انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 2:17pm

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 139 , 140 , 141 , 142 , 143 , 144 , 145 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا پوریا منظور تون اینه که با 35 یا با آنتن خالی دوباره کار کنیم؟

یکشنبه 8 آذر1393 - 2:42am
استاد
استاد

AREAN نوشته است:
جاوید نوشته است:
hamze2000 نوشته است:
سلام به همه دوستان
بنده هم يه جا رو با وزن 200 كيلو زدم.چيزي كه برام جالب بود اين بود كه ردياب با ولوم وزن اخر هم به حفره واكنش نشان ميداد كه نشون دهنده يه ميدان مغناطيسي قوي در محل بود.فلزات مس روي و كربن هم به محل واكنش نشون ميداد.زده شدن فلز روي و حفره با اون وزن نشون ميداد كه محل خطا هستش و بنده از مكمل هم استفاده كردم كه وزن 200 كيلو به 5 كيلو كاهش پيدا كرد و نشون داد كه محل خطا هستش.فلزياب تي ال رو هم زدم كه واكنش داشت و بعد از بررسي يه ورق الومينيومي كه براي ساندويجي كاربرد داشت خارج شد. :(

درود بر شما
همزه جان باید ترانس را روی هدف بکاری اینجوری تقریبا دیگه خود وزن فلز را نمایش میده هر چی ولتاز بالاتر باشه حذف مگنت بیشتری داره

سلام جاوید جان
داداش کاشتن پراب رو خوده هدف یعنی یه پراب یه طرف ویکی طرفه دیگه ی محل قیچی؟درسته؟نحوه قرار گیری پرابها{شمال جنوب یاشرق غرب} مهمه؟

درود بر شما
همین جور که فرمودید درست هست حتی شما میتونید هم ردیاب 35 هم ترانس را با هم روی هدف بگذارید و با انتن خالی ردیابی کنید

یکشنبه 9 آذر1393 - 5:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منظورم 35 خالی هست .البته اقا شایان درست میگن و عمق بالاتر جابجایی بیشتری داره و به احتمال زیاد محلی رو که 35 خالی میگیره نقطه دقیقتری برای حفاری هستش.

یکشنبه 9 آذر1393 - 8:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان. میتونید از دو ترانس استفاده کنید و در چهار طرف هدف با فاصله یک متر از هم پراب بزنید.
من تا حالا بالای 15جا رو که 35میگرفت حذف کردم. البته ترانس رو دستکاری کردم و ولتاژ خروجی حدود 200ولت هست.اخرین تستم داخل خونه ای بود که چند دستگاه پالسی تایید کرده بودنش. چون نمیشد پراب زد به زور حذفش کردم. همونجا هم دوتا النگو با وزن حدود ده گرم بود واسه تست که بعد حذف اونارو میگرفت.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 9 آذر1393 - 8:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
saeeed60h نوشته است:
سلام دوستان. میتونید از دو ترانس استفاده کنید و در چهار طرف هدف با فاصله یک متر از هم پراب بزنید.
من تا حالا بالای 15جا رو که 35میگرفت حذف کردم. البته ترانس رو دستکاری کردم و ولتاژ خروجی حدود 200ولت هست.اخرین تستم داخل خونه ای بود که چند دستگاه پالسی تایید کرده بودنش. چون نمیشد پراب زد به زور حذفش کردم. همونجا هم دوتا النگو با وزن حدود ده گرم بود واسه تست که بعد حذف اونارو میگرفت.

سلام استاد سعید عزیز
2تا ترانس 3ولت بزاریم یا 6؟

یکشنبه 9 آذر1393 - 9:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هر کدوم که دارید بزنید. اگه یه شش دارید یه سه بزنید هم میشه.
دو تا سه ولت تنها مشکلی که میتونه پیش بیاره اینه که وزن واقعی رو حذف کنه. البته باید تست بشه شاید هم حذف نکنه. به هر حال مشکلی تو استفاده نیست چون میشه با ولوم تنظیم کرد. پس اگه هنوز ترانس نگرفتید دو تا سه ولت بگیرید.

یکشنبه 9 آذر1393 - 9:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
saeeed60h نوشته است:
دو تا سه ولت تنها مشکلی که میتونه پیش بیاره اینه که وزن واقعی رو حذف کنه. البته باید تست بشه شاید هم حذف نکنه. به هر حال مشکلی تو استفاده نیست چون میشه با ولوم تنظیم کرد. پس اگه هنوز ترانس نگرفتید دو تا سه ولت بگیرید.

آمپرشون چند باشه؟

یکشنبه 9 آذر1393 - 9:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza68 نوشته است:
saeeed60h نوشته است:

آمپرشون چند باشه؟

هر چی کوچکتر باشه بهتره. 300میلی امپر یا کمتر.

یکشنبه 9 آذر1393 - 10:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ترانس من 6ولت 1آمپر هست جفتش از همین ترانس باشه مشکلی پیش نمیاد؟ بصورت یه مربع یک متری اطراف هدف کاشته بشه؟

یکشنبه 9 آذر1393 - 11:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehran1545a نوشته است:
ترانس من 6ولت 1آمپر هست جفتش از همین ترانس باشه مشکلی پیش نمیاد؟ بصورت یه مربع یک متری اطراف هدف کاشته بشه؟

خیر مشکل نداره. فقط اندازش بزرگه

یکشنبه 9 آذر1393 - 12:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 139 , 140 , 141 , 142 , 143 , 144 , 145 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure