انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 8:04pm

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 141 , 142 , 143 , 144 , 145 , 146 , 147 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و اساتید عزیز:
دوستانی که در جریان هستند و اقا سعید من دوجارو برای طلا و نقره زده بودم که تو مورد طلا که عمق6.5 متر تقریبا داده بود دقیقا تو اون نقطه من به تجمع زیاد سفال شکسته و خاکو اجرو استخوان حیوانات در چاه رسیدم که میون اون همه عوامل مخل کننده و دخالت زا این مورد خیلی خوب بود برام و علایم کماکان میرن بایین منم میرم ببینم قضیه چی میشه.
2
قسمت نقره رو هم عمق4 متر داده بود حفاری کردمو رسیدم به یک سکه تقریبا دوگرمی رسیدم باتین زده نمیدونم نقرست یاچی اما بعد نیم متری حفاری به بایین بازم رسیدم به علایم دیگر که بازم اینجارم حفاری میکنم میگم چون تنها کار میکنمو طول میکشه...واقعا خیلی حال میده 8 متر 5متر و بیشتر بری داخل چاهو کلنگ بزنیو خاک جمع بشه و بعدا بیای بالا اون ظرف خاکو بندازی بایینو بری بایینو خاک بریزی توشو بعدا بیای بالا و بکشی بعدا تا چندین متر حتی 14 متر هم شده اینجوری بری بایین...بس چون تنهام تا حدودی کارم وقت میکیره.
اما تستها چی بودن:
طلا:24.37/26/69.رهگیری با 165.3 وزن 800 گرم داده بود.
نقره:163.3 رهگیری و نقطه زنی با همون فرکانسهای بایین که تو سایت هست وزن داده بود450 گرم.
ولت خروجی 100 با ترانس 100 و ولوم گوشی نصف و ولوم برنامه100.
فقط دوستان من موندم ایا گاز ناشی از نقره و طلا باهم فرق داره؟چون این دونقطه تقریبا در فاصله ده متری از هم قرار دارن وقتی میزنم نقره میره سمت اون قسمت که گفتم وقتی میزنم طلا میومد اون قسمت طلا.

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

چهارشنبه 12 آذر1393 - 8:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منظورتون از ترانس 100 چیه؟ آی سی آمپلی شما چیه؟

پنج شنبه 13 آذر1393 - 3:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545a نوشته است:
منظورتون از ترانس 100 چیه؟ آی سی آمپلی شما چیه؟

ببخشید منظورم خروجی ولتاژ مدارم هست که مدار من استریو2005 هست که چندوقت بیش اقا سعید گفتن ولتاژacبود 100 باشه اخه مال من دو ولوم داره با اهمتر تنظیم کردم رو خروجی 100.
فقط من موندم گاز نقره یا طلا جداگانست؟چون همونجوری که گفتم این دونقطه در نزدیکی هم هستند اونم نهایت ده قدمی.

پنج شنبه 13 آذر1393 - 11:11am
استاد
استاد

rohollahmohamady نوشته است:
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و اساتید عزیز:
دوستانی که در جریان هستند و اقا سعید من دوجارو برای طلا و نقره زده بودم که تو مورد طلا که عمق6.5 متر تقریبا داده بود دقیقا تو اون نقطه من به تجمع زیاد سفال شکسته و خاکو اجرو استخوان حیوانات در چاه رسیدم که میون اون همه عوامل مخل کننده و دخالت زا این مورد خیلی خوب بود برام و علایم کماکان میرن بایین منم میرم ببینم قضیه چی میشه.
2
قسمت نقره رو هم عمق4 متر داده بود حفاری کردمو رسیدم به یک سکه تقریبا دوگرمی رسیدم باتین زده نمیدونم نقرست یاچی اما بعد نیم متری حفاری به بایین بازم رسیدم به علایم دیگر که بازم اینجارم حفاری میکنم میگم چون تنها کار میکنمو طول میکشه...واقعا خیلی حال میده 8 متر 5متر و بیشتر بری داخل چاهو کلنگ بزنیو خاک جمع بشه و بعدا بیای بالا اون ظرف خاکو بندازی بایینو بری بایینو خاک بریزی توشو بعدا بیای بالا و بکشی بعدا تا چندین متر حتی 14 متر هم شده اینجوری بری بایین...بس چون تنهام تا حدودی کارم وقت میکیره.
اما تستها چی بودن:
طلا:24.37/26/69.رهگیری با 165.3 وزن 800 گرم داده بود.
نقره:163.3 رهگیری و نقطه زنی با همون فرکانسهای بایین که تو سایت هست وزن داده بود450 گرم.
ولت خروجی 100 با ترانس 100 و ولوم گوشی نصف و ولوم برنامه100.
فقط دوستان من موندم ایا گاز ناشی از نقره و طلا باهم فرق داره؟چون این دونقطه تقریبا در فاصله ده متری از هم قرار دارن وقتی میزنم نقره میره سمت اون قسمت که گفتم وقتی میزنم طلا میومد اون قسمت طلا.

درود بر شما
اگر وزن نقره را 4.5 گرم فرض کنیم این وزنی که شما بدست اوردی قبل از حفاری که 450 گرم می باشد شما 100 برابر اون وزن گرفتیدو این به معنای شانسی گرفتن فلز می باشه و حذف ذرات صورت نگرفته چونکه باز استخوان و سفال و محل تجمع اون را گرفتید.ممکنه این فلزی که هم گرفتید نقره نباشه و مس یا ترکیبی از نقره یا هر فلز دیگری باشه پس حذف کننده هنوز اون جور که دلخواه ما هست کارش را درست انجام نداده و صرفا شاید فلز را از غیر فلز بشه باهش شناسایی کرد البته دیگر دوستان هم باید تست کنند در صورتیکه تستها یکسان عمل کنند انوقت میشه گفت حذف کننده قادر هست که فلز را تشخیص بده یا اینکه یه پله بالاتر فلزات را بتونه از همدیگه تفکیک کنه

پنج شنبه 13 آذر1393 - 2:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با حذف کننده و خوراک طلا با آنتن بنظر شما میشه جواب گرفت؟!

جمعه 13 آذر1393 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستانی که خلاء زنی با مکمل رو تجربه کردن و فرکانسش رو گرفتن خوشحال میشم بفرمایین؟

جمعه 14 آذر1393 - 9:21pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول:
درود بر شما
اگر وزن نقره را 4.5 گرم فرض کنیم این وزنی که شما بدست اوردی قبل از حفاری که 450 گرم می باشد شما 100 برابر اون وزن گرفتیدو این به معنای شانسی گرفتن فلز می باشه و حذف ذرات صورت نگرفته چونکه باز استخوان و سفال و محل تجمع اون را گرفتید.ممکنه این فلزی که هم گرفتید نقره نباشه و مس یا ترکیبی از نقره یا هر فلز دیگری باشه پس حذف کننده هنوز اون جور که دلخواه ما هست کارش را درست انجام نداده و صرفا شاید فلز را از غیر فلز بشه باهش شناسایی کرد البته دیگر دوستان هم باید تست کنند در صورتیکه تستها یکسان عمل کنند انوقت میشه گفت حذف کننده قادر هست که فلز را تشخیص بده یا اینکه یه پله بالاتر فلزات را بتونه از همدیگه تفکیک کنه

استاد بنظرتون همینکه مابقی خاک قاطی با اجرو استخوانو سفالو که بالاتر از اون سطح بودنو نگرفته خوب نیست؟یعنی دقیقا اون نفطه رو گرفته بود نه بنج سانت اینور نه اونور دقیقا رو نفطه و اینم بگم رو ردیاب طلا یک متری دقیقا همونجا یک لوله اب قدیمی هم بود که من فکر کردم اونو گرفتم اما بعد برداشتنش دوباره اونجارو زد.اما تو شش متری رسیدم به چاه بر شده از اجروخاکو استخوانو سفال شکسته که تموم شد نتیجه میگم که ایا درست زده یانه @};-

شنبه 14 آذر1393 - 12:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان یه نظری دارم.
میشه شکل موج تولی شده ردیاب رو به سینوسی تغییر داد
و اونو تقویتش کرد؟

شنبه 14 آذر1393 - 12:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamal857 نوشته است:
دوستان یه نظری دارم.
و اونو تقویتش کرد؟

بله میشه. تا حدودی هم اینکار رو انجام دادم. ولی بنا به دلایلی دیگه روش کار نمیکنم.

شنبه 15 آذر1393 - 9:35am
مدیر سایت
مدیر سایت

saeeed60h نوشته است:
kamal857 نوشته است:
دوستان یه نظری دارم.
و اونو تقویتش کرد؟

بله میشه. تا حدودی هم اینکار رو انجام دادم. ولی بنا به دلایلی دیگه روش کار نمیکنم.

میشه دوتا مدار مکمل درست کرد ؛ و یکی با ولتاژ خروجی ضعیفتر با فرکانس دقیق به آنتنها داده بشه و همراه اپراتور حمل بشه ، و یکی دیگه رو که به زمین متصل میشه با خروجی قوی تر ، دوعدد موبایل نیاز داره ، اینطوری چون فرکانسهای تولیدی چه از مدار آنتنها و چه از مدار حذف کننده هر دو دقیقاً یکی و از یک نرم افزار بوده عملکرد خوبی هم باید داشته باشه @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 15 آذر1393 - 10:42am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 141 , 142 , 143 , 144 , 145 , 146 , 147 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure