انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 11:11pm

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash99 نوشته است:
آره کانی جان با کاريکه از گلاد ديدم تا الان تو هنگم هر چند آنالوگه اما واقعا تحت تاثيرش قرار گرفتم چطود داداش؟؟؟

ارش جان با عجله تصمیم نگیر. این چیزی که شما دیدی بیشتر دوستان میتونن براحتی انجام بدن.
من حاضرم همین کار رو رو با وصل کردن انتنا به موبایل بدون تقویت خروجی تست کنم. مطمینم که براحتی پیداش میکنم.
یه سوال قیمتش چقدره؟

سه شنبه 11 شهریور1393 - 6:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر همگی
یکی از دوستان می تونه برنامه Function Generator v1.0 رو روی یک سایت دیگه اپلود کنه و لینکش رو اینجا بزاره. سیستم گوگل پلی گوشیم بهم ریخته، ممنون

سه شنبه 11 شهریور1393 - 6:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash22 نوشته است:
درود بر همگی
یکی از دوستان می تونه برنامه Function Generator v1.0 رو روی یک سایت دیگه اپلود کنه و لینکش رو اینجا بزاره. سیستم گوگل پلی گوشیم بهم ریخته، ممنون

دوست عزیز تو 2صفحه قبل اپلود کردم

سه شنبه 11 شهریور1393 - 8:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saeeed60h نوشته است:
arash22 نوشته است:
درود بر همگی

دوست عزیز تو 2صفحه قبل اپلود کردم

ممنون از شما دوست گرامی

سه شنبه 11 شهریور1393 - 9:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
karajniaz نوشته است:
سلام دوستان
بنده این تاپیک رو تازه دیدم
من هم این روش رو تست کردم و جواب های دلگرم کننده دیدم
یه مورد هم بنده پیشنهاد میکنم و اینکه بوسیله پراپ فرکانسی متفاوت از میله ها رو منتشر کنیم
مثلا از طریق پراپ فرکانس 219.9 رو منتشر کنیم و به میله ها 23.21 رو بدیم
ممنون میشم اگر دوستان در تست این مورد هم مشارکت کنند @};-

درمورد ارسال یک موج دیگه توسط ریاب من موج612رو با پراب زدم وغیر از همون فرکانس که گلد 2هست تو مدهای دیگه حدف کننده عمل نکرد.

سعید جان لطفا روی فرکانس های دیگه کارکن
همون 219.9 و 23.21 که عرض کردم رو یه تست انجام بدهلطفا اگر برات مقدوره
من یه جایی با این روش یه نقطه رو حذف کردم حالا نمی دونم خطا رو حذف کردم یا خود باررو؟! :D ;)

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 11:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب کرج جان قرار نيست که 612با مکمل مبايل به زمين نصب بشه و به جز گلد 2 که گويا فرکانس خروجيش 612 هست بقيه مدها رو ساپورت کنه واسه حذف ،،،، اول بايد با اسکوپ فرکانس مد 22 گانه 35رو گرفت و برای هر مد از فرکانس معادل يا نزديک به اون از طريق مکمل موبايلی يا هر ارسال کننده امواج استفاده کرد اما فرکانس های آزاد اگه معادلش برای نرم افزار موبايلى کشف و اعلام بشه بهتره چون با دقت و تلاش شبانه روزی دوستان به دست اومده که جای تقدير و تشکر داره يا اينکه استاد حميد فرقانس های نهايی رو با تغيير برنامه و برای مدهای مختلف بگنجانه و مدارى هم ساخته بشه که حکم ارسال موج سينوسی به زمين رو با همان طول موج و فرکانس به هر مد را اما با موج سينوسى انجام بده و اين قطعه پراپ شکل فقط و فقط دارای مدها و دو کليد انتخواب مد باشه و ولومها حذف بشن اونموقع هست که قدرت واقعی مدار مشخص خواهد ،،،و اما براى چندمين بار متوالی از مجتبی درخواست ميکنم تا کليت مدار رو در قالب يک آناتومى جديد مثل بدنه ترئسور قرار بده و فقط از دو آنتنadsl استفاده کنه بازهم قول ميدم بيشتر مشگلات و خطاها خذف بشن چراکه انجام دادم و قدرت واقعيش رو ديدم هرچند اگه ولومها جاگيره و دستگاه رو بزرگ نشون ميداد اما ميشه ولومهارو کوچکتر کرد يا حذف،،،، روش کار اين مدل بدنه و آناتومی به راحتی خوردن آب خوردنه که اگه مجتبی جان عنايت کنند و نمونه آزمايشگاهيش رو ارائه و تست کنند متوجه عرايضم خواهند شد

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 11:36am
مدیر کل
مدیر کل

بنده هم به نوبه خودم تقاضا میکنم روی سایر فرکانسها هم کار بشه! بخصوص فرکانس 165.3 جوری هست که نرم افزار دومی که اشاره کردم تقریبا این فرکانس رو درست ارائه میده. البته کمی پس و پیش داره ولی بنظر میرسه مشکلی نداشته باشه. ضمن اینکه معلوم هم نیست لازم باشه حتما دو فرکانس یکی باشن! این مساله هم باید بررسی بشه شاید خود 612 هرتز باعث بشه مغناطیس و آهن فراری بشن! :D
آرش جان من هم با پیشنهاد شما موافقم که ردیاب 35 میتونه به صورت بهتری که شما اشاره کردین ساخته بشه. شاید روی جوابدهیش تاثیر مثبتی داشته باشه. دیگه باید دید آقا مجتبی چکار میتونه بکنه.

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 11:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
بنده هم به نوبه خودم تقاضا میکنم روی سایر فرکانسها هم کار بشه! بخصوص فرکانس 165.3 جوری هست که نرم افزار دومی که اشاره کردم تقریبا این فرکانس رو درست ارائه میده. البته کمی پس و پیش داره ولی بنظر میرسه مشکلی نداشته باشه. ضمن اینکه معلوم هم نیست لازم باشه حتما دو فرکانس یکی باشن! این مساله هم باید بررسی بشه شاید خود 612 هرتز باعث بشه مغناطیس و آهن فراری بشن! :D
آرش جان من هم با پیشنهاد شما موافقم که ردیاب 35 میتونه به صورت بهتری که شما اشاره کردین ساخته بشه. شاید روی جوابدهیش تاثیر مثبتی داشته باشه. دیگه باید دید آقا مجتبی چکار میتونه بکنه.

سلام. در مورد سایر فرکانسها روی 165.3و 29.29و حدود ده تا فرکانس دیگه که همگی زیر 30هرتز بودن و اقا جاوید لطف کردن و دادن تست کردم. در تمامی تستها باید فرکانس حدف کننده و ردیاب یکی باشه.
به نتایج جالبی هم در وزن گیری رسیدیم که بعد از تست تو زمین میگم. چند روزی وقت لازمه

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 12:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
خوب کرج جان قرار نيست که 612با مکمل مبايل به زمين نصب بشه و به جز گلد 2 که گويا فرکانس خروجيش 612 هست بقيه مدها رو ساپورت کنه واسه حذف ،،،، اول بايد با اسکوپ فرکانس مد 22 گانه 35رو گرفت و برای هر مد از فرکانس معادل يا نزديک به اون از طريق مکمل موبايلی يا هر ارسال کننده امواج استفاده کرد اما فرکانس های آزاد اگه معادلش برای نرم افزار موبايلى کشف و اعلام بشه بهتره چون با دقت و تلاش شبانه روزی دوستان به دست اومده که جای تقدير و تشکر داره يا اينکه استاد حميد فرقانس های نهايی رو با تغيير برنامه و برای مدهای مختلف بگنجانه و مدارى هم ساخته بشه که حکم ارسال موج سينوسی به زمين رو با همان طول موج و فرکانس به هر مد را اما با موج سينوسى انجام بده و اين قطعه پراپ شکل فقط و فقط دارای مدها و دو کليد انتخواب مد باشه و ولومها حذف بشن اونموقع هست که قدرت واقعی مدار مشخص خواهد ،،،و اما براى چندمين بار متوالی از مجتبی درخواست ميکنم تا کليت مدار رو در قالب يک آناتومى جديد مثل بدنه ترئسور قرار بده و فقط از دو آنتنadsl استفاده کنه بازهم قول ميدم بيشتر مشگلات و خطاها خذف بشن چراکه انجام دادم و قدرت واقعيش رو ديدم هرچند اگه ولومها جاگيره و دستگاه رو بزرگ نشون ميداد اما ميشه ولومهارو کوچکتر کرد يا حذف،،،، روش کار اين مدل بدنه و آناتومی به راحتی خوردن آب خوردنه که اگه مجتبی جان عنايت کنند و نمونه آزمايشگاهيش رو ارائه و تست کنند متوجه عرايضم خواهند شد

داداش منظورم اینه که یه فرکانس با حذف کننده ایجاد کنیم (مثل 219.9) و یه فرکانس دیگه برای ردیاب (مثل 23.21) که داداش سعید کاملا قضیه رو گرفت @};-

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 1:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
حمید نوشته است:

سلام. در مورد سایر فرکانسها روی 165.3و 29.29و حدود ده تا فرکانس دیگه که همگی زیر 30هرتز بودن و اقا جاوید لطف کردن و دادن تست کردم. در تمامی تستها باید فرکانس حدف کننده و ردیاب یکی باشه.
به نتایج جالبی هم در وزن گیری رسیدیم که بعد از تست تو زمین میگم. چند روزی وقت لازمه

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
ممنون سعید جان از تست های که انجام دادی برادر @};-
تستهای شما برای ما سنده داداش

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 1:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure