انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 6:33pm

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

حمید نوشته است:
بنده هم به نوبه خودم تقاضا میکنم روی سایر فرکانسها هم کار بشه! بخصوص فرکانس 165.3 جوری هست که نرم افزار دومی که اشاره کردم تقریبا این فرکانس رو درست ارائه میده. البته کمی پس و پیش داره ولی بنظر میرسه مشکلی نداشته باشه. ضمن اینکه معلوم هم نیست لازم باشه حتما دو فرکانس یکی باشن! این مساله هم باید بررسی بشه شاید خود 612 هرتز باعث بشه مغناطیس و آهن فراری بشن! :D
آرش جان من هم با پیشنهاد شما موافقم که ردیاب 35 میتونه به صورت بهتری که شما اشاره کردین ساخته بشه. شاید روی جوابدهیش تاثیر مثبتی داشته باشه. دیگه باید دید آقا مجتبی چکار میتونه بکنه.

درود بر شما
مهندس جان باید خودت استین بالا بزنی و یه طرح خوب امپلی فایر بزنی که دست و پا گیر یا پر مصرف نباشه و حداکثر دقت را داشته باشه چون در این کار دقت حرف اول را میزنه و بدی مجتبی تا زحمت کپی با اون باشه. فعلا این طرح باید دو موج از دو دستگاه مختلف ساخته بشه شاید بشه در یه دستگاه هم همزمان دو موج ساخته شه و با اون ردیابی بشه کرد.در هر صورت نقطه امید بخشی ظاهرا هست که دوستان باید تحقیق و تست بیشتری کنند

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 3:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر دوستان فلزجو
من کوچکتر از این هستم که با وجود اساتید بزرگ علم ردیابی بخوام اظهار نظر کنم ولی من هم به نوبه خودم نظرم را در این مورد اعلام میکنم

اول اینکه ردیابی با موج سینوسی به مراتب قویتر از موج مربعی است چون نوعی انعطاف خاص و نرمی به همراه دارد و به موج نرم هم شهرت دارد
و چون از تقویت کننده استفاده شده نسبت به ذرات حساس میشود ولی در کل ردیابی با موج سینوسی بهتر از موج مربعی است ولی دقت موج مربعی به مراتب از تمام امواج بالاتر است و دلیل این هم که بعد از فرستادن موج مربعی خطا حذف میشود همین است

ولی این سیستم در مورد هدف واقعی 100 درصد خطا دارد به چند دلیل
اول اینکه جهت حذف خطا باید موج مربعی هم تقویت شود و هر دو موج با پراب به زمین وصل شوند حال برای دریافت موج برگشتی نیز به یک گیرنده مجزا با فیلتر حذف کننده نیاز داریم که خطاهای فرکانسی را به دقت فیلتر کرده و فرکانس اصلی را به خروجی ببرد
به نظر من دقت فرکانسی امواج 35 بسیار بالاست ولی قدرت این امواج و ردیابی و تفکیکش هنوز خیلی جای کار داره

البته نباید از تاثیر ذهن ومگنت بدن بر ردیابی غافل بود

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 8:32pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بسیار عالی داستین
:ymapplause:

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 8:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Dustin hoffman نوشته است:
سلام بر دوستان فلزجو
من کوچکتر از این هستم که با وجود اساتید بزرگ علم ردیابی بخوام اظهار نظر کنم ولی من هم به نوبه خودم نظرم را در این مورد اعلام میکنم

اول اینکه ردیابی با موج سینوسی به مراتب قویتر از موج مربعی است چون نوعی انعطاف خاص و نرمی به همراه دارد و به موج نرم هم شهرت دارد
و چون از تقویت کننده استفاده شده نسبت به ذرات حساس میشود ولی در کل ردیابی با موج سینوسی بهتر از موج مربعی است ولی دقت موج مربعی به مراتب از تمام امواج بالاتر است و دلیل این هم که بعد از فرستادن موج مربعی خطا حذف میشود همین است

ولی این سیستم در مورد هدف واقعی 100 درصد خطا دارد به چند دلیل
اول اینکه جهت حذف خطا باید موج مربعی هم تقویت شود و هر دو موج با پراب به زمین وصل شوند حال برای دریافت موج برگشتی نیز به یک گیرنده مجزا با فیلتر حذف کننده نیاز داریم که خطاهای فرکانسی را به دقت فیلتر کرده و فرکانس اصلی را به خروجی ببرد
به نظر من دقت فرکانسی امواج 35 بسیار بالاست ولی قدرت این امواج و ردیابی و تفکیکش هنوز خیلی جای کار داره

البته نباید از تاثیر ذهن ومگنت بدن بر ردیابی غافل بود

دوست عزیز ممنون از نظرتون.
شما ردیابی سراغ دارید که گیرنده داشته باشه. ؟

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 9:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز
چند مورد ردیاب وطنی سراغ دارم که کپی شرکتی هستند و مدار گیرنده و حذف کننده به همراه خود دارند
ولی خودم ردیاب های شرکتی را باز نکردم که ببینم اوضاع از چه قراره ولی مطمئن هستم که قطعا" وجود داره

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 11:49pm
مدیر کل
مدیر کل

حمید نوشته است:
بنده هم به نوبه خودم تقاضا میکنم روی سایر فرکانسها هم کار بشه! بخصوص فرکانس 165.3 جوری هست که نرم افزار دومی که اشاره کردم تقریبا این فرکانس رو درست ارائه میده. البته کمی پس و پیش داره ولی بنظر میرسه مشکلی نداشته باشه. ضمن اینکه معلوم هم نیست لازم باشه حتما دو فرکانس یکی باشن! این مساله هم باید بررسی بشه شاید خود 612 هرتز باعث بشه مغناطیس و آهن فراری بشن! :D
آرش جان من هم با پیشنهاد شما موافقم که ردیاب 35 میتونه به صورت بهتری که شما اشاره کردین ساخته بشه. شاید روی جوابدهیش تاثیر مثبتی داشته باشه. دیگه باید دید آقا مجتبی چکار میتونه بکنه.

مهندس جان بنده ازطرف اکثریت این کاربران ازتون خواهش میکنم یه ردیاب جدید طراحی کنین که هم دقت فرکانسی اون از این 35 بالاتر باشه و هم برد خیلی بیشتر تقریبا 10 کیلومتر و عمق 50 متر قطعی و با دقت فرکانسی خیلی بالاتراز 35 و از شر این ولومها هم خلاص بشیم بجاش کیبرد بذاریم و از این سیمکشیهای داخل دستگاه رهایی پیداکنیم و از السیدی گرافیکی 16 در4 بزرگ استفاده بشه و کلی اپشنهای بیشتر توش باشه پسورد بخواد هم رمز سخت افزاری و هم نرم افزاری و این درخواستهایی که دوستان میگن رو خواهشا دراین ابر ردیاب انجام دهید . اینطوری دستگاه هم قدرت بسیار بالایی داره و هم دقت بالا و هم چیزهایی که این دوستان میگن توش لحاظ بشه تا یک ابر ردیاب جهانی داشته باشیم همه تو کفش بمونن و ماهم بگیم یه ایرانی بود همچین کاری کرد . بنده هم مثل همیشه درخدمت این دوستان باصفا هستم اگر عمری باقی بمونه .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 12 شهریور1393 - 3:04am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

چرا؟؟؟؟اقا مجتبی گل قرار شده دیگه بالاتر از این ردیاب نیاد .خودتون گفتین که این اخری هست و فوق حرفه ای و اخرین ورژن .مطلب بعد هم اینه اونوقت ما با این ۳۵چیکار کنیم ,؟؟؟؟؟ بدیم بچه ها باهاش بازی گنج و دزد های دریایی رو انجام بدن دیگه.یه روز مشکل فرکانسه بگردین دنبال فرکانس. یه روز مشکل انتن بیاد هزینه بدین انتن جدید بگیرین. حالا مشکل اصلی خود ردیابه.بیاین یکی دیگه بخرین.شما داری یه چیزی عرضه میکنی باید تا اخرش پا باشی و برای رفع ایراداتش خودت دست به کار بشی.گفتن فرکانسها مشکل داره از فرکانس دستی استفاده کنین من ندیدم شما یه فرکانس دستی پیشنهاد داده باشی ,ما هم بگیریم سازنده اینو داده مورد اطمینانه .اگر هم دادین من ندیدم و اگر من ندیدم بابت این حرف عذر میخوام.گفتن انتن ,شما سریع دست به کار شدی میگی انقدر هزینه داره. اگه نقصی هو انتن قبلی بوده چرا باید ما هزینه اون نقص رو گردن بگیریم . حالا با زبان بی زبانی میگی مشکل از خود ردیابه یکی دیگه طراحی بشه اونو بخرین .فکر نمیکنم اکثریتی که شما از قول اونا میگین واقعا اکثریت باشن. شما به نظرم برا اینکه سو تفاهمی پیش نیاد همین ردیاب رو که مشخصه به چند نفر دادین بهینه سازی کن . امیدوارم کسی دلخور نشه اینا انتقاد و پیشنهادی هست که گفتم و امیدوارم ظرفیتش برا همه ما باشه. میگن فرق دوست و دشمن در اینه :دوست انتقاد رو میگه دشمن میگه میخواستم بگم

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 5:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

إإ مجتبی جان حالا من و استاد حميد يه نظری داديم چرا زود جوش مياری ردياب 35 چشه مگه ،،اگه قرار باشه داشتن آپشن زياد به کارکرد بهتر منجر بشه که هستن دستگاههايی که هزارنوع آپشن دارن و هيچ و پوچ هستند ،،حرف و بحث ما کم دقت بودن فرکانس 35 نيست يا مشگل ما وجود ولومها نيست حالا يه بحثی سر آناتومی بدنه مدار بود که استاد حميد هم کم و بيش تائيد کردن يا ساخت مدار دوم پراپ شکل بود که بشه با همان دقت مدار اصلی فرکانس از نوع سينوسی به زمين ارسال کنه به جهت خذف ذرات ،،بنده هم چندبار هرچند با دقت زياد انواع تست هارو انجام دادم اما خطا بوده بنابراين بايد دنبال حل مشگلات دستگاه باشيم نه هی پشت سرهم دستگاه بسازيم باز هم اگه حرفها و پيشنهادات بنده باعث رنجش شما مجتبى جان شد که درخواست بالا رو از حميد جان بکنيد بنده معذرت ميخوام اما حالاکه دستگاه عرضه درقبالش مسئوليت پاش خوابيده خواه شما باشيد خواه استاد حميد خوب 35 واقعا عالی ظاهرشده اما چند مشگل جزئى داشت که داره حل ميشه اول آنتن ها بود که تاثيرات ذهن باعث درست کار کردن اون بود که هموار شد اما هنوز آنتنی به دست دوستان نرسيده اصلا باچه شرايتى بايد آنتن گرفت هزينه دوباره يا ارسال دسته های قبلی و گرفتن آنتن جديد به صورت رايگان؟؟؟نکته بعدی حساس بودن به ذرات بود که خوب طبيعی هستش و هر رديابی رو تحث تاثير داره و راه حلش ارسال موج سينوسی برای حذف هستش واينکه هرکسی اندرويد نداره تا از نرم افزار استفاده کنه پس بايد مدار حذف ارائه بشه حالا چطوری شما استادى،،،و سوم تعويض آناتومی 35 هست در قالب ترئسور برای کسانيکه به آنتن برنجى وارد نيستند
ياحق

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 8:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Dustin hoffman نوشته است:
سلام دوست عزیز
چند مورد ردیاب وطنی سراغ دارم که کپی شرکتی هستند و مدار گیرنده و حذف کننده به همراه خود دارند
ولی خودم ردیاب های شرکتی را باز نکردم که ببینم اوضاع از چه قراره ولی مطمئن هستم که قطعا" وجود داره

شما مطمینی که گیرنده داره. این همه ردیاب تو انجمن هست و هر ردیابی که من دیدم گیرنده نداره. حالا اگه شما سراغ دارید لطفا بگید

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 8:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقای spookعزیز شما با مدار اسپیکر تست کردید؟نتیجه چی شد؟

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 9:00am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure