انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 11:21pm

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 166 , 167 , 168 , 169 , 170 , 171 , 172 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bazargardan نوشته است:
جای بنیانگذار مکمل خالی.سعید جان چرا نیستی آقا دلمون برات تنگ شده ها.نیستی تایپیک مکمل لطفی نداره.

سعید جان کماکان درانتظاریما.البته جمع بستنم دلیل بر احترامی بودن جمله بود چون دوستان دیگرمون انگار با اومدن یوزر i-160 دیگه تورو فراموش کردن.البته یوزر i-160 ناراحت نشن و تلاششون هم قابل تحسین و تبریکه.با این همه حال ما این تایپیکو با سعید شناختیم و دوست دارم حضورشم حس بشه.

چهارشنبه 13 اسفند1393 - 1:03pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

bazargardan نوشته است:
bazargardan نوشته است:
جای بنیانگذار مکمل خالی.سعید جان چرا نیستی آقا دلمون برات تنگ شده ها.نیستی تایپیک مکمل لطفی نداره.

سعید جان کماکان درانتظاریما.البته جمع بستنم دلیل بر احترامی بودن جمله بود چون دوستان دیگرمون انگار با اومدن یوزر i-160 دیگه تورو فراموش کردن.البته یوزر i-160 ناراحت نشن و تلاششون هم قابل تحسین و تبریکه.با این همه حال ما این تایپیکو با سعید شناختیم و دوست دارم حضورشم حس بشه.

با سلام خدمت دوستان .سعید اقا از دوستان هستن و تقریبا هر اتفاق موثری که بیفته ما با هم در مشاوره و هم فکری هستیم .ارادتمند .محمد

چهارشنبه 13 اسفند1393 - 1:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان .منو ببخشید که کمتر میام انجمن.هدف ارتقا سیستم هست حالا من یا دوستای دیگه .تقریبا همه چی گفته شده و مشخصه که ولتاژ بالا فعلا چاره کاره .
اقا محمد از دوستان بنده هستن و اقای بازار گردان همچنین .مخلص همه دوستان هستم فقط سرم یکم شلوغه .

چهارشنبه 13 اسفند1393 - 4:07pm

سلام دوستان،ردیاب من پرش اعداد داره ،کسی نمیدونه،چکارش کنم مشکلش حل بشه؟

چهارشنبه 13 اسفند1393 - 10:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آریانا جان باید تشریف ببرین ولوم 10 کیلوی مولتی ترن بخرین جایگزین ولوم های دستگاه بکنین البته ولوم معمولی هم میشه ولی مولتی ترن خیلی بهتره

چهارشنبه 13 اسفند1393 - 11:41pm

رهنما نوشته است:
آریانا جان باید تشریف ببرین ولوم 10 کیلوی مولتی ترن بخرین جایگزین ولوم های دستگاه بکنین البته ولوم معمولی هم میشه ولی مولتی ترن خیلی بهتره

مرسی داداش ،

پنج شنبه 13 اسفند1393 - 12:43am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان نگران موج سینوسی با ولتاژ بالا و توان بالا نباشید درسته تو انجمن بنده یه مدتیه سکوت کردم اما اکثر پستها رو مطالعه میکنم و کارهایی رو هم انجام دادم و البته ضررهایی هم کردم که فدای سرتون . تاحالا تقریبا دو میلیون هزینه انواع اقسام ترانس و امپلی و سوزاندن اهمتر :D رو انجام دادم و تشکر ویژه دارم از مهندس چه عرض کنم ایشون دارن دکتراشون رو میگیرند ( i-160 ) از نظر فیزیک و برق صنعتی خیلی بهم کمک کردند و اخرین ترانسی که سفارش دادم بپیچند ترانس با ولتاژ 10000ولت با 200 وات قدرت حالا شاید بیشتر هم بشه با این قدرت و ولتاژ حدود 33 متر رو میتونه راحت براتون حذف کنه وزن حقیقی رو بده . طبق تست هایی که این کاربرi-160 انجام داده با 900 ولت و توان 30 وات تونسته سه متر عمق وزن فلز رو حقیقی بزنه و حفاری هم شده وزن درست بوده اما همان لحظه ایشون یه تست دیگه ای هم انجام دادند با 900 ولت و توان 5 نتونسته تو این عمق سه متر حذف کنه پس توان خروجی ترانس خیلی تاثیر گذار هست تو حذف کنندگی . و تست دیگری هم انجام دادند تو عمق 5 متری که ایشون میدونند 40 کیلو فلز وجود داره بدون مکمل ردیاب داد 8 تن با مکمل 900 ولت 30 وات نتونسته خوب حذف کنه وزن داد 240 کیلو پس نتیجه میگیریم ولتاژ با توان بالا تو عمق تاثیر گذار هست و بنده هم زدم به سیم اخر :D میخوام یه مکملی درست کنم با ولتاژ بسیار بالا ده کیلو ولت با توان 200 وات که بسیار خطرناک و کشنده هست فقط ترس این دارم دستگاه روشن باشه دوستان هنگام فرار یهو دستشون بخوره به پرابها استخوان انها دود بشه :D و چه تضمینی از انها بگیرم که بعدا با من دولت کارنداشته باشه فکر کن صد نفر بگیرن اون صدو یکمی خدای نکرده براش اتفاق بیافته بنظر دوستان راهی هست برای خلاصی و تبرئه شدن من؟و ضمنا با کفشهای مخصوص باید برند کاوش یعنی ته کفششون میخ نباید داشته باشه و سعی بشه زمین خشک باشه یه چیزهایی هست که باید رعایت بشه چون با جونشون داره بازی میشه و این دستگاه رو من به هرکسی نمیدم تا محضری برام رضایت نامه بدن و جالب اینجاست قسمت سیگنال ژنراتور هم میخوام از یک دستگاه 35 دیگه استفاده کنم داخل این جعبه بزرگ درواقع دو دستگاه 35 دارند و هرچی ردیاب میزنه یعنی گلد 1 یا 2 یا 3 الی اخر همونه به مکمل بدن باهمون کنترل وزن و تنظیم فرکانس دستی ایندفعه با ولتاژ بالا و توان بالا .
اخرین ترانس که تقریبا نهایی هست شنبه اماده میشه . فعلا با مشورتی که با مهندس کردم قراره موج مربعی 35 رو به ی طریق به موج سینوسی تبدیل کنیم که بدم به پیش تقویت کننده یعنی پری بعد به امپلی 8210 و بعد به ترانس های ولتاژ و بوسیله دو عدد فن بزرگ که هوا داخل جعبه در گردش باشه و با باطری امپر بالا همه اینها داخل یه جعبه بزرگ فلزی جاساز میشه . انشاالله تا چند روز دیگه این پروژه هم به پایان میرسه . البته هزینه بسیار بالایی هم داره تقریبا دوبرابر خود ردیاب 35 خرج برمیداره حالا هرکی توان خرید و ضمانت نامه داد میتونم بهش بدم اونم به تعداد محدود. موفق باشید .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 5:52pm
مدیر کل
مدیر کل

ناگفته نماند که من با تلبت این نرم افزار اندروئید رو دادم به ترانسی که فعلا دارم ده هزار ولت برق میده اما توانش پایینه حدود 30 وات که تبلت هنگ میکنه و ریست میشه چون میدانی درست میکنه که هردستگاهی رو ازکار میندازه دور بر خودش رو حالا شاید تبلت من حساس باشه اینطور شده شنبه با موبایل هم تست میکنم هرچند مدار خود 35 خیلی بهتر از هر موبایلیه پس تنها راهش فقط و فقط همین مدار 35 هست که داخل جعبه جاساز بشه و سیگنال رو از اون بگیریم بدیم به تقویت کننده .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 6:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود
با تشکر از اقا مجتبی عزیز به نظر حقیر یه مکملی که تا ۵متر وزن دقیق بده کافیه به طور مثال با ۱۰۰۰ولت یا کمی بیشتر با توانی که تا ۵متر نفوز داشته باشه
و خطراتشم به مراتب کمتر و دمو دستگاههای سبکتر لازم داره .

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 6:33pm
استاد
استاد

مجتبی نوشته است:
ناگفته نماند که من با تلبت این نرم افزار اندروئید رو دادم به ترانسی که فعلا دارم ده هزار ولت برق میده اما توانش پایینه حدود 30 وات که تبلت هنگ میکنه و ریست میشه چون میدانی درست میکنه که هردستگاهی رو ازکار میندازه دور بر خودش رو حالا شاید تبلت من حساس باشه اینطور شده شنبه با موبایل هم تست میکنم هرچند مدار خود 35 خیلی بهتر از هر موبایلیه پس تنها راهش فقط و فقط همین مدار 35 هست که داخل جعبه جاساز بشه و سیگنال رو از اون بگیریم بدیم به تقویت کننده .

درود بر شما
مجتبی جان ولتاز 10000 ولت با 200 ولت کشنده نیست حداقل باید 500 وات باشه و در بعد تولید موج سینوسی به غیر از موبایل یا تبلت با دقت 50 هرتز با هیچ دستگاه دیگری امکان پذیر نیست تازه دو صدم اعشار هم داره و در بعد امکان تولید موج سینوسی تا ولتاز 10000 ولت شاید یه خیال باشه. ممکته که ما امپر بالاتر در حد 1 امپر هم نیاز داشته باشیم ولی یه کمی خطرناک هست در هر صورت نیاز به حساب و کتاب دقیق هست وگرنه هزینه ها بالا تر میرود

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 7:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 166 , 167 , 168 , 169 , 170 , 171 , 172 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure