انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 12:43am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 سوالات فني راجع به ردياب 35 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خب ببینید عرض من واضح بود! میله های برنجی باید مثل حالت عادی که ردیابی میکنین تا انتها داخل دسته قرار داشته باشه تا اتصال الکتریکی برقرار کنه. حالا شما اگر میخواین خود سیم رابط رو تست کنین میتونین به دسته وصلش نکنین و ابتدا کلید ردیاب رو در حالت باسیم قرار داده و سیم های رابط رو به جعبه متصل کنین و سپس آزمایش شوک رو روی نوک فیش هایی که در انتها قرار دارن انجام بدین. اگر نوک فیش ها شوک داشت یعنی سیم رابط سالمه. وگرنه قطعی از خود سیمهاست و با تعویض سیم رابط درست میشه. این سیمهای رابط هم استاندارد هستن و در بازار موجودن. یا میتونین از آقا مجتبی درخواست کنین براتون ارسال کنن.
اما اگر تست شما نشون داد که سیمهای رابط سالم هستن ؛ پس قطعی میتونه از داخل دسته باشه. حالا ممکنه داخل دسته ها کثیف شده باشه و اتصال برقرار نکنه که با دراوردن میله ها و تمیز کردن احتمالا حل میشه. یا ممکنه مادگی ته دسته ها قطعی داشته باشه که اگر وارد به تعویضش نباشین باید با اقا مجتبی تماس بگیرین کمکتون کنن!

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 5:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bazargardan نوشته است:
حمید نوشته است:
bazargardan عزیز شما باید قبلش در روش بیسیم همین کار رو با دو تلسکوپی انجام بدین ببینین شوک دارین یا نه؟ بعدش در حالت باسیم هم انجام بدین متوجه میشین که مشکل از فیش انتهای دسته یا سیم های رابط هست. اگر مشکلی باشه برای کسی که کمی در مسائل الکتریکی تجربه داره ؛ پیدا کردن قطعی سیم و فیش کار ساده ای هست! در غیر این صورت بهترین کار تماس با آقا مجتباست! :D

بله تلسكوبي ها شوك دارم ولي متاسفانه تو حالت با سيم نوك برنجي ها شوك نداريم و اينكه اين فيشها ته دسته به چه صورت بايد باز بشه تا من نگا كنم و اتصالات رو چك كنم.

یه کلید هست رو ردیاب که اگه تو تلسکوپی شوک دارید اون کلیدرو بزنید اونور تا به انتنها وصل بشه.اون کلید هر طرف باشه یا تلسکوپی وصله یا فیش های انتن

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 11:13pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست من تلفنی هم باشما صحبت کردم و متوجه شدین برای اینکه جهت سلامت دستگاه تست کنین حتما باید هردوی انتن رو باهم به زبونتون بزنین و تست کردین متوجه شدین دستگاه سالمه قبلش یکی رو به زبونت میزدی . ضمنا کلید هم باید سمت چپ باشه برای تلسکوپی و برای فیشی سمت راست و ولوم پاور رو به اخر میبندین و لوم وزن را ابتدا یعنی صفر اونوقته که تو انتنها شما شک رو احساس میکنین و هرچقدر ولوم وزن رو بیشتر کنین احساس نبض رو روی زبونتون دارین و این نبض بیشتر میشه و تا جاییکه اصلا احساسش نمیکنین این یعنی سلامت دستگاه

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 31 مرداد1393 - 5:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجتبی نوشته است:
دوست من تلفنی هم باشما صحبت کردم و متوجه شدین برای اینکه جهت سلامت دستگاه تست کنین حتما باید هردوی انتن رو باهم به زبونتون بزنین و تست کردین متوجه شدین دستگاه سالمه قبلش یکی رو به زبونت میزدی . ضمنا کلید هم باید سمت چپ باشه برای تلسکوپی و برای فیشی سمت راست و ولوم پاور رو به اخر میبندین و لوم وزن را ابتدا یعنی صفر اونوقته که تو انتنها شما شک رو احساس میکنین و هرچقدر ولوم وزن رو بیشتر کنین احساس نبض رو روی زبونتون دارین و این نبض بیشتر میشه و تا جاییکه اصلا احساسش نمیکنین این یعنی سلامت دستگاه

آقا مجتبی جسارت نباشه.این پست رو قبل تماس شما زده بودم كاش به تاريخ پست من دقت كرده بوديد.اینجا جا داره از پشتیبانی شما هم خیلی تشکر کنم.واقعا مدیرید شما.من به شما ارادت خاصی دارم.

شنبه 1 شهریور1393 - 8:01am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure