺎﻓﻴﺴﺖ ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺷﻴﻢ

تقديم به شما... @};-

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 17 اسفند1393 - 7:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت همه دوستان .
لطفا دوستانی که 35 دارن این تست رو بزنن تا نتایج نهایی رو بگیرم .البته بدون حذف کننده ممنون .
لطفا بشینن و 35 رو بدن دست دوستانی که تو رد یابی مهارت دارن .بعد بدن خودشونو روی مد مگنت سرچ کنن .ببینن قیچی میکنه یا نه و در صورت قیچی کردن با چه وزنی قیچی میشه و توان چقدر هست .ممنون منتظرجوابهای گرم شما دوستان هستم

دوشنبه 18 اسفند1393 - 11:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اى کاش منم 35 داشتم و بيشتر کمک ميکردم به دوستان آى صد و شصت جان ،منظورتون از سرچ کردن مگنت بدنتون چيه ؟ يعنی دوستان به کمر بخوابن و روی خودشون قيچى کنن؟

خدايا مددی کن

دوشنبه 18 اسفند1393 - 11:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

غضنفر نوشته است:
اى کاش منم 35 داشتم و بيشتر کمک ميکردم به دوستان آى صد و شصت جان ،منظورتون از سرچ کردن مگنت بدنتون چيه ؟ يعنی دوستان به کمر بخوابن و روی خودشون قيچى کنن؟

سلام .دقیقا .بشینن مثل حالتی که یوگا کارا میشینن برای تمرکز (حالت نیلوفری ) یا بخوابن که نشسته خیلی بهتره .ممنون .
در حالت دراز کش حتما روی چند نقطه قیچی میشه که این نقاط محل تجمع نرونهای عصبی هست و در طب سنتی چینی به نام دان تین یا تان تین و در طب هندی بنام چاکرا میشناسن .که شامل بیضه .زیر ناف.زیر قفسه سینه .قلب .گلو .بین دو ابرو .و فرق سر میشه .ولی در حالت نشسته همه این نقاط در یک راستا قرار میگیرن و تجمع انرژی بیشتری دارن .منظورم از این کار پیدا کردن مقدار مگنت بدن هر فردی هست .توی مدار حذف کننده این مقدار خیلی مهم هست .

سه شنبه 18 اسفند1393 - 12:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جالبه يادمه داييم در رابطه با يه روشی برای خارج کردن روحش تلاش کرد که چندسال طول کشيد و از اين چکراهها ازش شنيده بودم حالا اگه قرار باشه روی بدن قيچي بشه شخص ديگرى بايد اين عمل رو انجام بدة يا شخص اپراتور حالا اگه قيچی شد شما مثلا ميخوای با فرمول خاصی مثل کم کردن وزن مربوطه از خود اپراتور وزن واقعى بگيری ؟چطور توضيح بدم آخه اصلا خودت بگو چطوربه نتيجه نهايی ميخوای برسی

خدايا مددی کن

سه شنبه 18 اسفند1393 - 12:23am
کاربر فعال
کاربر فعال

غضنفر نوشته است:
جالبه يادمه داييم در رابطه با يه روشی برای خارج کردن روحش تلاش کرد که چندسال طول کشيد و از اين چکراهها ازش شنيده بودم حالا اگه قرار باشه روی بدن قيچي بشه شخص ديگرى بايد اين عمل رو انجام بدة يا شخص اپراتور حالا اگه قيچی شد شما مثلا ميخوای با فرمول خاصی مثل کم کردن وزن مربوطه از خود اپراتور وزن واقعى بگيری ؟چطور توضيح بدم آخه اصلا خودت بگو چطوربه نتيجه نهايی ميخوای برسی

میخام مقدار میدان مغناطیسی بدن دوستان رو بدونم .

سه شنبه 19 اسفند1393 - 8:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:

نمیدونم چرا فکر میکنم شما ردیابو دارید!

سه شنبه 19 اسفند1393 - 12:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
غضنفر نوشته است:

نمیدونم چرا فکر میکنم شما ردیابو دارید!

نه سعيد جان بنده 35 ندارم اما با آيسی 8038يکی ساخته بودم که به فنا رفت الان از دوتا آنتن راديو و خوراک زير لب استفاده ميکنم حالا چرا اينجوری فکر ميکنی جای سواله اما کل تايپيک 35رو خوندم و نقاط ضعف و نقاط خوبشو به ذهنم سپردم تا اگه روزی 35رو داشته باشم بتونم کمک خوبی برای همه باشم

خدايا مددی کن

سه شنبه 19 اسفند1393 - 1:08pm

i-160 نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان .
لطفا دوستانی که 35 دارن این تست رو بزنن تا نتایج نهایی رو بگیرم .البته بدون حذف کننده ممنون .
لطفا بشینن و 35 رو بدن دست دوستانی که تو رد یابی مهارت دارن .بعد بدن خودشونو روی مد مگنت سرچ کنن .ببینن قیچی میکنه یا نه و در صورت قیچی کردن با چه وزنی قیچی میشه و توان چقدر هست .ممنون منتظرجوابهای گرم شما دوستان هستم

سلام دوست عزیزم،من کسیو ندارم ک ردیابزن باشه اما رو داداش خودم تست کردم رو،روw1 سنس شد،

سه شنبه 19 اسفند1393 - 1:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 169 , 170 , 171 , 172 , 173 , 174 , 175 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure