انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت1403 - 6:06pm

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 167 , 168 , 169 , 170 , 171 , 172 , 173 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به نقل از یکی دوستان برای حذف هدف یا رو نقطه یه نایلون پهن کنیم اگه نزنه طلاست نه که مگنت یا خطاست و پیشناد دیگه برای سنس رو استخوان و سفال متمرکز بشیم بهتره.نظر اساتید؟و اینکه فرکانس استخوان و سفال چی هست؟

آخرین بار توسط bazargardan در پنج شنبه 14 اسفند1393 - 8:11pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 8:08pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

جاوید نوشته است:
مجتبی نوشته است:
ناگفته نماند که من با تلبت این نرم افزار اندروئید رو دادم به ترانسی که فعلا دارم ده هزار ولت برق میده اما توانش پایینه حدود 30 وات که تبلت هنگ میکنه و ریست میشه چون میدانی درست میکنه که هردستگاهی رو ازکار میندازه دور بر خودش رو حالا شاید تبلت من حساس باشه اینطور شده شنبه با موبایل هم تست میکنم هرچند مدار خود 35 خیلی بهتر از هر موبایلیه پس تنها راهش فقط و فقط همین مدار 35 هست که داخل جعبه جاساز بشه و سیگنال رو از اون بگیریم بدیم به تقویت کننده .

درود بر شما
مجتبی جان ولتاز 10000 ولت با 200 ولت کشنده نیست حداقل باید 500 وات باشه و در بعد تولید موج سینوسی به غیر از موبایل یا تبلت با دقت 50 هرتز با هیچ دستگاه دیگری امکان پذیر نیست تازه دو صدم اعشار هم داره و در بعد امکان تولید موج سینوسی تا ولتاز 10000 ولت شاید یه خیال باشه. ممکته که ما امپر بالاتر در حد 1 امپر هم نیاز داشته باشیم ولی یه کمی خطرناک هست در هر صورت نیاز به حساب و کتاب دقیق هست وگرنه هزینه ها بالا تر میرود

جاوید جان درسته با هیچ دستگاه دیگه نمیشه اما مگه قرار نیست هرچی که ردیاب 35 داد همونو به مکمل بدیم خب این مکمل هم همان مدار 35 دیگه :D هرچی اونطرف داره اینطرف هم داریم حالا با ولتاژ و توان بیشتر .
چرا خیال باشه دوست من من الان با یه ترانس بالای ده هزار ولت دارم اما توانش کمه برای همین سفارش دادم ایندفعه با ترانس وات بالاتر بپیچه البته این ترانس جدید که میخوام بگیرم ترانس پیچه میگفت قرقره اش سی صد واتیه . ضمنا دوست من تمام حساب کتابها رو انجام میدیم نگران نباشید تو این کار چندین مهندس فیزیک بهم کمک میکنند خود همان کسی که سیم رو میپیچه کارش اینه اصلا براش کاری نداره برای ولتاژ بالا . حالا عجله نکنین بذارین این کار تمام بشه فیلم و عکس میگیرم میبینین

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 8:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محققین عزیز من این دستگاه 12 هزار ولتی وات بالا که ساخت انگلستان هست رو در اختیار دارم . اگر برای کار شما نیاز هست میتونم اونو با قیمت مناسب در اختیار شما قرار بدم .
http://www.bmisurplus.com/products/1804 ... tion-teste

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام .فرکانس 35ثابت نیست و اگه اونو تبدیل کنید به سینوسی یه موج سینوسی با تلرانس حدود یک هرتز خواهید داشت .
فکر ولتاژ بالا با امپر بالا رو هم از سرتون بیرون کنید .اول اینکه اگه اتفاقی واسه کسی بیفته این کار یه قرون ارزش نداره .ثانیا این دستگاه که تو نظرتون هست خیلی حجیم و پر مصرف خواهد شد
یه مطلب دیگه اینه که مثلا اگه واسه من 300ولت تا سه متر حذف کنه واسه شخص دیگه شاید یه متر حذف کنه و نفر دیگه شاید ده متر .پس این مسیله واسه افراد مختلف متفاوته .

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 8:34pm
مدیر کل
مدیر کل

hoshyar191 نوشته است:
محققین عزیز من این دستگاه 12 هزار ولتی وات بالا که ساخت انگلستان هست رو در اختیار دارم . اگر برای کار شما نیاز هست میتونم اونو با قیمت مناسب در اختیار شما قرار بدم .
http://www.bmisurplus.com/products/1804 ... tion-teste

ممنونم هوشیار جان فعلا که سفارش دادم انشاالله شنبه میگیرم و تا اخر هفته اعلام میکنم این هزینه ها رو تا حالا انجام دادیم تا به اینجا رسیدیم کاشکی زودتر میگفتین حالا اگر احتیاج شد چشم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 8:35pm
مدیر کل
مدیر کل

saeeed60h نوشته است:
سلام .فرکانس 35ثابت نیست و اگه اونو تبدیل کنید به سینوسی یه موج سینوسی با تلرانس حدود یک هرتز خواهید داشت .
فکر ولتاژ بالا با امپر بالا رو هم از سرتون بیرون کنید .اول اینکه اگه اتفاقی واسه کسی بیفته این کار یه قرون ارزش نداره .ثانیا این دستگاه که تو نظرتون هست خیلی حجیم و پر مصرف خواهد شد
یه مطلب دیگه اینه که مثلا اگه واسه من 300ولت تا سه متر حذف کنه واسه شخص دیگه شاید یه متر حذف کنه و نفر دیگه شاید ده متر .پس این مسیله واسه افراد مختلف متفاوته .

سعید جان از چه منبعی میگین که فرکانس 35 ثابت نیست مهندس حمید تمام سعی شو کرده که فرکانس ثابت رو داشته باشیم تو این موضوع شکی نیست و با این اسکوپ های معمولی نمیتونین ببینین . و سعی و تلاشمون رو میکنیم تا اون تلرانس یک هرتز که میگین نداشته باشیم حالا با راههای مختلف . برای همین از ولتاژ بالا و توان بالا استفاده میکنیم که دیگه برای هرکسی تا ده متر رو حذف کنه . میمونه موضوع خطرش که حالا یه فکریش میکنیم . خروجی رو از پریزهای صنعتی میگیرم درپوش داشته باشه و دوتا کلید میذارم یکی برای مدار و دیگری برای راه اندازی ترانس . بعد فعلا درحد ازمایش و محدوده قرار نیست به هرکسی داده بشه .

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 8:41pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

مجتبی جان تمام فرمایشاتی که میفرمایین درست و متین..ولی بیشتر این جنبه هارو هم در نظر بگیرین که اولا این مکمل یه چیزی در بیاد سبک و تا جایی که امکان داره کم حجم.بعدشم خطری برای کسی ایجاد نکنه که این خودش خیلی مهمه ودر ضمن هزینشم بعد اینکه این پروژه به اتمام رسید کاربرا بتونن از پس هزینش بر بیان.از طرفی خلاصه چیزی باشه که با ده دقیقه کار یا با 30 مین کار کردن زود شارژش خالی نشه گاهی وقتها میبینی ردیابو باید ببری تو ارتفاعات یا منطقه صعب العبوره حالا میخوای انتن بزنی و مکملو با خودت ببری اونجا .دیگه اونجا شارزش بخواد زود تموم بشه یا دست و پا گیر باشه و خسته کننده باشه و خطرناکم باشه دیگه بدرد نمیخوره این مکمل باید همه این مسائل در این مکمل رعایت بشه اونوقت میشه گفت پروژه مکمل تمام شده و دیگه حرفی برای گفتن نزاشته.خیل خوبه توان ردیابو بالا ببریم ولی این نکاتم کلیدیه تو فکر ایناشم باشین.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 8:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجتبی نوشته است:
saeeed60h نوشته است:

سعید جان از چه منبعی میگین که فرکانس 35 ثابت نیست مهندس حمید تمام سعی شو کرده که فرکانس ثابت رو داشته باشیم تو این موضوع شکی نیست و با این اسکوپ های معمولی نمیتونین ببینین . و سعی و تلاشمون رو میکنیم تا اون تلرانس یک هرتز که میگین نداشته باشیم حالا با راههای مختلف . برای همین از ولتاژ بالا و توان بالا استفاده میکنیم که دیگه برای هرکسی تا ده متر رو حذف کنه . میمونه موضوع خطرش که حالا یه فکریش میکنیم . خروجی رو از پریزهای صنعتی میگیرم درپوش داشته باشه و دوتا کلید میذارم یکی برای مدار و دیگری برای راه اندازی ترانس . بعد فعلا درحد ازمایش و محدوده قرار نیست به هرکسی داده بشه .

تا اونجایی که اقا حمید گفتن تو 35طول پالس مثبت رو ثابت داریم و اگه این موج رو تبدیل کنیم به سینوسی یه موج متغیر سینوسی خواهیم داشت .
این مطلب رو خودم تست کردم

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 9:02pm
مدیر کل
مدیر کل

ramin نوشته است:
مجتبی جان تمام فرمایشاتی که میفرمایین درست و متین..ولی بیشتر این جنبه هارو هم در نظر بگیرین که اولا این مکمل یه چیزی در بیاد سبک و تا جایی که امکان داره کم حجم.بعدشم خطری برای کسی ایجاد نکنه که این خودش خیلی مهمه ودر ضمن هزینشم بعد اینکه این پروژه به اتمام رسید کاربرا بتونن از پس هزینش بر بیان.از طرفی خلاصه چیزی باشه که با ده دقیقه کار یا با 30 مین کار کردن زود شارژش خالی نشه گاهی وقتها میبینی ردیابو باید ببری تو ارتفاعات یا منطقه صعب العبوره حالا میخوای انتن بزنی و مکملو با خودت ببری اونجا .دیگه اونجا شارزش بخواد زود تموم بشه یا دست و پا گیر باشه و خسته کننده باشه و خطرناکم باشه دیگه بدرد نمیخوره این مکمل باید همه این مسائل در این مکمل رعایت بشه اونوقت میشه گفت پروژه مکمل تمام شده و دیگه حرفی برای گفتن نزاشته.خیل خوبه توان ردیابو بالا ببریم ولی این نکاتم کلیدیه تو فکر ایناشم باشین.

خب درسته یه چیزی دربیاد سبک و کم حجم اما وقتی ما همچین توانی رو بخوایم یه مقدار حجم دستگاه بالا میره شما درنظر بگیر اندازه جعبه ویدئو کاست قدیمی ایوا 102 همچین جعبه ای یا همین دی وی دی های جدید با ارتفاع بیشتر . قسمت باطری هم فکر شده دوتا باطری رو موازی میکنم امپر بالا حالا رو باطریشم فکر میکنم چند امپر باشه که حداقل دوساعت رو کار کنه . هرچند ولتاژ که بره بالا با توان جریان کشی هم میره بالا و زود تخلیه میشه . این مکمل رو باید روی هدف دقیقا بذارین تا خیالتون ازحذف کننده راحت بشه .

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 9:08pm
مدیر کل
مدیر کل

saeeed60h نوشته است:
مجتبی نوشته است:
saeeed60h نوشته است:

تا اونجایی که اقا حمید گفتن تو 35طول پالس مثبت رو ثابت داریم و اگه این موج رو تبدیل کنیم به سینوسی یه موج متغیر سینوسی خواهیم داشت .
این مطلب رو خودم تست کردم

حالا در این مورد با مهندس صحبت میکنم شاید راهکارهای بهتری داشته باشند من سعی و تلاشم اینه از خود 35 استفاده بشه اگر نشد یه فکری برای تولید سیگنال با ثبات بالا میکنم شما هم اگر نظری دارین میتونین اعلام کنید. حالا شنبه تست میکنم با ولتاژ بالا و توان بالا ببینم موبایل و 35 ایا هنگ میکنه یانه

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 9:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 167 , 168 , 169 , 170 , 171 , 172 , 173 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure