انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 11:14am

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز منظور من این بود که بین طلا و مس و نقره فرقی قایل نمیشه
اگر تو خونه شما تستت درست میشه فقط بخاطر تاثیر نیروی ذهنته

جمعه 14 شهریور1393 - 2:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Dustin hoffman نوشته است:
دوست عزیز منظور من این بود که بین طلا و مس و نقره فرقی قایل نمیشه
اگر تو خونه شما تستت درست میشه فقط بخاطر تاثیر نیروی ذهنته

خط اول رو نمیدونم درست گفتی یا نه
ولی خط دوم رو قبول دارم که تاثیر نیروی ذهن بسیار شدیده
بیشتر از اون چیزی که هرکس فکر میکنه

جمعه 14 شهریور1393 - 3:01pm
مدیر کل
مدیر کل

خب بنده قصد نداشتم به بحث های اغلب غیر مفید بیش از این ادامه بدم! در صورتیکه این صحبتها همگی جواب محکمی داره! پس برای آخرین بار جواب میدم!
در این مورد که من انتقاد پذیر نیستم ؛ فکر میکنم واقعیت در پیشگاه همگان واضح و روشنه. من اگر انتقاد پذیر نبودم هیچ یک از این بحثها امکان مطرح شدن در انجمن رو نداشت! من اینجا اختیار تام دارم که هر لحظه که بخوام هر کسی رو از سیستم انجمن حذف کنم یا حداقل مطلبش رو سانسور کنم! ولی این روش من نیست و وجود این انتقادات و بحثها گواه بر این مطلب هست. وانگهی انتقاد پذیر بودن به نظر شما چیه؟ یعنی اگر با هم بحث کنیم و من جواب بدم انتقاد پذیر نیستم؟ هر چی شما بگی من بگم درسته در صورتی که شاید نباشه ؛ اونوقت میشم انتقادپذیر! خب اینکه مشخصه درست نیست. واقعا اگر جای ما با هم عوض میشد آیا شما خودتون میتونستین یک دهم من انتقاد پذیر باشین؟ اصلا مدیر کدوم انجمنی رو میشناسین که بشینه اینطور با حوصله پاسخ همه مسائل رو بده؟ از این گذشته چه چیزی اسمش انتقاد هست؟! هر کسی که هر ازگاهی معلوم نیست از کجا پیداش میشه و نظر کارشناسی میده باید اسمش رو گذاشت انتقاد؟ خب شخص تا حالا کجا بوده؟ چرا به اصطلاح این انتقادها نگه داشته میشه که در بعضی مواقع خاص مطرح بشه؟ انتقاد ذاتا سازندست. با توجه به این آیا اسم بعضی از این حرفها رو واقعا میشه انتقاد گذاشت یا بیشتر شبیه یک جریان تخریبی خاص هست؟! کسی یا کسانی که نگران بازی با شعور دیگران هستن ؛ ابتدا بهتره خودشون این کار رو نکنن!!!
اما در خصوص خودباوری کاذب! اگر بنده هیچ کاری در زندگیم با موفقیت انجام نداده بودم حرف شما درست بود. ولی فکر میکنم کسی اگر به اندازه کافی عاقل باشه و از درجه سواد کافی هم برخوردار باشه پس از سالها کار در زمینه تخصصی خودش میدونه کجای داستان قرار داره! واکنشهای اطرافیان و تاییدات مختلف پس از ارائه پروژه های مختلف البته در دنیای واقعی حداقل به خود آدم نشون میده که در چه سطحی قرار داره. پس لازم نیست یک ناشناس مجازی تشریف بیاره اینجا و بواسطه ساز و کارهای بی حساب و کتاب یک محیط مجازی ؛ دیگری رو در یک سطح پایین جلوه بده! از کجا معلوم که شما در دنیای واقعی حتی توان چند کلمه صحبت کردن با من رو داشته باشین؟! از این گذشته خوبه بنده به نوبه خودم چندین کار مهم و اساسی در این انجمن صورت دادم که هر یک یا در ایران برای اولین بار انجام شده و یا حتی در دنیا! نمیخوام زیاد هم توضیح در موردش بدم. کسانی که انجمن رو دنبال میکنن متوجه هستن. اینها اسمش کاذب نیست بلکه واقعیه! شما هم توانش رو دارین انجام بدین و صد برابر هم خودباوری پیدا کنین. من به شما قول میدم هیچوقت اسمش رو کاذب نذارم! ولی وقتی شخص خودش کارنامه ای نداره و میاد اینطور صحبت میکنه مشخص میشه که چقدر اینطور مسائل یا بقولی انتقاداتی که از دیگران میکنه بیشتر متوجه خودش هست!
اینکه میفرمایین کسی میخواد کاری کنه من گفته باشم نکنین جواب نمیده! اولا من یادم نمیاد اینطور به نوعی جلو انجام یک پروژه رو گرفته باشم! اصلا روش من این نیست. روش من اینه که اگر طرح یا پروژه ای رو قبول نداشته باشم طبیعتا روش وقت نمیذارم و همکاری نمیکنم! همین. دیگه باقی دوستان نظرشون چیز دیگه هست ؛ تا بحال نشده خدای ناکرده چوب لای چرخ کارشون بذارم! انجمن فقط من نیستم و اصولا در انجمن قرار نیست فقط یک نفر کار انجام بده. مبنای کاری هر انجمنی بر اساس همکاری افراد مختلف هست. از این گذشته فکر نمیکنم جایی بنده اشتباه کرده باشم که باعث به خطا رفتن دیگران شده باشه! در این زمینه هم روش کاری بنده بیان محکم و مفصل مطلبی هست که ازش مطمئنم و سکوت در خصوص مسائلی که در موردشون چیزی نمیدونم یا مطمئن نیستم! اعتقاد هم دارم اگر فقط همین روش رو همه دوستان در انجمن استفاده میکردن ما الان خیلی جلوتر از این بودیم!!!
در مورد اون مثال شرکت اینتل هم اولا میگن در مثل جای مناقشه نیست! در ثانی بحث و مثال من در مورد پیشرفتهایی بود که در همه زمینه ها و توسط همه در کار خودشون بمرور زمان طبیعتا بوجود میاد. وگرنه بنده یک نفر آدم در حد خودم هستم و مشخصه که نمیتونم قابل مقایسه با بزرگترین شرکتهای عریض و طویل دنیا باشم!!! این هم البته بگم که حتی این مثال ها هیچکدوم نمیتونن ایرانی باشن!!! ایران و ایرانی با همین اوضاعی که مقیاس کوچکیش رو داریم اینجا بصورت مشتی نمونه خروار میبینیم ؛ هیچوقت در علم روز به جایی نخواهد رسید!
اما در مورد خوب یا بدی ردیاب 35 برای بنده همین کافیه که طی این 1 سال که ردیاب ارائه شد ؛ هنوز در ایران هیچ یک از فروشنده ها و سازندگان ریز و درشت ردیاب نتونستن ادعا کنن که چیز بهتر و دقیق تری تونستن طراحی کنن! یعنی بعنوان یک ردیاب دستساز داخلی رقیبی نداره. دوستان زیادی هم دنبال جایگزینی احتمالی با یک فانکشن ژنراتور دقیق رفتن و با وجود طرحهای زیاد در این زمینه که تا بحال در دنیا کار شده ؛ به این نتیجه رسیدن که ردیاب 35 هر چه که هست دقت بهتری داره و به ویژه مخصوص ردیابی طراحی شده و واقعا جواب خوبی میده. حالا اگر یک سری خطاهای متعارف در سیستم آنتنی وجود داره باز هم من تاکید میکنم اکثر اینها رو نمیشه از طریق دستگاه حذف کرد! اگر شدنی هست خب ضمن استفاده از همون دستگاهی که میتونه همه خطاها رو حذف کنه ؛ لطفا به ما و دیگران هم معرفیش کنین!

در نهایت بنده پس از 2 روز فکر کردن یک تصمیم شخصی گرفتم که به عرض همه دوستان میرسونم. بنده از این لحظه به بعد دیگه در مورد سیستم ردیابی آنتنی در انجمن نه صحبتی خواهم کرد و نه نظری خواهم داد و نه هیچ طرحی برای آینده خواهم داشت! این نظر قطعی و نهایی من هست و دلایل زیادی هم براش دارم که اگر خودتون کمی فکر کنین متوجه میشین! ماشالا ما آدم وارد و با تجربه در ردیابی زیاد داریم. بعضی دوستان که دیگه کارشناس درجه یک هستن! بهرحال نیازی به وجود و حضور بنده نیست. اگر من بعد از این مدت نتونستم در این زمینه کاری صورت بدم که رضایتمندی دوستان رو حاصل کنه ؛ پس هیچ دلیلی هم نداره بخوام در این زمینه کار رو ادامه بدم! این کاملا منطقی هست. پس دوستان خواهشا در مورد ردیاب با بنده صحبتی نکنن. خوب و بد های ردیاب 35 هم هر چه که هست در انجمن دیگه بارها و بارها مطرح شده و از شفافیت کاملی برخورداره. چیزی که هیچ کجا و در هیچ سایت و انجمنی در دنیا در خصوص دستگاههای مشابه پیدا نمیشه! پس دیگه مسئولیتی بر گردن من نیست. از نظر کیفیت ساخت هم که مسائل زیادی مطرح شده ؛ مسئولیت بر عهده آقا مجتبی هست و دوستان طبیعتا حق دارن مطالبات خودشون رو در این زمینه از ایشون توقع داشته باشن.

جمعه 14 شهریور1393 - 3:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از کسی طرفداری نمیکنم
ولی همین که در این انجمن آزادانه میشه حرف زد از با از بارزشترین فاکتورهاست که نباید ندید گرفته شه
و جای تقدیر داره

ولی اینکه 35 خوب کار میکنه یا نه جای بحث داره
حداقل انتظار دارم آنتنها به سمت فرکانسی که از دستگاه داده شده حرکت کنن
به نظرم اینکه آیا خطایی در اون فرکانس داده شده وجود داره یا نه از عهده و مسئولیت مهندس حمید خارجه

به خدا فقط انتظار دارم آنتنها به سمت جایی که فرکانس دادم حرکت کنن و بیشتر نمیخوام

جمعه 14 شهریور1393 - 3:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
اساس و کار این انجمن و تبلیغاتی که در روزای اول تاسیسش گفته میشد .همین بود که ازادانه میشه اینجا حرف زد و هیچ سانسوری به جز موارد غیر اخلاقی وجود نخواهد داشت . وب ه خاطر همین مساله هم بود که امثال من که فقط دروغ شنیده بودیم از همه جا اعتماد کردیم و اومدیم اینجا حمایت هم کردیم به خیلی ها هم معرفی کردیم تشویق کردیم حتی به خاطر این انجمن و حمایت ازش فحشای بدی که تو کل زندگیم نخورده بودیم خوردیم . اشکال نداره لازم باشه باشه بازم فحشو تهمت میخورم ولی مثل مرد روی حرفم وا میستم و حرفمو رو در رو میزنم هیچ ترسی هم از کسی ندارم و نخواهم داشت
مشکل ما اینه که بیشتر تو حاشیه کار هستیم تا تو عمق کار
بیخیال بسته دیگه از شندین منم منمای زیادی
همه خسته ایم
دوستان خواهشا و لطفا این تست رو که گفتم انجام بدین کلا نیم ساعت بیشتر زمان نمیبره .خیلی به همه کمک میکنه این تست. ویکی از بزرگترین علتای خطا زدن ردیابو با این تست میتونین مشخص کنین برای خودتون
جناب داستین هافمن عزیز شما هم اول لطفا تست کنید و بعد از تست بیایین بگین.نخیر به هیچ عنوان اون چیزی که شما گفتین اتفاق نمیوفته

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

جمعه 14 شهریور1393 - 4:10pm
استاد
استاد

شایان نوشته است:
حمید جان دوست عزیز شما کاملا درست میگی اساتید بالاتری از من اینجا هستن که اپراتور خوبی هستن و با نظر شما اصلا بنده ته صفم نیستم که شما میگی .ولی فقط من موندم اپراتور خوب از نظر شما یعنی چی چه
ویژگ هایی باید داشته باشه ؟ :-B
تا اونجایی که من از پستای شما برداشت کردم هر وقت کسی خطا هم میزنه و عامل خطا هم بیرون میاره از نظر شما خوبه ولی اگه همون شخص بعد از چند وقت کوچکترین انتقادی هم بخواد بکنه میشه نادان و کار نابلد و اپراتور ضعیف :D
بعدشم برادر من شما چند تا مشکل داری
1- انتقاد پذیر نیستی
2- دچار یه خود باوری کاذب هم شدی و طوری صحبت میکنی و پست میزنی که در اخر تمام مباحث حرفت اینه که فقط داری تو درست میگی و همه اشتباه میکنن حتی اگه کسی بخواد کاریو شروع کنه سریع میایی میگی که من انجام دادم نتیجه نداده این کار فایه نداره .خوب برادر من شاید شما اشتباه انجام دادی چرا اینقدر دیگرانو دلسرد میکنی و فقط میگی من درست میگم همتون اشتباه میگین
مخصوصا خدا نکنه کسی بیاد در مورد این ردیاب حرفی بزنه
ما که اصلا به ردیاب خرده نگرفتیم به توپ بستی ما رو و خیلی مودبانه ما رو هیچ فرض کردی دمت گرم :ymapplause:
من حرفم چیز دیگه ای بود ولی از اونجایی که شما نسبت به 35 زیادی حساس شدی ما به اینجا رسیدیم
حالا من یه چیزیو میگم هیچ کدوم از شماها که اینقدر هم مدعی هستین و همه چیو به اپراتوری بندگان خدا نسبت میدین متوجه بشین که مشکل کار از جایی دیگست نه این بندگان خدا که تا یه چیزی میگن فقط میزنید تو سرشون که خطای ذهن زدید و اپراتوریتون ضعیفه
شما که به اصطلاح قوی بودین به کجا رسیدین

تمام دوستانی که ردیاب 35 رو در اختیار دارن و دارن این پستو میخونن توجه کنن
یه روش بهتون میگم که حتما تست کنید تا علت یکی از خطاهایی که با ردیاب میزنید براتون روشن بشه و واضح تر درک کنین که قضیه از چه قراره

دوستان یه نقره بین 20 تا 30 گرم یه مقدار مس هم بین 40 تا 60 گرم و طلا هم بین 8 تا 10 گرم باشه برای این تست لازمه و کافیه
نقره رو بدارید سمت چپتون مس هم بذارید سمت راستتون طلا هم بذارید رو به روتون این سه تا هز کدوم یکی دو متر هم با هم فاصله داشته باشن کفایت میکنه توجه داشته باشین که فلزا رو حالت یه مثلث رو به روتون قرار بدین
بعد خودتونم 2-3 متری از این فلزات فاصله بگیرید
حالا ردیابو روشن کنید و رو مود طلا بذارید اول با مودای خود ردیاب تست کنید بعد اگه خواستید فرکانسای دستی رو امتحان کنید .
ولوم وزنو روی 5 گرم بذارید قدرتم اخر با سیم هم خواستین انتن بزنین اول برای طلا
بعد برای نقره و بعد هم برای مس
اولین تستو یادتون نره ولوم وزن فقط روی 5 گرم باشه
بعد از این ولوم وزنو صفر کنید وباز هم انتن بزنید و عکس العمل انتنها رو ببینید
ولوم وزن روی 3 گرم و دبلیو 4 هم این تستو انجا بدین رو ی هر سه مود هم طلا هم نقره و هم مس
دوستان حتما این تستو انجام بدین و نتیجشو خواهشا و لطفا هر حوری که گرفتین بیایین اینجا بگین
چون میخوام به یه نتیجه گیری کلی برسیم که به همه کمک میکنه و خیلی موضوعات روشن میشه
اقا سعید که این تاپیکو ایجا کردی شما هم لطفا این تستو انجام بده و فقط با 35 این کارو انجام بده
و لطفا ه بار با انتن ال شکل اولی این کارو بک و یه بار هم با این انتنای جدید که در اختیار داری و خواهشا بیا نتیجشو اینجا بگو .
برادر جاوید شما هم خواهشا این کار و بکنید ویه بارم به خاطر ما تفریح کنید
حمید جان شما هم حتما این کارو انجام بده
یه بار اریانا و بنیامین این تستو انجا دادن و نتیجه برای جفتشون یکی بوده
شما هم انجام بدید و نتیجه رو بگید تا بگم موضوع از چه قراره
منتظرم نتیجه هاتونو بگید

درود بر شما
دوست من تمام این یک سال من همینجوری فرکانس گیری کردم و این فرکانسهای که توی سایت گذاشتم تماما و دقیقا همینجوری بدست اوردم هم بعنوان مرکز دایره بودم هم اهداف را خطی زیرخاک قرار دادم و هم اینکه بین دو فلز اینجوری عمل کردم.صرفا تغییر وزن بخاطر شرایط زمین و خاک و ساعات روز و الکترومگنت بدن شما میباشه که ایا شما سرحال هستید یا خستگی بر بدنتون چیره شده.دقتیقترین فرکانس برای طلا هم در سایت قرار دادم که دوستان انگشت شماری هم تست نکردند و هیچکومش هم نتیجه نهایی تستهاشون با این فرکانسها را در سایت گزارش نکردند.برای غلبه بر این وزن کاذب ردیاب باید با پراپ در خاک در 10 متری شما قرار بگیره و با انتنهای خالی ردیابی کنید انوقت متوجه میشد عکس العمل انتنها و وزنها را
به این نتیجه رسیدم که برای بدست اوردن بهترین فرکانسها ردیاب باید خیلی دقیق باشه و تقریبا 35 خوب هست در فرکانس گیری اما هر چه ردیاب دقیقتر باشه شانس بیشتری برای بدست اوردن فرکانس دقیقتر وجود داره
با این وضعیت که دیگه مهندس حمید با حرف های دوستان عقب نشینی کامل کردند و از زدن یک ردیاب که حدود 6 ماه هست من با اون در خصوصی درگیرم و شاید به زور تلاش کردم که اون راقانع کردم که ردیابی دقیقتر از 35 بزنه و تازه که خودش پبشنهاد ساخت یه ردیاب دققتر در سایت را پذیرفته متاسفانه کم لطفی بچه ها اون را پشیمون کرده منم دیگه دلیلی برای فعالیت در سایت نمی بینم و از این به بعد منم مثل دیگر کاربرها فقط مرور کننده پستها خواهم بود چون وقتی قراره با یک ردیاب تا اخر کار کنیم این عمل فقط درجا زدن هست و بیهوده وقت تلف کردن هست چون تکرار مکررات میشه.توان 35 حدود 6 ماه پیش برای من به اخر رسید 6ماه بعدی هم فقط خواستم بدونم که اشتباهی در ارزیابی 35 نکرده باشم با اون ور رفتم تا به امروز که وضعیت حقیقی 35 نماینگر شده و اپراتورهای وارد معایب و محاسن اون را کاملا دیگه میدونن

جمعه 14 شهریور1393 - 4:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﻣﻦ ﻗﺒﻼ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ راﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﻡ

جمعه 14 شهریور1393 - 5:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شایان نوشته است:
سلام
اساس و کار این انجمن و تبلیغاتی که در روزای اول تاسیسش گفته میشد .همین بود که ازادانه میشه اینجا حرف زد و هیچ سانسوری به جز موارد غیر اخلاقی وجود نخواهد داشت . وب ه خاطر همین مساله هم بود که امثال من که فقط دروغ شنیده بودیم از همه جا اعتماد کردیم و اومدیم اینجا حمایت هم کردیم به خیلی ها هم معرفی کردیم تشویق کردیم حتی به خاطر این انجمن و حمایت ازش فحشای بدی که تو کل زندگیم نخورده بودیم خوردیم . اشکال نداره لازم باشه باشه بازم فحشو تهمت میخورم ولی مثل مرد روی حرفم وا میستم و حرفمو رو در رو میزنم هیچ ترسی هم از کسی ندارم و نخواهم داشت
مشکل ما اینه که بیشتر تو حاشیه کار هستیم تا تو عمق کار
بیخیال بسته دیگه از شندین منم منمای زیادی
همه خسته ایم
دوستان خواهشا و لطفا این تست رو که گفتم انجام بدین کلا نیم ساعت بیشتر زمان نمیبره .خیلی به همه کمک میکنه این تست. ویکی از بزرگترین علتای خطا زدن ردیابو با این تست میتونین مشخص کنین برای خودتون
جناب داستین هافمن عزیز شما هم اول لطفا تست کنید و بعد از تست بیایین بگین.نخیر به هیچ عنوان اون چیزی که شما گفتین اتفاق نمیوفته

شما خودت بگو چی میشه.

جمعه 14 شهریور1393 - 5:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول:
سلام مهندس حمید
این مدل آنتن رو میخوام بسازم
طول آنتنها حدود 15 سانت هست و 3 میل آلمانی
روی سرش هم شیشه گذاشته میشه تا باد بهش تاثیر نزاره
که با سوزن که زیرش هست و وزنه تعادل پشتش به حالت تعادل درمیاد درست مثل قطب نما
از زیر هم باسیم به هردو طرف 35 وصل میشه
پس مسلمآ تاثیر نیروی ذهن صفر خواهد بود حتی باد هم تاثیر نداره

چطور طرحیه؟
اگه کار نکنه به چه علت هست؟

جواب وجود نداره؟
پیوست:
compass mod.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 14 شهریور1393 - 5:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. ماشالا تو این تاپیک هر حرفی زده شد بجز موضوع اصلی. دوستان اگه هر حرفی دارن لطفا تو تاپیک مربوط بگن. اقا شایان تست شما رو هم من انجام میدم.
نمیدونم تا حال چند نفر این تاپیکو خوندن و در مورد این طرح نظر دادن ولی اینو میدونم که دو و یا سه نفر در حال تست هستن.
به هر حال من هر تستی انجام بدم نتیجه رو اینجا میزارم و ا دلیل من از گفتن این مسیله اینجا فقط کمک به دوستانه چون من از این انجمن و دوستان چیزای زیادی یاد گرفتم.
من از این سینوسی استفاده کردم و حتی اگه دوستان قبول نکنن از این به بعد هم استفاده خواهم کرد.

جمعه 14 شهریور1393 - 5:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure