انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 1:52pm

پاسخ به موضوع  [ 117 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 12  بعدی
 روشهای حذف خطاهای ردیاب 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستاني كه فكر ميكنن ممكنه تخيل دركار رديابيشون اشكال و يا خطا ايجاد بكنه و يا ذرات خيلي ضعيف رو هم بگيرن ، توصيه ميكنم نوك انتنهاتون روكمي پائين بگيريد تا آنتنها فقط مسيرهاي قدرتمند رو گردش كنن و هرجايي رو قيچي نشن و شمارو گمراه نكنن ، بهترين كار براي مبتدي ها همين روش بوده تا بي جهت هرجايي رو قيچي نگيرن و اين خطاهارو گردن دستگاه نندازن ..موفق باشيد @};- @};- :YMPEACE:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 12 خرداد1392 - 11:37pm

سلام کسی اطلاع و تجربه ای در مورد نقطه زنی با ردیاب خوراکی یک دسته داره بهم بده ممنون میشم

سه شنبه 4 تیر1392 - 4:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid1329 نوشته است:
سلام کسی اطلاع و تجربه ای در مورد نقطه زنی با ردیاب خوراکی یک دسته داره بهم بده ممنون میشم

نقطه زنی با تک دسته ای مشکله، اگه هنر داشته باشید می تونید یک 6 ضلعی دور هدف ایجاد کنی با ردیابی از اطراف، و زوایا رو به هم وصل کنی تا محل طلاقی رو پیدا کنی

یکشنبه 8 تیر1392 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه سوال که واسه من پیش اومده توی زمینه ردیابی اینه:
برای ردیابی توی یه قبرستون دوستان چه روشی رو پیشنهاد میدن؟
چون ممکنه اکثر قبرها بار داشته باشن وباعث اختلال ردیاب بشه
کلا بدون داشتن نقطه زن چه روشی رو برای ردیابی توی این مکانها پیشنهاد میدین؟
با تشکر

سه شنبه 25 تیر1392 - 10:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام من این تایپیک و کامل نخوندم و اگه اسمی از ردیابتون بردین شرمنده من ندیدم ولی یک سوال ردیابتون چه مدلی هست چون هر کدوم یک جوری کار میدن وروشهای حذف وخطا هم یکی نیستن .اگه جفت انتن هست بدون سیستم فقط با انتن خالی سرچ کن و دورتر از محل قبرها چیزی حدود 50 مترحتی بیشتر اتفاقا میخواستم یک روشی هم بگم که کمی واسه شما توضیح دادم........دوستان محلی که ردیابی کردین البته با جفت انتن .ردیابای دیگه هم شاید جواب بدن نمیدونم.محلی که نشان کردین اکه میخواین بدونین ذرات هستش باید از محل تست تون 50 متر فاصله بگیرین حتی دورتر چون یون طلا هم خاصه و هم قویتر از ذرات .محل رو دوباره انتن بزنین گرفت کار تمومه فقط میمونه نقطه زنی دقیق....
من یک جارو با انتن سرچ کردم از فاصله 300 متری منو کشوند تا که کنار دوتا سنگ بزرگ قیچی کرد.دوباره این کارو کردم هم اونجارو نشون داد وهم منو کنار یک بوته بزرگ کشوند وقیچی کرد اینم اضافه کنم اکه جایی رفتین که انتن به درخت یا ریشه یا بوته های عجیب واکنش نشون داد شک نکنین که ذرات هستن مگه اینکه نقطه زن تاییدکنه .با نقطه زن کنار سنگ زدم جواب داد ولی هنوز واسه حفاری نرفتم چون جاش خوب نیست محل رفت وامد مردم متاسفانه

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 27 تیر1392 - 1:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تهم نوشته است:
یه سوال که واسه من پیش اومده توی زمینه ردیابی اینه:
برای ردیابی توی یه قبرستون دوستان چه روشی رو پیشنهاد میدن؟
چون ممکنه اکثر قبرها بار داشته باشن وباعث اختلال ردیاب بشه
کلا بدون داشتن نقطه زن چه روشی رو برای ردیابی توی این مکانها پیشنهاد میدین؟
با تشکر

به نظر من تو قبرستان یا با ولوم کم و یا با دستگاه خاموش ردیابی کنید، ولی بودن نقطه زن اونم تو قبرستان از واجباته
واسه نقطه زنی هم می تونین از همین brn سایت استفاده کنید واسه قبرستون
موفق باشید

جمعه 27 تیر1392 - 3:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون از توضیحات بهرام خان واکسپلورر

جمعه 28 تیر1392 - 12:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
هر قبري با آنتن هاي برنجي بدون دستگاه ميتونيد جداگانه حفره يابي كنيد يعني نزديك قبر كه بايستيد راحت حفرش پيدا ميشه و آنتن ها گيج نميزنه بعد كه قبرها رو پيدا كرديد دستگاه روشن كنيد بذاريد روي طلا يا هر فلز ديگه

جمعه 28 تیر1392 - 9:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545 نوشته است:
هر قبري با آنتن هاي برنجي بدون دستگاه ميتونيد جداگانه حفره يابي كنيد يعني نزديك قبر كه بايستيد راحت حفرش پيدا ميشه و آنتن ها گيج نميزنه بعد كه قبرها رو پيدا كرديد دستگاه روشن كنيد بذاريد روي طلا يا هر فلز ديگه

ممنون از تجربتون مهران خان :-BD

جمعه 28 تیر1392 - 9:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان من تازه وارد هستم انجمن بسیار خوبی دارین از همه بابت اطلاعات مفیدتون تشکر میکنم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 2 شهریور1392 - 11:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 117 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure