انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 7:45am

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ای قربون دهنت حرف منم همینه دیگه برادر
بعدشم چرا برادر من چرا جبهه میگیری و چرا فقط ارزش کار خودتو میبینی
چطور ارزش کار ما رو نمیبینی .اقای حمید خان اینو هیچ وقت یادت نره برادر من اگه منو امسال من تو این مدت تو سرما و گرما تو بیابون مشغول کار با این وسیله شما نبودیم و مزایا و معایب وسیله ای رو که شما ساختینو ما اجرا کردیمو در نمیاوردیم .شما الان به فکرت نمیرسید که بخوای ایده جدید تری بدی چون اگه میرسید قبل از این این کارو میکردید .
بعدشم برادر من چرا منت کارای خودتو داری سر منو امثال من میذاری
مگه من حقتو خوردم که داری اینجور صحبت میکنی .بعدشم کسی ارزش کار شما رو که پایین نیاورده که 50 هزار تومن بخواد باشه . من احساس میکنم یه سری جو سریالی تو این انجمن رایج شده که هر چند وقت یه بار یه موجی ازش میبینیم و کلا فکرا و حواسا رو بر میگردونه به سمت خودش تا مسایلی که جون گرفتن حالا در هر موردی از جون بیوفتن .
ما هم که اینجا بوق نیستیم شعور داریم میفهمییم و به هیچ عنوان هم اجازه نمیدم که کسی بخواد با یه سری کارا به شعور دیگران توهین کنه و به ریششون بخنده
اگه اشتباه فکر میکنم لطفا این موردو برای منو امسال من روشن کن مهندس جان
دم شما گرم
یا حق

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 3:14pm
استاد
استاد

درود بر شما
شایان جان در ابتدا بایبد بگم که تقریبا 99 درصد از ما برای تفریح این کار میکنیم نه بعنوان هدف. وگرنه با یک ردیاب 3 ملیونی و دوتا بیل و کلنگ زنگ زده و یک حفاری 2 متری نمیشه انتظار داشت که فردا سوارBmw x8 باشی و لم بدی روی صندلی و در جاده لاین به لاین سبقت بی جا و با جا بگیری و عین خیالت نباشه پلیس پشت سرت هست که جریمه برات بنویسه یا ننویسه.دوست من از یه دستگاه سه ملیونی نباید انتظار داشت که باهاش زمین را شخم بزنی و گونی گونی زر پر کنی همه ما میدونیم که ردیابی خطاهای احق وجق داره که هم جای خوب هم اپراتور وارد هم دستگاه بسیار دقیق میخواد تا بتونه اونها را رد بده . جنس را بتونه شناسایی کنه.درسته که یکسال از عمر ما تلف شد اما تجربه یکسال گذشته ارزشش بیشتر از 3 ملیون تومان هست اخه دیگه الکی خودمون را با دستگاههای ات اشغال نقطه زن و ردیاب های گران قیمت ناکارامد به هدر نمیدهیم حالاواقعا اگه یه ردیاب 20 ملیونی میگرفتی که حتی به اندازه 35 هم دقت نداشته انوقت از چه کسی گلایه میکردی .خوبی 35 به این هست که همگانی شده وخیلی سریع میشه توانایی اون را شناخت و همچنین عیب اون را شناخت و و رفع عیب کرد.در هر صورت واقعیت اینگونه هست که دستگاهای
امروزی با این قیمت ها انتظار بیشتری نمیشه ازشون داشت یا باید ببوسیم و کنار بگذاریم این کار یا تفریح را و یا اینکه باید تلاش بیشتری کنیم تا به هدف نزدیکتر بشویم

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 3:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید جان دادش بحث من اصلا در مورد ردیاب نیست و 35 نیست
بحث من در مورد یه سری اتفاقاتیه که داره بصورت سریال تو این انجمن پخش میشه و به شعور ادما تو این انجمن توهین میشه
اصلا هم کاری به 35 ندارم که همه در موردش دارید حرف میزنید برادر من
خیلی ببخشید شاید شما و امسال شما هم برای تفریحو عشقو حالو وقت گذرونی داری این کارو انجام میدی
ولی من تجهیزاتم کامله و برای تفریح هم سراغ این کار نمیرم
در مورد 35 هم شما میگید خوبه ما هم میگیم خوبه - حالا این خوبی بر چه مبنایی هست هنوز معلوم نشده
ما با ردیابای دیگه نقطه میزیدم به شعاع 30 متری همون نقطه رو با نقطه زن چک میکردیم خبری نبود .
والا به خدا به پیر به پیغمبر با 35 هم داریم همین کارو میکنیم و اصلا انتظار بالاتری هم از این نداریم
و تمام تلاشمونم داریم میکنیم که که کار کردن با این ردیاب برای همه رونتر بشه که خدا رو شکر تا اینجا هم مثمر ثمر بودیم توش و دوستان زیادی هم منجمله شما که تا حالا بیشتر از همه زحمت کشیدین دمتون گرم
35 چه خوب باشه چه بد باشه ما فعلا داریمو داریم باهاش کار میکنیم و امیدواریم روز به روز جلوتر بریم .حالا یه سری معایبی هم داره این ترش کردن نداره که .انتناش عیب داره که بعد چند ماه گفتن تازه اومدن درست کردن که این انتن هم مطمئنم کامل نیستش . ولومها ایراد دارن .ما اول گفتیم مولتی ترن ببندیم همین اقا حمید گفت صلاح نیست رای ما رو زد .بعد دوباره خودش گفت مولتی ترن ببندین . من نمیخواستم اینا رو بازش کنم ولی میبینم دارن روم هجوم میارن باید بگم
خوب عزیز من با این تفاصیر منو امثال من باید بیاییم تاوان اشتباه شما رو بدیم
بعدشم بازم میگم اصلا صحبت من 35 نیست
صحبت من بازی با شعور و درکو فهم کاربرای انجمنه
که دارم پیگیر میشم که قضیه چیه و احساس میکنم یه باندی یا گروهی تو این انجمن تشکیل شده که عواقب بدی هم داره این مسئله
اگه اشتباه میکنم بیایید بگید دوستان گردنم از مو هم باریک تره نو کر همتونم هستم
یا حق

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 4:10pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون جاوید جان در واقع شما حق مطلب رو ادا کردین! :D
ببینید جناب شایان اول این رو عرض کنم فکر میکنم در زمینه ردیابی در این انجمن از شما با تجربه تر و وارد تر اینقدر هست که هم بخواد انتقاد بکنه و هم پیشنهاد بده و ما از نظراتشون استفاده کنیم که امثال شما تقریبا ته صف قرار میگیرین! پس اتفاقا اینکه هر از گاهی امثال شما موضوعی رو علم میکنین و داعیه دفاع از همه رو مطرح میکنین چیزی هست که برای من مشکوک بنظر میرسه!!!
در این مورد که دستگاه جدیدی نباید باشه ؛ من که میگم اصلا تمایلی ندارم حالا شما چرا ناراحت میشین؟! بیان این حرف هم که چرا اصلا ممکنه حرف دستگاه جدید مطرح باشه هم مسخرست! مثل اینه شما بری به شرکت اینتل بگی شما که میتونستی پنتیوم رو تولید کنی چرا 486 رو تولید کردی؟ اصلا از اول پنتیوم 4 میزدی!!! خب مشخصه که اینجور حرفا درست نیست چون بهرحال زمان میگذره و در هر زمینه ای از علم و فن پیشرفت صورت میگیره. در واقع پیشرفت جبر زمان هست و در همه زمینه ها این مساله صادقه.
اینکه با تجربه امثال شما بخواد طرح جدیدی به ذهن برسه خب اولا این مطلب درست نیست چون من عرض کردم بر اساس ردیاب 35 ممکنه طرح پیشرفته تری باشه! یعنی ایده خاصی که جدید باشه و برای حذف خطاها مطرح باشه و ثابت شده باشه عملا هنوز وجود نداره! در ثانی اگر هم از تجربیات دوستان استفاده بشه بنظر شما مگه مشکلی داره؟ اتفاقا بهترین روش کار برای پیشرفت همین هست! اگر قرار باشه بنده بشینم فقط با افکار خودم دستگاه طراحی کنم که عاقبتش بمراتب وخیم تر از چیزی هست که الان شما میبینید! از این گذشته مگه غیر از اینه که به همه اساتید و فعالان انجمن تخفیف اساسی داده شده و میشه؟ همین قیمت 3 میلیون رو کدوم یک از دوستان شناخته شده پرداخت کردن؟ حتی 2 میلیون رو هم بعید میدونم هیچکدوم داده باشین! در صورتیکه میدونین بعضیا همین دستگاه رو در خارج از سیستم انجمن با چه قیمتهایی فروختن! پس این نشون میده ارزش کار بیشتر از اینهاست و ما نه تنها سود آنچنانی نداریم بلکه بیشتر داریم حرف میشنویم تا اینکه بخوایم سودی ببریم. اینجوری میخواست باشه و هدف هم اگر سودجویی بود خب بنظر شما بجای یک انجمن که خیلی دردسر ها و پیچیدگی های خاص برای خودش داره ؛ راحت تر نبود مثل این همه فروشنده یک سایت یا حتی وبلاگ بزنیم و صرفا فروشندگی انجام بشه و هم اعصابمون راحت باشه و هم جیب پر تر؟! :D اگر من اشتباه میگم خواهشا شما ما رو روشن کنین!
در مورد مطرح شدن این موضوع در این تاپیک هم من به آقا مجتبی گفتم که اگر چنین مطلبی در این تاپیک مطرح نمیشد خیلی بهتر بود. چون واقعا من برنامه ای برای اینده ردیاب ندارم و اگر هم باشه بطور قطع در سال جاری نمیتونه باشه چون کار زیادی لازم هست. فعلا دوستان روی همین روشهایی که مطرح میشه کار کنن به نفع همست. هدف همه ما گرفتن جواب بهتره. وگرنه راحت میشه ما خودمون یه چیز من دراری مثل خیلیا درست کنیم و بگیم بفرمایین این مدل 2015 و فلان و بهمان! ولی وقتی 10 نفر آدم با تجربه و مختلف در اقصی نقاط ایران باهاش کار نکرده باشن معلومه که آخر و عاقبتش چی از آب در میاد! باز هم عرض میکنم هدف همگانی ما پیشرفت در ردیابیه. باقی بحثها در این مورد کمکی نمیکنه.

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 4:15pm
مدیر کل
مدیر کل

ببینید من متوجه نمیشم منظور شما دقیقا چه اتفاقاتی هست و نگرانی شما بابت چیه؟!! تا جایی که بمن مربوطه من از جانب خودم دارم صحبت میکنم. کاری به بقیه ندارم! آقا مجتبی هم که مسئول فروش و ساخت دستگاه هست نقششون مشخصه و بعضی مسائل به ایشون ارتباط داره. مثلا اگر بحث کیفیت دستگاهها و شکل ساختش مطرح باشه ؛ فقط در کنترل ایشون هست. در مورد ولومها یادم نمیاد من گفته باشم ولوم 10 دور نباید باشه! ولوم 10 دور تنظیم کردنش سرعت ولوم معمولی رو نداره. اینکه مساله مشخصی هست. ولی اگر قرار باشه ولوم معمولی مدام خراب بشه یا مساله پرش اعداد پیدا کنه پر واضحه که ولوم 10 دور ترجیح داده میشه! اینا مسائلی هست که بعدا مشخص میشه که مثلا ولوم معمولی زود خراب میشه. وگرنه ما خودمون 1 ماه قبل از فروش ردیاب 35 همه چیز رو تست کردیم و اگر به این نتیجه میرسیدیم که ولوم کلا خوب نیست خب فکر دیگه ای میکردیم. ولی وقتی چند ماه بعد این مسائل در حین کار دوستان مشخص شد خب من در مورد ولومها پیشنهاد دیگری دادم. وگرنه پر واضحه که طرح کلی ردیاب رو بخاطر یک ولوم نمیشه عوض کرد!
در مورد آنتن هم حق با شماست! از این طرح بهتر هم قطعا امکانپذیره. موضوع اینه که این طرح آنتن از طرح قبلی خیلی بهتره و ما هم در حال حاضر به نتیجه بهتری نرسیدیم. همین طرح رو هم چندین نفر روش کار کردن تا به اینجا برسه! پس توقع اینکه همه چیز از ابتدا در حد ایده آل باشه نه تنها معقول نیست بلکه احمقانست! همونطور که در پست قبلی خودم توضیح دادم پیشرفت جبر زمانه. در تمام زمینه های زندگی این مساله وجود داره. ما سعی میکنیم اینقدر بهتر و بهتر بشیم تا توقعات هر چه بیشتر براورده بشه. وگرنه هیچ کس نمیتونه ادعا کنه که کاری که انجام میده در حد ایده آله. هر خوبی هم میتونه خوب تر باشه. این واقعیتی ثابت شدست. در زمینه تولید دستگاههای مختلف در همه زمینه ها این مطلب وجود داره. شما الان یک گوشی موبایل میخرین ؛ ماه بعد شرکت سازنده مدل بالاترش رو میده که بالاخره قابلیتهای بیشتری نسبت به مدل قبلی داره! خب شما چکار میتونین بکنین؟ حتی هیچ یک از این شرکتها بواسطه مسائل تجاری حاضر نیستن همون مدل قبلی رو پس بگیرن و در ازای مابه التفاوت مدل جدید رو به شما بدن. ولی چنین کاری تا الان در فلزجو انجام شده! خب به نظر شما چنین کاری به ضرر ما و به نفع شما نیست؟ پس چرا به جای دیدن نکات مثبت منحصر بفرد مرتبا انتقادهای غیر سازنده مطرح میکنین؟
در خصوص باند و گروه هم من متوجه منظور شما نمیشم! حداقل باندی که من درش باشم وجود نداره! سایرین هم هر کدوم ممکنه در باندی باشن این ربطی به من یا انجمن نداره که شما اینجا مطرحش میکنین. مطالبی که شما میفرمایین بنظر میاد مخاطبش بنده و مجتبی باشه وگرنه این مسائل به چه کسی غیر ما میتونه اشاره داشته باشه؟

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 4:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا شایان لطف کنید و منظورتونو واضحتر بگید. ممنون میشم

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 5:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید جان پیشنهادی داشتم.
جنابعالی که اینقدر زحمت میکشید و یک سال وقت میگذارید و ردیاب طراحی میکنید،همین وقت و تخصص عزیزتون رو بگذارید روی یک نقطه زن خوب.
البته نه مثل چنس که ما دو ماه منتظر فیلم تست هستیم که دیگه به این نتیجه رسیدم که چنسهای آقا مجتبی هم جواب مطلوب رو نداده که ایشون به یکباره بیخیال شدند و رفتند سراغ پروژه آنتن برنجی...

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 5:42pm
استاد
استاد

شایان نوشته است:
جاوید جان دادش بحث من اصلا در مورد ردیاب نیست و 35 نیست
بحث من در مورد یه سری اتفاقاتیه که داره بصورت سریال تو این انجمن پخش میشه و به شعور ادما تو این انجمن توهین میشه
اصلا هم کاری به 35 ندارم که همه در موردش دارید حرف میزنید برادر من
خیلی ببخشید شاید شما و امسال شما هم برای تفریحو عشقو حالو وقت گذرونی داری این کارو انجام میدی
ولی من تجهیزاتم کامله و برای تفریح هم سراغ این کار نمیرم
در مورد 35 هم شما میگید خوبه ما هم میگیم خوبه - حالا این خوبی بر چه مبنایی هست هنوز معلوم نشده
ما با ردیابای دیگه نقطه میزیدم به شعاع 30 متری همون نقطه رو با نقطه زن چک میکردیم خبری نبود .
والا به خدا به پیر به پیغمبر با 35 هم داریم همین کارو میکنیم و اصلا انتظار بالاتری هم از این نداریم
و تمام تلاشمونم داریم میکنیم که که کار کردن با این ردیاب برای همه رونتر بشه که خدا رو شکر تا اینجا هم مثمر ثمر بودیم توش و دوستان زیادی هم منجمله شما که تا حالا بیشتر از همه زحمت کشیدین دمتون گرم
35 چه خوب باشه چه بد باشه ما فعلا داریمو داریم باهاش کار میکنیم و امیدواریم روز به روز جلوتر بریم .حالا یه سری معایبی هم داره این ترش کردن نداره که .انتناش عیب داره که بعد چند ماه گفتن تازه اومدن درست کردن که این انتن هم مطمئنم کامل نیستش . ولومها ایراد دارن .ما اول گفتیم مولتی ترن ببندیم همین اقا حمید گفت صلاح نیست رای ما رو زد .بعد دوباره خودش گفت مولتی ترن ببندین . من نمیخواستم اینا رو بازش کنم ولی میبینم دارن روم هجوم میارن باید بگم
خوب عزیز من با این تفاصیر منو امثال من باید بیاییم تاوان اشتباه شما رو بدیم
بعدشم بازم میگم اصلا صحبت من 35 نیست
صحبت من بازی با شعور و درکو فهم کاربرای انجمنه
که دارم پیگیر میشم که قضیه چیه و احساس میکنم یه باندی یا گروهی تو این انجمن تشکیل شده که عواقب بدی هم داره این مسئله
اگه اشتباه میکنم بیایید بگید دوستان گردنم از مو هم باریک تره نو کر همتونم هستم
یا حق

درود بر شما
شایان جان ادم دروغ خودش نباید بده وقتی هیچ دستگاهی نباشه که بشه بالای 90 درصد هدف زیر خاک را تشخیص داد به نظر شما نباید به این کار به دیده تفریح فقط نگاه کنه دو نفر در گروهی که تقریبا باهشون کار میکنم حدود 25 سال هست که حفاری الکی میکنند تا جایی که خودشون میگن اگه ما بخواهیم تونل و حفره هایی که کندیم به هم متصل کنیم باهش میشه از بوشهر تا مشهد یک اتوبان ساخت که کلا تونل باشه و حتی به این راضی شدن که به من میگن فقط تو یه جا بزن که ما یکبار یه چیزی درست و حسابی ببینیم همه جنس هم برای خودت خوب با این حساب وقتی این کار همجنین بلایی سر این افراد اورده من چرا دیگه مثل اونها بشم و بخواهم هزینه از عمر و از جیب برای یک توهم بی پایان کنم من الان حدود 6 ماه هست که برای ردیابی بیرون نرفتم فقط یک بار برای فرکانس گیری که همین چند مدت پیش بیرون رفتم خوب دلیلش این هست که تا حالا نتونستم فرکانس درست و حسابی گیر بیارم پس چرا دیگه خودم را مسخره کنم و کلاه سر خودم بزارم و قول الکی به دلم بدهم و دلم را گول بزنم هر وقت یه فرکانس درست و حسابی دستم بیاد انوقت میرم بیرون و هر چند وقتی یه چرخ میزنم. این گنچ پزوهی ارزشش فقط در تفریح هست به عنوان کار نمیشه به اون نگاه کرد چون که قرار نیست حتما به چیزی برسی مثل هزاران هزار که تا حالا به چیری نرسیدند
در ضمن از نظر من از هر 100 نفر فقط یک نفر نهایت دو نفرمیتونن ردیاب زن حرفه ای شوند البته با توجه به تجربه یک ساله خودم و کاربران که اظهار نظراتشون را در شاید 500 صفحه بیان کردند پس ردیابی یک کار عمومی نیست و افراد خاص خودش را میخواد
اینکه میگیم 35 خوبه. خوبی اون به این علت هست که هم نقطه را و هم عمق هدف را تقریبا صد درصدی میشه مشخص کرد حداقل در 5 مورد حفاری بی خطا این موراد برای خودم و به کسانی که باهم هستند ثابت شده

در مورد مسائلی که میگی به شعور افراد توهین میشه که کاملا مشخص هست که افرادی گاه و بی گاه میان و می پرن وسط و یک مسعله را به حاشیه میبرند به نظر من این افراد ارزش ندارند که حتی باهشون همکلام شوید برای همین هم من شخصا حتی علیه اونها پستی نمیزنند چون ارزش وقت بچه ها بیشتر از این هست که کسی بخواد با این افراد کل کل کنه . این موضوع هر چند وقت یه بار پیش میاد و تشخیص اینکه به عمد یا سهد باشه راحت هست اینکه کسی چیزی نمیگه نه اینکه همه هالو تشریه دارند یا اینکه همراه و همدست وی هستند فقط اگه دخالتی نمیکنند بخاطر این هست که جو سایت دچار تشویش نشه

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 8:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
منم با نظر جاوید کاملا موافقم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید جان دوست عزیز شما کاملا درست میگی اساتید بالاتری از من اینجا هستن که اپراتور خوبی هستن و با نظر شما اصلا بنده ته صفم نیستم که شما میگی .ولی فقط من موندم اپراتور خوب از نظر شما یعنی چی چه
ویژگ هایی باید داشته باشه ؟ :-B
تا اونجایی که من از پستای شما برداشت کردم هر وقت کسی خطا هم میزنه و عامل خطا هم بیرون میاره از نظر شما خوبه ولی اگه همون شخص بعد از چند وقت کوچکترین انتقادی هم بخواد بکنه میشه نادان و کار نابلد و اپراتور ضعیف :D
بعدشم برادر من شما چند تا مشکل داری
1- انتقاد پذیر نیستی
2- دچار یه خود باوری کاذب هم شدی و طوری صحبت میکنی و پست میزنی که در اخر تمام مباحث حرفت اینه که فقط داری تو درست میگی و همه اشتباه میکنن حتی اگه کسی بخواد کاریو شروع کنه سریع میایی میگی که من انجام دادم نتیجه نداده این کار فایه نداره .خوب برادر من شاید شما اشتباه انجام دادی چرا اینقدر دیگرانو دلسرد میکنی و فقط میگی من درست میگم همتون اشتباه میگین
مخصوصا خدا نکنه کسی بیاد در مورد این ردیاب حرفی بزنه
ما که اصلا به ردیاب خرده نگرفتیم به توپ بستی ما رو و خیلی مودبانه ما رو هیچ فرض کردی دمت گرم :ymapplause:
من حرفم چیز دیگه ای بود ولی از اونجایی که شما نسبت به 35 زیادی حساس شدی ما به اینجا رسیدیم
حالا من یه چیزیو میگم هیچ کدوم از شماها که اینقدر هم مدعی هستین و همه چیو به اپراتوری بندگان خدا نسبت میدین متوجه بشین که مشکل کار از جایی دیگست نه این بندگان خدا که تا یه چیزی میگن فقط میزنید تو سرشون که خطای ذهن زدید و اپراتوریتون ضعیفه
شما که به اصطلاح قوی بودین به کجا رسیدین

تمام دوستانی که ردیاب 35 رو در اختیار دارن و دارن این پستو میخونن توجه کنن
یه روش بهتون میگم که حتما تست کنید تا علت یکی از خطاهایی که با ردیاب میزنید براتون روشن بشه و واضح تر درک کنین که قضیه از چه قراره

دوستان یه نقره بین 20 تا 30 گرم یه مقدار مس هم بین 40 تا 60 گرم و طلا هم بین 8 تا 10 گرم باشه برای این تست لازمه و کافیه
نقره رو بدارید سمت چپتون مس هم بذارید سمت راستتون طلا هم بذارید رو به روتون این سه تا هز کدوم یکی دو متر هم با هم فاصله داشته باشن کفایت میکنه توجه داشته باشین که فلزا رو حالت یه مثلث رو به روتون قرار بدین
بعد خودتونم 2-3 متری از این فلزات فاصله بگیرید
حالا ردیابو روشن کنید و رو مود طلا بذارید اول با مودای خود ردیاب تست کنید بعد اگه خواستید فرکانسای دستی رو امتحان کنید .
ولوم وزنو روی 5 گرم بذارید قدرتم اخر با سیم هم خواستین انتن بزنین اول برای طلا
بعد برای نقره و بعد هم برای مس
اولین تستو یادتون نره ولوم وزن فقط روی 5 گرم باشه
بعد از این ولوم وزنو صفر کنید وباز هم انتن بزنید و عکس العمل انتنها رو ببینید
ولوم وزن روی 3 گرم و دبلیو 4 هم این تستو انجا بدین رو ی هر سه مود هم طلا هم نقره و هم مس
دوستان حتما این تستو انجام بدین و نتیجشو خواهشا و لطفا هر حوری که گرفتین بیایین اینجا بگین
چون میخوام به یه نتیجه گیری کلی برسیم که به همه کمک میکنه و خیلی موضوعات روشن میشه
اقا سعید که این تاپیکو ایجا کردی شما هم لطفا این تستو انجام بده و فقط با 35 این کارو انجام بده
و لطفا ه بار با انتن ال شکل اولی این کارو بک و یه بار هم با این انتنای جدید که در اختیار داری و خواهشا بیا نتیجشو اینجا بگو .
برادر جاوید شما هم خواهشا این کار و بکنید ویه بارم به خاطر ما تفریح کنید
حمید جان شما هم حتما این کارو انجام بده
یه بار اریانا و بنیامین این تستو انجا دادن و نتیجه برای جفتشون یکی بوده
شما هم انجام بدید و نتیجه رو بگید تا بگم موضوع از چه قراره
منتظرم نتیجه هاتونو بگید

آخرین بار توسط شایان در جمعه 13 شهریور1393 - 1:19am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 13 شهریور1393 - 1:08am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure