انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 9:17am

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 140 , 141 , 142 , 143 , 144 , 145 , 146 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام خدمت آقاسعید عزیز
من آمپلی رو با آیسی2005 ساختم،قبل از اینکه اونو به مدار وصل کنم با بلندگو تست کردم که صدارو کاملا تقویت میکنه وهیچگونه خش و نویزی در صدا وجود نداره.وقتی مدار را به ترانس 3 ولت 300 میلی آمپر وصل کردم، با ولوم حداکثر موبایل ولتاژ خروجی ترانس مقدار424ولته.در ولوم نصف مقدار ولتاژ 60 ولته.البته در ولوم نصف دیگه کم کم شکل موج بهم میریزه و بهتره که ولوم یه واحد کمتر بشه در این حالت ولتاژ خروجی ترانس 38 ولت میشه ،بنظرم این ولتاژ38 ویا حتی 60 ولت برای حذف کامل کم باشه،درسته؟!
باتری مدار ، 12ولت، 2200میلی آمپر لیتیوم آیون است.
شما در پستهای پیشین فرمودید که تغییراتی در ترانس دادید که ولتاژ ایده ال با ولوم مطلوب به 200 ولت رسیده،اگه ممکنه درصورت امکان لطفا" مارا هم جهت اعمال این تغییرات راهنمایی فرمایید.
درضمن بنده از ردیاب22 استفاده میکنم.
باسپاس

یکشنبه 9 آذر1393 - 1:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

pouya83 نوشته است:
باسلام خدمت آقاسعید عزیز
من آمپلی رو با آیسی2005 ساختم،قبل از اینکه اونو به مدار وصل کنم با بلندگو تست کردم که صدارو کاملا تقویت میکنه وهیچگونه خش و نویزی در صدا وجود نداره.وقتی مدار را به ترانس 3 ولت 300 میلی آمپر وصل کردم، با ولوم حداکثر موبایل ولتاژ خروجی ترانس مقدار424ولته.در ولوم نصف مقدار ولتاژ 60 ولته.البته در ولوم نصف دیگه کم کم شکل موج بهم میریزه و بهتره که ولوم یه واحد کمتر بشه در این حالت ولتاژ خروجی ترانس 38 ولت میشه ،بنظرم این ولتاژ38 ویا حتی 60 ولت برای حذف کامل کم باشه،درسته؟!
شما در پستهای پیشین فرمودید که تغییراتی در ترانس دادید که ولتاژ ایده ال با ولوم مطلوب به 200 ولت رسیده،اگه ممکنه درصورت امکان لطفا" مارا هم جهت اعمال این تغییرات راهنمایی فرمایید.
باسپاس

سلام. اقا پویا مطمینید همه چی درسته؟هم 424ولت واسه ولوم اخر زیاده و هم 60ولت کمه. گوشیتون چیه. با شکل موج تقریبا خوب باید حدود 130ولت داشته باشید.
ترانس من 3.7ولت بود که اهم سیم پیچ پنج اهم بود. من با هزار زحمت سیم پیچ رو باز کردم تا اهم رو به دو رسوندم و تقویتش بیشتر شده.
الان اگه من ولوم موبایل رو تا اخر بزارم از یه ولوم به بعد ولتاژ افزایش پیدا نمیکنه و فقط شکل موج عوض میشه. ولتاژ هم به 300نمیرسه

یکشنبه 9 آذر1393 - 1:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
saeeed60h نوشته است:
pouya83 نوشته است:
باسلام خدمت آقاسعید عزیز
باسپاس

سلام. اقا پویا مطمینید همه چی درسته؟هم 424ولت واسه ولوم اخر زیاده و هم 60ولت کمه. گوشیتون چیه. با شکل موج تقریبا خوب باید حدود 130ولت داشته باشید.
ترانس من 3.7ولت بود که اهم سیم پیچ پنج اهم بود. من با هزار زحمت سیم پیچ رو باز کردم تا اهم رو به دو رسوندم و تقویتش بیشتر شده.
الان اگه من ولوم موبایل رو تا اخر بزارم از یه ولوم به بعد ولتاژ افزایش پیدا نمیکنه و فقط شکل موج عوض میشه. ولتاژ هم به 300نمیرسه

باسلام

بله .مدار آمپلی رو کاملا" تست کردم درست کار میکنه. با ترانس 9 ولت 100 میلی آمپر که موجود داشتم هم تست کردم در ولوم حداکثر ولتاژ به 220 ولت و در ولوم نصف که ترانس 3 ولت 60 ولت نشون میده این ترانس( 9 ولتی) 48 ولت رو نشون میده.
مقاومت ترانس 3 ولتی 1.2 اهم و ترانس 9 ولتی 4.8 اهم است.

گوشی من سامسونگ گلکسی ایس(ACE) با پردازنده 832 MHZ هست .با گوشی های با پردازنده قویتر هم تست کردم نتیجه با اختلاف بسیار اندکی همین شد

یکشنبه 9 آذر1393 - 2:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فکر کنم توان خروجی امپلیت بالاست

یکشنبه 9 آذر1393 - 5:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. دوستان سعی کنید از ابتدای ردیابی از حذف کننده همراه ردیاب و واسه ردیابی استفاده کنید.

سه شنبه 11 آذر1393 - 11:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه ردیابی خودش با موج سینوسی کار کنه این مکمل با موج سینوسی چه تاثیری در کارکرد اون ردیاب خواهد داشت؟

چهارشنبه 11 آذر1393 - 2:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehran1545a نوشته است:
اگه ردیابی خودش با موج سینوسی کار کنه این مکمل با موج سینوسی چه تاثیری در کارکرد اون ردیاب خواهد داشت؟

فقط ردیابی رو قویتر میکنه

چهارشنبه 11 آذر1393 - 2:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saeeed60h نوشته است:
mehran1545a نوشته است:

فقط ردیابی رو قویتر میکنه

قوی تر شدن ردیاب به این حالت در افزایش خطا موثره یا برعکس موجب حذف خطا میشه؟

چهارشنبه 11 آذر1393 - 2:55am
مدیر سایت
مدیر سایت

saeeed60h نوشته است:
سلام. دوستان سعی کنید از ابتدای ردیابی از حذف کننده همراه ردیاب و واسه ردیابی استفاده کنید.

مهندس سعید عزیز با سلام
منظورتون اینه که حذف کننده همراه اپراتور حمل بشه ؟
و وقتی که نقطه ای مشخص شد سپس حذف کننده رو به زمین وصل کرده تا عمل حذف کنندگی بهتر انجام بشه درسته برادر ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 12 آذر1393 - 10:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
saeeed60h نوشته است:

مهندس سعید عزیز با سلام
منظورتون اینه که حذف کننده همراه اپراتور حمل بشه ؟
و وقتی که نقطه ای مشخص شد سپس حذف کننده رو به زمین وصل کرده تا عمل حذف کنندگی بهتر انجام بشه درسته برادر ؟

بله درسته. و یا اگه منطقه کاوش کوچیک بود از اول یه جا پراب بزنید و بعد از پیدا کردن هدف مکمل رو رو هدف بیارید.

چهارشنبه 12 آذر1393 - 10:41am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 140 , 141 , 142 , 143 , 144 , 145 , 146 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کوهکن57 و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure