انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 7:30am

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 98 , 99 , 100 , 101 , 102 , 103 , 104 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bardia نوشته است:
سعید جان قبل بدون ترانس که جایی رو تست کردم با وزنهای چند گرمی قادر به رهگیری بودم ولی الان که تست با ترانس رو انجام دادم با وزن بالاتر خیلی قویتر سنس میشه.
آیا شما هم این تجربه رو داشتین?
البته هدف روی زمین و پشت دیوار هستش
فکر میکنم این ترانس دیگه ماهیت باردار شدن اجسام رو به حداکثر میرسونه و این دقیقا چیزیه که نیاز داشتیم.
به همین خاطر بازم بخاطر زحماتت تشکر میکنم
ایشالا هفته دیگه میرم سر زمین
هفته پیش که اتفاقات ناگواری افتاد که میخواستم اینکار رو ببوسم و بگذارم کنار ولی کلا اخلاق نیمه کاره ول کردن کار رو ندارم.

بله اگه یه هدف 5گرمی داشته باشیم تا وزن 5گرم ردیابی قوی داریم چون سینوسی که با 100ولت داره به زمین سیگنال میفرسته 25برابر قویتر هست. ولی دیگه بیشتر از 5گرم نباید بگیره.

جمعه 9 آبان1393 - 7:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام آقا سعید یه ترانس دیگه گرفتم که چندتا خروجی داره لطفا نگاه کنید ببینید مشخصاتش خوبه(ترانس قبلی احساس میکردم ضعیفه و مصرفش هم زیاد) حالا این مصرفش چطوره؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 9 آبان1393 - 8:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

babaee197 نوشته است:
سلام آقا سعید یه ترانس دیگه گرفتم که چندتا خروجی داره لطفا نگاه کنید ببینید مشخصاتش خوبه(ترانس قبلی احساس میکردم ضعیفه و مصرفش هم زیاد) حالا این مصرفش چطوره؟

سلام. مشخصات ترانس قبلی رو هم بگید تا مقایسه کنیم. کلاوقتی ترانس وصل میشه مصرف مدار بالا میره.
توی این ترانس دو تا قرمز به پراب میرن و سفید و ابی به یکی از خروجیهای بلندگو.
فقط این ترانس خیلی بزرگ نیست؟

جمعه 9 آبان1393 - 8:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
babaee197 نوشته است:

سلام. مشخصات ترانس قبلی رو هم بگید تا مقایسه کنیم. کلاوقتی ترانس وصل میشه مصرف مدار بالا میره.
توی این ترانس دو تا قرمز به پراب میرن و سفید و ابی به یکی از خروجیهای بلندگو.
فقط این ترانس خیلی بزرگ نیست؟

ترانس قبلی روش نوشته 220 ولت 50 هرتز و خروجی 6 ولت ،آمپر روش نیست ولی فکر کنم فروشنده گفت 300 میلیه(باتری 12 ولت 1.2 آمپر دارم مدار آمپلی هم 2005 )

جمعه 9 آبان1393 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه 300میلی امپر باشه خوبه. احتمالا از این ترانس کوچیکتره.

شنبه 9 آبان1393 - 12:00am

اقا سعید فاصله پرابهای متصل به ترانس باید چقدر باشه
ممنون

شنبه 10 آبان1393 - 1:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
saeed110 نوشته است:
اقا سعید فاصله پرابهای متصل به ترانس باید چقدر باشه
ممنون

با اجازه سعید جان :ymhug: فاصله حدود 50 سانت مناسبه

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

شنبه 10 آبان1393 - 1:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فاصله میله ها از هم میتونه از10 سانت تا نیم متر باشه

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

شنبه 10 آبان1393 - 2:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
اگه 300میلی امپر باشه خوبه. احتمالا از این ترانس کوچیکتره.

از لحاظ اندازه یکی هستن .. فکر کنم جدیده بهتره کم مصرفتره، 80 میلی آمپره و بیشتر هم تقویت میکنه..درسته؟

شنبه 10 آبان1393 - 3:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
rohollahmohamady نوشته است:
سلام و خسته نباشید:
یکجارو دیروز شب تست زدم برا خاطر سرمای شدید نشد تستهای زیادی بزنم به قول طرف نسخه داشت اما دروغ بود:
با ردیاب تا وزن1 تن 165.3 زد.با 24.37 هم تا نصف اونو زد با 26.69 نزد.بعد استفاده از حذف کننده کلا هیچ کدومشو نزد.
من امروز برای مطمئن شدن از کارکرد حذف کننده اومدم تیت انجام دادم اما خیلی عجیب شد:
طلای یک گرم رو فرکانسهای 26.69/24.37 خیلی قوی میزد با 165.3 هم معمولی میزد تا وزن 10 گرم که رو اهنربا بود. اما بعد استفاده از حذف کننده 24.37 و 26.69 خوب میزدم و رو وزن واقعی اماجای تعجب اینجاست:
من وقتی بدون حذف کننده با 165.3 رهگیری میکنم میره سمت طلا اما وقتی حذف کننده روشن میکنم نمیره سمتش بلکه به یک صورت عجیبی میره به صورت شکل زیر:

درود بر شما
حتما از ترانس استفاده کن و ولوم موبایل را بزار اخرو از فرکانسهای طلا
26.14
26.15
27.15
استفاده کن و نکته اخر اینکه پراپها را حتما در جهات شرقی و غربی بزن و نهایت در 10 متری هدف قرار بگیر
سرما خیلی تاثیر گذار در حالت ردیابی هست

با درود
اقا جاوید با توجه به نظر اقا حمید ( طبق تستهای من این فرکانسها هم با آمپلی فایر زیاد تقویت نمیشن و هم با ترانس! اتفاقا احتمال بهم ریختگی شکل موج هم در فرکانسهای خیلی پایین هم با ترانس و هم با آمپلی فایر بیشتر هست که خود این بهم ریختگی موج میتونه مسبب خطا یا درست عمل نکردن سیستم حذف کننده بشه.
لذا به این دو دلیل ؛ من به دوستان پیشنهاد میکنم برای ردیابی کلا فرکانسهایی در حدود 100 هرتز تا چند صد هرتز رو بیشتر استفاده کنن که از هر حیث جواب بهتر و قویتر و قابل اطمینان تری داره.) دلیل شما برای استفاده با فرکانسهای پایین و ولوم موبایل اخر چیه؟
نتیجه تست با کویل موتور به کجا رسید؟
با تشکر و ارزوی موفقیت

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 10 آبان1393 - 4:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 98 , 99 , 100 , 101 , 102 , 103 , 104 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure